Fran. Polynésie

Intercontinental Moorea Resort ****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Příjemný a romantický resort Intercontinental Moorea se nachází na severní straně ostrova Moorea v jižním Pacifiku. Moorea leží severozápadně od ostrova Tahiti. Resort se nachází přímo u dlouhé pláže, poblíž vesničky. Celý ostrov je obklopen korálovým reefem, oblast je ideální pro šnorchlování a potápění. Moorea je bohatá na panenskou přírodu, jako jsou romantické zátoky, pohoří a krásné pláže. Dostanete se sem letecky na Tahiti a odtud dále katamaránem na Mooreu za 30 minut.

 • resort bude během celého roku 2019 rekonstruovat nadvodní vily, zůstane však otevřený
 • delfíní park
 • resort se nachází přímo u pláže
 • vhodný pro rodiny s dětmi
 • šnorchlování, potápění
 • ubytování v bungalovech s doškovou střechou nebo v pokojích hlavní budovy
 • poblíž vesničky
 • krásná příroda- exkurze po okolí

Přímo v resortu se nachází delfíní park se třemi delfíny, kde se o ně stará tým zoologů a veterinářů. Park funguje už 20 let jako výukové centrum s různými interaktivními programy, kde se dovíte víc o životě mořských savců. Můžete tu pozorovat delfíny v laguně nebo si s nimi i zaplavat.

Ostrov Moorea je obklopen korálovým reefem, díky tomu se zde nachází bohatý podmořský svět. Jednou z aktivit, co se zde tedy dá dělat, je šnorchlování a potápění. Přímo v resortu se nachází potápěčské centrum, kde si zapůjčíte vybavení. Kromě toho si tu můžete půjčit kolo a projet se po okolí, ostrov je bohatý na zeleň a krásné pohoří.

Z vodních sportů je tu oblíbené půjčit si kajak a projet se kolem zátok nebo vyzkoušet paddleboarding, rybaření, windsurfing či kánoe. Vyzkoušet můžete i parasailing a vidět tak ostrov z ptačí perspektivy. Z pozemních sportů si tu můžete zahrát volejbal nebo petanque. V rámci resortu tu najdete i tenisové kurty, bazén nebo fitness centrum. Pro děti tu potom mají dětský klub.

V resortu se nachází také lázně Héléne, kam si můžete zajít na některou z procedur.

Ubytovat se můžete v pokojích či vilkách s doškovou střechou a bambusovými podlahami, které se nachází buď u pláže, v zahradách nebo přímo nad vodou či v hlavní budově v přízemí nebo v 1. patře.

Pokoj Lanai se nachází v hlavní budově. Celkem 36 útulných a prostorných pokojů o rozloze 30 m2, kde najdete manželskou postel velikosti King nebo 2 samostatné postele, součástí je i terasa či balkón, o rozloze 7 m2, s výhledem do zahrady. Maximální kapacita pokoje jsou 2 dospělí a dítě.

Pokoj Premium Lanai celkem 13 útulných pokojů se nachází v 1. patře hlavní budovy. Pokoje o rozloze 30 m2, s terasou o rozloze 7 m2, odkud máte výhled na lagunu. Ostatní vybavení a kapacita pokoje stejné, jako u pokoje Lanai.

Plážový bungalov Junior Suite celkem 17 pokojů o rozloze 38 m2, vhodné pro rodiny s dětmi, maximální kapacita pokoje jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti. Uvnitř najdete ložnici s manželskou postelí, samostatný obývací pokoj s pohovkou a jídelní stůl se židlemi ve venkovním altánku. Bungalovy se nachází na pláži. Součástí je i terasa s lehátky o rozloze 22 m2, z které se vám naskytne výhled na moře. Tento pokoj také ve variantě Premium.

Junior Suite Garden Pool bungalov sedmnáct prostorných bungalovů o rozloze 38 m2 jsou zasazeny v tropické zahradě. Každý bungalov má svůj vlastní bazén a altánek s posezením. Uvnitř opět najdete samostatnou ložnici s manželskou postelí nebo 2 samostatné postele a obývací pokoj s pohovkou. Kapacita pokoje jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti.

Nadvodní bungalov Junior Suite je 19 bungalovů, které se nacházejí přímo nad vodou, tudíž mají přímý vstup do laguny. Součástí bungalovu je terasa s altánkem a posezením o velikosti 33 m2. Interiér o rozloze 42 m2 nabízí samostatnou ložnici a obývací pokoj s pohovkou. Maximální kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti. Tyto bungalovy nabízí také variantu Premium pro pocit většího luxusu a lepšího výhledu na moře.

 

 • dovolená snů celkem 142 pokojů
 • dovolená snů klimatizace, Wi-Fi zdarma, minibar, větrák, TV, telefon, fén, kávovar/ rychlovarná konvice
 • dovolená snů moře, zahrada, pláž
 • dovolená snů snídaně

V resortu se nachází restaurace Fare Hana, kde vám nabídnou jak mezinárodní kuchyni, tak i místní speciality, jako třeba kuře fafa. Okolní prostředí restaurace tvoří tropická zeleň, povečeřet můžete jak uvnitř, tak i venku na terase při západu slunce. Další restaurací je Fare Nui, kam si zajdete na snídani, která je formou bufetu.

Na večeři si můžete dále zajít do restaurace The Shell, z terasy se vám naskytne výhled na lagunu a západ slunce. Otevřeno má každý den kromě pondělí, středy a soboty. Na koktejl si zajděte do baru Motu Iti, kde vám naservírují i dobré víno nebo pivo. Bar se nachází mezi pláží a zahradou, v útulném a příjemném prostředí. Dalším barem je Beach Bar, který se nachází přímo na pláži.

Každé pondělí, středy a soboty se potom konají speciální polynéské večery s představením tanců či akrobacie, místní hudba a další různé speciální show.


Nahoru