Mexiko

El Dorado Maroma by Karisma *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Resort El Dorado Maroma by Karisma je za nás jedničkou na Mayské riviéře a to zejména díky své pláži jenž patří k nejkrásnějším v Mexiku. Písek je zde krásně bílý a jemný a ani během nejteplejšího dne není horký. Moře zde tvoří mělkou lagunu, která hraje všemi odstíny tyrkysové modři. Toto romantické místo si zkrátka zamilujete! Resort je menší a má příjemnou intimní atmosféru. Vzhledem k jeho rozložení podél pláže, z každého pokoje je to k moři jen pár krůčků.

Transfer z letiště v Cancunu trvá cca 30 minut. Do města Playa del Carmen dojedete autem za cca 20 minut. 

 • resort bez dětí
 • krásná pláž s jemným pískem
 • romantická atmosféra
 • klidný resort
 • pokoje pár kroků od moře
 • ponořen do krásných zahrad
 • vynikající jídlo z vlastních čerstvých surovin
 • bohaté Gourmet All Inklusive
 • veliký výběr restaurací a barů
 • nad-vodní vily s bazénem (Palafitos)
 • přímo vedle je plavání s delfíny

Svatba v El Dorado Maroma

Více o nabízených slevách ↓

Svatba v Mexiku – El Dorado Maroma:

 • Vyřízení všech formalit – legálně uznatelný sňatek
 • Svatební obřad pod vedením soudem zplnomocněné osoby
 • Dekorace místa obřadu dle přání
 • Překlad obřadu (obřad je veden ve Španělštině, překlad do AJ)
 • Certifikát o sňatku (ve Španělštině, možnost soudního překladu za příplatek)
 • Zajištění svědků
 • Speciální večeře v den svatby
 • Koordinátor svatby
 • Romantická snídaně na pokoj následující den po obřadu
 • 15% sleva na SPA procedury

Orientační cena za legální obřad v Mexiku je 49.300,- Kč.

El Dorado Maroma na vás dýchne svou romantickou atmosférou na pobřeží tyrkysově modrých vod Karibiku, a na jedné z nejkrásnějších pláží světa. Je unikátní svou klidnou a romantickou atmosférou, a zároveň nesčetně možnostmi k aktivnímu vyžití. Hned vedle sebe má totiž aktivity centrum, kde můžete zažít jízdu na koni či na velbloudovi, čtyřkolky, parasailing, či jízdu na plachetnici. Můžete tu také zažít jeden z nejkrásnějších zážitků v životě – plavání s delfíny!

Resort leží v jižní části Mayské riviéry nad městem Playa del Carmen. Tato část Mayské riviéry je ideální výchozí bod k úchvatným Mayským památkám. Zejména je to starodávný komplex s pyramidami Chicen Itzá, a pozůstatky starodávného Mayského centra Tulum, nemluvě o jedinečných jeskyních (cenote) s jezírky ve kterých se můžete i vykoupat.

Co se týče aktivit přímo v resortu, zdarma nemotorizované vodní sporty (kajaky, zapůjčení šnorchlovacího vybavení), několik bazénů s vodními bary, hodiny španělštiny, jóga, aqua aerobik, hodiny latinského tance, hodiny vaření… Po večerech si užijete program s živou hudbou. Upozorňujeme však, že zábava je zde spíše klidnějšího rázu. Chcete-li se vydat za nákupy do nedalekého města Playa del Carmen, El Dorado Maroma pořádá nákupní výlety (omezená kapacita, nutná předchozí rezervace).

V hotelových lázních vás budou hýčkat nejrůznějšími procedurami či masážemi (masáž si můžete také dopřát v bungalovu s doškovou střechou přímo na pláži). Zdarma je sauna, parní lázeň a posilovna. K dispozici bylinkové terapie, zábaly, reflexní terapie, variace masáží, a kompletní kosmetický salon.

Za poplatek můžete vyzkoušet: potápění s přístrojem, hlubokomořské rybaření, motorizované vodní sporty, plavání s delfíny, jízdu na koni, nejrůznější výlety, pronájem auta, či si dopřát romantickou večeři při svíčkách na pláži.

