SAE – Emiráty

Caesars Resort Bluewaters *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Caesars Bluewaters Dubaj je komplex 2 hotelů a bytů na lidmi vytvořeném ostrovu Bluewaters. Ostrov je v blízké vzdálenosti od Dubai Marina, kde najdeme známou nábřežní promenádu s mnoha obchůdky, restauracemi a bary. Můžeme tu obdivovat luxusní jachty, které proplouvají místním přístavem. Ostrov je spojený s pevninou běžným mostem pro auta ale také pěší lávkou takže si můžete udělat z hotelu hezkou procházku. Díky této skvělé lokalitě je velmi žádaným a ideálním pro ty, kteří chtějí být blízko centra Dubaje a objevovat krásy města. Caesars Resort je resort vhodný jak pro rodiny, tak pro dvojice. V hotelu se zabaví děti ale najdeme zde i bazén, který je určen jen pro dospělé. Pro ty, kteří se chtějí uvolnit u exotického drinku je tu stylový plážový klub, který je hned vedle hotelu. Milovníci gastronomie zase potěší restaurace Gordona Ramsayho Hell´s Kitchen, která je ve vedlejším hotelu Caesar Palace. Předností hotelu je také krásná pláž s výhledem na Arabský záliv.

 • luxusní hotel na uměle vytvořeném ostrově
 • blízká vzdálenost do centra (Dubai Marina) 
 • soukromá pláž dlouhá 450 metrů
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • součástí plážový klub s moderní hudbou a výbornými koktejly i jídlem
 • výborná gastronomie, restaurace Gordona Ramsayho ve vedlejší Caesar Palace

Hotel má s nádhernou pláží také 2 venkovní bazény s vyhřívanou vodou. Jeden z nich je určen pouze pro dospělé a do druhého smí i děti. 

V hotelu je klub pro děti i pro teenagery. Pro děti jsou nachystané různé pohybové a interaktivní aktivity, kurz vaření pro nejmenší, hledání pokladu po resortu, tančení, sledování filmu večer pod hvězdami. Klub pro teenagery je navrhnut pro mladého člověka 21. století. Jsou zde moderní hry, virtuální realita, cvičí se yoga, zumba, hraje se fotbal, vodní pólo,plážový volejbal. Vaše děti se zabaví po celý čas vašeho pobytu. Tématicky se děti můžou zúčastnit také gladiátorského tréningu.

Z vodních sportů můžete vyzkoušet vodní skútry, wakeboarding, jízdu na nafukovacím banánu, vodní lyžování, kajaky, paddle board.
Je tu i možnost zorganizovat výlet na luxusní jachtě.

Děti bychom zabavili, teď přichází odpočinek pro dospělé. 
Qua Spa – v lázních si zaručeně odpočinete od všech starostí. Specialisté zde se snaží najít rovnováhu mezi psychickým a fyzickým stavem pomocí tradičních procedur, masáží. Jsou zde relaxační místnosti s příjemnou hudbou, vůní, kde můžete úplně vypnout a užívat si volné chvíle.

Ubytovat se můžete v pokojích s výhledem na moře nebo s impozantním výhledem na resort a Dubai Ain – největší ruské kolo na světě.

Resort Deluxe pokoj – světlé a moderní pokoje, kde najdete i elektrické adaptéry, z pokojů je výhled na zahrady ostrova Bluewaters a na resort. Světlé dřevo, večer tlumené světlo – díky těmto detailům se v pokoji budete cítit opravdu příjemně. Pokoj má velikost 40 m2.

Ocean Deluxe partial view pokoj – identický pokoj s Resort Deluxe ale má částečný výhled na krásný arabský záliv. Pokoj má velikost 40 m2.

Ocean deluxe pokoj – z pokoje máte ničím nerušený výhled, což je v Dubaji vzácnost, jelikož většina hotelů je obklopená konstrukcemi a probíhající stavbou. Tady nic takového nehrozí. Pokoj má velikost 40 m2.

Ocean Suite – pokoj o velikosti 68 m2 s výhledem na moře. Kromě ložnice je zde i menší obyvací pokoj s pohodlnou sedačkou.

Premium resort Suite – pokoj má stejně jako Suite 2 místnosti, ložnici a obyvací pokoj, každý z těchto pokojů je ale daleko prostornější stejně jako koupelna. Pokoj má rozměr 85 m2.

Premium ocean Suite – identický jako premium resort suite ale s výhledem na moře.

Presidental Suite – největší z pokojů o velikosti 162 m2 pro náročné klienty, prostorný obyvací pokoj, ložnice a jídelna, francouzská okna, balkon a úžasný výhled na moře.

 • dovolená snů 301 pokojů a suites v 7 kategoriích
 • dovolená snů postel velikosti king nebo oddělené postele, trezor, vana, sprcha, fén na vlasy, wi-fi připojení, žehlička, klimatizace, led TV, servis na přípravu kávy a čaje
 • dovolená snů resort nebo moře
 • dovolená snů snídaně nebo polopenze

V hotelu Caesars resort najdeme 3 restaurace a 3 bary, které uspokojí všechny vaše kulinářské choutky. Nejznámější z nich je Bacchanal, restaurace inspirovaná jejím dvojčetem, které mají v Caesars hotelu v USA. Mají zde takové pochoutky, jako jsou žebra, kraby nebo třeba ústřice. Jídlo je servírováno v podobě švédských stolů, na výběr je toho opravdu hodně.

The Sandbar Bar and Grill – francouzské pochoutky, ty nejkvalitnější plody moře, chutné saláty, sandwiche, burgery a také vodní dýmka.

Cleo´s Table – středomořská kuchyně s dechberoucím výhledem z restaurace na arabský záliv a promenádu JBR.
Lehká inspirace arabskými zeměmi. Těstoviny, saláty, velký výběr koktejlů, piva, čerstvých džusů.

Kromě restaurací v Caesars Resort můžete zajít na jídlo také do vedlejšího Caesars Palace, kde se nachází slavná restaurace Gordona Ramsayho Hell´s kitchen.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (prosinec 2020), 2 osoby, snídaně

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Resort Deluxe pokoj 6.300,-Kč x 7 (brzký nákup)
 • optimální cena letenky Praha – Emiráty – Praha 14.000,- Kč
 • transfery, AJ delegát 1.200 ,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 59.300,-Kč


Nahoru