Zanzibar

Riu Palace Zanzibar ****/*

Chcem bývať v tomto hoteli

Pláž Nungwi je beze sporu jednou z nejkrásnějších na Zanzibaru. Leží na severozápadním pobřeží ostrova a není postižena výrazným zanzibarským odlivem. Riu Palace Zanzibar je umístěn ve svahu zakončeném útesem. Díky tomu se vám z mnoha míst naskytne nádherný výhled na oceán hrající snad všemi odstíny modré. Pláž pod útesem se mění v závislosti na přílivu a odlivu a má jemný bílý písek. Z letiště se do resortu dostanete za hodinu jízdy autem, stejně tak jako do historického centra města Stone Town. Resort byl dříve známý pod názvem Hideway of Nungwi a v roce 2019 by měly přibýt další pokoje v zadní části resortu.

 • na jedné z nejlepších pláží Zanzibaru
 • nádherné výhledy na oceán
 • severozápad ostrova – bez odlivu
 • ideální pro hosty hledající soukromí a prostor
 • od 01.11.2018 jen pro dospělé
 • luxusní Suite vždy s výhledem na moře
 • privátní vily u pláže s vlastním bazénem
 • All Inklusive
 • pravidelné zábavné večery

Pobyt v resortu nabízí mnoho možností k trávení volného času. Můžete se vydat na výlet za historií i za přírodními krásami Zanzibaru. Přes den se můžete zabavit vodními sporty, odpočívat ve SPA.

 • SPA – produkty Healing Earth, sauna, vířivka, masáže, procedury
 • Fitness centrum – pokročilé vybavení, k dispozici je i osobní trenér
 • Pro děti – dětský klub Hide and Seek (pro děti od 4 – 12 let) nabízí spoustu aktivit pro děti včetně stavění hradů z písku, prohlídky, dobrodružství, sledování filmů, vaření, atd. POZOR POUZE DO 31.10.2018.
 • Vodní sporty – potápění, šnorchlování, katamarán, jízda na kajaku, windsurfing
 • Exkurze – 40 minut od resortu leží Stone Town (jedna z památek UNESCO), lodí se dostanete například na Prison Island (příroda, želvy obrovské), jižněji se nachází přírodní rezervace Jozani, kde žije vzácný druh opic (Red Colobus Monkey), možnost kombinace pobytu s Tanzánií (safari v přírodní rezervaci Selous, zařídíme včetně přeletu)
 • Galavečery – v úterý se pořádá Africký večer „Senses and Spices“ (domorodá hudba a tanec, Africké koření), v pátek tropický večer (hudba, tanec, umělecky vyřezané ovoce) a v sobotu Asijský večer.

Ubytováni můžete být ve čtyřech typech suit případně lze volit vilu s vlastním bazénem. Všechny Suity mají soukromou terasu s výhledem do zahrad a na Indický oceán. Interiér je zařízen v sofistikovaném moderním stylu s dotekem Zanzibarského stylu.

Superior Junior Suite, Jacuzzi Suite a Prestige Beach vila patří do tzv. Exklusive Priviledged Area, který nabízí nejexkluzivnější služby jako je vyhrazená část pláže, osobní komorník, v ceně All Inklusive jsou á la carte restaurace (do nich je rovněž přednostní rezervace).

Luxury Junior Suite (Junior Suite Standard)– 45 m2

Prestige Junior Suite (Suite Junior Standard Grande)– 51 m2, jsou větší a vždy mají rohové umístění zajišťující panoramatické výhledy na celý resort a Indický oceán. Vhodná pro rodiny, děti spí na rozkládací pohovce (vše je jeden prostor, děti nespí odděleně).

