Mexiko

El Dorado Maroma by Karisma *****

Chcem bývať v tomto hoteli

Tento resort je za nás jedničkou mezi hotely na Mayské riviéře, a to zejména díky své pláži. Pláž Maroma je ohodnocena jako jedna z 10 nejkrásnějších pláží na světě, a El Dorado Maroma resort je posazen přímo v jejím srdci. Písek je zde krásně bílý, a nesmírně jemný, velmi příjemný na chůzi na boso (ani během nejteplejšího dne není písek horký). Moře zde tvoří mělkou lagunu, která hraje všemi odstíny tyrkysové modři. Toto romantické místo si zkrátka zamilujete! Resort je menší, a má příjemnou intimní atmosféru, dýchá klidem. Vzhledem k jeho rozložení podél pláže, z každého pokoje je to k moři jen pár krůčků.

El Dorado Maroma je perfektní volbou pro zamilované dvojice, či pro každého, kdo hledá klidnou odpočinkovou dovolenou na krásné pláži (ale zároveň je zde možnost mnoha aktivit v okolí, a jedinečné výlety po celém poloostrově Yucatán).

 • resort bez dětí
 • krásná pláž s jemným pískem
 • romantická atmosféra
 • klidný resort
 • pokoje pár kroků od moře
 • ponořen do krásných zahrad
 • vynikající jídlo z vlastních čerstvých surovin
 • bohaté Gourmet All Inklusive
 • veliký výběr restaurací a barů
 • nad-vodní vily s bazénem (Palafitos)
 • přímo vedle je plavání s delfíny – doporučujeme!

Svatba v El Dorado Maroma

Viac o ponúkaných zľavách ↓

Svatba v Mexiku – El Dorado Maroma:

 • Vyřízení všech formalit – legálně uznatelný sňatek
 • Svatební obřad pod vedením soudem zplnomocněné osoby
 • Dekorace místa obřadu dle přání
 • Překlad obřadu (obřad je veden ve Španělštině, překlad do AJ)
 • Certifikát o sňatku (ve Španělštině, možnost soudního překladu za příplatek)
 • Zajištění svědků
 • Speciální večeře v den svatby
 • Koordinátor svatby
 • Romantická snídaně na pokoj následující den po obřadu
 • 15% sleva na SPA procedury

Orientační cena za legální obřad v Mexiku je 49.300,- Kč.

El Dorado Maroma na vás dýchne svou romantickou atmosférou na pobřeží tyrkysově modrých vod Karibiku, a na jedné z nejkrásnějších pláží světa. Je unikátní svou klidnou a romantickou atmosférou, a zároveň nesčetně možnostmi k aktivnímu vyžití. Hned vedle sebe má totiž aktivity centrum, kde můžete zažít jízdu na koni či na velbloudovi, čtyřkolky, parasailing, či jízdu na plachetnici. Můžete tu také zažít jeden z nejkrásnějších zážitků v životě – plavání s delfíny!

Resort leží v jižní části Mayské riviéry nad městem Playa del Carmen. Tato část Mayské riviéry je ideální výchozí bod k úchvatným Mayským památkám. Zejména je to starodávný komplex s pyramidami Chicen Itzá, a pozůstatky starodávného Mayského centra Tulum, nemluvě o jedinečných jeskyních (cenote) s jezírky ve kterých se můžete i vykoupat.

Co se týče aktivit přímo v resortu, zdarma nemotorizované vodní sporty (kajaky, zapůjčení šnorchlovacího vybavení), několik bazénů s vodními bary, hodiny španělštiny, jóga, aqua aerobik, hodiny latinského tance, hodiny vaření… Po večerech si užijete program s živou hudbou. Upozorňujeme však, že zábava je zde spíše klidnějšího rázu. Chcete-li se vydat za nákupy do nedalekého města Playa del Carmen, El Dorado Maroma pořádá nákupní výlety (omezená kapacita, nutná předchozí rezervace).

V hotelových lázních vás budou hýčkat nejrůznějšími procedurami či masážemi (masáž si můžete také dopřát v bungalovu s doškovou střechou přímo na pláži). Zdarma je sauna, parní lázeň a posilovna. K dispozici bylinkové terapie, zábaly, reflexní terapie, variace masáží, a kompletní kosmetický salon.

