Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa. Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky … Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem. Detailní popis průběhu naší spolupráce →

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely, Srí Lanku i francouzský Réunion, Francouzkou PolynésiiMaledivy i Zanzibar jsou tím ideální místa pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Mexika, MalajsieVietnamu. Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat. Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.
Jana Nováková   Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii. Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně. Jsme členem Asociace cestovních kanceláří České republiky (ACK ČR).

Kariéra u nás.

Naši spokojení klienti

Simona Š.

Dobrý den pane Antoši,

Dnes jsme se vrátili z dovolené a vše bylo naprosto v pořádku. Jednoznačně doporučuji i pro ostatní zákazníky jako jedinečnou příležitost. Tím, že jsme v té zemi byli nám obrovsky změnilo i názor na ty lidi tam. Není tam žádná kriminalita a policistu potkáte jedině měřit rychlost. Jinak tam naprosto nikde nejsou potřeba.

Co se týče jediného, tak v Ománu člověk na ulici nekoupí alkohol. Pro nás jako spotřebitele je to velká ztráta, ale oni prostě alkohol nepijí, takže jediné kde je k sehnání jsou v hotelu, ale nechají si na to připlatit.

Jiří K.

Dobrý den paní Burianová,
děkuji za zprostředkování naší dovolené na ostrově Mauricius. Vše proběhlo tak, jak mělo. Cesta s Emirates byla v pohodě a naprosto bez problémů . Ubytování v Heritage Awali super. Pláže, moře – nádhera. Veškeré služby hotelu na 1. Nabídka jídla a pití v rámci All inklusive fantastická. Velké poděkování panu Milošovi. Výlety s jeho doprovodem neměly chybu. Je dobrý společník a vypravěč.
Díky za vaše služby a těšíme se na nějakou další dovolenou s vámi

Šárka a Honza T.

Paní Nováková, paní Burianová,

myslím, že jsme vám ještě dostatečně nepoděkovali za skvělé služby, které jste nám poskytly před, v průběhu a nejvíce v zakončení naší letošní dovolené v Malajsii.

Program dovolené byl naplánován a zorganizován výtečně, a vámi navržené lokality, Kuala Lumpur, park Tamara Negara, a pobyt na ostrově Redang, včetně potápění byly opravdu krásné!

Přesuny byly naplánované výborně a proběhly zcela přesně.

Nelze zapomenout na vaši okamžitou pomoc a rychlé řešení v závěru dovolené, kterou způsobila naše chyba. I když je vlastně chyba, že jsme ani nechtěli odletět domů? 😃

Opravdu vám děkujeme, a těšíme se jakou specialitu nám navrhnete v příštím roce!

Přejeme vám ve vaší práci i osobním životě mnoho úspěchu, vše krásné, a co nejméně takových nenadálých událostí jaké jsme způsobili my.

S pozdravem

Šárka a Honza T.

Paní Nováková, paní Burianová,

myslím, že jsme vám ještě dostatečně nepoděkovali za skvělé služby, které jste nám poskytly před, v průběhu a nejvíce v zakončení naší letošní dovolené v Malajsii.

Program dovolené byl naplánován a zorganizován výtečně, a vámi navržené lokality, Kuala Lumpur, park Tamara Negara, a pobyt na ostrově Redang, včetně potápění byly opravdu krásné!

Přesuny byly naplánované výborně a proběhly zcela přesně.

Nelze zapomenout na vaši okamžitou pomoc a rychlé řešení v závěru dovolené, kterou způsobila naše chyba. I když je vlastně chyba, že jsme ani nechtěli odletět domů? 😃

Opravdu vám děkujeme, a těšíme se jakou specialitu nám navrhnete v příštím roce!

Přejeme vám ve vaší práci i osobním životě mnoho úspěchu, vše krásné, a co nejméně takových nenadálých událostí jaké jsme způsobili my.

S pozdravem

Jana Z.

Chci Vám poděkovat za dovolenou kterou jste mi zproztředkovali jsem velmi spokojená z jedinečných výletů po ostrově Mauricius

Žaneta a Vladimír V.

Děkujeme CK DOVOLENÁ SNŮ, p.Janě Buriánové za zprostředkování našeho návratu na Seychely, na ostrov Silhouette. Proč zrovna Silhouette?

Je to pro nás mystický působící ostrov, z 97% přírodní rezervace. Jsou zde místa, kde si člověk připadá, že je na ostrově sám. Jako na pláži Anse Mondon, kam se dostanete z resortu po třech kilometrech tůry pralesem při převýšení 600m. Jsme středního věku, dalo to zabrat. Další trasa je 30 minut chůze na skálu s kapličkou a velkým kamenným křížem, přes starý hřbitov. Od kříže je nádherný výhled na moře a další pláže.

