Fran. Polynésie

Hilton Moorea Lagoon Resort *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Pětihvězdičkový resort Hilton Moorea Lagoon se nachází v souostroví Francouzská Polynésie v Tichém oceánu, na ostrově Moorea, který leží na severozápad od ostrova Tahiti. Moorea je poměrně hornatý ostrov. Je to jediný pětihvězdičkový hotel na tomto ostrově. Resort se nachází u menší písečné pláže se vstupem do tyrkysové laguny. Laguna je obklopena korálovým útesem, a tak je toto místo vhodné ke šnorchlování. Letecky se dostanete přímo na ostrov, z letiště je to potom 20 minut do resortu.

  • resort leží hned u pláže
  • korálový reef pro šnorchlování
  • možnost ubytování v nadvodních bungalovech
  • vhodné pro rodiny s dětmi
  • v roce 2019 probíhá postupná rekonstrukce hotelu za provozu (leden – únor oprava i společných prostor včetně bazénu)

V resortu se nachází poblíž pláže Spa centrum, kde máte volný vstup do sauny a turecké lázně. Zajít si můžete na některou z procedur sami nebo s partnerem. Dále v resortu najdete fitness centrum.

Zdarma si v resortu můžete vyzkoušet či zahrát tyto sporty: kajaky, šlapadla, tenis, šnorchlování, kánoe nebo paddleboarding.

Ubytovat se můžete buď v bungalovech na pláži, nebo v bungalovech nad vodou či v bungalovech nacházející se v zahradě.

Garden Pool bungalov je celkem 19 přízemních bungalovů o velikosti 75 m2 nacházející se v zahradě. Jsou nejvíce vzdáleny od pláže a laděny v polynéském stylu. Maximální kapacita pokoje jsou 3 dospělí. Součástí bungalovu je i terasa, kde se nachází bazén. Bungalovy jsou propojitelné, tudíž vhodné i pro větší rodiny. Dva pokoje jsou potom speciálně vybaveny i pro tělesně postižené osoby. Na výběr je potom manželská postel nebo 2 samostatné postele a rozkládací pohovka.

Deluxe Garden Pool bungalov je celkem 26 bungalovů o rozloze 88 m2. Nachází se poblíž pláže a jsou vhodné pro páry. U každého bungalovu najdete terasu s bazénem. Ostatní vybavení pokoje stejné, jako Garden Bungalow, jen bez možnosti propojení.

Lagoon bungalov jsou celkem 3 bungalovy, které se nachází na břehu laguny. Jsou takto umístěny pro ty, kdo chtějí být blízko pláže a vody, ale vadí jim větší hloubka klasických nadvodních bungalovů nebo pro rodiny s dětmi. Pokoje o rozloze 62 m2, s přímým vstupem do laguny. Maximální kapacita bungalovu jsou 3 dospělí. Uvnitř najdete manželskou postel a rozkládací pohovku.

Garden Pool Suite jsou 2 největší bungalovy v resortu s rozlohou 159 m2, vhodné pro rodiny s dětmi. Uvnitř najdete samostatnou ložnici pro rodiče a samostatný obývací pokoj s 2 rozkládacími pohovkami. Vstup do koupelny je z ložnice, do samostatného sprchového koutu potom z obýváku. U bungalovu se nachází bazén s posezením. Dále tu najdete navíc vinný sklípek a pressovač. Maximální kapacita pokoje jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti.

Nadvodní bungalov celkem 25 bungalovů o rozloze 62 m2 nacházející se nad lagunou. V obývací části najdete prosklenou podlahu k pozorování podmořského světa. Výhled se vám naskytne na pláž, zahradu i na okolní hory. Z bungalovů máte přímý vstup do moře. Maximální kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti. Opět zde najdete manželskou postel a rozkládací lůžko. Hloubka okolní laguny mezi 1-2m.

Nadvodní bungalov Panoramatic celkem 20 nadvodních bungalovů o rozloze 62 m2 nabízející panoramatický výhled na oceán. Vybavení a kapacita pokoje stejná, jako mají Nadvodní bungalovy.

Nadvodní bungalov Premium Panoramatic je celkem 9 bungalovů nacházející se na okraji řady nadvodních bungalovů, jsou nejblíže oceánu s nejlepším výhledem. Vybavení a kapacita stejná, jako u Nadvodních bungalovů.

 

  • dovolená snů celkem 106 bungalovů a pokojů
  • dovolená snů minibar (naplněn láhví vody, nealko nápoji a pivem, doplňování baru potom za příplatek), klimatizace, župany, denně láhev minerální vody, TV, větrák, kávovar/ rychlovarná konvice, DVD, fén, žehlička, radio, bezpečnostní schránka, přezůvky, telefon
  • dovolená snů laguna, okolní hory, pláž, zahrada
  • dovolená snů All Inklusive

Restaurace Arii Vahine nabízí snídaně formou bufetu i á la carte a večeře á la carte. Pochutnáte si zde na typické polynéské a mezinárodní kuchyni. Restaurace se nachází u laguny, s panoramatickým výhledem na oceán. Nabízí pro hosty 2x týdně snídaně a večeře s polynéskou show. Každou středu se zde také pořádají grilovací večery s ohnivou show. Soboty potom patří večeřím s tropickým bufetem. Na koktejl si potom zajděte do Eimeo baru. Dalším barem je Toatea Crêperie, který se nachází přímo nad vodou. Kromě koktejlů si zde dáte i palačinky. Blízko bazénu se potom nachází i Rotui grill and bar, tady si dáte něco menšího třeba k obědu. Je tu také možnost romantické večeře na pláži.


Nahoru