Za poplatek můžete vyzkoušet: potápění s přístrojem, hlubokomořské rybaření, motorizované vodní sporty, plavání s delfíny, jízdu na koni, nejrůznější výlety, pronájem auta, či si dopřát romantickou večeři při svíčkách na pláži.

El Dorado Maroma nabízí ubytování v 128 prostorných, luxusně zařízených Suite. Všechny Suite jsou rozprostřeny podél pláže, takže z každého pokoje je to na pláž jen pár kroků. Resort je rozdělen do několika budov. Některé Suite jsou umístěny ve vyšší budově s několika patry, některé Suite mají i své bazény. Suite Mi Hotelito jsou situované v dvoupatrových budovách s doškovou střechou (2 budovy, v každé pouze 12 Suite). V resortu jsou také 3 vily, z nichž každá pojme až 10 osob – výhodná a privátní varianta pro větší skupiny!

Pro náročnější klienty doporučujeme Presidentské vily, které jsou určeny vždy pro dvojici, a mají vždy 2 patra. Nacházejí se na pravém konci resortu (poblíž Palafitos nadvodních vil) a mají vyhrazenou privátní část pláže. Pro ty nejnáročnější z vás vřele doporučujeme nadvodní vily, tzv. Palafitos (viz níže).

Jacuzzi Junior Suite – 38 m2, výhled do zahrady a vlastní vířivka pro 2. Situovány u hlavního bazénu. Maximální kapacita: 2 dospělé osoby.

Honeymoon Suite – 55 m2, prostornější Suite s odděleným obývacím pokojem, a romantickou venkovní sprchou, vířivkou. Maximální kapacita: 2 dospělé osoby.

Mi Hotelito Beach Front Suite – 26 m2, leží přímo u pláže, vždy v přízemí s terasou s přímým vstupem na pláž. Vířivka. Maximální kapacita: 2 dospělé osoby.

Infinity Pool Jacuzzi Suite – užijte si dechberoucí výhledy do tropických zahrad a na oceán, zatímco se naložíte do privátního bazénu na vaší terase. Venkovní romantická sprcha, vířivka. Maximální kapacita: 3 dospělé osoby.

Swim Up Jacuzzi Suite – 55 m2, Suite s přímým vstupem do „líné řeky“, která je propojená s hlavním bazénem. Venkovní romantická sprcha, vířivka. Maximální kapacita: 3 dospělé osoby.

Royal Suite – 38 m2. Tyto Suite jsou navrženy pro zamilované páry, s romantickým dekorem. Prémiový minibar s whisky, vodkou, tequilou a rumem. Maximální kapacita: 2 dospělé osoby.

„PALAFITOS“ nadvodní bungalov a nadvodní bungalov Elite – zbrusu nové nadvodní bungalovy postavené na kůlech přímo nad oceánem, s překrásnými výhledy na okolní Karibik a nádhernou pláž Maroma. Zažijte atmosféru, jakobyste byli na Maledivách, nebo Bora Bora.. Každý bungalov má prosklené okénko v podlaze, kde můžete sledovat podmořské dění přímo pod vámi. Každý má také vlastní bazén a přístup do moře z vaší terasy. Romantická venkovní sprcha, vnitřní sprcha, vířivá vana… Kromě luxusního ubytování vás budou hýčkat také nadstandardní služby jako: vlastní komorník, exkluzivně vyhrazená pláž pouze pro hosty nadvodních vil, vlastní recepce, možnost výběru polštářů a aromaterapie ve vaší vile… Hosté nadvodních bungalovů mají také exkluzivně vyhrazenou nadvodní restauraci Overwater Grill a Wine Bar, a samozřejmě mohou využívat kteroukoliv z ostatních restaurací. Maximální kapacita nadvodní vily: 2 dospělé osoby.

 • dovolená snů 128 Suite v 8 kategoriích
 • dovolená snů Manželské lůžko nebo dvě oddělené postele. Vždy s vlastní vířivkou, a balkonem / terasou. WiFi zdarma, LCD televizor, klimatizace, stropní fén, minibar, servis na přípravu kávy a čaje, šatník, žehlička, telefon, fén na vlasy
 • dovolená snů Zahrada, nebo moře
 • dovolená snů Gourmet All Inklusive

Milovníci vynikajícího jídla budou nadšeni z obrovského výběru restaurací, zastoupeny jsou všechny typy kuchyní. El Dorado Maroma má 6 restaurací a 4 bary, které můžete plně využívat v rámci bohatého programu Gourmet All Inklusive. Jídlo je zde skutečně vynikající, a to jak díky prvotřídním šéfkuchařům, ale také díky čerstvým surovinám, které si zde sami pěstují! Pouze pár restaurací funguje na bázi bufetu, většina je á la carte (výběr z menu).

