Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa.

Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky …

Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem.

Detailní popis průběhu naší spolupráce →

 

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely i francouzský Réunion. Tyto ostrovní státy a Maledivy jsou ideálním místem pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Vietnamu.

Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat.

Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.

Jana Nováková

 

Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

 

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii.

Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně.

Naši spokojení klienti

Veronika K.

Právě jsme se s přítelem vrátili z dovolené ve Vietnamu, která byla od A až do Z naplánovaná a zorganizovaná Dovolenou Snů. Již od prvního kontaktu se slečnou Janou byla cítit snaha nám vyjít maximálně vstříc a všechno naplánovat k naší maximální spokojenosti. Týden před odjezdem nám byl odeslán balíček se všemi instrukcemi, letenkami a vouchery a my se vesele vydali na cestu. Bylo to úžasných 15 dní plných zážitků a tímto bychom chtěli slečně Janě a celé Dovolené Snů moc poděkovat!

Manželé Ch. a M.

Dobrý den,

koncem minulého týdne jsme se s manželem vrátili z dovolené na Seychelách, kterou jsme absolvovali s Vaší společností za asistence paní Bc. Jany Burianové. Paní Burianová organizovala i dovolenou mé dcery Alžběty M. v lednu 2018 na Maledivy.

Za naši celou rodinu bych chtěla velmi pochválit aktivní a flexibilní přístup Vaší specialistky. Dovolenou jsme poptávali i u společnosti D…..a, kdy zpětná vazba jejich specialistů byla na podstatně nižší úrovni. Paní Burianová obratem reagovala na naše mejly popř. telefonovala, konzultovala s námi naše obavy z přesunů mezi ostrovy, zajímala se o kvalitu služeb i v době pobytu. Její perfektní přístup byl důvodem k tomu, že jsme koupili zájezd u Vaší společnosti a nyní mohu napsat, že to byla skvělá volba. Byli jsme spokojeni s organizací zájezdu i se službami.

Vím, ze své pracovní praxe, že lidé velmi často kritizují, ale málo chválí. Tady je to na místě, a proto tak činím.

Pozdravuji celý Váš tým, paní Burianovou obzvlášť, a přeji Vám mnoho spokojených klientů.

Pozn.: pobyt Villa Veuve (La Digue) + Valmer (Mahé)

Gabriela
Musím poděkovat za naši “ dovolenou snů „, kterou jsme si dokonale užili. Stačila jedna informační schůzka, na které jsme paní Novákové sdělili své představy a přestavili sami sebe a naše zájmy, aby nám pomohla vybrat destinaci, ve které si každý najdeme to své.

Na druhé schůzce už nám paní Nováková představila podrobný plán naší cesty na ostrov Réunion.  Vybrala  nám ubytování v místech, které musíme vidět, poradila nám kde stojí za to zůstat více nocí a kdy a kam vyrazit, aby jsme využili každou chvilku naší dovolené. A naplánovala to dokonale 🙂 Každé místo, které pro nás rezervovala mělo své kouzlo.  Moc děkujeme za její empatii, díky které nás odhadla dokonale a tak nám zprostředkovala  naši dokonalou dovolenou  :-).
Milá paní Nováková, moc děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů, jakými jsme i my dva.
Jan A.
S celkovým pobytem na ostrově COCOON jsme byli velice spokojeni a to po všech stránkách. Nebylo co vytknout. Přírodní scenérie, průzračná tyrkysová a velmi teplá voda, místní fauna i flóra, kvalita počasí, vše bylo v souladu s naším očekáváním, mnohdy je i předčilo. Místní kuchyně a úroveň stravování na velmi vysoké úrovni, ubytování a všechny navazující služby naprosto bez výhrad.
Jediné co mohu podotknout je ne až tak bohatý podmořský život. Ve srovnání s jinou destinací v rámci Malediv to zde bylo o poznání chudší, nicméně to nikdo ovlivnit nemohl.
Tímto bych chtěl poděkovat paní Novákové a její cestovní kanceláři za prvotřídní a profesionální přístup, díky němuž jsme měli možnost poznat další místo z ráje na zemi. Ještě jednou děkujeme.
Jarmila a Tomáš

Dobrý den, už jsme čtrnáct dní z dovolené. Dovolená opravdu byla dovolená snů. S veškerým servisem od zařízení ubytování vyhledání kvalitního a komfortního letu jsme moc spokojení. Dovolená překonala naše očekávání. Nejenom že jsme si odpočinuli, ale načerpali jsme spoustu energie do práce. Pokud seženeme hlídání na domácí mazlíčky určitě se zase vypravíme na dovolenou s vaší CK. Ještě jednou moc děkujeme.

