Luxusní resort Tanjong Jara se nachází v severní části východního pobřeží Malajsie poblíž Kuala Dungun. Jeho styl je inspirován malajskými paláci z období 17. století. Východní pobřeží Malajsie je ideálním místem pro šnorchlování či potápění. Hned u resortu najdete velkou písčitou pláž ve tvaru půlkruhu (místy s vlnami, dle počasí). Resort cílí hlavně na relaxační dovolenou s propracovanými lázněmi.

 • luxusní resort
 • východní pobřeží Malajsie
 • vhodné pro šnorchlování/ potápění
 • pěkná pláž, někdy s vlnami
 • lázně a relaxační dovolená
 • delší transfer z Kuala Lumpur, vhodné spojit s poznáním vnitrozemí
 • klidné místo

Pro jihovýchodní Asii jsou typické lázně vycházející z východních filozofií. Navštivte lázně resortu Tanjong a nenechte si ujít tento jedinečný zážitek. Východní pobřeží Malajsie je naprostým rájem pro potápění a šnorchlování. Naskytne se vám tu bohatý podmořský život včetně korálů a nejrůznějších druhů ryb. Dále v resortu najdete fitness centrum, zahrát si můžete plážový volejbal, pétanque, typickou hru gasing nebo místní míčovou hru sapak takraw. Všeobecně se však jedná spíše o resort určený ke klidné a odpočinkové dovolené. Vzhledem k delšímu transferu z Kuala Lumpur doporučujeme spojit s dalším poznáváním po vnitrozemí Malajsie.

K večerní zábavě tu patří promítání filmů pod širým nebem nebo typická živá hudba Gamelan (hudba tradičních indonéských bicích nástrojů).

Luxusní pokoje resortu Tanjong Jara jsou zařízeny v materiálech jako je dřevo či tkanina a v teplých tónech. Z pokojů je výhled do tropické zahrady nebo na Jihočínské moře.

Pokoj Bumbung se nachází v horním patře dvoupodlažní budovy. Má rozlohu 55 m2, s výhledem do zahrady. Je zdoben tradičními malajskými dekorativními prvky.

Pokoj Bumbung s výhledem na moře identický jako Bumbung pokoj, ale s výhledem na moře.

Pokoj Serambi se nachází v přízemí dvoupodlažní budovy. S výhledem do zahrady a o rozloze 55 m2. Vybavení stejné, jako má pokoj Bumbung. Navíc tu najdete zastřešenou terasu s posezením, ze které můžete rovnou vyjít ven (výhoda přízemí).

Pokoj Serambi s výhledem na moře má rozlohu 55 m2 s výhledem na moře. Nachází se jak v přízemí, tak i v patře.

Pokoj Anjung se nachází v přízemním domečku a má velikost 88 m2 a leží jen pár kroků od moře. Každý pokoj má vlastní zahrádku s venkovní vanou. Najdete tu také terasu s posezením s výhledem do zahrady i na moře.

Pokoj Anjung Seafront je velmi podobný předchozí kategorii, rovněž je přímo u moře a v přízemní budově. Velikost pokoje je 66 m2 .

 • dovolená snů celkem 100 pokojů v 6 kategoriích
 • dovolená snů WiFi zdarma, kávovar/ rychlovarná konvice, TV, minibar, výběr z mezinárodních novin, větrák a klimatizace, sejf, denní lůžko, venkovní veranda, v koupelně jak vana tak sprchový kout
 • dovolená snů zahrada, moře
 • dovolená snů snídaně nebo plná penze

Restaurace Di Atas Sungei se nachází nad řekou, která vtéká do Jihočínského moře, v tropické zeleni. Zde vám nabídnou autentickou malajskou kuchyni. Zajděte si sem na snídani nebo večeři. Další restaurací je Nelayan, která je inspirována rybářstvím. Nabídne vám asijskou, ale i západní kuchyni s důrazem na čerstvé mořské plody z udržitelných rybolovů. Je otevřená celý den kromě snídaní. Restaurace Teratai Terrace se nachází v blízkosti bazénu s výhledem na moře. Pochutnat si tu můžete na čerstvých salátech, v pozdějších hodinách třeba na koktejlech.

Po domluvě můžete povečeřet i v soukromí, například na pláži. Otevřená celý den kromě snídaní.


Hore