Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa.

Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky …

Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem.

Detailní popis průběhu naší spolupráce →

 

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely i francouzský Réunion. Tyto ostrovní státy a Maledivy jsou ideálním místem pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Vietnamu.

Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat.

Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.

Jana Nováková

 

Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

 

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii.

Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně.

Naši spokojení klienti

Anton T.
Dobrý den,

na Mauriciu v hotelu Ravenala začátkem prosince jsme strávili pohádkových 13 dnů dovolené. Celkový dojem jé báječný. Ostrov, prostředí, oceán.

Hotel byl moc pěkný, ochotný personál.
Bydleli jsme v rodinném apartmánu ve vile, která jé velice výhodně rozmístěna ohledně planu hotelu. Hotel nabízí hodně různých aktivit, široka škála vodních aktivit na pláží v ceně ubytováni. Několik bazénu různé hloubky od 50cm do 2.5m s méně slanou vodou než v oceánu. V hotelu je několik restaurací, každá z nich je odlišná svou kuchyní. Všude nám jídlo chutnalo, ale nejvíc v hlavní restauraci. Jenom trochu nás zklamala práce personálů v dětském miniklubu. Takže dítě bylo pořád s námi celou dobu pobytů. Zvláštní byl i přístup hotelového doktora – moc nám nepomohl při teplotě 38°C u čtyřleté dcerky v den odletu. Na štěstí všechny základní léky jsme měli s sebou v cestovní lékárničce, a personál hotelu nám nabídl zdarma pokoj do konce dne, protože jsme byli  již po checkoutu. Absolvovali jsme i několik výletu: samostatný do Casela, a celodenní od místního partnera výlet do Chamarel a výlet motorovým člunem „One Love“. Casela – nezapomenutelný zážitek jak pro děti tak i pro dospělé. Chamarel byl spíše pro důchodce – moc nás nenadchnul. „One love“ taky nezapomenutelné zážitky: plavaní s ryby, krmení ptáčků z ruky, oběd na divoké pláži.
Takže celkem bylo super.

Rádi se vrátíme na Mauritius zase.
manželé Milan + Drahomíra P.

Dobrý den.

Chtěl bych touto cestou poděkovat za bezvadné zajištění naší zimní dovolené na Seychelách a to jak za vybrané resorty, zajištění letů včetně odbavení tam i zpět, ale i veškerých transferů.

Námi zvolený termín dovolené byl dosti našponovaný, rozhodli jsme se necelých čtrnáct dní před odletem a to ještě ke střídavému pobytu na dvou ostrovech (Mahé a Praslin). Vybrané hotelové resorty (Avani Barbarons a Acajou) byly velmi kvalitní, a to jak po stránce stravování, tak i ostatních služeb a polohy hotelů. Během naší dovolené jsme oba ostrovy procestovali (autem i pěšky) a navštívili jeden den kouzelný ostrůvek La Digue, který jsme celý projeli na kole a trochu v rámci omezeného času i prošli. Přes upozornění, že nevolíme nejvhodnější dobu k návštěvě ostrovů, jsme z důvodů vyplývajících z našeho zaměstnání na termínu v prosinci trvali. Nevím, jestli to bylo štěstí, nebo to tak v této lokalitě je, za celých čtrnáct dní nám zapršelo jen párkrát, a to jen v noci nebo přes den velmi krátce. Po celou dobu byly teploty vzduchu (26-29 °C) a vody (odhaduji 27°C) velice příjemné, silnice, resorty a pláže poloprázdné, což nám vyhovuje. Jediné malé minus měl hotel Avani na Mahé, a to nemožnost koupání v moři, což vynahrazoval skvělý bazén. Po objetí celého ostrova jsme však místa v moři vhodné ke koupání hledali velice těžko. Nejspíš za to mohl i termín pobytu na tomto ostrově, kde byl v tuto dobu veliký odliv a příliv malý. Ještě jednou děkujeme a pro milovníky zelených ostrovů, kde se dá i trekovat, tuto lokalitu vřele doporučujeme, ikdyž je finančně trochu náročnější.

PS: Je třeba si vézt repelent, který jsme bohužel neměli, a v podvečerních hodinách nás štípali malí, téměř neviditelní komárci, puchýřky se hojily ještě týden po návratu.

Vše nejlepší v následujícím roce 2018 a hodně spokojených klientů.

Jarmila a Dominik C.

Vážená paní Burianová,

rádi bychom Vám poděkovali, za zprostředkování naší vysněné pohádkové svatby na Mauriciu. Byl to jeden z nejkrásnějších dnů v našem společném životě a jsme rádi, že jsme pro tento významný den zvolili neden z nejkrásnějších ostrovů Indického oceánu.

Mauricius je opravdu nádherný a kouzelný ostrov, nikdy ne něj nezapomeneme. nejen kvůli naší svatbě, ale také proto, že se nám tam podařilo počít miminko. Mauricius je ostrov, kde se plní přání a věříme, že se tam ještě jednou vrátíme. Je to ráj na zemi, ze kterého se nechcete vrátit zpět. 🙂

Tomáš M.

Dobry den, chceli by sme sa velmi pekne podakovat vasej CK, ktora nam umoznila stravit nasu svadobnu cestu v skutocnom raji na Maledivach. Osobitna velka vdaka patri p. Jakubovi Antosovi, ktory nam „usil“ balik na mieru, presne podla nasich predstav. Bol nam k dispozicii kedykolkvek pocas planovania a aj pocas pobytu a vzdy ochotny zodpovedat akekolvek otazky. Takisto ocenujeme aj jeho mily a profesionalny pristup.
Vasu CK mozeme len odporucat 

Jiří a Alenka D

Dobrý večer Jani.