El Dorado Maroma nabízí ubytování v 128 prostorných, luxusně zařízených Suite. Všechny Suite jsou rozprostřeny podél pláže, takže z každého pokoje je to na pláž jen pár kroků. Resort je rozdělen do několika budov. Některé Suite jsou umístěny ve vyšší budově s několika patry, některé Suite mají i své bazény. Suite Mi Hotelito jsou situované v dvoupatrových budovách s doškovou střechou (2 budovy, v každé pouze 12 Suite). V resortu jsou také 3 vily, z nichž každá pojme až 10 osob – výhodná a privátní varianta pro větší skupiny!

Pro náročnější klienty doporučujeme Presidentské vily, které jsou určeny vždy pro dvojici, a mají vždy 2 patra. Nacházejí se na pravém konci resortu (poblíž Palafitos nadvodních vil) a mají vyhrazenou privátní část pláže. Pro ty nejnáročnější z vás vřele doporučujeme nadvodní vily, tzv. Palafitos (viz níže).

Jacuzzi Junior Suite – 38 m2, výhled do zahrady a vlastní vířivka pro 2. Situovány u hlavního bazénu. Maximální kapacita: 2 dospělé osoby.

Honeymoon Suite – 55 m2, prostornější Suite s odděleným obývacím pokojem, a romantickou venkovní sprchou, vířivkou. Maximální kapacita: 2 dospělé osoby.

Mi Hotelito Beach Front Suite – 26 m2, leží přímo u pláže, vždy v přízemí s terasou s přímým vstupem na pláž. Vířivka. Maximální kapacita: 2 dospělé osoby.

Infinity Pool Jacuzzi Suite – užijte si dechberoucí výhledy do tropických zahrad a na oceán, zatímco se naložíte do privátního bazénu na vaší terase. Venkovní romantická sprcha, vířivka. Maximální kapacita: 3 dospělé osoby.

Swim Up Jacuzzi Suite – 55 m2, Suite s přímým vstupem do „líné řeky“, která je propojená s hlavním bazénem. Venkovní romantická sprcha, vířivka. Maximální kapacita: 3 dospělé osoby.

Royal Suite – 38 m2. Tyto Suite jsou navrženy pro zamilované páry, s romantickým dekorem. Prémiový minibar s whisky, vodkou, tequilou a rumem. Maximální kapacita: 2 dospělé osoby.

„PALAFITOS“ nadvodní bungalov a nadvodní bungalov Elite – zbrusu nové nadvodní bungalovy postavené na kůlech přímo nad oceánem, s překrásnými výhledy na okolní Karibik a nádhernou pláž Maroma. Zažijte atmosféru, jakobyste byli na Maledivách, nebo Bora Bora.. Každý bungalov má prosklené okénko v podlaze, kde můžete sledovat podmořské dění přímo pod vámi. Každý má také vlastní bazén a přístup do moře z vaší terasy. Romantická venkovní sprcha, vnitřní sprcha, vířivá vana… Kromě luxusního ubytování vás budou hýčkat také nadstandardní služby jako: vlastní komorník, exkluzivně vyhrazená pláž pouze pro hosty nadvodních vil, vlastní recepce, možnost výběru polštářů a aromaterapie ve vaší vile… Hosté nadvodních bungalovů mají také exkluzivně vyhrazenou nadvodní restauraci Overwater Grill a Wine Bar, a samozřejmě mohou využívat kteroukoliv z ostatních restaurací. Maximální kapacita nadvodní vily: 2 dospělé osoby.

 • dovolená snů 128 Suite v 8 kategoriích
 • dovolená snů Manželské lůžko nebo dvě oddělené postele. Vždy s vlastní vířivkou, a balkonem / terasou. WiFi zdarma, LCD televizor, klimatizace, stropní fén, minibar, servis na přípravu kávy a čaje, šatník, žehlička, telefon, fén na vlasy
 • dovolená snů Zahrada, nebo moře
 • dovolená snů Gourmet All Inklusive

Milovníci vynikajícího jídla budou nadšeni z obrovského výběru restaurací, zastoupeny jsou všechny typy kuchyní. El Dorado Maroma má 6 restaurací a 4 bary, které můžete plně využívat v rámci bohatého programu Gourmet All Inklusive. Jídlo je zde skutečně vynikající, a to jak díky prvotřídním šéfkuchařům, ale také díky čerstvým surovinám, které si zde sami pěstují! Pouze pár restaurací funguje na bázi bufetu, většina je á la carte (výběr z menu).

