Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa.

Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky …

Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem.

Detailní popis průběhu naší spolupráce →

 

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely, Srí Lanku i francouzský Réunion. Tyto ostrovní státy Maledivy i Zanzibar jsou ideálním místem pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Mexika, MalajsieVietnamu.

Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat.

Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.

Jana Nováková

 

Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

 

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii.

Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně.

Jsme členem Asociace cestovních kanceláří České republiky (ACK ČR).

Naši spokojení klienti

Vlaďka M.

Tak nikdo na nic nečekejte a vyražte. Vrátila jsem se odtud před 3 týdny a ještě teď jsem z toho „mimo“… nádhera, klid, pohoda. A zajištění od této cestovky naprosto prvotřídní 👍👍👍. Za další exotikou jedině s Dovolenou snů 🌼🌼🌼🌼💞💞💞

Michala a Jakub M.
Dobrý den paní Burianová,
Již nám dorazily stavební fotografie, takže pár jich připojuji v příloze. Byl to pro nás skutečně nádherný zážitek a rozhodně nelitujeme, že jsme svatbu pojali takto. Rodiče mají pocestováno opravdu hodně rezortů a Mauricius a La Pirogue u nich vítězí na plné čáře 🙂 Moc děkujeme za doporučení La Pirogue. Vůbec si nedokážeme představit, že bychom byli ve „standardním“ rezortu, protože chaloupky byly jak z pohádky a neuvěřitelně podtrhovaly atmosféru celého místa. Jednání hotelu bylo rovněž skvělé. Na hotel jsme dorazili kolem 7 ráno s cca dalšími 4 páry. Všichni museli čekat na check in do 14:00, my dostali pokoj hned a bez příplatku (pravděpodobně z důvodu svatby). Co můžeme ale doporučit jiným párům – kouknout se po vlastním fotografovi. Viděli jsme, jak probíhalo focení s tím hotelovým a byli jme moc rádi, že jsme hledali jinde. Hotel nám poplatek za vlastního fotografa nakonec neúčtoval. Můžeme tak doporučit IDO production.
Jan T.

Dobrý den paní Nováková,

chtěli bychom Vám opravdu moc poděkovat ze krásnou dovolenou na Mauriciu a Réunionu!
Od začátku jednání jsme měli velice dobrý pocit z Vašeho osobního a seriózního přístupu, a náš dobrý první dojem se jen potvrdil bezchybným a hladkým průběhem celého našeho pobytu. Všechna jednání na místě s partnery, delegáty byla bezvadná a přesně zorganizovaná. Všechny hotely byly krásně vybrané a my jsme tak měli možnost poznat různá místa a všechny odstíny života na obou ostrovech, a přitom si aktivně odpočinout.
Velice Vám děkujeme za Vaše služby, budeme velice rádi  pokud budeme mít možnost je využít i příští rok!

S pozdravem a srdečným poděkováním

Jan A.

Tímto bych chtěl poděkovat pražskému týmu CK Dovolená snů za perfektní zorganizování naší rodinné dovolené v Malajsii a níže krátká zpětná vazba.

Odnesli jsme si nezapomenutelné zážitky a dojmy z několikadenního pobytu v Kuala Lumpur, následně z Cameronské vysočiny a ve finále z ostrova Pangkor Laut, kde jsme strávili posledních šest dní naší cesty.

V Kuala Lumpur jsme nad rámec doporučeného jeden a půl dne strávili o den více a dobře jsme udělali. Město nás naprosto okouzlilo a máte-li navštívit co nejvíce z toho, co stojí za to, není jiné volby.

Následná Cameronská vysočina nás uchvátila a domnívám se, že milovníky opravdu neskutečných přírodních scenérií, exotické fauny a flóry, velmi zaujme.

Koncová část dovolené na ostrově Pangkor Laut nezklamala. Jedná se o malebný rezort, kde úroveň všeho byla skutečně vysoká. Snoubí se zde malebnost zdejší přírody s pohodou a klidem, který je celým místem prostoupen. Návštěvu této destinace mohu jen doporučit.

