Panoramatická cesta nejluxusnějším vlakem Afriky po Jihoafrické republice zaměřená na golfové nadšence. Během 8-9 nocí poznáte 5 golfových hřišť této země. Cesta vede z Pretorie až do Kapského Města nebo opačně.

African Golf Collage Rovos Rail

Den 1:

10:00 Odjezd z nádraží Rovos Rail Station v Pretorii přes vysočinu do Drakensbergských hor.

7:00 – 10:00 snídaně, 13:00 oběd, 16:30 odpolední svačina, 19:30 večeře

Den 2:

Golfisté:

Tee off na hřišti Leopard Creek Kruger s obědem. Návrat do vlaku v Komatipoort.

Nehrající doprovod:

Safari v Krugerově parku s obědem. Návrat do vlaku v Komatipoort a odjezd směr Zululand.

Den 3:

Safari v rezervaci Hluhluwe. Odpolední přesun vlaku do Durbanu.

Den 4:

Golfisté:

Tee off na hřišti Durban Country Club. Oběd a scénická cesta podél Midlands Meander a řeky Lions. Cesta do Bethlehem.

Nehrající doprovod:

Krátká prohlídka města Durban, odpolední prohlídka místní keramické dílny. Návrat do vlaku.

Den 5:

Prohlídka města Bloemfontein. Cesta do Alicedale přes hory Drakensberg.

Den 6:

Golfisté:

Tee off na hřišti Humewood Course. Oběd a návrat do vlaku v Port Elizabeth. Cesta do Oudshoorn.

Nehrající doprovod:

Safari v Addo Elephant parku. Návrat do v vlaku v Port Elizabeth.

Den 7:

Golfisté:

Tee off na hřišti Fancourt. Setkání s ostatními na večeři v Fancourt Estate.

Nehrající doprovod:

Dvě hodiny v pštrosí farmě. Cesta přes Montagu pas. Večeře v Fancourt Estate.

Den 8:

Golfisté:

Tee off na hřišti Ermie Els Oubaai. Odjezd do George. Cesta podél Garden Route do Riversdale.

Nehrající doprovod:

Ranní odpočinek v Knysna nebo lodí do Featherbed. Odpolední cesta vlakem podél Garden Route do Riversdale.

Den 9:

Návštěva továrny na brandy KWV v Paarl.

17:00 příjezd do Kapského města (Cape Town Station nástupiště 23).

 

Kupé – Rovos Rail – luxusní africké safari:

 • Royal Suites – každé z těchto královských kupé zabírá polovinu vagónu a je zde k dispozici 16 m2 elegantního luxusu. Naleznete zde oddělenou obývací část a koupelnu s viktoriánskou vanou a samostatným sprchovým koutem.
 • Deluxe Suite – zabírá 11 m2 a je určena pro dva cestující, kteří mohou volit mezi manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. V koupelně je sprchový kout, toaleta a umyvadlo.
 • Pullman Suite – je třetí možnost ubytování ve vlacích Rovos Rail. Jeho velikost je 7 m2, v koupelně naleznete sprchový kout, toaletu a umyvadlo. Lůžka jsou v obytné části na noční spánek umístěna nad sebe a během dne se upravují na pohodlný gauč.

Restaurované vagóny určené k nočnímu spánku i k odpočinku během dne nabízí vše z moderní doby v eleganci dávných dob. Každá ze suit je klimatizována a určena pro dvojici pasažérů. Jejich typické Edwardovské rysy zachycuje přepych luxusního dřeva a kovaných doplňků. Lůžka v kupé jsou v manželské úpravě nebo odděleny. Všechny suity nabízí hostům mimo lůžka i psací stůl, úložný prostor, vlastní trezor na cennosti a minibar s občerstvením. Pokojový servis je vám k dispozici celých 24 hodin denně. V připojené koupelně naleznete dobové prvky propojené s moderním standardem dnešní doby, ať už jde o zásuvku, fén či sprchu.

Život na palubě se dá jednoduše nazvat elegance, zážitky a styl. Každý z hostů by před cestou měl na tuto skutečnost pomyslet a nezapomenout si zabalit večerní šaty, které se vám hodí při každodenní večeři. Snídaně jsou podávány z bohatých švédských stolů. Výborní kuchaři si nechávají na večeřích záležet a připravují pro vás, své hosty, tříchodová menu skládající se z předkrmu, hlavního jídla a moučníku. Každý má navíc výběr, zda zvolí hlavní pokrm masový nebo rybu eventuálně pouze vegetariánské jídlo. Stejné je to i s obědem.

Části restauračních vozů jsou určeny výhradně pro nekuřáky. Kuřácký salónek se nachází u vozu umístěného na konci vlaku zvaného Observation car, kde je ideální místo ke sledování ubíhající krajiny. Obývací vagón slouží také k odpočinku, sklence vína či odpočinku u televize.

