Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Cestování v době post-Covid – kam se vydat!

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa. Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky … Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem. Detailní popis průběhu naší spolupráce →

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely, Srí Lanku i francouzský Réunion, Francouzkou PolynésiiMaledivy i Zanzibar jsou tím ideální místa pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Kostariky, Thajsko, Mexika, MalajsieVietnamu. Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat. Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.
Jana Nováková   Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii. Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně.

Jsme členem Asociace cestovních kanceláří České republiky (ACK ČR) a jsme držitelem certifikátu Q Pečujeme o kvalitu

Kariéra u nás.

Naši spokojení klienti

Petra S.

Úžasná dovolená v Anantara Resortu, Dubaj! 🌴✨

Anantara rezort, to bylo opravdu něco – naprostá pohodička! Krásná klidná atmosféra a luxus kolem nás. Pokoj byl vždy dokonale uklizený. Skvělé jídlo si zaslouží pochvalu – prostě lahodné. Snídaně i večeře byly blízko našeho pokoje. 🍲🍤

Poloha rezortu je perfektní! Moře hned za rohem a bazén přímo u pokoje. Pláž je pozvolná, takže i náš syn si mohl bez obav vyhrát. Bezpečí na pláži a u bazénu zajišťovali špičkoví plavčíci. 🏖️🏊‍♂️

Díky paní Aničce z Dovolená snů jsme zažili přesně takovou dovolenou, jakou jsme si představovali. Syn byl doslova nadšen! 🥳

Anantara – rozhodně doporučuji! 👍

Petra B.

Dobrý den paní Ouni,

konečně mám chvilku Vám napsat jak jsme nadšeni dovolenou, kterou jsme strávili na Cocoon Maldives.

Dovolená na ostrově Cocoon Maldives byla ta nejlepší, kterou jsem v životě zažila. Takový klid a pohodu jsem už dlouho nezažila. Nádherné, čisté, bílé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře ( byly dokonce liduprázdné, že jsme si připadali, že jsme na ostrově sami :-)), ta barva moře byla balzámem pro oči. Ubytování ve vile jak na vodě tak na pláži úžasné. Jsme rádi, že jsme si vyzkoušeli oboje. Vždy ochotný, usměvavý personál. O nás se staral pan Munni, kterýmu patří velké díky a hlavně velká pochvala. Užili jsme si i podmořský svět jako rejnočky, malé žraločky i želva plavala kolem nás.
Na Maledivách jsme doufám nebyli naposledy a už se těším co nám doporučíte příště 🙂

Kateřina H.

Dobrý den,

konečně jsem se dostala k tomu, abych Vám napsala a poděkovala za naši dovolenou ve Vietnamu. Chtěla jsem moc poděkovat za organizaci a plán naší dovolené. Byli jsme moc spokojeni a moc se nám ve Vietnamu líbilo. Itinerář byl perfektní a vše fungovalo. Chtěla bych taky moc pochválit oba naše průvodce jak na severu v Hanoi a okolí, tak druhého průvodce na jihu v Saigonu. Oba byli moc milí a nápomocní, opravdu je prosím pochvalte pokud budete psát nějakou zpětnou vazbu do Vietnamu. Já už jsme tedy sama Lily napsala a poděkovala a pochválila, ale kdyby náhodou, tak je určitě pochvalte 😊. Byli jsme také moc spokojení s výběrem hotelů. Mekong Lodge, byl ze všech hotelů asi „nejslabší“ a už by potřeboval rekonstrukci, ale služby byly perfektní a vynahradily to. Chen Sea, který jsme si vybrali na Phu Quocu byl absolutně perfektní. Mnohem hezčí než na fotkách, perfektně čisto, moc milý personál a služby. Takže celkově moc děkujeme za celou naši dovolenou. Bylo to super a moc jsme si to užili.

Milena M.

Na Mauriciu to bylo skvělé, všechno v pořádku a musím vám poděkovat za výběr lokality, byla výborná. Ubytování moc hezké, jídlo velmi dobré, byly jsme moc spokojeny.

rodina P.

Chtěli bychom moc poděkovat této cestovní kanceláři a zejména paní Janě Burianové za překrásnou dovolenou. Neskutečně osobní přístup, rady a informace, doporučení skvělého místa podle našich přání. Perfektní organizace, nic nemělo chybu, s takovým přístupem jsem se ještě u žádné CK nesetkala. Moc děkujeme a těšíme se zase někdy na další dovolenou s Vámi. 

manželé H.

