Fran. Polynésie

Intercontinental Moorea Resort ****/*

Chcem bývať v tomto hoteli

Jeden z nejluxusnějších resortů na ostrově Moorea, resort Intercontinental se nachází na severozápadním výběžku ostrova. Jeho největším lákadlem je uzavřená zátoka s třemi rezidentními delfíny, které budete rádi pozorovat jak spolu dovádí a plavou sem tam (lze si zaplatit i plavání s delfíny). Pláž je v úzké zátoce, za kterou pokračují ostrůvky s nadvodními vilami. Ostrov Moorea ve Francouzské Polynésii má nádhernou panenskou přírodu, hory, romantické zátoky a tyrkysové laguny plné podmořského života a je vhodný zejména k aktivní turistice. Z Tahiti se na Mooreu dostanete buď letecky, nebo lodí za cca 30 minut.

 • varianta pro náročné
 • celý rok 2019 rekonstrukce (nadvodní vily + lobby), zůstane však otevřený
 • delfíní park
 • pláž v úzké zátoce
 • vhodný pro rodiny s dětmi
 • šnorchlování, potápění
 • základní pokoje v hlavní budově
 • doporučujeme bungalovy na pláži i nad vodou
 • základna pro aktivní poznávání Moorey

Přímo v resortu se nachází delfíní park se třemi delfíny, kde se o ně stará tým zoologů. Park funguje už 20 let jako výukové centrum s různými interaktivními programy, kde se dovíte víc o životě mořských savců. Můžete tu pozorovat delfíny v laguně nebo si s nimi i zaplavat.

Máte-li rádi vodní sporty, v Intercontinental Moorea si můžete půjčit kajak, paddle board, šnorchlovat, zajet na rybaření či windsurfing… Ostrov Moorea má skutečně nádherný podmořský život, který můžete objevovat se šnorchlem nebo si v hotelovém diving centru domluvit nějaký ten ponor. Z pozemních sportů je k dispozici volejbal, petanque, tenisové kurty nebo fitness centrum. Samozřejmostí je bazén. Rodiny s dětmi ocení dětský klub,

Po aktivním dni si můžete dopřát uvolňující masáž v hotelových lázních.

Resort je součástí renomovaného řetězce Intercontinental, který má ve Francouzské Polynésii více resortů (Bora Bora, Tahiti..), můžete tedy poznat i více ostrovů v rámci této kvalitní značky. Zejména bychom vypíchli Intercontinental na ostrově Bora Bora, který nás naprosto nadchl osobním přístupem a promyšleností každého detailu.

 

Resort nabízí ubytování v pokojích umístěných v hlavní budově (dvoupodlažní budova) / v bungalovech s doškovou střechou v zahradě, na pláži nebo nad vodou.

Pokoj Lanai se nachází v hlavní budově. Celkem 36 útulných a prostorných pokojů o rozloze 30 m2. Na výběr s manželskou postelí nebo 2 samostatnými postelemi. Součástí je vždy terasa či balkon o rozloze 7 m2 s výhledem do zahrady. Maximální kapacita pokoje jsou 2 dospělí a 1 dítě.

Pokoj Premium Lanai celkem 13 pokojů, oproti základní kategorii se nachází vždy 1. patře hlavní budovy, odkud jsou výhledy na lagunu.

Plážový bungalov Junior Suite celkem 17 bungalovů s doškovou střechou o rozloze 38 m2 situovaných na pláži. Možné použít i pro rodiny s dětmi, maximální kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti. Uvnitř najdete ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s pohovkou a jídelní stůl se židlemi ve venkovním altánku.

Junior Suite Garden Pool bungalov celkem 17 prostorných bungalovů o rozloze 38 m2 jsou zasazeny v tropické zahradě. Každý bungalov má svůj vlastní bazén a altánek s posezením. Kapacita pokoje jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti.

Nadvodní bungalov Junior Suite celkem 19 nadvodních bungalovů s přímým vstupem z terasy po schůdkách do laguny. Součástí bungalovu je terasa s altánkem a posezením o velikosti 33 m2. Interiér o rozloze 42 m2 nabízí ložnici a obývací pokoj s pohovkou. Maximální kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti.

 • dovolená snů celkem 142 pokojů / bungalovů
 • dovolená snů klimatizace, Wi-Fi zdarma, minibar, větrák, TV, telefon, fén, kávovar/ rychlovarná konvice
 • dovolená snů moře, zahrada, pláž
 • dovolená snů snídaně

V resortu se nachází restaurace Fare Hana, kde vám nabídnou jak mezinárodní kuchyni, tak i místní speciality, jako třeba kuře fafa. Okolní prostředí restaurace tvoří tropická zeleň, povečeřet můžete jak uvnitř, tak i venku na terase při západu slunce. Další restaurací je Fare Nui, kam si zajdete na snídani, která je formou bufetu.

Na večeři si můžete dále zajít do restaurace The Shell, z terasy se vám naskytne výhled na lagunu a západ slunce. Otevřeno má každý den kromě pondělí, středy a soboty. Na koktejl si zajděte do baru Motu Iti, kde vám naservírují i dobré víno nebo pivo. Bar se nachází mezi pláží a zahradou, v útulném a příjemném prostředí. Dalším barem je Beach Bar, který se nachází přímo na pláži.

Každé pondělí, středy a soboty se potom konají speciální polynéské večery s představením tanců či akrobacie, místní hudba a další různé speciální show.


Hore