Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Cestování v době post-Covid – kam se vydat!

Cestování v době koronaviru – testy před a po návratu!

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa. Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky … Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem. Detailní popis průběhu naší spolupráce →

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely, Srí Lanku i francouzský Réunion, Francouzkou PolynésiiMaledivy i Zanzibar jsou tím ideální místa pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Mexika, MalajsieVietnamu. Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat. Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.
Jana Nováková   Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii. Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně.

Jsme členem Asociace cestovních kanceláří České republiky (ACK ČR).

Kariéra u nás.

Naši spokojení klienti

Svatava R.

Dobrý den, paní Nováková,

i když trochu pozdě, ale přece Vám chci poděkovat za zprostředkování naší letošní dovolené. Byla super! Obrovsky jsme ocenili setkání s česky mluvící delegátkou (omlouvám se, nepamatuji si jméno) při zpáteční cestě na letišti v Male, která byla naprosto úžasná a moc nám pomohla!
Přeji Vám krásné svátky a veleúspěšný rok 2022. Něco mi říká, že spolu ještě určitě budeme v kontaktu.:-)

Tereza B.
Hezký den, rádi bychom touto cestou poděkovali Dovolená Snů -Exotická dovolená za zprostředkování nezapomenutelné dovolené na Maledivách.
Dovolenou snů jsem dostala od Manžela a dětí k narozeninám, jako překvapení♥️
Manžel prý nezažil milejší, vstřícnější, ochotnější a hlavně trpělivější přístup.
Tímto bych chtěla moc poděkovat, byl to pro mě nezapomenutelný zážitek… který byl po všech stránkách dokonalý, jak realizace tak cesta, pobyt na ostrově byla jedna velká pohádka.
DĚKUJI ♥️Budeme se těšit na příští zážitek…
Roman a Michaela T
Dobré ráno paní Nováková,
hlásíme se po návratu ze Seychel. Po týdnu krásných, čistých pláží bez lidí, kde vás nikdo neotravuje s nabídkou ručníků, triček a  masáží nohou, po týdnu blankytně modré vody a nádherné přírody, po týdnu milých, nápomocných a stále usměvavých lidí. Po týdnu, kde ochutnáte opravdu čerstvě utržené, zralé exotické ovoce. Po týdnu, který každému, kdo chce navštívit dva ostrovy, doporučujeme prodloužit alespoň o dva dny.
Pro příznivce potápění přidáváme doporučení na centra Trek Divers na La Digue – hned u přístavu,1. patro, velká loď až pro 20 lidí.. Na Praslinu Octopus Divers – na konci pláže Cote D’Or, dvě lodi pro 12 a  6 potápěčů. U obou odjezd kolem 9 hodiny, 2 ponory ve skupině 4-6 lidí, malé občerstvení. Ponory do cca 20 metrů, 55 minut. Cena včetně vybavení 120EUR/2 ponory. Mají dost obsazeno, při kratším pobytu rezervujte mailem.
Z Vaší strany oceňujeme servis – počínaje zasláním několika alternativ cesty až po dodání všech potřebných dokladů a instrukcí . Pochvalu zasluhuje místní CK zajišťující transfer z/na letiště a přístavu.
Z Plzně zdraví Roman a Michaela T
 
PS – u nás nejkrásnější pláž vyhrály Grand Anse a Anse Songe na JV La Digue – skály, velké vlny. Jenom do vody se tam bohužel vlézt nedá:-)
Pavlína H.

Chtěli bychom vám s manželem moc poděkovat za nádhernou dovolenou. Rezort byl naprosto dokonalý. Vše bylo na jedničku a to včetně nabídky jídla, pití, servisu, personálu, úklid dvakrát denně, krásné moderně zařízené pokoje, zařízení PCR testů 🙂 Byli jsme naprosto unešeni 🙂 Zároveň moc děkujeme také za služby vaší cestovní kanceláře 🙂 s tak perfektním přístupem jsme se setkali poprvé a hned jak budeme mít možnost opět někam vycestovat, určitě se obrátíme právě na vás. Ještě jednou moc děkujeme

Lenka P.

Děkujeme za zprostředkování úžasné dovolené, kterou jsme si v této “covidové” době užili bez obav z cestování. Informace k pobytu a cestě, které jsme od paní Ing. Jany Novákové získaly, nás naopak ujistily o tom, že s Dovolená snů to bude dovolená snů a nic nás neodradilo vycestovat na Seychely. Vše nám paní Nováková perfektně naplánovala, zajímala se o nás po příletu tam i po návratu domů. Je vidět, že tuto práci dělají lidi, co ji dělají pro spokojenost klientů.
Děkuji a určitě Vaše služby zase někdy využijeme.
Klienti měli kombinaci hotelů L´Archipel a Constance Ephelia

Monika R.

Děkuji za zprostředkování nádherné dovolené na Maledivách. Měla jsem z počátku obavy, oslovit, pro mne, neznámou CK, ale vše bylo do posledního detailu zajištěné. Maledivy, úžasné místo, neustále 31 stupňů a i když jsme jeli mimo sezonu ( červenec – monzun) a tudíž jsme počítali i s deštěm, pršelo jen jedno odpoledne. 
 V resortu velký výběr masa, ryb, salátů, dortů.. Byli jsme uspokojeni tak, že jsme už prostě nezvládali chodit na svačiny 😀 ( stravování all inclusive). 
 Modré průzračné moře, bílý písek, rejnoci, vodní želvy, žraločci a další a další podmořský život…
 Dovolenou zde doporučujeme všem, kdo si chce opravdu odpočinout.
 Ještě jednou děkuji tímto CK Dovolená snů, nemějte obavy, my, až našetříme, pojedeme někam do exotiky znovu s nimi.
 Spokojená klientka Monika R.

