Romantika, líbánky, svatby

Svatba na pláži nebo líbánky snů - využijte výhod
Chci na svatební cestu / svatbu →

Právě čas líbánek je ideální dobou pro romantickou dovolenou. Užijte si partnera na jedné z nejhezčích pláží světa, či se vydejte na dobrodružství do hor tropického ráje, nebo na Africké safari. Nechte se hýčkat a rozmazlovat luxusním resortu, kde se nebudete muset o nic starat. Zapomeňte na starosti a radujte se ze života. Využijte slev (nejčastěji 20 až 80% z ubytování pro nevěstu), které poskytují některé resorty na Mauriciu a na Seychelách . Příjemné bonusy a rozmazlování Vás čeká v dalších destinacích jako jsou Fr. Polynésie, Maledivy, Malajsie, Zanzibar či Jihoafrická republika…

Svatba na pláži

(Čeština)

Pokud nechcete podléhat stresu a raději byste někam utekli, pak právě pro Vás je určen romantický svatební obřad na pláži či v zahradě. Nemusíte se zabývat velkými přípravami, stačí si naplánovat dovolenou a dodat potřebné dokumenty. Svatby jsou v ČR a SR uznávány pokud proběhnou na Mauriciu, na Seychelách, ve Francouzské Polynésii, na Fiji nebo Havaji. Podívejte se do sekce "Co dělat" u jednotlivých destinací! Najdete zde podrobný popis průběhu svatby a potřebné náležitosti.

Maurícius

Mauritius

Ostrov Mauricius s usměvavými lidmi je ideálním místem pro exotickou dovolenou. Na své si přijdou zamilované dvojice, rodiny s dětmi i golfisté.

Seychely

Fregat Island

Liduprázdné bílé pláže s žulovými balvany a palmami dokreslující smyslnost této země. Doporučujeme kombinaci dvou a více ostrovů.

Fran. Polynésie

Francouzská Polynésie

Panenská příroda vybízející ke trekům, úchvatné laguny plné života a korálů, milí lidé...  Jedna z nejluxusnějších destinací světa. Ideální je kombinace ostrovů.

Fidži

Fiji

Skutečný tropický ráj Jižního Pacifiku. Bílé písčité pláže, kokosové palmy, nedotčený oceán, úsměv na tváři. Lze kombinovat se Samoa.

Výročí svatby

(Čeština)

Slavíte-li kulaté nebo půl-kulaté výročí svatby, vybrané hotely Mauricia a Seychel poskytují obdobné slevy a bonusy, jako při svatební cestě. Výročí je nejčastěji bráno 5, 10, 15.. let od svatby a dle jednotlivých resortů, můžete využít výhod až 9 měsíců před či po tomto datu.

Maledivy

Kuramathi Island Resort

Malé korálky v moři, kde nic nedělání a odpočinek jsou tím pravým důvodem dovolené. Vezměte si sem knížku, šnorchl a milovanou osobu.

Maurícius

Mauritius

Ostrov Mauricius s usměvavými lidmi je ideálním místem pro exotickou dovolenou. Na své si přijdou zamilované dvojice, rodiny s dětmi i golfisté.

Seychely

Fregat Island

Liduprázdné bílé pláže s žulovými balvany a palmami dokreslující smyslnost této země. Doporučujeme kombinaci dvou a více ostrovů.

Réunion

ostrov Reunion

Hlavním lákadlem je příroda snad se stovkami vodopádů a vulkánem s lávovým polem. Aktivní dovolená v tropech - to je Réunion.

Fran. Polynésie

Francouzská Polynésie

Panenská příroda vybízející ke trekům, úchvatné laguny plné života a korálů, milí lidé...  Jedna z nejluxusnějších destinací světa. Ideální je kombinace ostrovů.

Malajsie

Malajsie

Malajsie je země kontrastů nabízí velkoměsta s moderní i historickou architekturou, bílé pláže s vilkami nad vodou, džungle i golfová hřiště.