Dorazili jsme v pořádku, trochu odpočíváme a aklimatizujeme. Především Vám chceme poděkovat za perfektní servis a doporučení. Resort byl nádherný, gastronomie fantastická, krásné místo, pláž, bezpečnost,… byli jsme moc spokojeni.

Tak jsme zvědaví, kam nás pošlete příští rok.

Hezký večer a na viděnou.

Lucie
Krásný večer paní Nováková,
Moc dčkujeme za úžasnou dovolenou na Kanifushi:)!
Moccc jsme si to užili:)! Vegetariánská restaurace stále super! Výběr vín výrazně lepší! Excelentní! Personal se strašně staral ve srovnaní s 2015!
Děkujeme:):)!
Žaneta a Pavel Č.

Dobrý den pani Burianová,

pár řádek k naší svatební cestě.

Předně moc děkujeme za Vaší asistenci již při rozhodování, kam vyrazit. K tomu že jsme vyrazili právě na Maledivy přispěl jistě i Váš názor a doporučení. A to že to vše tak pěkně klaplo i to, že jste se nám věnovala opravdu 24hodin. 🙂
Líbánky to byly nezapomenutelné, nevybavuji si nic, co by mohlo být lepší. Prostě nádhera. 🙂
Bydleli jsme v rezortu The Sun Siyam Irufushi. Prý jednoho z největších na Maledivách. Zřejmě i proto se po ostrově hosté vozí malými autíčky. Při příjezdu nás přivítala milá asistentka Viktorie, která se o nás po celý pobyt starala, od rezervací večeří, přes zajišťování výletů. Všichni byli strašně milí, zřejmě to počasí. 🙂
Nedovedu si u nás představit, že se na vás uklízečky tak krásně, zda vůbec, usmívají, jako se nám to stalo na Maledivách. 🙂
Bydleli jsme v malém luxusním domečku hned u pláže, která byla doslova jen naše. Půlku domečku tvořila venkovní koupelna i s výřivkou, která neměla chybu. Uklízet chodili 2x denně!
Moře bylo nádherné, čisté, na plážích skoro nikdo. Je pravda, že při příjezdu dost foukal vítr v noci a následující den pršelo. Což nám ale vůbec nevadilo. 🙂 I tak jsme se koupali v moři, byli trochu vlny … a byli jsme jediní. 🙂 Po večeři jsme cestou do vily zmokli na kost. Romantika jako blázen! :))
Další den se udělalo hezky a tak to zůstalo až do konce pobytu. Vítr taky přestal foukat, na čež si stěžoval můj muž, protože už nemohl jít na Windsurfing.
Jídlo úžasné, čerstvé, větší výběr jsem nezažila.
Nuda žádná. Na líbánkách to ani nejde. 🙂 Nicméně jsem si i přesto vzala s sebou knihu a stihla jsem přečíst první kapitolu, na víc nebyl čas. 🙂 Buď jsme se koupali, já jsem poprvé v životě šnorchlovala, jezdili denně na kajaku nebo prkně, 2x jsme byli na výletě. Jednou jsme jeli na delfíny, které jsme skutečně viděli, a podruhé na domorodce. 🙂 K tomu všemu 3x denně na jídlo (někdy jsme to ani nedávali). Na Irufushi je asi 8 restaurací, plus bary … takže jsme každý den večeřeli v jiné restauraci.

Nezapomenutelný pobyt. 🙂
Ještě jednou, děkujeme.

Přejeme jen samé spokojené klienty.
Krásný den,

Barbora + Tomáš B.
Dobrý deň Janka,
Chceli by sme vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za zorganizovanie našej dovolenky/svadby/svadobnej cesty na Seycheloch 🙂 Ubytovanie v Patatran Village bolo naozaj krásne a všetci boli veľmi milí. Svadba na pláži pod hotelom bola ako z rozprávky a naozaj sme si ju užili. O nič sme sa nemuseli starať, stále nám každý vravel aby sme si to užívali a relaxovali 🙂
Taktiež príroda a pláže ostrova La Digue sú tie najkrajšie aké sme vo svete videli. Precestovali sme celý ostrov krížom – krážom na bicykloch a tie miesta stáli za to.
Keby sme boli na našej dovolenke ešte o pár dní viac, tak by sme určite chceli bývať ešte na ostrove Mahé ako ste nám radili, lebo sme počuli, že tam je tiež nádherne.
Ďakujeme za neskutočne milý a profesionálny prístup k celej našej dovolnke- či už plánovanie pred odjazdom, alebo aj rýchlu pomoc počas dovolenky keď sme mali akúkoľvek otázku.
Držím vám palce a prajem veľa spokojných dovolenkárov 🙂 Ste super 🙂
Jarmila + Radovan K.

Dobrý den paní Burianová, tak jsme od pondělka doma. Vše dopadlo dobře, moc se nám na Mauriciu líbilo, i přes ty naše neznalosti anglického jazyka, první den byl těžkou zkouškou :-). Panu Milošovi moc děkujeme za domluvu slavnostní večeře a masáže (k výročí svatby), i za výlet do palírny rumu. Je to pohodový a vstřícný člověk. A Vám především za vše ostatní, zejména ta sedadla v letadle v horní části byla k nezaplacení s ohledem na naši výšku 🙂 Za všechny rady a služby tisícerý dík.

Žaneta Č.

Chtěla bych vám moc poděkovat za asistenci při zařízování naší svatební cesty na Maledivy. Bylo to úžasné. Jsme rádi, že jsme letěli přes vás :-). S pozdravem


Nahoru