Jitka F.

Děkujeme za perfektní zprostředkovaní dovolené, vše předčilo naše očekávání. Jak resort, tak hlavně služby CK, konkrétně paní Novákové – sestavení zájezdu na míru, neustala asistence na mailu/tel. i v době pobytu, rychlá a příjemná domluva. Na letišti v Malé cestou tam i zpět doprovod až k pasové kontrole, zajištění a kontrola všech podkladů k odletu (testy, formuláře pro Maledivce, leteckou společnost, hygienu), při krátkém čekaní na hydroplán salónek s občerstvením … ohledně cesty a papírovaní jsme se nemuseli skoro o nic starat, ke všemu jsme měli přehledné instrukce. Navštívili jsme Kudafushi, nádherný, zelený a čistý resort, skvělý relax ale i vyžití (potápění, šnorchlování, vodní sporty, rybaření…). 

Janka P.

Ďakujeme CK DOVOLENA SNU, špeciálne p. Antošovi, ktorý nám poradil, pomohol s výberom a „ušil“ nám dovolenku snov na Maldivach podľa našich predstáv. Na telefóne bol neustále k dispozícii a pomohol pri riešení akýchkoľvek situácii počas celej dovolenky a aj počas cestovania. Vyzdvihujem aj špeciálne Covid poistenie, ktoré je v tejto dobe skvelou istotou počas dovolenky. Týmto sa chceme p. Antošovi ešte raz poďakovať. Furaveri je nádherný ostrov, mali sme vilku na pláži s bazénom, úplne súkromie. Pláže biely piesok, voda 50 odtieňov modrej, strava fantastická. Žraloky pomedzi nás plávali každý deň. Nezabudnuteľné zážitky. Dovolenka bola úžasná, Maldivy sú raj na zemi a určite sa budeme vracať na ďalšie čarovné miesta, ktoré na Maldivach sú. Práve v tejto zvláštnej dobe bola táto dovolenka tým pravým na dobitie bateriek a nabratie novej energie do ďalších covidom obemdzujucich dní 🙂. Ešte raz ďakujeme a tešíme sa opäť nabudúce 🌅🌞🏝️🏖️

Sabina P.
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat CK DOVOLENA SNU, hlavně tedy paní Janě Novákové, která je naprosto úžasná. Ještě jsem se nesetkala s tak ochotným přístupem a to létáme docela často. Opravdu posílám jedno velké DĚKUJI😁Vše nám krásně vysvětlila, poradila s výběrem hotelu na Maledivách, byla stále k dispozici na tel. dokonce i při našem příletu domu.
Na doporučení jsme vybrali Angsana Resort Velavaru.
Při příletu na Malé, má Angsana na letišti svůj VIP salónek, tudíž nemusíte čekat na hydroplán v letištní hale, ale máte již servis v salónku, kde dostanete kávu, čaj, pití, příjemné po dlouhé cestě.
Jinak ostrov i resort byl přímo úchvatný. Pláže, jako z pohádky, ubytování nádherné, moderní. Měli jsme vilku s bazénem přímo na pláži. Vilky jsou oddělené, tudíž máte úplné soukromí. Denně doplňováno alko, nealko, čaje a sladkost pro děti v rámci All Inclusive zdarma.
Angsana Velavaru je překrásný resort, všem jednoznačně doporučuji. Vše čisté, služby na výbornou, nic není problém. Místní jsou boží, ochota sama. Vše co si budete přát splní😁Každý den jiná kuchyně, též na výbornou. A oceán? K tomu není, ani co dodat. To se zkrátka musí zažít. Jinak to popsat ani nejde. Ty barvy, písek, rybky, malé žraloci, velké rejnoci přímo na pláži u hlavní recepce. Místní je každý den v 16.00 krmí, opravdu zážitek. Zkrátka všem mooooc doporučuji.
Příští rok chystáme svatbu na Mauriciu, zda ho otevřou tedy a určitě poletíme už jen s CK Dovolena Snu, neboť jejich služby jsou na vysoké úrovni. Jedním slovem jsou prostě skvělý
😁 Paušová Sabina s rodinou😁
Jan A. a Zuzana L.
Chtěli bychom moc poděkovat CK Dovolená Snů a obzvláště panu Antošovi za zprostředkování úžasné dovolené na Maledivách. I přes složité cestování v této době, bylo díky profesionální organizaci  pana Antoše  vše bez starostí – od příletu na Maledivy, přes pobyt, až po návrat do ČR . My si tak mohli plně užít dovolenou a neřešit ostatní věci kolem, které bychom těžko zvládali skrz naší špatnou angličtinu. Moc jsme ocenili individuální přístup  při výběru toho pravého resortu pro nás, který by splňoval všechny naše potřeby. Resort Angsana Velavaru byl naprostým rájem a předčil naše očekávání. Krásné čisté prostředí, milý personál, skvělé jídlo a pití, velká nabídka výletů a aktivit na ostrově.
Ještě jednou moc děkujeme  za nadstandardní přístup a to, že byl pan Antoš vždy k dispozici na telefonu i během celé naší dovolené.  Kdo touží po dokonalé dovolené s profesionální skoro až rodinnou péčí, tomu určitě doporučujeme jedině CK Dovolená Snů.

Nahoru