Superior Junior Suite (Suite Junior Standard Especial) – 54 m2, Exclusive Priviledged Area

Jacuzzi Suite (Suite Junior Standard Jacuzzi) – 90 m2, Exclusive Priviledged Area. V resortu jsou pouze 2 takové Suite. Skládá se z ložnice a prostorného obývacího pokoje (oddělené vzájemně dveřmi). Obývací pokoj může ubytovat až 2 další osoby, je to vynikající volba pro rodiny s dětmi požadující soukromí. Součástí Suite je prostorná terasa o velikosti 34 m2 s Jacuzzi vířivkou. K ložnici patří vlastní toaleta, plná koupelna má vstup z obývacího pokoje

Prestige Beach vila (Suite Junior Standard Piscina) – velmi prostorné vily leží pár kroků od moře a mají obrovskou 160 m2 terasu s vlastním bazénem. Interiér vily má 90 m2, ložnici, oddělený obývací pokoj a 2 koupelny. Je vhodnou variantou pro rodiny až se dvěma dětmi, které mají v odděleném pokoji vlastní soukromí. Výhody Exclusive Priviledged Area.

 • dovolená snů 100 pokojů v 5 kategoriích
 • dovolená snů klimatizace, stropní větrák, kosmetické produkty Healing Heart, telefon, fén, WiFi zdarma, minibar, sejf, servis na přípravu kávy a čaje, satelitní TV, CD/DVD přehrávač, 2x denně úklid, terasa nebo balkon, síť proti hmyzu, postel velikosti king-size
 • dovolená snů oceán a zahrada
 • dovolená snů All Inklusive

V resortu se nachází několik restaurací, do á la carte restaurací je vyžadována rezervace. Pro speciální příležitosti si lze zařídit např. romantickou večeři na pláži, piknik nebo soukromou večeři na terase.

Aqua restaurant – podél pláže, usadit se lze jak vevnitř, tak na terase s výhledem na moře, mezinárodní bufet, ryby, jednou ze specialit šéfkuchaře jsou krevety na kokosu. Otevřena na snídaně 7:30 – 10:30, obědy 12:30 – 15:00 a večeře 19:30 – 22:30. The Carnivorous – interiér zařízen v Africkém domorodém stylu, servírují se místní vegetariánské speciality, mořské plody, ryby, korýši, grilovaný humr, otevřeno pouze na večeře 19:30 – 22:30. Pasta and Pizza/Grill Conner – kuchaři vám připraví pizzu přímo podle vašeho přání, těstoviny, rizoto (otevřeno pouze na večeře 19:30 – 22:30). Ishi Teppanyaki – Asijská kuchyně (sushi, sashimi, teppanyaki), výběr vín.

Galavečery – v úterý se pořádá Africký večer „Senses and Spices“ (domorodá hudba a tanec, Africké koření), v pátek tropický večer (hudba, tanec, umělecky vyřezané ovoce) a v sobotu Asijský večer.

Sunset bar – (10:00 – 00:00), čaje, koktejly, občerstvení okolo oběda, ideální místo pro pozorování západu slunce, vedle bazénu. Makuti Beach bar – 10:00 – 18:00, koktejly, ledový čaj, občerstvení, zmrzlina, běžné a la carte menu. Cigar & Sisha salónek – arabské chutě, mentolový čaj, káva, tabák, koňak, nabízí exkluzivní výběr doutníků, vodních dýmek, vín a lihovin. Tea room – na balkoně nad pláží si v poklidu můžete vychutnat čaj (tropické kořeněné čaje, ovocné čaje, anglické čaje, koláčky, sandwiče)

Príklad cenovej kalkulácie

Dovolená na ostrově Zanzibar na 7 nocí + 2 noci cesta (září a říjen), 2 osoby, All Inklusive

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Junior Suite 6.470,-Kč x 7
 • optimální cena letenky Praha – Zanzibar – Praha 20.000,-Kč (mezipřistání mimo Afriku)
 • transfer autem do hotelu a zpět 2.230,-Kč
 • asistence místního partnera 300,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 67.820,-Kč.

 


Hore