Sme cestovná kancelária, ktorá vám pomôže vymyslieť a naplánovať luxusnú dovolenku v raji.  

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa.

Vše jsme sami vyzkoušeli

Většinu míst jsme sami procestovali a máme osobní zkušenost s destinací i hotely. Nepošleme Vás nikam, kde byste nebyli spokojeni.

Postaráme se o vás

Klientům poskytujeme od začátku spolupráce full servis. Přijedeme až k vám, vše pro vás zařídíme a během vaší cesty budeme k dispozici 24 hodin denně.

Akčné ponuky

Zawadi Hotel *****/*

Zawadi Hotel Zanzibar
75.280,-Kč os. All Inclusive

7 nocí v dvoulůžkové luxusní vile s bazénem s All Inclusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě s Qatar Airways, privátní transfery autem. Platí pro termíny v období 16.3.-15.6.2021. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

Sandies Baobab Beach ****

Sandies Baobab Beach
53.660,-Kč os. All Inclusive

7 nocí v dvoulůžkovém Garden pokoji s All Inclusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě, privátní transfery autem. Platí v termínu 8.1.-28.2.2021. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

Furaveri Island Resort *****

Furaveri Resort
80.160,-Kč os. All Inclusive

7 nocí v dvoulůžkové Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem, AJ delegát. Platí v termínu 11.1.-5.4.2021 při rezervaci do 31.1. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

Cocoon Maldives ****/*

Cocoon Maldives
69.980,-Kč os. All Inclusive

7 nocí v dvoulůžkové Beach Suite (plážové) či Lagoon vile (nadvodní) + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem, AJ delegát. Platí v termínu 20.1.-31.3.2021 při rezervaci do 28.2. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

Všetky akčné ponuky

Hore