Srí Lanka

Srí Lanka

Přívětiví lidé mají co na svém ostrově ukázat. Ať už se jedná o kulturní trojúhelník s památkami, čajové plantáže, nebo pobřeží lemované plážemi.

Nejlepší hotely pro svatební cestu, svatbu

La Pirogue a Sun Resort ****/*

La Pirogue se vine v délce 1 km podél pláže Flic and Flac s bílým pískem. Veliká zahrada je plná palmových stromů a ibišků.

7 nocí v dvoulůžkovém Garden bungalovu + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery, AJ/ČJ delegát. Platí v termínu 8.1.-21.1. a 12.2.-25.2.2022 při rezervaci do 31.1. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.
57.900,-Kč os. All Inclusive

Amari Havodda Maldives *****

Resort vhodný pro dvojice milující podmořský život. Samotný resort v čistém moderním stylu.

Le Domaine de La Reserve ****/*

Resort se  nachází v národním mořském parku Curieuse u soukromé hotelové pláže Anse Petite Cour s bílým pískem s typickými žulovými balvany. Najdete skvělé podmínky pro šnorchlování.

Pangkor Laut Resort *****

Málo kde naleznete nadvodní vily a zároveň nedotčenou přírodu pralesa, bílou pláž na jednom místě. Luxus na privátním ostrově na západní straně Malajsie.

7 nocí v dvoulůžkové Garden vile se snídaní + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě přes Doha, transfery, asistence místního partnera. Platí pro termíny v období  1.9.-19.12. při rezervaci min. 60 dní předem. Možný příplatek do plné penze za 2260 Kč/os./noc. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

40.400,-Kč os. snídaně

Conrad Bora Bora Nui *****

Naše srdeční záležitost, doporučujeme pro náročné cestovatele jako odpočinkovou variantu na prstenci Bora Bora.

Shanti Maurice *****/*

Jeden z nejkrásnějších resortů na Mauriciu, který leží na jihu ostrova. Má nádhernou pláž a velmi zajímavý autentický koncept.

Dinarobin Beachcomber *****/*

Resort pod Le Morne je pro náročné klienty hledají klid. Společně s Paradis a golfem tvoří ucelený celek na Mauriciu.

 

7 nocí v dvoulůžkové Junior Suite + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery, AJ/ČJ delegát. Platí v termínu 9.1.-23.1.2022Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

79.910,-Kč os. All Inclusive

LUX Le Morne *****

LUX Le Morne je jeden z resortů, o kterém můžeme říct, že jej preferujeme či chováme osobní vztah.

Paradise Cove Boutique Hotel *****

Luxusní resort po kompletní rekonstrukci. Menší hotel bez dětí skýtající klid.

Victoria Beachcomber ****/*

Větší kvalitní resort na dlouhé písečné pláži. Velké pokoje pro pohodlí rodin. Nově část jen pro dospělé.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Superior + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery, AJ/ČJ delegát. Platí v termínu 9.1.-23.1.2022Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

52.050,-Kč os. All Inclusive

Lagoon Attitude ****

Nově zrenovovaný hotel na severovýchodě Mauricia, který dbá na životní prostředí a zprostředkuje vám autentický zážitek. Pouze pro dospělé.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Couple + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery, AJ/ČJ delegát. Platí v termínu 5.1.-23.4.2022 s rezervací do 31.1. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

46.630,-Kč os. All Inclusive

Sunrise Attitude ****

Nově zrekonstruovaný hotel (bývalý Emeraude Attitude) na nádherné pláži Belle Mare na východě ostrova. Vhodný od konce září do dubna. Jen pro dospělé.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Couple + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery, AJ/ČJ delegát. Platí v termínu 5.1.-23.4.2022 s rezervací do 31.1. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.
44.530,- Kč os. All Inclusive

Zážitek - Bubble Lodge ****

Netradiční ubytování v prosklené bublině Ile aux Cerfs nebo Bois Cheri. Komfort a propojení s přírodou v jednom.