Dle našeho přání byla zajištěna narozeninová čtyřchodová večeře na pláži.

Velké díky p.Janě Buriánové za starání se před a po dovolené. Jsme nadmíru  spokojeni, že jsme zvolili právě tuhle CK.

Kristina B.

Moc děkujeme za opravdu přenádherné líbánky ve Francouzské Polynésii. vše perfektně připravené, tři nádherné ostrovy Moorea (Hilton Moorea), Huahine (Maitai Lapita) a Bora Bora (Le Meridien), a obrovské díky Jana Nováková, už od začátku perfektní servis, na dovolenou budeme ještě dlouho vzpomínat  

Jana O.
Dobrý den, pane Antoši,

Rádi bychom Vám poděkovali s manželem za nádhernou dovolenou na Maledivách. To místo bylo naprosto famózní, služby, lidi,  jídlo a celkově jsme byli opravdu nadšeni. 

Jediné, co nás opět zklamalo, byla společnost Emirates, zlatí Kataři 🙂
Moc Vám děkujeme a budeme se těšit na Malajsii.
Zuzana P.

Dobrý den,

chtěli by jsme poděkovat paní Burianové za zprostředkování poznávacího okruhu na Madagaskaru, který přesně odpovídal našim požadavkům a představám a dále panu Antošovi, který nás zachraňoval v situaci s problémovými lety. Situaci řešil obratem (po celý den i o víkendu). Oba jsou velice milí a vstřícní.
Místní průvodce s řidičem na Madagaskaru, které nám paní Burianová zajistila, byli opravdu profesionálové. Díky nim jsme si pobyt užili se vším všudy.

Zuzana

Dana V.

Dobrý den paní Nováková, ještě jednou děkujeme za milou spolupráci a těšíme se na někdy příště.

Mandarín ORIENTAL

Hotel leží v samotném centru KL, v sousedství PETRONAS TOWERS, krásného městského parku s fontánami a velkého nákupního centra. Hotel nás nadchnul díky své pozici, bazénu se stylovou restaurací na střeše s výhledem na park a moderní zástavbu, ale i díky vynikajícímu servisu. Oslovila nás široká možnost výběru u snídaně, kde si z mezinárodní kuchyně vybere opravdu každý. Pár minut čekání na uvolnění stolu, při vytížené kapacitě hotelu, za to stojí. Případně je možno doporučit skvělou snídani na pokoj, která jen umocní zážitek ze zvoleného místa pobytu.

HOTEL ANDAMAN

Úžasná atmosféra hotelu je dána okolním zeleným pralesem i s jeho chlupatými obyvateli (převážně opice a veverky), jednou z nejkrásnějších pláží na světě, u které je situován a to vše navíc umocňuje všudypřítomná vřelost personálu.

Čtyři restaurace v hotelu, z toho dvě přímo na pláži,  mají každá jinou okouzlující atmosféru a poskytují široký výběr mezinárodní i místní kuchyně, nás oslovila ta japonská. Cena odpovídá zvolenému místu, úrovni hotelu i danému stavu, že host nemá jinou možnost výběru pro stravování. Cena večeře pro 2 osoby vycházela od 2 do 4 tis. Kč.

Na doporučení paní Novákové jsme zvolili pokoj s bazénem na terase, který měl společný vstup pro 6 pokojů. Pokoj se ukázal jako výborná volba, bazén jsme využívali převážně ráno a večer k plavání a osvěžení a nestalo se, že bychom se tam potkali s dalšími hotelovými hosty. Nicméně na některých detailech pokoje, bylo vidět, že hotel je již nějakou dobu v provozu.

Definitivně  nás  nejvíce na celém našem pobytu nadchla pláž Datai. Pláž je asi přes km dlouhá a pro veřejnost nepřístupná, využívají ji pouze hosté dvou hotelů, které jsou každý na jednom konci pláže. Přesto, že hotel je rozlehlý a jeho ubytovací kapacita velká,  měl každý na pláži pocit soukromí a dostatek prostoru.

Hotel je schopen vám zajistit, či doporučit řadu výletů po celém ostrově.

Rádi bychom touto cestou poděkovali Cestovní kanceláři Dovolená snů za  itinerář připravený nám na míru, za veškeré tipy a postřehy a za individuální přístup, který nám věnovali.


Nahoru