Resort Angsana Velavaru je umístěn v malebné laguně nedotčeného atolu South Nilandhe. Spojení romantiky a dobrodružství je v tomto prostředí mezi opuštěnými ostrovy na denním pořádku. Transfer hydroplánem z hlavního ostrova Malé trvá zhruba 45 minut.

Angsana Velavaru v sobě spojuje tropický životní styl s moderním způsobem bydlení. Budete moci povečeřet na pobřeží oceánu s asijskou a středomořskou kuchyní a maledivským nádechem, anebo si budete moci odpočinout v lázních s omlazujícími masážemi a procedurami.

Video Angsana Velavaru

 • Moderní pojetí ubytování
 • Vily na ostrově
 • Nadprůměrně velké vily nad vodou dostupné pouze lodí
 • Pětihvězdičkové PADI centrum

 • Svatby v altánu nad vodou
 • Několik druhů All Inclusive
 • Rekonstrukce 2019 a 2020 ( úpravy všech plážových vil, nový hlavní bazén).

Slunce a vlny lákají k provozování vodních sportů, mezi které patří windsurfing, výlety katamarány, wakeboarding, vodní lyžování a kanoistika. Najdete zde zábavu na banánu, vodní polo … 

Zdejší PADI 5 hvězdičkové Gold Dive Centre je řízeno odborníky, kteří poskytují kurzy pro začátečníky i pokročilé. Dokonce mají programy pro malé potápěče – pro děti od 9-ti let.  Další aktivitou mohou být výlety na okolní často neobydlené ostrůvky, za delfíny či šnorchlováním. Jsou zde aktivity spojené s ochranou přírody. Rybáři ocení noční rybaření. 

Nabídka aktivit dětského klubu je stejně tak široká, jako škála aktivit pro dospělé. Vy mezitím můžete dát odpočinout tělu i mysli v místních lázních při jedné z procedur. 

V roce 2019 prošel resort částečnou rekonstrukcí a představil nový bazén 27 x 12 metrů s oddělenou sekcí pro děti. Pro aktivní sportovce je na ostrově posilovna, nebo si můžete zacvičit jógu. 

Vybírat si můžete z vil umístěných nad vodní hladinou a z vil, které jsou situovány na ostrově. Každá vila vám poskytne krásné výhledy na oceán.

Beachfront vila s 88m2 poskytuje intimní atmosféru a byla v roce 2020 rekostruována. Pokud vyjdete z ložnice na terasu, naskytne se vám úžasný výhled na oceán. Koupelna je polootevřená.

Infinity Pool Villa se 104 m2  je vila zrekonstruovaná, která je dostupná od listopadu 2019. Každá vila má vepředu bazének o velikosti 6 x 2,5 m s výhledem na oceán. Za každou vilou je venkovní vana.

Deluxe Pool Beachfront vila s 207 m2 poskytuje větší prostor a intimitu bydlení. Prošla v roce 2019 rekonstrukcí. V její zahradě je vlastní soukromý bazén 5 x 3 x 1,3m.

Velavaru Two Bedroom Pool vila 323 m2 je vila určena pro rodiny. Bazén v zadní privátní části vily má 5 x 3x 1,3 m. 

Angsana Tree Bedroom Pool vila 473 m2 je určena pro velké rodiny či přátele. Bazén v zadní privátní části vily má 5 x 3x 1,3 m. 

 

Nadvodní vily se dělí na menší pro max. tři osoby, s bazénem až po vilu určenou menší skupince osob.

Resort se pyšní zajímavým konceptem vodních vil, které jsou přístupné z resortu pouze lodí. Sledujte východ a západ slunce z nevšedního úhlu pohledu. Jedinečné potěšení Vám dopřeje panoramatický výhled na oceán po celý den a pod hvězdami si každý večer budete moci vychutnat osvěžující koktejl.

 • dovolená snů 8 typů vil
 • dovolená snů venkovní sprcha, postel King-size, fén, Wi-Fi, TV, CD přehrávač, telefon, kávovar, klimatizace, trezor, mini bar
 • dovolená snů oceán
 • dovolená snů All Inclusive (několik druhů)

Vyberte si preferovanou kuchyni a atmosféru restaurace. Luxusní pokrmy si můžete vychutnat také v prostředí vaší nad-vodní vily. Čtyři restaurace nabízí pokrmy italské, mezinárodní i místní kuchyně. Jedna je přímo specializována na ryby a mořské plody. Najdete zde kolekci kvalitních vín i bar, kde si dáte tropický koktejl.

Resort pro své hosty nabízí několik variant All Inclusive od základního Dine až po varianty zaměřené na různé aktivity včetně masáží. 

Hlavní restaurace Azzurro Restaurant and Bar je otevřena na snídaně, obědy i večeře a jejím hlavním zaměřením je středomořská kuchyně. 

