Dusit Thani Maldives představuje laskavost a pohostinnost thajské kultury v bezkonkurenčním luxusu Malediv. Menší ostrůvek leží v atolu Baa, jenž je pro svůj jedinečný podmořský život zapsán na seznam UNESCO. Při troše štěstí zde potkáte nejen pestrobarevné rybky, ale třeba i magicky se vznášející mantu. Z Malé vás přímo do Dusit Thani dopraví hydroplán za 35 minut scénického letu. Nebo je možné využít vnitrostátní let 25 minut na místní letiště, odkud vás do resortu dopraví loď za 10 minut.

 • v UNESCO atolu Baa
 • jedinečný podmořský svět včetně mant kousek od vil
 • vily na pláži i nad vodou
 • jeden z největších bazénů na Maledivách

 • komorník Vám splní každé přání
 • cesta hydroplánem i letadlem (možné večerní transfery)
 • varianty od snídaní po All Inklusive

Bonusy pro novomanžele pro r. 2021

Viac o ponúkaných zľavách ↓

Svatební cesta (min. 4 noci pobytu):

 • šumivé víno, koš plný ovoce, romantická výzdoba pokoje (1x za pobyt)
 • 1x za pobyt gurmánský zážitek dle výběru: 3-chodová speciální večeře v restauraci Sea Grill nebo Benjarong, ochutnávka vín se sommelierem nebo  lekce thajského vaření
 • platí pro pobyty do 12-ti měsíců od svatby, potřeba je doložit oddací list

Resort Dusit Thani je postaven v Thajském stylu, jenž se snoubí s prvky Malediv. Nachází se poblíž biosférické rezervace na seznamu UNESCO Hanifaru Huraa, jenž je proslulá výskytem neškodných, ale obrovitých žraloků velrybích a mant – nejlepší sezóna je mezi květnem a listopadem. Je to místo pro náročné potápěče, milovníky šnorchlování. Ostrůvek, na kterém se resort nachází, je kolem dokola obklopený reefem. Vybavení na šnorchlování je k zapůjčení zdarma na celou dobu pobytu. 

Pro kondiční plavání je vhodný bazén o rozloze 750 m² (jeden z největších na Maledivách). Dále zde oceníte fitness včetně trenérů, jóga instruktory, dva tenisové kurty osvětlené i pro večerní hru. Na dobu pobytu máte k dispozici zdarma kola na dopravu po ostrově. Nechybí ani běžecká trasa napříč ostrovem.

Místní specialisté se věnují ochraně zdejší přírody (můžete se zapojit). Můžete si domluvit procházku po ostrově s výkladem, v potápěčském centru si domluvit nějaký ten ponor či výlet lodí. V nabídce je i široká škála motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů.

Dětský klub a hřiště ocení rodiče i jejich děti. Devarana Spa jsou lázně umístěné přímo do korun stromů. Nepřetržitě je hostům k dispozici i rezidentní lékař jenž funguje na zavolanou. 

V Dusit Thani Maldives je celkem 94 vil jenž snoubí styl Malediv s Thajským dekórem. Nabízí útočiště pro každého, kdo hledá sofistikovanost a luxus včetně moderních technologií na své dovolené. Resort nabízí velkoryse prostorově řešené vily. Pro maximální soukromí každého hosta, jsou od sebe vily dostatečně odděleny. 

Každá vila má kapacitu buď 2 dospělé + 1 dítě do 11,99 let, popř. 3 dospělé. Pro početnější rodiny poslouží dvou- nebo tří- ložnicové rezidence, do té největší se pohodlně vejde až 9 osob. 

Každá vila má k dispozici služby komorníka. 

Beach vila má rozlohu 122 m², v resortu jich je pouhých 9 a jsou posazeny podél pláže v severní části ostrova. 

Beach vila s bazénem celkem 10 takových vil o rozloze 122 m² má navíc vlastní bazén, jenž je situovaný vzadu za vilou v rámci polovenkovní koupelny. Vily jsou rozmístěny podél pláže v jihozápadní části ostrova.

Deluxe Beach vila s bazénem v resortu jich je 17 a rovněž mají prostor 122 m². Pokud preferujete vilu na pláži s bazénem, doporučujeme tuto variantu, jelikož bazén je umístěn vpředu před vilou směrem k moři. Tato kategorie vil se nachází v severní části ostrova. 

Water vila s bazénem je základní kategorie nadvodních vil. Má prostor 150 m², v resortu jich je celkem 29 a leží buď na severovýchodní nebo na jihovýchodní straně ostrova. Kombinují výhody plážových a nadvodních vil, jelikož leží přímo u pláže (vstup do vily je z pevniny, pláž tedy máte přímo u dveří), ale samotná vila už je posazená nad lagunou se vstupem z terasy přímo do moře. 

Ocean vila s bazénem je to pravé pro vás, pokud hledáte klasickou nadvodní vilu jenž je dále od břehu a jednotlivé vily jsou propojeny z mola. Celkem 20 vil má rozlohu 180 m² a leží v severo-západní části ostrova. Terasa s přístupem po schůdkách do laguny nabízí i luxus privátního bazénu. 