Restaurace Caribbean Grill servíruje mexické speciality, posezení na otevřené terase. Otevřená pouze na večeře. Kiyoko je asijská restaurace servírující vynikající sushi, sashimi, teppanyaki a ostatní kreativní asijská jídla. Otevřená na večeře. Lima Limon se specializuje na autentickou Peruánskou gastronomii, s posezením s krásnými výhledy na pláž. Otevřená na večeře.

Mio Cuccina Italiana je italská restaurace, kde ochutnáte tradiční italkou kuchyni, zejména čerstvé ryby, plody moře, těstoviny, a samozřejmě pizzu. Pokrmy jsou připravovány ze surovin dovážených přímo z Itálie. Restaurace je otevřená na snídaně, oběd i večeře. Papitos Gourmet Beach Club nabízí nádherné posezení s dechberoucími výhledy na moře. Interaktivní kulinářské zážitky s otevřenou kuchyní – sledujte šéfkuchaře, jak připravuje vynikající pokrmy přímo před vašimi zraky. Na oběd jsou zde tématické menu. Každý čtvrtek navíc rybí trh s čerstvě ulovenými rybami a mořskými plody.

Gourment Inclusive:

 • jídla v jakékoliv hotelové restauraci (mimo Overwater Grill a Wine Bar, která je exkluzivně pro hosty nadvodních vil)
 • neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů, místní i dovážené
 • zahrnuty i prémiové značky alkoholu, vč. výběru cca 15 druhů vín (lahvová vína za poplatek)
 • 1x denně doplňovaný minibar
 • řada programů v průběhu dne i večera
 • nemotorizované vodní sporty (kajaky, šnorchlování)
 • večer živá hudba
 • posilovna, sauna, plážový volejbal
 • lekce latinských tanců, hodiny vaření, aqua aerobik, jóga
 • hodiny španělštiny
 • výlety za nakupováním do Playa del Carmen (nutná předchozí rezervace, omezená kapacita)

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 8 nocí, 2 osoby, Gourmet All Inklusive (květen-červenec)

Cena pro osobu:

 • dvoulůžková Jacuzzi Junior Suite 6.180,-Kč x 8 -15% (při rezervaci do 30.4.)
 • transfer auto tam i zpět 1450,-Kč
 • letenka v optimální ceně z Vídně 20.000,- Kč
 • ČJ delegát a asistence partnera 500,- Kč

Osoba v dvoulůžkové Suite 63.980,- Kč

Antonín H.

Dobrý den,

vážená paní Jano,vrátili jsme se v úterý. Dovolená proběhla k naší spokojenosti a musím vám poděkovat za skvělou spolupráci a bezchybný servis. Pokud budu mít příležitost tak vás budu propagovat a kdybych chtěl jet ještě někam, tak  určitě pojedu s vaší CK.

Díky

Tereza a Kateřina H.

Pro mě perfektní dovolená. Hotel a všichni kolem byli výjmeční. Krásné prostředí, nádherná příroda a jemná písčitá pláž. Ochotní, přátelští a milí lidé ☺️ Hry, zábavu, hudbu se o Vás postará Daniel, Alex, DJ Chris, Omar ☺️ Volejbal s Mia, všechno jde a nezapomeňte na Happy hour 😉 Spoustu zábavy Vám vymyslí barman Carlos, Pedro, Betsa, Karen jsou perfektní a vytváří mňam drinky   ❤️❤️❤️    ❤️❤️❤️    ❤️❤️❤️  ☀️☀️☀️ Na pláži o Vás postará Elli, Miguel cokoliv i ručník na hlavu a ne jen za hlavu. Když si nerozumíte i pískáním se domluvíte. Nejvíc jsem si užila skvělé jídlo v Mio restauraci s Victorem a Joshuou, mořské plody v Limo Lima s Dorian, Manuel Lopez a Alan Vaston. Nesmím opomenout skvělé recepční v restauraci, která Vám našli perfektní místo k sezení.
Těšíme se zase příště!


Nahoru