Thajsko

Fair House Villas & Spa *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Ideální místo pro ty, kteří hledají jednoduché, moderní a autentické thajské zázemí. Hotel je v krásné tropické lokalitě, přímo u moře a nabízí luxusní vily a suites v thajském stylu. Navíc se vám dostane skvělého servisu od personálu. zajímavých aktivit, chutné gastronomie a zaslouženého odpočinku. Fair House Villas and Spa se nachází na severu ostrova Koh Samui, jen 15 minut autem od letiště. Resort prošel rekonstrukcí v roce 2019.

 • luxusní, moderní vily i suites
 • ostrov Koh Samui vhodný v našich letních měsících
 • vhodné pro dvojice i rodiny s dětmi
 • velmi úzká pláž přímo u resortu, kamenná zídka
 • pár metrů od resortu široká písečná pláž
 • autentické thajské ubytování 
 • skvělý servis 

Aktivní jedinci si mohou půjčit kajaky nebo horská kola a jít na vyjížďku po okolí. V resortu se dá také půjčit skútr a nebo můžete navštívit lekce vaření tradičního thajského jídla. 

Pandanus Spa – místní lázně nabízí nespočet procedur, thajských masáží, masáž lávovými kameny, aromaterapii, masáž celého těla, scruby, zábaly, lázně, páru. Každý si tu zkrátka najde to, co potřebuje.

Fair House VIllas and Spa je kombinace dvou částí. V jedné části jsou vily různých kategorií v zahradě či u pláže a v druhé části jsou Chalet pokoje, které jsou zasazeny v kopci a nabízí krásné výhledy na Thajský Záliv. Pokoje mají nábytek ve světlém dřevě, moderní doplňky. Po celém resortu je možné si kdykoliv zavolat buggy ( malé autíčko), které vás doveze např. k pláži.

Garden Villa – 25 vil velkých 40 m2, 54 m2 včetně balkonu se nachází v tropické zahradě, všechny vily mají velkou ložnici s televizí a mezinárodními kanály v ní, prostornou koupelnu, kde je sprcha i vana, denně doplňovaná pitná voda, všechny detaily, které potřebujete. Župany, přezuvky, ručníky apod.

Seaview Garden Villa – Identická vila s Garden Villou jen má výhled na moře

Ocean Suite – 12 suites je postaveno na samém vršku celého resortu. Balkon, který ke suite patří má úžasný výhled na moře. Na balkoně máte soukromé Jacuzzi. Pokoj je velký 44 m2, včetně balkonu 69 m2.

Sunset Suite – jsou stejné jako Ocean Suite ale můžete mít částečný výhled moře, naopak krásný výhled na zapadající slunce.

Two bedroom Garden Villa – Vila s 2 ložnicemi umístěná v zahradě.

Pool Villa – luxusní vila s bazénem přímo se vstupem z ložnice. Skvělé pokud hledáte soukromí protože kolem vily jsou zdi, máte tam malou zahrádku. Vhodné pro dvojice, na líbánky. 

Beachfront Pool Villa – vila s bazénem přímo u moře. Velikost pokoje je 93 m2, s terasou, bazénem a zahradou pak 280 m2. Vila je prostorná, ve vile si můžete dát soukromou večeři, masáž přímo na zahradě.

 

 • dovolená snů 50 vil a 22 Chalet pokojů
 • dovolená snů pitná voda, wi-fi připojení, trezor, klimatizace, TV, telefon, zvlášť vana a sprcha, fén, balkon nebo terasa, minibar ( za poplatek), servis na přípravu kávy a čaje
 • dovolená snů zahrada, moře
 • dovolená snů snídaně až plná penze

Restaurace The Bre-Eze nabízí velký výběr z místních thajských pokrmů ale také mezinárodní pochoutky. Hotel má svoji organickou zahrádku, kde si pěstují své suroviny, které potom skončí na vašem talíři. Z restaurace se vám naskytnou výhledy na Thajský záliv. Součástí restaurace je také bar na pláži, kde si můžete dát exotický koktejl či něco lehkého k jídlu.

Jen pár kroků od hlavní budovy narazíte na bazén, ve kterém je Pool Bar. Můžete tak relaxovat ve vodě a zároveň popíjet váš oblíbený drink.

Hezkým zážitkem může být strávení večeru se svou polovičkou přímo na pláži, pod hvězdami, kde jsou schopni vám připravit stůl s židlemi a můžete si vychutnat soukromou večeři za šumu moře.


Nahoru