Le Méridien Tahiti se nachází poblíž hlavního města Papeete, vzdálený jen 15 minut jízdy od mezinárodního letiště. Resort je umístěn u pláže na okraji laguny a nabízí svým návštěvníkům nádherný výhled na protější ostrov Moorea. Velikou výhodou je spousta obchůdků a restaurace v docházkové vzdálenosti. V resortu najdete hlavní budovu hotelu s pokoji zasazenou v krásné tropické zahradě i typické nadvodní vilky. Pro návštěvníky, kteří hledají klid a odpočinek je zde bazén s lehátky a hotelový bar, ti aktivnější jistě ocení širokou nabídku výletů a vodních sportů.

 • Kvalitní varianta na Tahiti
 • 15 minut transfer z letiště
 • v klidnější lokalitě poblíž hlavního města
 • nevhodné pro větší rodiny
 • restaurace a obchůdky v docházkové vzdálenosti
 • bazén s písečným dnem
 • šnorchlování přímo z pláže
 • možnost soft All Inklusive

Hotel pro své návštěvníky připravuje celou řadu výletů, například do hlavního města Francouzské Polynésie, Papeete, které je vzdáleno jen kousek od resortu, a kde můžete navštívit například museum Paula Gaugaina. Dále se můžete vydat na soukromou projížďku autem na horu Marau v centru ostrova či na výlet lodí za delfíny. V resortu můžete šnorchlovat v laguně, zahrát si plážový volejbal či navštívit výtvarný ateliér a popustit uzdu své tvořivosti. Večer si pak můžete užít polynéskou show s tradičními tanečnicemi oblečenými do palmových listů.

Hotel nabízí různé typy pokojů, zařízených se surfařskými prvky, které jsou pro Tahiti typické. Na výběr jsou buď klasické pokoje v rámci hotelové budovy nebo samostatné vilky nad vodou.

Deluxe Garden pokoj (48 m2): pokoje s vlastní terasou nabízející výhled do zahrady. Jsou vybaveny dvojpostelí či dvěma oddělenými postelemi a ubytují až tři hosty (maximálně 2 dospělí + 1 dítě).

Deluxe Lagoon pokoj (48 m2): identický jako předchozí kategorie, rozdíl je ve výhledu na moře.

Panoramatické pokoje (48-50 m2):  vždy v nejvyšším patře nabízí panoramické výhledy na moře a sousední ostrov Moorea. Pokoje jsou po nedávné rekonstrukci.

Junior suite (84 m2): velmi prostorné pokoje s dvojpostelí ubytují až dva dospělé a jedno dítě a jsou vhodné pro rodiny (vše je však jeden prostor). Součástí pokoje je velká terasa.

Senior suite (131 m2): Nejprostornější pokoje leží v nejvyšších patrech, odkud skýtají krásné výhledy na oceán. Mají samostatnou ložnici s dvojpostelí a oddělený obývací pokoj a velkou terasu. Ubytují dva dospělé a jedno dítě.

Nadvodní bungalow: nadvodní vilka postavená na kůlech nad vodou

 • dovolená snů Pokoje v hlavní budově nebo nadvodní vilky v různých cenových kategoriích
 • dovolená snů WiFi, klimatizace, širokoúhlá televize, trezor, minibar, telefon
 • dovolená snů Moře, okolní ostrovy, zahrada
 • dovolená snů Bez stravy, snídaně, polopenze, plná penze, soft All Inklusive (snídaně, obědy, večeře + během celého dne voda a nealko pivo)

V resortu se nachází dvě restaurace a dva bary. Restaurace jsou umístěny v zahradě s výhledem na lagunu a u večeře zde můžete pozorovat krásný západ slunce na lagunu. Místní kuchaři zde připravují tradiční tahitské pokrmy i jídla mezinárodní kuchyně, užijete si zde spoustu mořských plodů a ryb. V baru ochutnáte tropické koktejly a přes den si zde můžete dát i něco malého k jídlu. Hotel také nabízí program soft all inklusive, který zahrnuje snídani, oběd, večeři a vodu a nealko pivo po celý den.


Nahoru