Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa.

Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky …

Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem.

Detailní popis průběhu naší spolupráce →

 

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely i francouzský Réunion. Tyto ostrovní státy a Maledivy jsou ideálním místem pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Vietnamu.

Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat.

Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.

Jana Nováková

 

Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

 

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii.

Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně.

Naši spokojení klienti

Lucie
Krásný večer paní Nováková,
Moc dčkujeme za úžasnou dovolenou na Kanifushi:)!
Moccc jsme si to užili:)! Vegetariánská restaurace stále super! Výběr vín výrazně lepší! Excelentní! Personal se strašně staral ve srovnaní s 2015!
Děkujeme:):)!
Žaneta a Pavel Č.

Dobrý den pani Burianová,

pár řádek k naší svatební cestě.

Předně moc děkujeme za Vaší asistenci již při rozhodování, kam vyrazit. K tomu že jsme vyrazili právě na Maledivy přispěl jistě i Váš názor a doporučení. A to že to vše tak pěkně klaplo i to, že jste se nám věnovala opravdu 24hodin. 🙂
Líbánky to byly nezapomenutelné, nevybavuji si nic, co by mohlo být lepší. Prostě nádhera. 🙂
Bydleli jsme v rezortu The Sun Siyam Irufushi. Prý jednoho z největších na Maledivách. Zřejmě i proto se po ostrově hosté vozí malými autíčky. Při příjezdu nás přivítala milá asistentka Viktorie, která se o nás po celý pobyt starala, od rezervací večeří, přes zajišťování výletů. Všichni byli strašně milí, zřejmě to počasí. 🙂
Nedovedu si u nás představit, že se na vás uklízečky tak krásně, zda vůbec, usmívají, jako se nám to stalo na Maledivách. 🙂
Bydleli jsme v malém luxusním domečku hned u pláže, která byla doslova jen naše. Půlku domečku tvořila venkovní koupelna i s výřivkou, která neměla chybu. Uklízet chodili 2x denně!
Moře bylo nádherné, čisté, na plážích skoro nikdo. Je pravda, že při příjezdu dost foukal vítr v noci a následující den pršelo. Což nám ale vůbec nevadilo. 🙂 I tak jsme se koupali v moři, byli trochu vlny … a byli jsme jediní. 🙂 Po večeři jsme cestou do vily zmokli na kost. Romantika jako blázen! :))
Další den se udělalo hezky a tak to zůstalo až do konce pobytu. Vítr taky přestal foukat, na čež si stěžoval můj muž, protože už nemohl jít na Windsurfing.
Jídlo úžasné, čerstvé, větší výběr jsem nezažila.
Nuda žádná. Na líbánkách to ani nejde. 🙂 Nicméně jsem si i přesto vzala s sebou knihu a stihla jsem přečíst první kapitolu, na víc nebyl čas. 🙂 Buď jsme se koupali, já jsem poprvé v životě šnorchlovala, jezdili denně na kajaku nebo prkně, 2x jsme byli na výletě. Jednou jsme jeli na delfíny, které jsme skutečně viděli, a podruhé na domorodce. 🙂 K tomu všemu 3x denně na jídlo (někdy jsme to ani nedávali). Na Irufushi je asi 8 restaurací, plus bary … takže jsme každý den večeřeli v jiné restauraci.

Nezapomenutelný pobyt. 🙂
Ještě jednou, děkujeme.