Pro větší skupiny a společnosti lze najmout dle dohody a volné kapacity vlak vypravený pouze pro vás. Tyto chartery jsou samozřejmě limitovány kolejemi, ale jinak lze dohodnout program dle vašich představ.

Společnost Rovos Rail také vlastní soukromé letadlo, kterým lze absolvovat okruh po jižní části Afriky Southern Africa Air Safari nebo si je najmout na přelety mezi městy. Možnosti jsou velké a zahrnují i luxusní nabídku ubytování v hotelu či vlastní vile.

od 91.720,-Kč

 

Co je v ceně? ↓

Termíny a ceny – vlakového safari African Golf Collage s Rovos Rail

 • 1.11.-9.11.2016 Pretoria – Kapské Město
 • 14.11.-22.11.2016 Kapské Město – Pretoria
 • Orientační ceny 2016 : kupé Pullman 91.720,-Kč os, Deluxe 137.700,-Kč, Royal 181.900,-Kč os.
 • 17.5.-26.5.2017 Pretoria – Kapské Město
 • 1.11.-10.11.2017 Pretoria – Kapské Město
 • 13.11.-22.11.2017 Kapské Město – Pretoria
 • Orientační ceny 2017 o noc delší: kupé Pullman 110.100,-Kč os, Deluxe 164.900,-Kč, Royal 217.600,-Kč os.
 • Vyžádejte si další podrobnosti. Ceny jsou orientační (mění se v závislosti na kurzu) a platí na osobu v plně obsazeném dvoulůžkovém kupé.

Cena programu zahrnuje.

 • ubytování v kupé vlaku dle výběru
 • jídlo – snídaně, obědy, večeře
 • všechny alkoholické nápoje a nealko ve vlaku
 • 24 hodinový servis v kupé
 • výlety a s průvodcem
 • green fees a nápoje

V ceně není zahrnuto: letenky, ubytování před a po zahájení vlakového programu, transfery, cestovní pojištění, víza (pro občany ČR bezvízový vstup do JAR).

Podobné poznávací zájezdy

Golf Safari Rovos

Rovos Rail
Rovos Rail - Golfový okruh určený pro náročné hráče, ale i pro jejich doprovod a nehrající hosty, pro něž je v každé zastávce připraven doprovodný program. Tato speciální cesta začíná v Pretorii a směřuje na západ do Sun City. Na úpatí impozantních Dračích hor, na vás čeká 18ti jamkový Champagne Sport Resort a pro doprovod golfistů výlet s průvodcem na bitevního pole. Užijete si hru v Durbanu a váš doprovod si mezitím prohlédne město. Pokračujete do Zululand na safari Hluhluwe a poté do Svajizka, kde si můžete rezerovat tee time v Royal Swazi nebo si užít safari v Mkahya a návštěvu sklárny a galerie Ngwenya Glass and Guava Gallery. Výzvou pro golfisty může být hřiště v Leopard Creek, zatímco jejich doprovod si užívá safari ve světoznáméem Krugrově Parku, po které tato cesta nabitá zážitky končí opět v Pretorii.

Namibie Dune Experss

Shongololo Express
Namibie (12 nocí) je země uhrančivé krásy, hojnosti slunečního světla a neomezeného prostoru. Široký horizont a hustota obyvatelstva, která patří mezi nejnižší na světě, evokuje pocit svobody. Tento pocit tichosti a klidu vytváří úžasnou krajinu. Dobrodružství mezi dunami nabízí jedinečnou příležitost poznat drsnou realitu pouštní krajiny a spatřit přírodní fenomén, za kterým stojí miliony let eroze a vulkanické aktivity.
 • 12.7.-23.7.2018 Pretorie – Swakopmund
 • 26.7.-6.8.2018 Swakopmund - Pretorie

JAR - The Good Hope Tour

Jihoafrická republika
Při cestě vlakem Jihoafrickou republikou po 15 dní, hosté na palubě poznávají rozmanitost krajiny, pobřeží, kultury, životního stylu a kuchyně, které tato země, nesoucí přezdívku jihoafrická duha, nabízí. Program má i variantu pro golfisty. Ti si místo běžného programu některé dny zahrají na vyhlášených golfových hřištích Jihoafrické republiky.
 • 18.9.-2.10.2017 Pretoria - Kapské Město (otočený program)
 • 1.2.-15.2.2018 Pretoria - Kapské Město (otočený program)
 • 20.3.-3.4.2018 Kapské Město - Pretoria
 • 4.10.-18.10.2018 Pretoria - Kapské Město (otočený program)
 • 20.11.-4.12.2018 Kapské Město - Pretoria

Nahoru