Ještě jednou děkuji

Noemi a Jan K.
Dobrý den,

děkujeme za vynikající servis při výběru a zařizování všech náležitostí ohledně naší dovolené na Seychelách. Na cestovní kancelář Dovolená snů jsme dostali tip od známých. Naše očekávání byla v osobě Jakuba Antoše skvěle naplněna. Velmi jsme ocenili nadstandartně proaktivní přístup, ochotu a rychlost s jakou byly všechny nezbytnosti vyřešeny. Pro pobyt jsme vybrali ostrov Praslin a hotel Acajou. Byli jsme maximálně spokojení, jak s hotelem tak i s krásnou pláží přímo u něj.

Během naší dovolené jsme podnikli výlet na ostrov La Digue a pláž Source d’Argent. Navštívili rezervaci Vallee de Mai. Vyzkoušeli šnorchlování na otevřeném moři okolo ostůvku St. Pierre nebo na pláži Anse Lazio. Jeden z velkých zážitků byl i výlet malou lodí do ptačí rezervace na ostrově Cousin. Celkově jsme si dovolenou užili podle našich představ.
Aneta J.

Moc děkujeme panu Jakubovi z brněnské kanceláře za zprostředkování té nejkrásnější dovolené, kterou jsme zažili. Komunikace a osobní zájem pana Jakuba, aby dovolená proběhla bez komplikací, byla až neuvěřitelná. Pro líbánky jsme si vybrali rezort Safari Island, který se nachází na malém maledivském ostrově 60 km od hlavního města MALE. Služby hotelu a přístup personálu byly nadstandardní, opravdu ráj na zemi  Jsem celiak, takže jsem měla obavy z jídla, ale jak se ukázalo zcela zbytečně…v letadle jsem měla zajištěné speciální jídlo a v hotelu si mě vždy našel kuchař a řekl mi, co mohu a co ne. Na přání mi uvařil i těstoviny a každé ráno jsem měla připravený čerstvý bezlepkový chleba  Vřele doporučujeme! Přijeli jsme sice o 5 kilo těžší, ale zcela odpočatí a zrelaxovaní.

Eva J.
I my jsme díky „Dovolené snů“ prožily dovolenou snů 🙂 Díky doporučení Jakuba Antoše jsme si vybrali nádhernou destinaci = Mauricius a jeho typ na hotel byl přesný. V hotelu Emeraude Beach Attitude jsme se cítili jako doma. Od ubytování přes stravu až po osobní jednání personálu bylo všechno na jedničku s hvězdičkou.
Mauricius je ráj na zemi plný milých a příjemných lidí.
Pobyt jsme si zpříjemnili ještě více díky třem výletů, z čehož jeden byl pořádaný spřátelenou místní agenturou Connection, kde nám průvodcem byl delegát Miloš. Byl pro mne takovým zážitkem, že jsem na konci výletu nebyla schopná slova dojetím.
Kompletní servis spojený s výběrem dovolené, zajištění pobytu i letu byl pro nás velmi příjemný a cestovní kancelář Dovolená snů můžeme každému jen doporučit. Naprosto nadšení jsme byli z jednání s panem Antošem. Jeho ochota, vstřícnost, trpělivost, profesionalita a osobní zájem o spokojenost klientů je více než nadstandardní!! Díky!!
Gabriela s rodinou

Ďakuuujem za super výber dovolenky. Hlavne p. Antošovi za všetky info ešte aj počas dovolenky (bez problémov odpovedal). Tešíme sa na ďalšiu destináciu.

Ivana a Vladimír S.
Petra a Miloš K.
Dobrý den paní Nováková,
Chtěli by jsme Vám moc poděkovat za zprostředkování další úžasné dovolené, tentokrát v Malajsii.
Ubytování, zaměstnanci a servis bylo naprosto bezchybné. Každý den v pralese nás něčím překvapil a ohromil. Připadali jsme si jako Alenka v říši divů.
Ještě jednou moc děkujeme za nádhernou zkušenost a Vaši perfektní spolupráci.
Už teď se těšíme na další dovolenou s Vámi.

Nahoru