Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa. Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky … Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem. Detailní popis průběhu naší spolupráce →

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely, Srí Lanku i francouzský Réunion, Francouzkou PolynésiiMaledivy i Zanzibar jsou tím ideální místa pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Mexika, MalajsieVietnamu. Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat. Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.
Jana Nováková   Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii. Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně. Jsme členem Asociace cestovních kanceláří České republiky (ACK ČR). Kariéra u nás.

Naši spokojení klienti

Žaneta a Vladimír V.

Děkujeme CK DOVOLENÁ SNŮ, p.Janě Buriánové za zprostředkování našeho návratu na Seychely, na ostrov Silhouette. Proč zrovna Silhouette?

Je to pro nás mystický působící ostrov, z 97% přírodní rezervace. Jsou zde místa, kde si člověk připadá, že je na ostrově sám. Jako na pláži Anse Mondon, kam se dostanete z resortu po třech kilometrech tůry pralesem při převýšení 600m. Jsme středního věku, dalo to zabrat. Další trasa je 30 minut chůze na skálu s kapličkou a velkým kamenným křížem, přes starý hřbitov. Od kříže je nádherný výhled na moře a další pláže.

Dle našeho přání byla zajištěna narozeninová čtyřchodová večeře na pláži.

Velké díky p.Janě Buriánové za starání se před a po dovolené. Jsme nadmíru  spokojeni, že jsme zvolili právě tuhle CK.

Kristina B.

Moc děkujeme za opravdu přenádherné líbánky ve Francouzské Polynésii. vše perfektně připravené, tři nádherné ostrovy Moorea (Hilton Moorea), Huahine (Maitai Lapita) a Bora Bora (Le Meridien), a obrovské díky Jana Nováková, už od začátku perfektní servis, na dovolenou budeme ještě dlouho vzpomínat  

Jana O.
Dobrý den, pane Antoši,

Rádi bychom Vám poděkovali s manželem za nádhernou dovolenou na Maledivách. To místo bylo naprosto famózní, služby, lidi,  jídlo a celkově jsme byli opravdu nadšeni. 

Jediné, co nás opět zklamalo, byla společnost Emirates, zlatí Kataři 🙂
Moc Vám děkujeme a budeme se těšit na Malajsii.
Zuzana P.

Dobrý den,

chtěli by jsme poděkovat paní Burianové za zprostředkování poznávacího okruhu na Madagaskaru, který přesně odpovídal našim požadavkům a představám a dále panu Antošovi, který nás zachraňoval v situaci s problémovými lety. Situaci řešil obratem (po celý den i o víkendu). Oba jsou velice milí a vstřícní.
Místní průvodce s řidičem na Madagaskaru, které nám paní Burianová zajistila, byli opravdu profesionálové. Díky nim jsme si pobyt užili se vším všudy.

Zuzana

Dana V.

Dobrý den paní Nováková, ještě jednou děkujeme za milou spolupráci a těšíme se na někdy příště.

Mandarín ORIENTAL

Hotel leží v samotném centru KL, v sousedství PETRONAS TOWERS, krásného městského parku s fontánami a velkého nákupního centra. Hotel nás nadchnul díky své pozici, bazénu se stylovou restaurací na střeše s výhledem na park a moderní zástavbu, ale i díky vynikajícímu servisu. Oslovila nás široká možnost výběru u snídaně, kde si z mezinárodní kuchyně vybere opravdu každý. Pár minut čekání na uvolnění stolu, při vytížené kapacitě hotelu, za to stojí. Případně je možno doporučit skvělou snídani na pokoj, která jen umocní zážitek ze zvoleného místa pobytu.

HOTEL ANDAMAN

Úžasná atmosféra hotelu je dána okolním zeleným pralesem i s jeho chlupatými obyvateli (převážně opice a veverky), jednou z nejkrásnějších pláží na světě, u které je situován a to vše navíc umocňuje všudypřítomná vřelost personálu.

Čtyři restaurace v hotelu, z toho dvě přímo na pláži,  mají každá jinou okouzlující atmosféru a poskytují široký výběr mezinárodní i místní kuchyně, nás oslovila ta japonská. Cena odpovídá zvolenému místu, úrovni hotelu i danému stavu, že host nemá jinou možnost výběru pro stravování. Cena večeře pro 2 osoby vycházela od 2 do 4 tis. Kč.

