Pláž Nungwi je beze sporu jedna z nejkrásnějších na Zanzibaru. Leží na severozápadním pobřeží ostrova, které není zasaženo výrazným odlivem. Z letiště se do resortu dostanete za necelou hodinu jízdy autem, stejně tak jako do historického centra města Stone Town. Resort Hideway of Nungwi patří pod křídla prestižní značky Emerald Collection. Je jediným zanzibarským hotelem, který je zařazen mezi The Leading Hotels of the World, což je samo o sobě zárukou kvality, nehledě na získaná ocenění (např. World Travel Awards z roku 2016).

 • na jedné z nejlepších pláží Zanzibaru
 • severozápad ostrova – bez odlivu
 • člen The Leading Hotels of the World
 • ideální pro hosty hledající soukromí a prostor
 • luxusní Suite vždy s výhledem na moře
 • privátní vily u pláže s vlastním bazénem
 • polopenze či All Inklusive
 • možnost kombinovat se safari v Tanzánii (rezervace Selous)
 • relax i zážitky
 • pravidelné zábavné večery
 • soukromí i pro větší rodiny

Pobyt v resortu nabízí mnoho možností k trávení volného času. Můžete se vydat na výlet za historií i za přírodními krásami Zanzibaru. Přes den se můžete zabavit vodními sporty, odpočívat ve SPA.

 • SPA – produkty Healing Earth, sauna, vířivka, masáže, procedury
 • Fitness centrum – pokročilé vybavení, k dispozici je i osobní trenér
 • Pro děti – dětský klub Hide and Seek (pro děti od 4 – 12 let) nabízí spoustu aktivit pro děti včetně stavění hradů z písku, prohlídky, dobrodružství, sledování filmů, vaření, atd.
 • Vodní sporty – potápění, šnorchlování, katamarán, jízda na kajaku, windsurfing
 • Exkurze – 40 minut od resortu leží Stone Town (jedna z památek UNESCO), lodí se dostanete například na Prison Island (příroda, želvy obrovské), jižněji se nachází přírodní rezervace Jozani, kde žije vzácný druh opic (Red Colobus Monkey), možnost kombinace pobytu s Tanzánií (safari v přírodní rezervaci Selous, zařídíme včetně přeletu)
 • Galavečery – v úterý se pořádá Africký večer „Senses and Spices“ (domorodá hudba a tanec, Africké koření), v pátek tropický večer (hudba, tanec, umělecky vyřezané ovoce) a v sobotu Asijský večer.
 • V Hideaway of Nungwi resortu myslí i na podnikatele či firemní klientelu, pro které je připraveno plně vybavené konferenční centrum.

Ubytováni můžete být ve čtyřech typech suit a ve dvou typech vil. Všechny Suity mají soukromou terasu s výhledem do zahrad a na Indický oceán. Interiér je zařízen v sofistikovaném moderním stylu s dotekem Zanzibarského stylu.

Superior Junior suita, Jacuzzi suita, Prestige Beach vila a Prezidentská Ocean Front vila patří do tzv. Exklusive Priviledged Area, který nabízí nejexkluzivnější služby jako je vyhrazená část pláže, osobní komorník, v ceně All Inklusive jsou á la carte restaurace (do nich je rovněž přednostní rezervace).

Luxury Junior Suite – 45 m2

Prestige Junior Suite – 51 m2, jsou větší a vždy mají rohové umístění zajišťující panoramatické výhledy na celý resort a Indický oceán. Vhodná pro rodiny, děti spí na rozkládací pohovce (vše je jeden prostor, děti nespí odděleně).

Superior Junior Suite – 54 m2, Exclusive Priviledged Area

Jacuzzi Suite – 90 m2, Exclusive Priviledged Area. V resortu jsou pouze 2 takové Suite. Skládá se z ložnice a prostorného obývacího pokoje (oddělené vzájemně dveřmi). Obývací pokoj může ubytovat až 2 další osoby, je to vynikající volba pro rodiny s dětmi požadující soukromí. Součástí Suite je prostorná terasa o velikosti 34 m2 s Jacuzzi vířivkou. K ložnici patří vlastní toaleta, plná koupelna má vstup z obývacího pokoje

Prestige Beach vila – velmi prostorné vily leží pár kroků od moře a mají obrovskou 160 m2 terasu s vlastním bazénem. Interiér vily má 90 m2, ložnici, oddělený obývací pokoj a 2 koupelny. Je vhodnou variantou pro rodiny až se dvěma dětmi, které mají v odděleném pokoji vlastní soukromí. Výhody Exclusive Priviledged Area.

Prezidentská Ocean Front vila – 320 m2, nejluxusnější typ ubytování, který resort Hideaway of Nungwi nabízí. Vila leží přímo u moře – má 3 ložnice, prostorné obývací prostory, 2 venkovní sprchy, vlastní bazén 10x5m, vířivku a obrovskou venkovní terasu. Každá ze 3 ložnic má vlastní plně vybavenou koupelnu. Výhody Exclusive Priviledged Area.

 • dovolená snů 4 typy suit, 2 typy vil
 • dovolená snů klimatizace, stropní větrák, kosmetické produkty Healing Heart, telefon, fén, WiFi zdarma, minibar, sejf, servis na přípravu kávy a čaje, satelitní TV, CD/DVD přehrávač, 2x denně úklid, terasa nebo balkon, síť proti hmyzu, postel velikosti king-size
 • dovolená snů moře a zahrada
 • dovolená snů polopenze, All Inklusive

V resortu se nachází několik restaurací, do á la carte restaurací je vyžadována rezervace. Pro speciální příležitosti si lze zařídit např. romantickou večeři na pláži, piknik nebo soukromou večeři na terase.

Aqua restaurant – podél pláže, usadit se lze jak vevnitř, tak na terase s výhledem na moře, mezinárodní bufet, ryby, jednou ze specialit šéfkuchaře jsou krevety na kokosu. Otevřena na snídaně 7:30 – 10:30, obědy 12:30 – 15:00 a večeře 19:30 – 22:30. The Carnivorous – interiér zařízen v Africkém domorodém stylu, servírují se místní vegetariánské speciality, mořské plody, ryby, korýši, grilovaný humr, otevřeno pouze na večeře 19:30 – 22:30. Pasta and Pizza/Grill Conner – kuchaři vám připraví pizzu přímo podle vašeho přání, těstoviny, rizoto (otevřeno pouze na večeře 19:30 – 22:30). Ishi Teppanyaki – Asijská kuchyně (sushi, sashimi, teppanyaki), výběr vín.

Galavečery – v úterý se pořádá Africký večer „Senses and Spices“ (domorodá hudba a tanec, Africké koření), v pátek tropický večer (hudba, tanec, umělecky vyřezané ovoce) a v sobotu Asijský večer.

Sunset bar – (10:00 – 00:00), čaje, koktejly, občerstvení okolo oběda, ideální místo pro pozorování západu slunce, vedle bazénu. Makuti Beach bar – 10:00 – 18:00, koktejly, ledový čaj, občerstvení, zmrzlina, běžné a la carte menu. Cigar & Sisha salónek – arabské chutě, mentolový čaj, káva, tabák, koňak, nabízí exkluzivní výběr doutníků, vodních dýmek, vín a lihovin. Tea room – na balkoně nad pláží si v poklidu můžete vychutnat čaj (tropické kořeněné čaje, ovocné čaje, anglické čaje, koláčky, sandwiče)


Nahoru