Michaela H.

Dobrý den paní Burianová,

chtěla bych vám moc poděkovat za přípravu dovolené!

Všechno klaplo výborně, včetně počasí:-) Seychely jsou opravdu nádherná destinace, překvapilo mě, jak moc pohodová. Dá se tady prožít opravdu aktivní dovolená: La Digue jsme projezdili na kole, prošli všechny pláže, včetně asi nejkrásnější Anse Cocos. Mahé má nádhernou přírodu, tak jsme zase šli Copolia Trail a ostrov si projeli i autem. Co se týče ubytování: vybrali jsme si opravdu dobře. Patatran nás nadchl: výborné místo, slušné ubytování a úžasná rodinná atmosféra, milý personál, vynikající jídlo. I Constance Ephelia byla nádherná a jsem ráda za ubytování v junior suite, protože jižní pláž je podle mě opravdu krásnější.

Moc děkuji za vše,

Zdena a Alois R.

Dobrý večer pane Antoš,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat  za doporučení  strávit dovolenou na ostrově Mauritius.

Ačkoli jsme cestovali poprvé sami do tak vzdálené destinace, z čehož jsme měli trochu obavy, vše bylo perfektně zajištěno od  letenek a samotného letu až po ubytování v hotelu Meridien (díky Vám). Skutečnost předčila naše očekávání, ať už to byl nádherně čistý a teplý oceán, korálový reef, mořská fauna, nádherná příroda, perfektní obsluha a mílí usměvaví lidé.

Více jsme si ani nemohli přát. Název vaší cestovky Dovolená Snů je zde namístě a dovolenou jsme prožili opravdu jako ve snu. Doporučíme vás osobně každému, kdo bude chtít strávit dovolenou v takové pohodě jako my.

Ještě jednou moc děkujeme a někdy příště.

Kateřina K.

Milá paní Burianová,

konečně se dostávám k sepsání několika řádků o dovolené na Maledivách, která byla bezesporu dovolenou snů. Děkuji Vám za perfektní organizaci a trpělivost s všemi našemi  dotazy. Nemohli jsme si přát lepší servis jak od Vás, tak na místě. Vybrali jsme si hotel ze skupiny Constance, kde se naše představy o pohádkové dovolené beze zbytku vyplnily. V hotelovém komplexu je vše zařízeno tak, aby to bylo pro hosta maximálně pohodlné. Při příjezdu nás čekalo vřelé přivítání s prohlídkou ostrova, odebrali nám boty a doporučili strávit dovolenou naboso. Ač je ostrůvek malinký nachodili jsme tam denně díky ubytování ve vile na vodě dost kilometrů. Vodní vila skýtala sousedy nerušené soukromí a pohodlný vstup ke korálovému útesu, takže jsem pravidelně po ránu rovnou z postele hupla do bikin a šnorchlovala ještě před snídaní, což se dá vřele doporučit, protože snídaně, obědy i večeře byly chutné a bohaté a v podstatě největším problémem na ostrově se stalo „jak si uhnat hlad“. Výběr vín byl také výborný. Personál byl nadmíru pozorný a milý a ve finále se mi díky ochotě jednoho zaměstnance splnil sen, který se zdál být nedostižný, když jsem se po příjezdu dozvěděla, že jsem si pro plavání s mantami vybrala špatné roční období… našel je pro mě a naučil mě, kde a kdy je v oceánu najít a jak se v jejich společnosti chovat. Plavání s mantami bylo krásné a díky mořské bioložce, která je jedním ze speciálních zaměstnanců hotelu, jsme se o nich dozvěděli mnoho zajímavého. Důraz na ekologickou ochranu a zachování přirozených biorytmů byl jeden z neočekávaných příjemných plusů hotelu. V hotelu se podává filtrovaná voda, nekrmí se ryby a konají se zajímavé večerní přednášky.  Moc hezké je nedělní hudební a taneční vystoupení skupiny složené z místních zaměstnanců. Vřele doporučuji odhodit zábrany a přidat se do víru bosého tance. Je to osvobozující a navíc se stanete slavnými, neboť tamtamy šumí, oni si to poví a když jim dáte příležitost, tak Vás za účast s odzbrojujícím úsměvem pochválí.