Restaurace Caribbean Grill servíruje mexické speciality, posezení na otevřené terase. Otevřená pouze na večeře. Kiyoko je asijská restaurace servírující vynikající sushi, sashimi, teppanyaki a ostatní kreativní asijská jídla. Otevřená na večeře. Lima Limon se specializuje na autentickou Peruánskou gastronomii, s posezením s krásnými výhledy na pláž. Otevřená na večeře.

Mio Cuccina Italiana je italská restaurace, kde ochutnáte tradiční italkou kuchyni, zejména čerstvé ryby, plody moře, těstoviny, a samozřejmě pizzu. Pokrmy jsou připravovány ze surovin dovážených přímo z Itálie. Restaurace je otevřená na snídaně, oběd i večeře. Papitos Gourmet Beach Club nabízí nádherné posezení s dechberoucími výhledy na moře. Interaktivní kulinářské zážitky s otevřenou kuchyní – sledujte šéfkuchaře, jak připravuje vynikající pokrmy přímo před vašimi zraky. Na oběd jsou zde tématické menu. Každý čtvrtek navíc rybí trh s čerstvě ulovenými rybami a mořskými plody.

Gourment Inclusive:

 • jídla v jakékoliv hotelové restauraci (mimo Overwater Grill a Wine Bar, která je exkluzivně pro hosty nadvodních vil)
 • neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů, místní i dovážené
 • zahrnuty i prémiové značky alkoholu, vč. výběru cca 15 druhů vín (lahvová vína za poplatek)
 • 1x denně doplňovaný minibar
 • řada programů v průběhu dne i večera
 • nemotorizované vodní sporty (kajaky, šnorchlování)
 • večer živá hudba
 • posilovna, sauna, plážový volejbal
 • lekce latinských tanců, hodiny vaření, aqua aerobik, jóga
 • hodiny španělštiny
 • výlety za nakupováním do Playa del Carmen (nutná předchozí rezervace, omezená kapacita)

Príklad cenovej kalkulácie

Klasická dovolená 8 nocí, 2 osoby, Gourmet All Inklusive (květen-červenec)

Cena pro osobu:

 • dvoulůžková Jacuzzi Junior Suite 6.180,-Kč x 8 -15% (při rezervaci do 30.4.)
 • transfer auto tam i zpět 2040,-Kč
 • letenka v optimální ceně z Vídně 20.000,- Kč
 • ČJ delegát a asistence partnera 700,- Kč

Osoba v dvoulůžkové Suite 64.770,- Kč

Antonín H.

Dobrý den,

vážená paní Jano,vrátili jsme se v úterý. Dovolená proběhla k naší spokojenosti a musím vám poděkovat za skvělou spolupráci a bezchybný servis. Pokud budu mít příležitost tak vás budu propagovat a kdybych chtěl jet ještě někam, tak  určitě pojedu s vaší CK.

Díky

Tereza a Kateřina H.

Pro mě perfektní dovolená. Hotel a všichni kolem byli výjmeční. Krásné prostředí, nádherná příroda a jemná písčitá pláž. Ochotní, přátelští a milí lidé ☺️ Hry, zábavu, hudbu se o Vás postará Daniel, Alex, DJ Chris, Omar ☺️ Volejbal s Mia, všechno jde a nezapomeňte na Happy hour 😉 Spoustu zábavy Vám vymyslí barman Carlos, Pedro, Betsa, Karen jsou perfektní a vytváří mňam drinky   ❤️❤️❤️    ❤️❤️❤️    ❤️❤️❤️  ☀️☀️☀️ Na pláži o Vás postará Elli, Miguel cokoliv i ručník na hlavu a ne jen za hlavu. Když si nerozumíte i pískáním se domluvíte. Nejvíc jsem si užila skvělé jídlo v Mio restauraci s Victorem a Joshuou, mořské plody v Limo Lima s Dorian, Manuel Lopez a Alan Vaston. Nesmím opomenout skvělé recepční v restauraci, která Vám našli perfektní místo k sezení.
Těšíme se zase příště!


Hore