Na doporučení paní Novákové jsme zvolili pokoj s bazénem na terase, který měl společný vstup pro 6 pokojů. Pokoj se ukázal jako výborná volba, bazén jsme využívali převážně ráno a večer k plavání a osvěžení a nestalo se, že bychom se tam potkali s dalšími hotelovými hosty. Nicméně na některých detailech pokoje, bylo vidět, že hotel je již nějakou dobu v provozu.

Definitivně  nás  nejvíce na celém našem pobytu nadchla pláž Datai. Pláž je asi přes km dlouhá a pro veřejnost nepřístupná, využívají ji pouze hosté dvou hotelů, které jsou každý na jednom konci pláže. Přesto, že hotel je rozlehlý a jeho ubytovací kapacita velká,  měl každý na pláži pocit soukromí a dostatek prostoru.

Hotel je schopen vám zajistit, či doporučit řadu výletů po celém ostrově.

Rádi bychom touto cestou poděkovali Cestovní kanceláři Dovolená snů za  itinerář připravený nám na míru, za veškeré tipy a postřehy a za individuální přístup, který nám věnovali.

Miluše S.

Vše bez problémů, příjemný, ochotný a usměvavý personál, úúúžasně teplé moře a ty kouzelné barvy! Bezvadné výlety plné legrace a poznání. Moc krásná dovča, děkujeme hlavně Janě Burianové, že nám vyšel termín i hotel jak jsme si přáli.

Manželé Š.
Dobrý den pane Antoši,
 s určitou časovou prodlevou se dostávám i k písemnému zhodnocení pobytu na Maledivách.
 1/ Naprostá spokojenost s vaším přístupem (CK Dovolená snů Jakub Antoš), doporučením resortu a zajištěním cesty dle našich požadavků.
 2/ Když odhlédneme od faktu, že cesta není zrovna levná, pak už vše ostatní splnilo nebo předčilo očekávání.
 Resort, respekt. ostrov Vilamendhoo, je obklopen reefem, na kterém se nikdo se smyslem pro přírodu nemůže nudit. Korál zjevně zažil nějaký problém, ale ožívá a množství a počet ryb, které lze pozorovat z bezprostřední blízkosti, je fantastické. Voda 29 stupňů.
 3/ Služby hotelu jsou bezchybné, všude má člověk pocit, že je první na řadě. V jídelně je dostatek místa pro
 všechny, chodí se všude bosky, při večeři je klid, že je slyšet jen cinkání příborů a šplouchání moře. Stejně fungují i bary.
 4/ Jídlo je výborné, personál ochotný.
 5/ Potápěčské centrum je dobře vedené, v dubnu 2019 byl přítomný sympatický instruktor Roman z Česka a při ponorech jsou podmořské krásy oproti šnorchlování ještě znásobeny.
 6/ Výlet na plachetnici se také velmi vydařil, třikrát jsme plavali s velrybím žralokem, viděli jsme mantu a užili si delfíny bezprostředně u lodi.
 7/ Chatka na severní straně 10 – 15 m od břehu splňovala vše pro nerušený relax. Úklid, doplňování nápojů včetně piva a vína fungovalo bezchybně.
 Pobyt byl mimořádně příjemný, říkali jsme si, že jsme na ostrově hned vedle ráje. Snad někdy ještě jednou.
 Děkují manželé Š.
Lucie B.
Dobrý večer,

