Carpe Diem, nově otevřený, moderní resort se nachází na jednom z nejlepších míst v atolu Raa. Jedná se o jednodušší pětihvězdu, která je ideální volbou pro aktivnější mladé páry či rodiny s většími dětmi hledající živější alternativu na Maledivách. Z mezinárodního letiště Malé se sem dostanete hydroplánem během 35 minut. Druhou možností je vnitrostátní let na letiště Dharavandhoo (25 min) a navazující plavba motorovým člunem (30 min). Je obklopen tyrkysovou vodou, má krásné bílé písečné pláže a také korálový útes – ideální pro milovníky šnorchlování. Jako jeden z mála na Maledivách, resort Carpe Diem má obrácený koncept vil, kdy základní kategorií je nadvodní vila, která má vlastní bazén.

 • živý resort pro aktivní dovolenou
 • nafukovací vodní park
 • vlastní bazén u každé vily
 • jednodušší All Inklusive v základu
 • bohatý podmořský život
 • super poměr cena / kvalita
 • hydroplán nebo vnitrostátní let s lodí
 • solo traveller (viz vily)

Carpe Diem je velmi živý a aktivní resort. Ve vodě si rozhodně užijete spoustu zábavy – vlastní totiž nafukovací vodní park o rozloze celkem 85 m2. Místní podmořský život je opravdu pestrý, nabízí zde možnost potápění a šnorchlování. Vyzkoušet si můžete také vodní skútr, surfování, vodní lyže, jízdu na kajaku nebo paddle boarding.

Nově od roku 2019 zde máte možnost navštívit lekce latinského tance, nebo si zacvičit v plně vybavené, klimatizované posilovně. Z plážových sportů si zahrajete kopanou nebo volejbal. Resort má vlastní lázně, kde si můžete po dni plném aktivit skutečně odpočinout a nechat se zhýčkat některým z nabízených relaxačních balíčků.

Pro děti ve věku od 2 do 8 let je otevřen Sharky and Friends Kids Club. I ti nejmenší návštěvníci tak mají o zábavu postaráno. Čeká je spousta vyrábění, malování, lov pokladů, výlety za delfíny, mnoho plážových her, ale také vzdělávání o podmořském světě. Za příplatek je i možnost hlídání dětí.

Na výběr máte z několika různých typů vil, záleží na tom, cestujete-li v páru nebo sami, s rodinou nebo se skupinou přátel. Každá vila má svůj vlastní bazén a soukromí.

Solo Traveller Water pool vila – 110 m2. Speciální kategorie pro jednotlivce, kteří nechtějí platit jednolůžkový příplatek, a jsou společensky otevření. Sdílení vily s dalším člověkem stejného pohlaví (vždy oddělené postele). Vila má bazén.

Lagoon Water Vila – 110 m2, kapacita 2 dospělí + 2 děti/3 dospělí. Nadvodní vila s vlastním bazénem a manželskou postelí. Výhled je na lagunu a přístup z terasy po schůdkách do moře.

Ocean Water Vila  – identická jako předchozí kategorie, ale s výhledem na otevřené moře.

Lagoon Beach Vila – 137 m2, kapacita 2 dospělí + 2 děti/3 dospělí. Vila na pláži s výhledem na moře a vlastním bazénem. Ideální pro rodiny s dětmi, protože je přímo u mělké laguny, jen kousek od nadvodní nafukovací atrakce.

Ocean Beach Vila  – identická jako předchozí kategorie, ale situovaná v klidnější části ostrova s výhledem na moře.

Dvouložnicová Lagoon Water Vila – 221 m2, kapacita 4 dospělí + 4 děti/6 dospělí. Jedná se o 2 nadvodní vily, které mají společnou terasu s bazénem. Ideální pro větší rodiny s dětmi či skupinu přátel.

Dvoupokojová Lagoon Beach Vila – 306 m2, kapacita 4 dospělí + 4 děti/6 dospělých. Jedná se o 2 vily na pláži, které mají společnou terasu s bazénem. Výhled na moře (situované v rušnější části – vodní sporty, nadvodní atrakce).

Dvoupokojová Ocean Beach Vila – identická jako předchozí kategorie, rozdíl je v umístění v klidnější části ostrova.

Carpe Diem Water Residence – 221 m2, kapacita 4 dospělí + 4 děti/6 dospělých. Nejluxusnější typ vily v resortu. Nadvodní vila situovaná na začátku mola, což je strategická poloha blízko ke všem důležitým bodům na ostrově. Nerušené výhledy na moře.

 • dovolená snů 115 vil nad vodou/na pláži
 • dovolená snů vlastní bazén, klimatizace, stropní větrák, telefon, TV, WiFi zdarma, trezor, balená voda zdarma, minibar, kávovar, fén
 • dovolená snů laguna, pláž
 • dovolená snů Soft All Inklusive

Resort má celkem tři restaurace a bary. Všechny pokrmy jsou připravovány z lokálních surovin a některé dokonce vaří přímo před vámi.

Ocean Deep – japonsko-peruánská restaurace otevřená v roce 2019.

Acropora restaurant – Podávají zde snídaně, obědy i večeře. Snídaně probíhají formou bufetu a v nabídce najdete mimo jiné také čerstvé ovoce, zeleninu, smoothies z nich připravované a dokonce i bezlepkové varianty některého pečiva.

Anthias je bar, který se nachází přímo u bazénu a můžete se zde během dne osvěžit různými drinky, popřípadě si dát i něco malého ke svačině.

Buena Vista je bar s krásným výhledem na oceán, kde si odpoledne můžete pochutnat na výborných koktejlech a tapas, nebo si zatančit latinské tance.

Soft All Inklusive v Carpe Diem:

 • snídaně, obědy a večeře v restauraci Acropora (kombinace bufet a live cooking)
 • Neomezeně výběr nápojů: nealko, voda, vybrané víno, pivo a vybrané koktejly, a to v restauraci Acropora, Ocean Deep, Anthias pool bar & Buena Vista Club.
 • slevy na útratu v ostatních restauracích mimo Soft AI
 • Soft All Inklusive začíná v den příjezdu až večeří, a v den odjezdu končí snídaní! Zbytek hradíte na místě.

Hotel může podmínky All Inklusive bez předchozího upozornění změnit.


Nahoru