Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Cestování v době post-Covid – kam se vydat!

Cestování v době koronaviru – testy před a po návratu!

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa. Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky … Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem. Detailní popis průběhu naší spolupráce →

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely, Srí Lanku i francouzský Réunion, Francouzkou PolynésiiMaledivy i Zanzibar jsou tím ideální místa pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Mexika, MalajsieVietnamu. Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat. Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.
Jana Nováková   Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii. Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně.

Jsme členem Asociace cestovních kanceláří České republiky (ACK ČR).

Kariéra u nás.

Naši spokojení klienti

Monika N.
Dobrý den, ještě jednou chci moc poděkovat za naplánování a cenné rady☺️ dovolená byla úžasná a včera jsme se s manželem bez problémů vrátili zpět. Doufám, že brzy zas budeme moct někam vyrazit.
 
Adam Š.

Dobrý den paní Ouni

Chtěl bych Vám ještě jednou a dodatečně poděkovat za nádhernou dovolenou. Vše bylo perfektní. Děkuji za trpělivost, kterou jste s námi měla v přípravách  před odletem potažmo s dítětem na klíně. Tahle dovolená nás bude ve vzpomínkách provázet nějakou tu chvíli. Hotel 100%, jídlo výborné, safari paráda, jen co se dá malinko vytknout jsou Beachboys na plážích, ale to ovlivnit nemůžete a po covidové pauze se to dalo pochopit. Zkrátka dovolená ve smyslu dovolená snů to pro nás skutečně byla.

Eduard K.

Dobrý den, paní inženýrko,

Několikrát jsem Vám chtěl napsat, ale znáte to, vrátíte se, zapadnete do všedního života… Chtěl bych Vám dodatečně poděkovat za fantastickou dovolenou. Vše vyšlo na 100%. Poslední den jsme si s manželkou říkali, co bychom odpověděli na dotaz, zda máme nějaké připomínky nebo podněty pro zlepšení a na nic jsme nepřišli. Už jsem toho zcestoval hodně. Tahle destinace (Vilamendhoo) byla opravdu výjimečná, servis 100%. Zkrátka dovolená ve smyslu názvu vaší cestovní kanceláře.

Díky

Hana L. a Luděk P.

Dobrý den paní Nováková,

chtěli bychom Vám poděkovat za úžasnou dovolenou vlakem Shongololo z Pretorie k Viktoriiným vodopádům ! Vše bylo perfektně zorganizované, 
stravování ve vlaku i mimo něj bylo vynikající, služby ve vlaku také. Cestujeme opravdu hodně, ale toto byla zase úplně jiná zkušenost a ze zážitků budeme čerpat ještě hodně dlouho ! Ani nevíme, co dát na první místo – zda úžasné národní parky se spoustou zvířat, nebo památky a města s úplně jiným koloritem. 
Určitě plánujeme Shongololem ještě jinou trasu, např. Namibii a Botswanu.  
Přejeme Vám hodně takto spokojených klientů.
Petra B.

Dobrý den,

tímto bych vám paní Ouni a slečně Dominice chtěla moc poděkovat za opravdu nádhernou dovolenou v Dubaji, kterou jsme si luxusně užili. Vaše služby od návrhu hotelu, zajištění dovolené, ochotě zodpovědět naše dotazy týkající se letu, výletů v Dubaji hodnotím na jedničku s hvězdičkou a jsem nadšená. S takovou ochotou a vstřícností jsem se už dlouho nesetkala a hlavně jsem si ji moc vážila. Hotel Centara Mirage, který jste nám vybrali byl úžasný pro rodiny s dětmi. Pozvolný vstup do moře, krásná čistá pláž, čisté teplé moře, dostatek lehátek jak u moře tak u bazénů, Vyžití pro děti jak někde v aquaparku. Večerní promítání pohádek na obrovském plátně na pláži nezapomenutelný zážitek. Ochotný, úslužný personál. Jídlo výborné, zaměřeno na thajskou kuchyni, nenarazili jsme na nic co by nám nechutnalo a výběr obrovský. Doporučujeme v Dubaji  All Inclusive, určitě se vyplatí. Nechybělo nám vůbec nic  ani zmrzlina, pro kterou si děti chodily do domečku na pláži. Pokoje čisté a ranní výhled z postele na moře –  nádherná romantika. Opravdu jsme si na této dovolené odpočinuli a děti si ji užily  🙂

Moc děkujeme a určitě vašich služeb v budoucnu rádi  využijeme.
Nikola a Lukáš
Dobrý den, pane Antoši, 

už jsem zpět ze Seychel. Byla to naprosto skvělá dovolená…vše vyšlo úplně na jedničku:)
Počasí parádní po celou dobu, ubytování bezva- hlavě druhý hotel Le Duc- tam tedy opravdu velký komfort a výborné jídlo, skvělý servis všude. Co musím opravdu pochválit jsou i vaši partneři ze 7south- všechno šlapalo jak hodinky, transfery úplně na čas, všichni velmi vstřícní, milí a ochotní. Máme spoustu úžasných zážitků a svatba se nám taky vydařila perfektně- nakonec na plàži Anse Lazio, využili jsme balíček od SeyCaptures. Byla s nimi taky úplně parádní komunikace, vše bylo tak, jak jsme si domluvili.
No a Vám samozřejmě děkujeme v první radě – za komunikaci, opravdu precizně zpracované informace a trpělivost;) a taky za to, jak jsme se na Vás mohli kdykoli obrátit…o víkendu nebo v 10 večer..mám pocit, že pracujete 24/7:)
Rádi někam napíšeme pochvalu.
David G.
Vážená paní Nováková,