ještě jednou bychom chtěli poděkovat za zařízení krásné dovolené! Na Maledivách jsme byli před 2 lety, kdy jsme cestovali na vlastní pěst a navštívili 4 lokální ostrovy, oproti tomu to teď byla příjemná změna, že jsme se nemuseli starat vůbec o nic, jen si užívat moře a nádherných pláží.
Pokud bych měla srovnat oba resorty, tak v Lily Beach Resort nám více chutnala kuchyně a celkově tam byla taková příjemná atmosféra, oproti tomu Constance Moofushi nás dostalo kouzelnými plážemi a větším luxusem. Co se podmořského světa týče, tak to bylo srovnatelné. V Lily Beach jsme viděli více želv a rejnoků, ale šnorchlovat se zde dalo jen u srázu do hloubky. Přímo nad korálovým útesem bylo málo vody, ale kolem celého ostrova je spousta bójkami označených cest, jak se k tomu srázu dostat. V Constance Moofushi jsme šnorchlovali přímo nad korálem a množstvím pestrobarevných rybek bylo bezkonkurenční. Navíc jsme si zde připlatili výlet za mantama, ale na ty jsme štěstí neměli. Nabízeli nám pak 50% slevu na další pokus za dva dny, ale to už jsme bohužel odjížděli…
Pokud bych mohla jednu výtku, tak k delegátce v Malé. Byla to milá slečna, ale její informace nebyly úplně přesné, např. nám tvrdila, že Lily Beach můžeme chodit na jídlo jen do jedné restaurace a do ostatních se slevou a že výlet v ceně máme jen rybaření. A ještě nás stihla vystrašit kolik je tam komárů a jaké všechny nemoci přenášejí, takže jsem si ještě na letišti kupovala repelent, který byl ale úplně zbytečný, protože na obou ostrovech je něčím vykuřovali a neštípnul nás ani jeden. Ale říkala, že je tam zatím jen měsíc, tak třeba si časem zajistí lepší informace. 😉  (DELEGÁTKA JE AKTUÁLNĚ JIŽ NOVÁ).
Mějte se moc hezky, děkuji hlavně za Vaši ochotu při výběru lokality, moc rádi Vašich služeb opět využijeme!
Michaela Ř.
Dovolenou jsme strávili na Maledivách na Fihalhohi Island Resortu. Jelikož nás cestovalo celkem 11 osob, včetně malých děti a 1 kojence, bylo celkem obtížné skloubit požadavky všech členů. S tím nám velice pomohli zde v cestovní kanceláři. Pan Jakub se nás ujal a vše s námi prošel, poradil nám a dokázal pro nás vybrat tento nádherný ostrůvek. Ostrov je jedinečný tím, že je plný zeleně, všude je hodně palem a vegetace. Je menší, všude máte kousek a z jedné strany na druhou se dostanete za 10 minut. Nádherné pláže s bílým pískem jsou samozřejmostí, stejně jako nádherná tyrkysová voda. Korály jsou v dnešní době již celkem poznamenané vlivem globálního oteplování a také činností lidí a nejsou tak barevné, ale je stále na co koukat. Potkáte zde želvy, baby žraloky, rejnoky. Viděli jsme i malou mantu a nespočet překrásných barevných ryb. Ubytování je pěkné, čisté, 3x denně uklizeno, veškeré typy ubytování jsou cca 5-10 kroků na pláž. Wifi pokrytí velmi dobré, spojení přes WhatsApp nebo Messenger do České republiky bez problému. Kdo se nechce slunit, všude dostatek místa ve stínu. Každý pokoj má svá lehátka, která vám na požádání převezou na tu část pláže, kde se vám zrovna líbí. Personál vždy milý, usměvavý, vždy nápomocný. Strava vynikající!! Výběr široký, denně ryby-ty jsou tedy upravované velmi chutně, jedly je i děti, které je příliš v oblibě nemají, kuřecí , hovězí, rýže , těstoviny, opravdu vše. Plus 1 krát možnost nechat si připravit tygří krevety nebo humra za cenu 15 $ talíř s krevetami, 25$ půlka humra. Velký výběr ovoce ( papaja, pashion fruit, ananas, meloun, liči, jablka, pomeranče, marakuja…), vynikající dezerty, plus každý den koutek s indickou kuchyní – luxusní, pozor jen hodně pálivé pokrmy. Pití vše originál nápoje z láhve, veškeré pití servírováno do skla – cola, cola zero, sprite, tonic, 100% džusy (asi 5 na výběr). Koktejly a espresso za poplatek. Krásné výlety – všechny stojí za to, jen výletu na sandbank se vyhněte, ten za to nestojí. Celkově bych to shrnula jako úžasnou dovolenou, která neměla chybičku a moc bychom chtěli poděkovat panu Antošovi z cestovní agentury za jeho práci .
Jana O.

Vážený pane Antoši,
rádi bychom Vám s manželem poděkovali za opravdu dovolenou snů. Vše perfektně klapalo, naplánované na 1000%.
Ještě jednou děkujeme.
Manželé O.


Nahoru