Srdečně zdraví

Anton T.
Dobrý den,

na Mauriciu v hotelu Ravenala začátkem prosince jsme strávili pohádkových 13 dnů dovolené. Celkový dojem jé báječný. Ostrov, prostředí, oceán.

Hotel byl moc pěkný, ochotný personál.
Bydleli jsme v rodinném apartmánu ve vile, která jé velice výhodně rozmístěna ohledně planu hotelu. Hotel nabízí hodně různých aktivit, široka škála vodních aktivit na pláží v ceně ubytováni. Několik bazénu různé hloubky od 50cm do 2.5m s méně slanou vodou než v oceánu. V hotelu je několik restaurací, každá z nich je odlišná svou kuchyní. Všude nám jídlo chutnalo, ale nejvíc v hlavní restauraci. Jenom trochu nás zklamala práce personálů v dětském miniklubu. Takže dítě bylo pořád s námi celou dobu pobytů. Zvláštní byl i přístup hotelového doktora – moc nám nepomohl při teplotě 38°C u čtyřleté dcerky v den odletu. Na štěstí všechny základní léky jsme měli s sebou v cestovní lékárničce, a personál hotelu nám nabídl zdarma pokoj do konce dne, protože jsme byli  již po checkoutu. Absolvovali jsme i několik výletu: samostatný do Casela, a celodenní od místního partnera výlet do Chamarel a výlet motorovým člunem „One Love“. Casela – nezapomenutelný zážitek jak pro děti tak i pro dospělé. Chamarel byl spíše pro důchodce – moc nás nenadchnul. „One love“ taky nezapomenutelné zážitky: plavaní s ryby, krmení ptáčků z ruky, oběd na divoké pláži.
Takže celkem bylo super.

Rádi se vrátíme na Mauritius zase.
manželé Milan + Drahomíra P.

Dobrý den.

Chtěl bych touto cestou poděkovat za bezvadné zajištění naší zimní dovolené na Seychelách a to jak za vybrané resorty, zajištění letů včetně odbavení tam i zpět, ale i veškerých transferů.

Námi zvolený termín dovolené byl dosti našponovaný, rozhodli jsme se necelých čtrnáct dní před odletem a to ještě ke střídavému pobytu na dvou ostrovech (Mahé a Praslin). Vybrané hotelové resorty (Avani Barbarons a Acajou) byly velmi kvalitní, a to jak po stránce stravování, tak i ostatních služeb a polohy hotelů. Během naší dovolené jsme oba ostrovy procestovali (autem i pěšky) a navštívili jeden den kouzelný ostrůvek La Digue, který jsme celý projeli na kole a trochu v rámci omezeného času i prošli. Přes upozornění, že nevolíme nejvhodnější dobu k návštěvě ostrovů, jsme z důvodů vyplývajících z našeho zaměstnání na termínu v prosinci trvali. Nevím, jestli to bylo štěstí, nebo to tak v této lokalitě je, za celých čtrnáct dní nám zapršelo jen párkrát, a to jen v noci nebo přes den velmi krátce. Po celou dobu byly teploty vzduchu (26-29 °C) a vody (odhaduji 27°C) velice příjemné, silnice, resorty a pláže poloprázdné, což nám vyhovuje. Jediné malé minus měl hotel Avani na Mahé, a to nemožnost koupání v moři, což vynahrazoval skvělý bazén. Po objetí celého ostrova jsme však místa v moři vhodné ke koupání hledali velice těžko. Nejspíš za to mohl i termín pobytu na tomto ostrově, kde byl v tuto dobu veliký odliv a příliv malý. Ještě jednou děkujeme a pro milovníky zelených ostrovů, kde se dá i trekovat, tuto lokalitu vřele doporučujeme, ikdyž je finančně trochu náročnější.

PS: Je třeba si vézt repelent, který jsme bohužel neměli, a v podvečerních hodinách nás štípali malí, téměř neviditelní komárci, puchýřky se hojily ještě týden po návratu.

Vše nejlepší v následujícím roce 2018 a hodně spokojených klientů.


Nahoru