Caesars Palace Dubai je luxusní resort, který je rozdělen na tři hlavní části. Každá  z nich je určena pro jinou klientelu. Ostrov je v docházkové vzdálenosti od Dubai Marina, kde najdeme známou nábřežní promenádu s mnoha obchůdky, restauracemi a bary. Můžeme tu obdivovat luxusní jachty, které proplouvají místním přístavem. Ostrov je spojený s pevninou běžným mostem pro auta ale také pěší lávkou takže si můžete udělat z hotelu hezkou procházku. Díky této skvělé lokalitě je velmi žádaným a ideálním pro ty, kteří chtějí být blízko centra Dubaje a objevovat krásy města. Caesars Resort je resort vhodný jak pro rodiny, tak pro dvojice. V hotelu se zabaví děti ale najdeme zde i bazén, který je určen jen pro dospělé. Pro ty, kteří se chtějí uvolnit u exotického drinku je tu stylový plážový klub, který je hned vedle hotelu. Milovníci gastronomie zase potěší restaurace Gordona Ramsayho Hell´s Kitchen, Předností hotelu je také krásná pláž s výhledem na Arabský záliv.

 • luxusní hotel na uměle vytvořeném ostrově
 • blízká vzdálenost do centra (Dubai Marina) 
 • soukromá pláž dlouhá 500 metrů
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • součástí plážový klub s moderní hudbou a výbornými koktejly i jídlem
 • výborná gastronomie, restaurace Gordona Ramsayho 

Hotel má s nádhernou pláží také 5 venkovních bazénů. 

V hotelu je klub pro děti i pro teenagery. Pro děti jsou nachystané různé pohybové a interaktivní aktivity, kurz vaření pro nejmenší, hledání pokladu po resortu, tančení, sledování filmu večer pod hvězdami. Klub pro teenagery je navrhnut pro mladého člověka 21. století. Jsou zde moderní hry, virtuální realita, cvičí se yoga, zumba, hraje se fotbal, vodní pólo,plážový volejbal. Vaše děti se zabaví po celý čas vašeho pobytu. Tématicky se děti můžou zúčastnit také gladiátorského tréningu.

Z vodních sportů můžete vyzkoušet vodní skútry, wakeboarding, jízdu na nafukovacím banánu, vodní lyžování, kajaky, paddle board.
Je tu i možnost zorganizovat výlet na luxusní jachtě.

Děti bychom zabavili, teď přichází odpočinek pro dospělé. 
Qua Spa – v lázních si zaručeně odpočinete od všech starostí. Specialisté zde se snaží najít rovnováhu mezi psychickým a fyzickým stavem pomocí tradičních procedur, masáží. Jsou zde relaxační místnosti s příjemnou hudbou, vůní, kde můžete úplně vypnout a užívat si volné chvíle.

Ubytovat se můžete v pokojích s výhledem na moře nebo s impozantním výhledem na resort a Dubai Ain – největší ruské kolo na světě.

3 hlavní části hotelu se dělí na Julius, Palace a Residence. Část Julius je vhodná spíše pro rodiny, Palace spíše pro dvojice a Residence pro všechny typy klientely.

Resort Deluxe pokoj – světlé a moderní pokoje, kde najdete i elektrické adaptéry, z pokojů je výhled na zahrady ostrova Bluewaters a na resort. Světlé dřevo, večer tlumené světlo – díky těmto detailům se v pokoji budete cítit opravdu příjemně. Pokoj má velikost 40 m2.

Ocean Deluxe partial view pokoj – identický pokoj s Resort Deluxe ale má částečný výhled na krásný arabský záliv. Pokoj má velikost 40 m2.

Ocean deluxe pokoj – z pokoje máte ničím nerušený výhled, což je v Dubaji vzácnost, jelikož většina hotelů je obklopená konstrukcemi a probíhající stavbou. Tady nic takového nehrozí. Pokoj má velikost 40 m2.

Ocean Suite – pokoj o velikosti 68 m2 s výhledem na moře. Kromě ložnice je zde i menší obyvací pokoj s pohodlnou sedačkou.

Premium resort Suite – pokoj má stejně jako Suite 2 místnosti, ložnici a obyvací pokoj, každý z těchto pokojů je ale daleko prostornější stejně jako koupelna. Pokoj má rozměr 85 m2.

Premium ocean Suite – identický jako premium resort suite ale s výhledem na moře.

Presidental Suite – největší z pokojů o velikosti 162 m2 pro náročné klienty, prostorný obyvací pokoj, ložnice a jídelna, francouzská okna, balkon a úžasný výhled na moře.

 • dovolená snů 495 pokojů
 • dovolená snů postel velikosti king nebo oddělené postele, trezor, vana, sprcha, fén na vlasy, wi-fi připojení, žehlička, klimatizace, led TV, servis na přípravu kávy a čaje
 • dovolená snů resort nebo moře
 • dovolená snů snídaně nebo polopenze

V hotelu Caesars Palace Dubai najdeme 12 restaurací a barů, které uspokojí všechny vaše kulinářské choutky. Nejznámější z nich je Bacchanal, restaurace inspirovaná jejím dvojčetem, které mají v Caesars hotelu v USA. Mají zde takové pochoutky, jako jsou žebra, kraby nebo třeba ústřice. Jídlo je servírováno v podobě švédských stolů, na výběr je toho opravdu hodně.

Takahisa – výborné a nezapomenutelné sushi, nejlepší wagyu steaky na světě.

Venus Ristorante – italská kuchyně s výhledem na moře

Slavná restaurace Gordona Ramsayho Hell´s kitchen je určitě zážitkem, který nesmíte minout.

Dále také latinsko-americká restaurace a mnoho dalšího.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (prosinec 2020), 2 osoby, snídaně

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Resort Deluxe pokoj 6.300,-Kč x 7 (brzký nákup)
 • optimální cena letenky Praha – Emiráty – Praha 14.000,- Kč
 • transfery, AJ delegát 1.200 ,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 59.300,-Kč


Nahoru