 
rád bych s Vámi tímto sdílel zpětnou vazbu na pana Antoše, který pro moji rodinu a rodinu našich přátel zařídil skvělou společnou dovolenou na Mauriciu v minulém měsíci.
Navzdory náročnosti výběru, omezením v čase, omezením řízenými covid-19, plus “vybíravosti”, kterou obě rodiny „trpíme”:-), pan Antoš prokázal velikou profesionalitu a až neskutečný přístup (empatický, důvěryhodný, racionální, pragmatický a zkušenostmi formovaný), a komunikoval s námi doslova “dnem i nocí“ a vždy s naprostou vstřícností (až jsem se mu občas divil!:-). 
Dobře se o něj starejte, v mých očích je to unikátní zaměstnanec, kombinace schopností, která se na trhu těžko hledá, a věřím, že pro roli specialisty na poskytování a prodej zájezdů o to hůře. Naprostý profesionál se skvělým přístupem a empatií. Těžko hledám jiná slova než samé superlativy!
Přeji krásný den a těším se na další zájezd, který snad vyjde právě přes Vaši agenturu.
S pozdravem 
Jakub a Petra B.
Zdravíme všechny z kanceláře a hlavně paní ředitelku Novákovou a moc děkujeme za naprosto úžasnou svatební cestu na Mauriciu, kterou pro nás osobně připravila  a věnovala se nám od rána do večera😉Pobyt v hotelu VICTORIA BEACHCOMBER byl překrásný a už se těšíme na další cestu, kterou s vámi plánujeme. Ještě jednou děkujeme za absolutně profesionální servis, osobní přístup i pomoc se změnou termínu dovolené. Byla to opravdu Dovolená Snů!!!!
Jana a Petr K.
Vážená paní Ouni,
 
včera jsme se vrátili z Mexika a chceme Vám moc poděkovat za zajištění naší dovolené. Vše proběhlo naprosto hladce a moc jsme si to užili.
 
Delegát i průvodce fungovali spolehlivě, transfery z/na letiště byly zajištěny načas. Využili jsme dva organizované výlety na mayské památky: průvodkyně Natálie to má „zmáknuté“ a dokázala výlety efektivně a zajímavě programově naplnit. Měli jsme objednaný ještě lodní výlet na ostrovy, ten nám ale byl z důvodu nepříznivých „mořských“ podmínek zrušen. Na vlastní pěst jsme ještě zajeli na šnorchlování se želvami a navštívili blízký cenote (=místní koupací jeskyně a jezírka).
 
Hotel: plně splnil naše představy. Všude čisto, personál pracovitý, usměvavý, nic není problém. Jídlo výborné (bohužel se lehce projevilo na naší váze 😁), výběr z asi 7 restaurací, na čerstvé tropické ovoce (je sezóna manga!), guacamole,bifteky a další dobroty budeme ještě dlouho vzpomínat. Večerní programy jsme moc nevyužívali, viděli jsme asi tři a všechny měly skvělou úroveň. Venkovní prostředí je moc pěkné – džungle s různými zvířátky, bazén také nádherný – obložený většinou USA a kanadskými turisty celý den popíjejícími drinky (táké výborné!). Pláž: není to klidné Středomoří 😉: sice bílý písek, nádherně azurová barva moře, ale téměř pořád vítr, někdy i poměrně silný, vlny…, krásně teplá voda (cca 28 stup.). Asi déletrvajícím problémem je tam mořská tráva, která „zamořuje“ pláž, ale – jak jsem psala – každý den ji zaměstnanci odklízejí. Pokoje hotelu jsou zařízeny skromně, vybavení je starší, ale účelné a čisté – úklid perfektní a každý den nové zvířátko z ručníků 😁.
 
A to celé doplnily pohodové lety😎…
 
Roman a Michaela T
Dobrý den paní Nováková,
 
díky za nabídku hotelu Sunrise Attitude pro naši dovolenou na Mauriciu začátkem března. Přesně jste se trefila do naší představy.
Menší hotel, východní pobřeží určený pouze pro dospělé byl v době našeho pobytu zaplněný z cca. 40 procent. V roce 2021 proběhla dostavba – vše nové, čisté a moderní. K dispozici 3 restaurace – 2 s mistní kuchyní a tapasy – pouze na objednání, 1 bufetová, 1 stánek street food – AI se rozhodně vyplatí.
Sympatický eko-koncept – žádné plasty, žádné TV na pokoji, i jídelníček dostupný pouze přes QR kod – WiFi v celém hotelu. Personál neskutečně ochotný – nepamatuji hotel, kde by se při příjezdu zeptali na alergie, aby mohli upravit stravování. Komunikace Aj, Fj, manažer hotelu i Nj. Vzhledem k malé obsazenosti jsme měli pokoj k dispozici až do  19 hod, rovně AI končila až naším odjezdem. Hotel je sice „pouze“ 4*, služby ale zastíní mnohé 5*.
My, jako potápěči, jsme cca 800m po pláží našli bázi – Dive passione- 2 ponory denně, cena 2500 rupii ponor. Šnorchlování ze břehu je  možné, ale není tu mnoho k vidění – hotel nabízí zdarma odvoz lodí na lepší lokalitu. V kombinaci se dvěma výlety taxi krásně strávený týden – návštěva palírny rumu je zde snad povinnost 🙂

Nahoru