LUX Saint-Gilles *****

LUX* Saint-Gilles je nejlepším plážovým hotelem jak pro relax po aktivní části dovolené na Réunionu, tak pro plnohodnotnou odpočinkovou dovolenou jen u pláže. Luxusní dovolená s nádechem kolonialismu, na kterou nezapomenete.

Hotýlky - aktivní dovolená **/*

Jednoduché hotýlky pro okruh po ostrově Réunion. Na letiště připravíme auto a program po ostrově. Pomůžeme zvolit ubytování.

7 nocí v dvoulůžkových pokojích + cesta 2 noci (10 dní dovolené), snídaně, půjčené auto na celou dobu pobytu, letenky v optimální knihovací třídě (23.000,- Kč/os), asistence partnera. Kombinace hotelů **/* v horách u vulkánu i u pláže (pláž max 1 noc). Cena platí pro období 1.2.-30.9.2021. Příplatek na polopenzi 6300 Kč/os. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Jiné délky pobytu či kombinace s Mauriciem jsou možné.

48.500,-Kč os. snídaně

Ayada Maldives *****

Leží v atolu Gaafu Dhaalu kousek od rovníku. Má super reef na šnorchlování a vily jsou rovnou s bazénem. Varianta pro nejnáročnější.

Sun Siyam Iru Fushi *****

Luxusní resort se skvělými službami. Velmi prostorné vily s absolutním soukromím ocení zejména páry, ale i rodiny s dětmi. Široká nabídka restaurací v All Inclusive.

Fihalhohi Island Resort ***/*

Fihalholi Island Resort je vhodný pro nenáročné klienty, hledající krásu Malediv za ekonomickou cenu. Leží v jižním Malé atolu a transfer je organizován lodí.

Innahura Maldives ***/*

Výborný poměr cena - kvalita, Innahura Resort je otevřený od března 2019.

Kombinace 2 ostrovů ****

Unikátní příležitost vyzkoušet si během jednoho pobytu dva resorty v severním a jižním Ari Atolu, konkrétně Safari Island a Angaga Island.

Anantara Maia Seychelles Villas *****/*

Jeden z nejluxusnějších resortů na Seychelách s výjimečným konceptem a jako jeden z mála nabízí All Inclusive. 

Four Seasons Desroches *****/*

Pro ty nejnáročnější z vás hledající absolutní soukromí a klid. Obývá stejnojmenný ostrov Desroches a zabírá jen část jeho plochy, zbytek je neobydlený a porostlý bujnou zelení.

Hilton Seychelles Labriz *****

Luxusní vily ostrově Silhouette, kam cesta lodí trvá cca 40 min. Krásné pláže ostrova, treky do nedotčené přírody i servis resortu.

Kempinski Seychelles *****

Komfort a luxus – to je přívlastek služeb, které resort nabízí na Mahé. Budete mít k dispozici odhodlaný a přátelský personál.

Paradise Sun ****

Velice přívětivý resort Paradise Sun je situován na Cote d‘Or, jedné z nejlepších pláží na ostrově Praslin i na světě.

7 nocí v dvoulůžkovém Superior pokoji + cesta 2 noci (10 dní dovolené), polopenze, letenka v optimální knihovací třídě (Emirates, nebo Qatar Airways), transfery vč. přeletů, AJ delegát. Platí v termínu 15.11.-20.12.2021. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

66.600,-Kč os. polopenze

Acajou Beach Resort ****

Acajou Beach Resort je na severovýchodní straně ostrova Praslin. Na místní poměry středně velký hotel s bazénem a pokoji s výhledem na bazén a oceán.

Patatran Village ***/*

Malý resort na severu La Digue. Ideální pro ty, kdo hledají klid a romantiku s nádherným výhledem na tyrkysovou zátoku. Místo si oblíbili i snoubenci pro svatební obřady.

