Kariéra

„Nabídka nemoci z povolání“ - prodejce luxusních zájezdů

Cestovní kancelář DOVOLENÁ SNŮ s.r.o. je opravdovým specialistou na exotické a luxusní dovolené. Nehrajeme si na to, že rozumíme všem destinacím na světě (tuhle přetvářku necháme jiným), ale to co děláme, umíme sakra dobře. Naše práce nás naplňuje a baví, jsme friendly společnost, žádný korporát.

Pro naši pobočku v Praze či Brně (obojí možné) hledáme na HPP dalšího blázna do cestovního ruchu, který snese našim klientům třeba i modré z nebe.

  • Dáváte do práce srdce?
  • Jste smířen/a s tím, že tato práce není od-do a často je zapotřebí se rychle rozhodnout?
  • Nevadí Vám v případě potřeby vést obchodní schůzku v angličtině, neboť se velmi dobře domluvíte anglicky?
  • Umíte s pokorou a respektem naslouchat?
  • Řešíte věci ihned a dotahuje je do konce, a to i v soukromém životě?

Pokud výše uvedené pro Vás nejsou pouhé fráze, ale životní krédo, rádi Vás mezi sebou uvítáme. Pomůžete nám rozšířit počty našich spokojených a často doslova nadšených klientů, kteří se k naší společnosti pravidelně vrací. K výkonu práce dostanete veškeré nezbytnosti a plat dle výkonu (bez práce nejsou koláče a za dobře odvedenou práci náleží hostina). V případě potřeby můžete v některé dny navíc dělat práci z domova (proč chodit do kanclu, když tam není nic potřeba a z domova se toho udělá víc) a samozřejmostí jsou pravidelné návštěvy destinací a Vaše zaškolení.

Zašlete svůj chorobopis (životopis) a pár řádků s popisem nemoci (motivační dopis). V motivačním dopise uveďte, co Vás na naší nabídce zaujalo a proč by jste u nás chtěli pracovat. Bez této informace nebudeme na životopis reagovat.

Pokud nejste ten pravý, ale víte o nějakém člověku, který by mezi nás další podobné blázny do cestovního ruchu výborně zapadl, tak mu naši nabídku přepošlete či sdílejte.

Odpovědi pouze přes Teamio formulář


DOVOLENÁ SNŮ - Rádi spolupracujeme s lidmi, kteří něco umí, jsou šikovní a na sobě pracují. I kdybychom zrovna neměli otevřené žádné výběrové řízení, je možné, že Vaše schopnosti a dovednosti nás natolik osloví, že vytvoříme pracovní pozici přímo na tělo. Pokud si myslíte, že nám máte co nabídnout, pošlete svůj životopis a pár řádků navíc (motivační dopis) na adresu: jana@dovolenasnu.cz . V motivačním dopise prosím uveďte, čím byste mohli být pro nás přínosní, proč byste u nás chtěli pracovat a čím jsme vás zaujali. Na životopisy bez motivačního dopisu nebudeme nijak reagovat.


Nahoru