Přejeme jen samé spokojené klienty.
Krásný den,

Barbora + Tomáš B.
Dobrý deň Janka,
Chceli by sme vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za zorganizovanie našej dovolenky/svadby/svadobnej cesty na Seycheloch 🙂 Ubytovanie v Patatran Village bolo naozaj krásne a všetci boli veľmi milí. Svadba na pláži pod hotelom bola ako z rozprávky a naozaj sme si ju užili. O nič sme sa nemuseli starať, stále nám každý vravel aby sme si to užívali a relaxovali 🙂
Taktiež príroda a pláže ostrova La Digue sú tie najkrajšie aké sme vo svete videli. Precestovali sme celý ostrov krížom – krážom na bicykloch a tie miesta stáli za to.
Keby sme boli na našej dovolenke ešte o pár dní viac, tak by sme určite chceli bývať ešte na ostrove Mahé ako ste nám radili, lebo sme počuli, že tam je tiež nádherne.
Ďakujeme za neskutočne milý a profesionálny prístup k celej našej dovolnke- či už plánovanie pred odjazdom, alebo aj rýchlu pomoc počas dovolenky keď sme mali akúkoľvek otázku.
Držím vám palce a prajem veľa spokojných dovolenkárov 🙂 Ste super 🙂
Jarmila + Radovan K.

Dobrý den paní Burianová, tak jsme od pondělka doma. Vše dopadlo dobře, moc se nám na Mauriciu líbilo, i přes ty naše neznalosti anglického jazyka, první den byl těžkou zkouškou :-). Panu Milošovi moc děkujeme za domluvu slavnostní večeře a masáže (k výročí svatby), i za výlet do palírny rumu. Je to pohodový a vstřícný člověk. A Vám především za vše ostatní, zejména ta sedadla v letadle v horní části byla k nezaplacení s ohledem na naši výšku 🙂 Za všechny rady a služby tisícerý dík.

Žaneta Č.

Chtěla bych vám moc poděkovat za asistenci při zařízování naší svatební cesty na Maledivy. Bylo to úžasné. Jsme rádi, že jsme letěli přes vás :-). S pozdravem

Kateřina V.
SUGAR BEACH: 
Dobrý den, paní Burianová,
včera jsme se vrátili z Mauricia a musím říct, že to byla velká paráda 🙂 ostrov je úžasný, opravdový ráj. Chtěla jsem Vám moc poděkovat za pomoc s organizací, všechno vyšlo podle našich představ. Na hotelu bylo vidět, že už je trochu starší, ale to je jediné, co by se mu dalo vytknout; jinak má dobrou polohu v krásné udržované zahradě, špičkový servis a neuvěřitelnou kuchyni.
Ještě jednou moc děkujeme a až budeme chtít zase někam vyrazit, rádi se na Vás zase obrátíme.
Dagmar a Ondřej

Děkujeme za perfektní komunikaci, přístup a vaše služby  . Jsme nad míru spokojeni a neměnili bychom, jste perfektní máme neskutečné zážitky a měli jsme neskutečnou a krásnou svatbu a to vše díky Vám můžeme jen a jen doporučit… Mauricius je prostě Ráj. Velké díky paní Janě Novákové

Dagmar
Dobrý den, tak to máme za sebou 😊bylo to krásné a neskutečně jsme si to užily, chtěli bychom Vám poděkovat za vaše služby a za Váš přístup bylo to perfektní a nemůžeme si to vynachválit, vše dopadlo podle naších představ bylo to TOP.. až na to že jsme bohužel už v realitě :-):-)…..chtěli bychom poděkovat delegátům Miloušovi a Lence že to s námi vše zvládli  :-)))👏👏👏👏
Alena M.

Děkuji paní ing.Janě Novákové za realizaci naší dovolené na Maledivách.Byla to radost s ní spolupracovat na realizaci našeho zájezdu,úžasné bylo,že všechno klapalo a její rady a pomoc vždy byla 100%!!!
Určitě s vámi budeme i nadále spolupracovat,už se těším na další dovolenou dle mých snů a přání!

Miloš H.

Dobrý den,  paní Nováková ,

v sobotu jsme se vrátili z dovolené „ snů“ a musím konstatovat , že vše bylo tak jak jsme se domluvily. Profesionální přístup od Vás i od delegáta pana Miloše. Nic jsme nemuseli řešit , vše fungovalo výborně.

Díky


Nahoru