Four Seasons Langkawi *****

Vhodné po celý rok.  Vybrat si můžete z ubytování v hlavní budově nebo v luxusních vilách na pláži.

Berjaya Langkawi ****

Berjaya Langkawi uchvacuje svým výhledem na smaragdově modré moře a svěží zelené hory. Zasazeno do geoparku, jenž je zařazen na seznam UNESCO. Vhodné po celý rok.  

Aiyana Resort *****

The Aiyana Resort and Spa inspirovaný africkou architekturou leží na nedotčeném ostrově Pemba. Zastavte se a užijte si zaslouženého odpočinku. 

 

7 nocí v dvoulůžkové Prestige Beach vile s plnou penzí + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě, transfery vnitr. letem a autem. Platí v termínu 14.1.-14.3.2022. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

78.000,-Kč os. plná penze

Zawadi Hotel *****/*

Plážová dovolená v soukromí a luxusu na jihovýchodním pobřeží Zanzibaru s dechberoucím výhledem a soukromou pláží.

7 nocí v dvoulůžkové Oceanfront vile s All Inclusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě, privátní transfery autem. Platí v termínu 18.1.-15.3.2022. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

108.300,-Kč os. All Inclusive

Sandies Baobab Beach ****

Resort přímo u pláže na severozápadě v oblasti Nungwi, která netrpí zdejším extrémním odlivem. Je otevřený od roku 2019 a vhodný i pro větší  rodiny.

7 nocí v dvoulůžkovém Garden pokoji s All Inclusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě, transfery. Platí v termínu 8.1.-28.2.2022. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

55.460,-Kč os. All Inclusive

The Brando *****/*

Nejluxusnější resort v celé Francouzské Polynésii se nachází na panenském atolu Tetiaroa pouhých 20 minut letu od Tahiti. Hýčkat vás budou široké služby All Inclusive.

The InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa *****

Patří mezi nejluxusnější resorty na Bora Bora a také v celé Francouzské Polynésii. 

Bora Bora Pearl Beach Resort ****

Resort na prstenci ostrova Bora Bora. Všechny vily na pevnině mají vlastní uzavřenou zahradu a bazén. 

Sofitel Moorea Ira Ora Beach ****/*

Námi preferovaná varianta na ostrově Moorea leží na jednoznačně nejkrásnější pláži. Super šnorchlování.

Six Senses Con Dao *****/*

Luxusní resort se nachází na vietnamském ostrůvku Con Son a leží přímo v oblasti národního i podmořského parku. Top varianta pro náročné.

Mango Bay Eco-resort ***/*

Ekologický resort na ostrově Phu Quoc je jiný. Návštěva ostrova Phu Quoc je ideální po celý rok jen se vyhněte říjnu. Resort nás mile překvapil!

Tsarabanjina Madagaskar *****

Leží na mini ostrůvku s čistými plážemi u ostrova Nosy Be patřícího k Madagaskaru, jde o unikátní letovisko v řetězci Constance, je asi 60 km od letiště na Nosy Be a cca 90 min jízdy lodí.

Six Senses Fiji *****/*

Resort pouze s 24 luxusními vilami, výbornou gastronomií ze surovin z vlastní zahrádky.

Komaneka at Bisma ****

Idylický resort v tropické zahradě vhodný pro aktivní rodiny a dvojice v klidné části Ubudu. Úchvatný výhled do zalesněného údolí řeky a rýžová políčka.

WaterLovers Beach ****/*

Rodinný ekologicky vedený resort s uměleckými díly majitele. Jeden z nejromantičtějších hotelů na Diani Beach.

El Dorado Maroma by Karisma *****

Resort jen pro dospělé na jedné z nejkrásnějších pláží Mayské riviéry. Bohaté Gourmet All Inklusive v základu, výborná kuchyně. 

Paradisus La Perla *****

Kvalitní resort na Mayské riviéře určen jen pro dospělé. S vedlejším sesterským resortem La Esmeralda tvoří větší komplex.


Hore