Dobrý večer. Ještě jednou děkujeme za vaše profesionální služby. Vše proběhlo velmi skvěle. Krásná dovolená. Velký dík i Ondrovi v Malé, který se o nás dokonale postaral. Až budeme uvažovat o další exotické dovolené, určitě se na vás znovu obrátíme. S pozdravem 

Hana N.

Maledivy-Cocoon: „Dovolená snů“ předčila mé vlastní sny. Váhala jsem kvůli vzdálenosti, jsem seniorka, ale zvědavost nakonec zvítězila a byla odměněna pobytem v ráji! Na každém kroku profesionalita, ubytování v nádherné vile, přebohatá gastronomie, teploučké moře, volné pláže lákající v překrásné zelení k procházkám a tichému rozjímání. Cítila jsem se jak v pohádce! Je to přesně takové, jak ukazují obrázky v nabídkách, ale to je pouze zrakový vjem, přímo na místě jsem to prožívala všemi smysly a cítila to opojení, radost, štěstí a čarokrásnou magii toho místa. Božské!

Nadšená klientka
Pavel B.
Dovča byla po všech směrech úžasná. Počasí nám vyšlo na jedničku. Až na pár krátkých přeháněk jsme si užívali sluníčka. Voda v moři byla krásně čistá a teplá, že by tam člověk klidně vydržel celý den, ale zároveň osvěžující. Podvodní svět byl dost živý, barevný a rozmanitý, takže jsme spoustu času trávili šnorchlováním. Samotný ostrov je okouzlující svou přírodou a horami. Řekl bych, že je tak akorát velký. Autem jsme se z nejjižnějšího bodu ostrova na ten nejsevernější dostali za hodinu a půl. Na ostrově je toho spoustu, co objevovat. Každému bych všema deseti doporučil Resort Shanti, kde jsme byli ubytovaní. Je tam skvělá pláž, hezké vilky přímo u pláže, úžasné lázně, sportovní vyžití, skvělá kuchyně s několika restauracemi a nesmírně ochotný a milý personál, který vyhověl všem našim požadavkům a snažil se nám splnit všechna naše přání. Několik dní jsme byli mimo resort a cestovali po ostrově. Všude jsme se cítili v bezpečí. Na místní lidi jsme se mohli vždy spolehnout, byli vždy dochvilní a drželi slovo.
Takže naší dovolenou hodnotím 10/10. A budu se chtít určitě na Mauritius vrátit.
Tomáš K.

Dobrý den paní Nováková,
chtěli jsme Vám za celou naši cestovatelskou skupinu poděkovat za dokonalou koordinaci celé naší dobrodružné dovolenkové cesty Madagaskarem. Jsme rádi, že vše klapalo a agentury, které pro nás na Madagaskaru měli zařídit vše potřebné, byli včas a vždy na místě kde bylo domluveno. Nedovedeme si představit kdyby se tak nestalo. Jsem rádi, že jsme mohli Madagaskar poznat očima a tělem běžného člověka a cestovatele a ne pouze v luxusu hotelu a pláží u krásného moře. Madagaskar nám ukázal další jiný rozměr obyčejného světa Afriky a zdejších lidí, Malgašů, v celé jeho nahotě. Jejich život je opravdu těžký. Poznali jsme sice pouze část Madagaskaru, ale cesty k těmto cestovatelským cílům byly vždy vykoupeny potem, časem a dostatečně otlučený tělem z cest. Konec a náš pobyt u moře jsme si po těch 10ti dnech cestovatelského dobrodružství opravdu užili.

Helena A.

Dobrý den Aničko

Chtěla bych Vám poděkovat za naplánování krásné dovolené přesně podle našich představ. Hotel na Maledivách neměl chybu, všechno klaplo na jedničku (i o 30min opožděný rychločlun byl vlastně ku prospěchu, že jsme se před jízdou mohli v klidu ukotvit na zemi). Rezort mohu doporučit všemi deseti, nikdo ani na žádné spropitné nečekal, všichni se snažili dělat vše, co nám na očích viděli, delegáta rezortu jsme viděli jen při příjezdu, nic jsme od něj nepotřebovali po celou dobu bezproblémového pobytu. I na dortu pro dceru jsme se dohodli bez potíží a překrásná výzdoba postele pro oslavenkyni byla též milá. Syn si mezi zaměstnanci hotelu „našel přátelé“, takže jestli někdy ještě na Maledivy, tak jiný rezort asi neukecáme :-).

Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za komunikaci před i během pobytu, na všechny mé „zvídané, zbytečné a nepodstatné otázky“ jste měla vždy relevantní odpověď. Až budeme zase plánovat dovolenou za hranice všedních dnů, ozvu se.


Nahoru