Romantický butikový resort nacházející se na severu ostrova Tahaa v Jižním Pacifiku. V resortu najdete pouhých 6 bungalovů, ať už na pláži či v zahradě, tudíž vám resort zajistí soukromí a ničím nerušenou dovolenou. Ostrov Tahaa nabízí mnoho možností na výlety, okolní pestrou přírodu a místní život rozhodně stojí za to vidět. Nachází se přímo u písečné pláže s tyrkysovou lagunou a bohatým podmořským světem.

 • butikový resort
 • pouze 6 bungalovů
 • kouzlo přírody
 • poblíž městečka
 • mnoho vodních aktivit a výletů po ostrově
 • šnorchlování, potápění
 • romantická dovolená, vhodné pro páry

Ostrov Tahaa je obklopen korálovým reefem díky čemuž tu pod vodou objevíte pestrý podmořský svět. Šnorchlování či potápění jsou tu proto velice oblíbené aktivity. Z vodních aktivit tu potom dále můžete vyzkoušet vodní lyžování, rybaření, plavbu při západu slunce nebo si vyjet lodí po okolí.

Na ostrově Tahaa je toho hodně co zažít. Navštívit můžete třeba vanilkovou plantáž, perlovou farmu, udělat si výlet do tropických lesů nebo po horách (s průvodcem).

Ubytování v resortu Fare Pea Iti nabízí několik variant plážových a zahradních bungalovů. Všechny pokoje jsou laděny z přírodních materiálů (dřevěné podlahy, bambusová křesla…) a v teplých tónech.

Plážový bungalov Luxury and Spa je bungalov o rozloze 75 m2 v popředí pláže, s terasou o velikosti 20 m2. V útulné ložnici najdete manželskou postel s nebesy a rozkládací pohovku. Kromě klasické koupelny máte k dispozici i venkovní sprchu. Relaxovat pak můžete ve vířivce. Na soukromé pláži na vás čekají lehátka. Výhled se vám naskytne na lagunu a maximální kapacita jsou 3 dospělé osoby. Také ve variantě Plážový bungalov Luxury, jen bez vířivky.

Plážový bungalov Tradition je také bungalov o rozloze 75 m2, s terasou, venkovní sprchou a s lehátky na pláži. Jen má interiér více laděn do tradičních motivů Polynésie. Najdete tu i menší kuchyňku. Maximální kapacita jsou až 3 dospělé osoby.

Zahradní bungalov Fare Tradition menší bungalov o velikosti 36 m2 najdete v tropické zahradě. Venku máte k dispozici zahradní terasu a kuchyňku (vybavenou dřezem, mikrovlnou troubou). Výhled se vám naskytne na bazén do zahrady. Uvnitř potom najdete ložnici s manželskou postelí s nebesy a rozkládací pohovku, relaxační zónu.

Zahradní bungalov Tropical Luxury s rozlohou 45m2 je o něco větší než předchozí bungalov, také umístěný v zahradě. V interiéru najdete ložnici s manželskou postelí s nebesy a obývací pokoj s rozkládací pohovkou. Koupelna je otevřená s venkovní sprchou. Venku na vás čeká kousek vaší soukromé zahrady s terasou. Maximální kapacita jsou opět až 3 dospělé osoby.

Pokoj House and Garden Comfort je umístěný přímo u bazénu, jeho rozloha činí 40 m2. Útulný pokojík s manželskou postelí a balkónkem s posezením.

 • dovolená snů jen 6 pokojů
 • dovolená snů minibar, klimatizace, TV, telefon, fén, Wi-Fi zdarma, sejf
 • dovolená snů laguna, zahrada, bazén
 • dovolená snů snídaně

Gurmánská restaurace La Table de Pea Iti vás pohostí tradiční francouzskou kuchyní, ale i lokální polynéskou či mezinárodní. Snídaně se tu podávají ve stylu Tahiťanů a obědy a večeře ve francouzském stylu.

Dalšími restauracemi jsou gril bar Lagoon Pea Iti a Avera Beach, kam si zajdete osvěžit se koktejlem, dát si něco menšího k snědku, ale i třeba na večeři na pláži.


Hore