Mauricius

Shandrani Beachcomber *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Luxusní resort leží v jihovýchodní části ostrova v zátoce Blue Bay Marine Park nedaleko letiště, transfer sem trvá asi 15 min. Stojí uprostřed téměř nedotknuté přírody v tropické zahradě a kolem jsou 3 pláže.

Shandrani Beachcomber Resort & Spa je vhodný pro rodinnou dovolenou, milovníky přírody a vyznavače aktivní dovolené, vhodný pro romantiku ve dvou nebo pořádání svatby, svatební cestu či obnovu slibu. Bude Vám k dispozici 9-ti jamkové golfové hřiště. Program All inklusive splní všechny Vaše přání. Ochutnáte rozmanitou gastronomii, zažijte relax s koktejlem u bazénu.

V Shandrani máte na výběr z velké řady aktivit. Můžete zde hrát golf, hřiště má délku 768 m, par 29, je možné si zde vypůjčit hole, můžete si také zahrát tenis na osvětlených kurtech a zapůjčit si rakety, najdete zde volejbalové i fotbalové hřiště. Na projížďku si můžete zapůjčit horská kola nebo posílit a tvarovat tělo v posilovně či při józe. Z vodních sportů zažijete potápění či šnorchlování, windsurfing nebo šlapadla, na výlety se můžete vydat na loďce s proskleným dnem, na jachtě nebo kajakovat a řadu dalších vodních aktivit. Jsou zde pořádány pravidelné zábávné večery s živou hudbou.

V Shandrani jsou Spa by Clarins kde najdete v nabídce kosmetické procedury, balneoterapii, masáže a ajurvédu, k dispozici je zde též kadeřnictví a salony krásy.

Pro Vaše ratolesti tu je k dispozici dětský klub s pestrým programem, hřiště a dětský bazén.

Superior pokoj: má 50 m2 a je pro až 2 dospělé a 1 dítě, elegantní prostorný pokoj s ložnicí, obývacím koutem a prostornou koupelnou s terasou nebo balkónem.

Deluxe pokoj: má 60 m2 a je pro až 2 dospělé a 2 děti, nedávno zrekonstruované pokoje jsou moderní, vzdušné. Světlý prostorný pokoj s obývací částí a ložnicí, s terasou a sdílenou zahrádkou s venkovním nábytkem. Prostorná koupelna.

Family Apartment: má 75 m2 a je pro až 2 dospělé a 3 děti, má přízemí, patro a 2 ložnice a 2 koupelny ve funkčním designu, v hlavním pokoji obývací prostor, k dispozici terasa nebo balkon.

Senior Suite: má 110 m2 a je pro až 2 dospělé, luxusní apartmá pro páry. Prostorné pokoje s ložnicí a obývacím prostorem, soukromé schodiště s přístupem na pláž zaručuje plné soukromí. Vzdušná atmosféra, velká postel a luxusní vana zaručuje romantický pobyt pro páry.

Family Suite: má 206 m2 a je pro až 2 dospělé a 3 děti, skvělá poloha na pláži, intimita a velkorysý prostor pro celou rodinu. Obývací prostor, luxusní přízemí s velkou koupelnou pro rodiče a patrový prostor s koupelnou pro děti, venkovní zařízená terasa a oplocená zahrada s dětským hřištěm.

 • dovolená snů 327 pokojů
 • dovolená snů Klimatizace, fén, trezor, minibar, telefon, TV/SAT/DVD, rádio, Wi-Fi, zařízení pro přípravu kávy a čaje
 • dovolená snů moře, zahrada
 • dovolená snů
 • dovolená snů polopenze, All Inklusive

Restaurace Le Grand Port láká na mezinárodní kuchyni a najdete zde formou bufetu podávanou snídani, obědy a večeře.

Ponte Vecchio podává pokrmy formou výběrem z menu a jde především o italskou gastronomii.

Le Sirius na pláži nabízí stolování přímo pod širým nebem, ochutnáte zde širokou nabídku mezinárodních specialit.

Teak Elephant je thajská restaurace.

Do restaurací s nabídkou a la carte je třeba provést rezervaci. K dispozici je vám v Shandrani také vinný sklep.

Jsou zde také 2 bary – Blue Bay Bar a Sirius Bar, ochutnáte zde velkou nabídku nápojů, koktejlů a kávy nebo zde zažijete hudební večer.

Klienti All inclusive programu mohou také okusit restaurace ve 3 okolních hotelech řetězce Beachcomber.

 

Program All Inklusive v Shandrani Beachcomber Resort:

 • Snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu nebo možnost využít rezervace v dalších restauracích a vybrat si a la carte
 • 15 – 17 h jsou podáváná různé menší jídla a palačinky
 • Neomezená konzumace po celý den nealkoholických nápojů, vín a lihovin, koktejlů
 • Od 18 h neomezená nabídka francouzského šampaňského
 • Nabídka z minibaru – voda, džusy, limonády, pivo
 • Káva a čaj na pokojích
 • Servis u bazénu a na pláži
 • Neomezené vstupy do sauny, posilovny a aerobic
 • Služby dětského klubu
 • Přístup na golfové hřiště

Nahoru