Resort Hilton Moorea Lagoon se nachází na ostrově Moorea v souostroví Francouzská Polynésie. Doporučujeme ho jako kvalitní variantu s krásnou pláží vhodnou pro děti díky pozvolnému vstupu a příjemně písečnému dnu. Zároveň je však ideální i pro milovníky podmořského světa, přímo z pláže můžete šnorchlovat nad úchvatnými živými korály hemžícími se pestrobarevnými rybkami. Hilton Moorea je složený výhradně z bungalovů, ty zahradní mají privátní bazén. Na ostrov Moorea se dostanete lodí z hlavního ostrova Tahiti, nebo vnitrostátním letem. Z letiště i přístavu je transfer cca 20 minut.

 • zahradní bungalovy s bazénem
 • po lehké rekonstrukci 2019
 • super pláž
 • vhodné pro rodiny s dětmi (pozvolný vstup a písečné dno)
 • kvalitní varianta na Mooree
 • úžasné šnorchlování
 • doporučujeme Deluxe bungalov a vyšší
 • pláž nalevo od nadvodních vil
 • minibar zdarma
 • větší rozestupy mezi vilami – soukromí
 • tenisový kurt
 • větší vily pro rodiny

Resort Hilton Moorea má krásnou pláž s pozvolným vstupem, vhodnou i pro děti. Ze začátku je mělčí, ale poté přechází do větší hloubky, díky čemuž je fajn i na plavání. Prakticky po celé délce laguny jsou ostrůvky s živými korály, kde zažijete úžasné šnorchlování. Pláž je pěkná pouze na levé straně od mola s nadvodními vilami, na pravé straně jsou převážně kameny, případně menší plážičky.

Bylo by hříchem navštívit ostrov Moorea a zůstat pouze v resortu u moře, aniž byste poznali zdejší panenskou přírodu. Nejlepší je pronajmout si na pár dní auto. Nejkrásnější oblastí je beze sporu údolí Opunohu obklopené vysokými horami tvořícími okraj tehdejší dávno vyhaslé sopky, nyní porostlé bujnou tropickou zelení. Celé údolí je protkané značenými turistickými stezkami různé délky a obtížnosti, na které můžete vyrazit sami nebo s průvodcem. Část z nich lze absolvovat i na kole či na koni. Milovníci zdravého mlsání rádi zavítají do místní Tropical garden, kde pěstují místní druhy ovoce a vyrábí z nich vynikající marmelády, zmrzlinu… Nesmíte vynechat ani Lagoonarium, což je maličký ostrůvek na který vás zaveze loď a u jeho břehů si budete skutečně připadat jako v akváriu. Dvakrát denně (10:30 a 14:00 – časy se mohou změnit, ověřte si na místě!) probíhá krmení ryb, což stojí za to, jelikož můžete zblízka spatřit útesové žraloky nebo obří tuňáky.

Přibližně 20 minut jízdy od resortu je krásné 18-jamkové golfové hřiště. Ostrov Moorea je uzpůsoben i pro výlety na kole, po celé délce pobřeží se táhne kvalitní silnice s odděleným pruhem pro cyklisty. Po náročném dni si můžete dopřát tradiční uvolňující masáž či jinou proceduru v hotelových lázních. Zdarma je pro hotelové hosty sauna i vstup do fitness centra.

Resort Hilton Moorea nabízí i průvodcované výlety či jiné zážitky, které je vždy třeba rezervovat s dostatečným předstihem, jelikož bývá často plno. Zdarma můžete přímo v resortu vyzkoušet paddle board nebo si půjčit šnorchlovací vybavení a kajak. Resort má vlastní čtyřkolky na podnikání dobrodružných výletů po ostrově, jako jediný resort na Mooree má rovněž tenisové kurty.

Hilton nabízí ubytování v prostorných bungalovech, některé s vlastním bazénem. Doporučujeme se vyhnout základní kategorii (Garden bungalov), jelikož jsou bungalovy spojeny po dvou – na druhou stranu výborná varianta pro větší rodiny které mohou vzít oba bungalovy a mít tak 2-ložnicové ubytování. Zbylé kategorie bungalovů už jsou vždy samostatně stojící, pevninské varianty vždy s privátní zahrádkou pro větší soukromí a vlastním bazénem. Kapacita všech bungalovů jsou 3 osoby. V každém bungalovu je vlastní router pro stabilnější WiFi připojení. Minibar je doplňován 1x denně a je zdarma.

Tento resort nedoporučujeme např. pro přátele cestující spolu, koupelna ve které je WC je od ložnice uzavíratelná pouze stahovací roletou.

Garden Pool bungalov (75 m2) celkem 19 přízemních bungalovů s vlastním bazénem nacházející se v zahradě. Jsou spojeny po dvou, doporučujeme spíše pro rodiny které si vezmou oba pokoje a mají tak 2 samostatné ložnice.

Deluxe Garden Pool bungalov (88 m2) celkem 26 bungalovů s vlastním bazénem, samostatně stojících. Tuto variantu nejvíce preferujeme díky privátní zahrádce s bazénem a soukromí.

Lagoon bungalov (62 m2) celkem 3 bungalovy, které se nachází na břehu laguny. Rušnější umístění díky blízkosti pláže kde se soustředí hosté. Nemají bazén.

Garden Pool Suite jsou 2 největší bungalovy v resortu s rozlohou 159 m2, vhodné pro rodiny s dětmi. Uvnitř najdete samostatnou ložnici pro rodiče a samostatný obývací pokoj s 2 rozkládacími pohovkami. Vstup do koupelny je z ložnice, do samostatného sprchového koutu potom z obýváku. Bungalov má vlastní bazén. Maximální kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti.

Nadvodní bungalov celkem 25 bungalovů o rozloze 62 m2 nacházející se nad lagunou. V obývací části najdete prosklenou podlahu k pozorování podmořského světa. Bungalovy jsou otočeny směrem k pobřeží s výhledem na pláž a hory v pozadí. Z terasy máte přímý vstup do moře. Hloubka okolní laguny mezi 1-2m.

Nadvodní bungalov Panoramatic celkem 20 v resortu, liší se pouze pozicí a výhledem – směrované na otevřené moře, lepší soukromí a výhled.

Nadvodní bungalov Premium Panoramatic celkem 9 bungalovů v resortu, nejvyšší kategorie nad vodou. Jsou situované vždy na konci mola, mají nejlepší výhled a soukromí.

Ani jedna z nadvodních kategorií nemá vlastní bazén

 • dovolená snů celkem 106 bungalovů
 • dovolená snů minibar (doplňování 1x denně zdarma), klimatizace, župany, TV, větrák, kávovar/ rychlovarná konvice, DVD, fén, žehlička, sejf, přezůvky, telefon
 • dovolená snů laguna, okolní hory, pláž, zahrada
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

Restaurace Arii Vahine nabízí snídaně formou bufetu i á la carte a večeře á la carte. Pochutnáte si zde na typické polynéské a mezinárodní kuchyni. Restaurace se nachází u laguny, s panoramatickým výhledem na oceán. Nabízí pro hosty 2x týdně večeře s polynéskou show. Na koktejl si zajděte do Eimeo baru. Toatea Crêperie se nachází přímo nad vodou. Kromě koktejlů si zde dáte i palačinky. Blízko bazénu se nachází i Rotui grill and bar otevřený celý den od 11:00 do 21:00, ideální pro lehké svačinky kdykoliv během dne.

Pro speciální příležitosti nebo jen tak, si můžete objednat romantickou večeři na pláži.

Podobné hotely ve Francouzké Polynésii


Hore