Dvouložnicové vily – pro větší rodiny jsou k dispozici tři různé kategorie vil. Na pláži buď 2-ložnicová Family Beach vila s bazénem (400 m²) nebo 2-ložnicová Beach Residence s bazénem (560 m²). Nad vodou 2-ložnicový Ocean Pavilion s bazénem (370 m²). Všechny kategorie ubytují buď 6 dospělých nebo 4 dospělé + 2 děti do 12 let. 

Tříložnicová vila – pro největší rodiny nebo skupiny přátel je určená 3-ložnicová Beach Residence s bazénem (690 m²). Ta ubytuje až 9 dospělých nebo 6 dospělých a 3 děti do 12 let. 

Všechny vily mají klimatizaci, sejf, minibar, telefon, Wi-Fi, servis pro přípravu kávy či čaje, fén, lehátka na terase, župan a pantofle, připojení pro iPod, televizi se satelitním příjmem.

 • dovolená snů 94 vil, v 9 kategoriích
 • dovolená snů WiFi zdarma, komorník, klimatizace, minibar, Nespresso kávovar, rychlovarná konvice, televize, fén, sejf
 • dovolená snů na oceán
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze, Pure Indulgence (AI)

Dusit Thani Maldives propojuje bohaté možnosti restaurací se skvělými službami a úchvatným výhledem.

Hlavní restaurace The Market servíruje snídaně a večeře formou širokého bufetu. Během dne je k dispozici výběr z menu. Ochutnáte zde speciality z různých světových kuchyní.

Sea Grill je vhodná pro romantickou večeři nebo oběd. Specializuje se zejména na steaky a mořské plody, indickou kuchyni. 

Benjarong restaurace je umístěna nad vodou a specializuje se na Thajskou kuchyni. Pochutnáte si zde na obědu nebo večeři. 

Sand bar – hlavní bar u bazénu. Sala Bar – bar nad vodou v severní části ostrova.

Základní cena ubytování v Dusit Thani zahrnuje snídaně v hlavní restauraci The Market. Polopenze i plná penze zahrnuje všechny restaurace – večeře v The Market nebo Sea Grill / Benjarong. 

All Inklusive – Pure Indulgence zahrnuje:

 • snídaně v The Market restauraci
 • obědy 3-chodové menu v Sea Grill nebo Benjarong ( a la carte)
 • večeře v The Market (bufet) nebo 3-chodové menu v Sea Grill / Benjarong
 • nápoje ve všech restauracích a barech dle otevíracích hodin z AI menu – vybrané alkoholické a nealko nápoje (pivo, vybrané druhy vína, tvrdého alkoholu, koktejly, džusy, voda, káva, čaj…)
 • mini bar na vile (doplnění 1x denně) – 4 piva, 10x nealko nápoj, 4x džus
 • půjčení kol
 • vstup do sauny, jacuzzi a Devarana Spa (nutná rezervace)
 • yoga každý den (kromě úterý)
 • vstup do posilovny, badminton hřiště, tenisové hřiště 
 • půjčení šnorchlovacího vybavení
 • Wi-fi připojení 

AI zpravidla končí okamžikem check out v den odjezdu. Resort může podmínky AI bez upozornění změnit.

Príklad cenovej kalkulácie

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (květen až září), 2 osoby, Pure Indulgence

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková Beach vila 12.590,-Kč x 7 -35% first minute 61+ dní předem
 • Pure Indulgence 8.060,- Kč x 7
 • optimální cena letenky Praha – Malé – Praha 18.000,-Kč
 • transfer letadlem a člunem 9.000,-
 • ČJ delegát 700,-Kč

Osoba v dvoulůžkové Beach vile s Pure Indulgence (AI): 132.400,-Kč

Kateřina K.

Naše dovolená na Maledivách proběhla od 6. do 16.3.2016. V této době byl resort návštěvníky naplněn cca z 50 %, prý to tak v této době bývá každoročně.  To nám s manželem vyhovovalo, protože jsme hledali odpočinek v klidu, bez zbytečného hluku… Rodiny s malými dětmi jsme potkali asi jen dvě a naštěstí byly ubytovány na druhé straně ostrova (mají zde zřízen i dětský klub). Pracovali zde lidé z celého světa, všichni velmi milí a přátelští. Zjistili jsme, že na ostrově se nachází nejvyšší bod Malediv s nadmořskou výškou 3,31 m a dále, že ostrov je zapsán v Unesco pro jeho nádherný podmořský svět. Každodenně jsme šnorchlovali mezi nepřeberným množstvím pestrobarevných ryb a druhů korálů, několikrát jsme měli štěstí na vodní želvy a na rodinku delfínů (19 ks), která několikrát proplula kolem naší vilky. Ubytování bylo luxusní, osobní komorník opravdu splnil jakékoliv přání, i když my jsme jich tolik neměli, protože nebylo, co vytýkat. S jídlem jsme byli také spokojení, bylo ho opravdu hodně a každý večer nabízeli jinou světovou kuchyni (asijskou, řeckou, italskou, francouzskou, barbacue, apod.). Rádi se vrátíme…


Hore