Funa Club Lounge se nachází nad vodou a je otevřený pro romantické posezení nejen u drinku ve večerních hodinách. Kuchyně se zaměřuje na ryby a mořské plody. 

Kaani Restaurant je celodenní restaurace na pláži otevřená pro snídaně, obědy i večeře. 

Kuredhi Restaurant jde o restauraci a bar u hlavního bazénu. Otevřena je od 10:00 do 23:00. Vychutnat si zde můžete drink či si dát něco lehčího k jídlu. 

Mango Garden je restaurace v písku. Užijete si zde maledivskou atmosféru a živé vaření. Otevřena je na večeře. 

Další variantou je servis přímo na vilu. 

 

Základní cena je s All Inclusive Dine

All Inclusive Dine v Angsana Velavaru zahrnuje:

 • snídaně, oběd, večeře v hlavní restauraci (švédský stůl i a la carte)
 • odpolední svačina, čaj/káva 15:30-17:00
 •  alkoholické a nealkoholické nápoje, vína, piva, koktejly, voda, káva, čaj, – 11.00-23.00
 • minibar: nealkoholické nápoje a snacks doplněné 1x denně

All Inclusive končí obědem ve 12:00 v den odjezdu.

Resort nabízí více druhů AI. Rádi doporučíme vhodnou variantu. 

Hotel může podmínky All Inclusive bez předchozího upozornění změnit.

Príklad cenovej kalkulácie

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (říjen), 2 osoby, All Inklusive

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková Beachfront vila 10.390 x 7 
 • optimální cena letenky Praha – Malé – Praha 18.000,-Kč
 • transfery vnitrostátní let + člun 10.660,-Kč
 • ČJ delegát 700,-Kč

Osoba v dvoulůžkové vile 102.090,-Kč

Sabina P.
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat CK DOVOLENA SNU, hlavně tedy paní Janě Novákové, která je naprosto úžasná. Ještě jsem se nesetkala s tak ochotným přístupem a to létáme docela často. Opravdu posílám jedno velké DĚKUJI😁Vše nám krásně vysvětlila, poradila s výběrem hotelu na Maledivách, byla stále k dispozici na tel. dokonce i při našem příletu domu.
Na doporučení jsme vybrali Angsana Resort Velavaru.
Při příletu na Malé, má Angsana na letišti svůj VIP salónek, tudíž nemusíte čekat na hydroplán v letištní hale, ale máte již servis v salónku, kde dostanete kávu, čaj, pití, příjemné po dlouhé cestě.
Jinak ostrov i resort byl přímo úchvatný. Pláže, jako z pohádky, ubytování nádherné, moderní. Měli jsme vilku s bazénem přímo na pláži. Vilky jsou oddělené, tudíž máte úplné soukromí. Denně doplňováno alko, nealko, čaje a sladkost pro děti v rámci All Inclusive zdarma.
Angsana Velavaru je překrásný resort, všem jednoznačně doporučuji. Vše čisté, služby na výbornou, nic není problém. Místní jsou boží, ochota sama. Vše co si budete přát splní😁Každý den jiná kuchyně, též na výbornou. A oceán? K tomu není, ani co dodat. To se zkrátka musí zažít. Jinak to popsat ani nejde. Ty barvy, písek, rybky, malé žraloci, velké rejnoci přímo na pláži u hlavní recepce. Místní je každý den v 16.00 krmí, opravdu zážitek. Zkrátka všem mooooc doporučuji.
Příští rok chystáme svatbu na Mauriciu, zda ho otevřou tedy a určitě poletíme už jen s CK Dovolena Snu, neboť jejich služby jsou na vysoké úrovni. Jedním slovem jsou prostě skvělý
😁 Paušová Sabina s rodinou😁
Jan A. a Zuzana L.
Chtěli bychom moc poděkovat CK Dovolená Snů a obzvláště panu Antošovi za zprostředkování úžasné dovolené na Maledivách. I přes složité cestování v této době, bylo díky profesionální organizaci  pana Antoše  vše bez starostí – od příletu na Maledivy, přes pobyt, až po návrat do ČR . My si tak mohli plně užít dovolenou a neřešit ostatní věci kolem, které bychom těžko zvládali skrz naší špatnou angličtinu. Moc jsme ocenili individuální přístup  při výběru toho pravého resortu pro nás, který by splňoval všechny naše potřeby. Resort Angsana Velavaru byl naprostým rájem a předčil naše očekávání. Krásné čisté prostředí, milý personál, skvělé jídlo a pití, velká nabídka výletů a aktivit na ostrově.
Ještě jednou moc děkujeme  za nadstandardní přístup a to, že byl pan Antoš vždy k dispozici na telefonu i během celé naší dovolené.  Kdo touží po dokonalé dovolené s profesionální skoro až rodinnou péčí, tomu určitě doporučujeme jedině CK Dovolená Snů.

Hore