Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Cestování v době post-Covid – kam se vydat!

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa. Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky … Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem. Detailní popis průběhu naší spolupráce →

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely, Srí Lanku i francouzský Réunion, Francouzkou PolynésiiMaledivy i Zanzibar jsou tím ideální místa pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Kostariky, Mexika, MalajsieVietnamu. Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat. Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.
Jana Nováková   Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii. Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně.

Jsme členem Asociace cestovních kanceláří České republiky (ACK ČR) a jsme držitelem certifikátu Q Pečujeme o kvalitu

Kariéra u nás.

Naši spokojení klienti

Michal R.

Dobrý den Jani,

Ještě jednou, moc díky za perfektní návrh programu a realizaci. Okruh po ostrově byl postaven úplně ideálně pro naše potřeby, naprosto se realita shodovala s očekáváním. Posílám krátké recenze na ubytování.

Hotel Sarana:

Příjemný nový hotel s velmi přátelskou atmosférou a možnosti použití teplého bazénu se skvělou francouzskou moderní kuchyní. Hotel je lehce stranou od hlavní silnice a chybí mu ukazatele, proto bylo obtížnější ho najít.

l´‚Ecrin (Bourg Murat):

Skromnější bydlení v samostatných chatkách se samostatným WC a koupelnou s možností rezervace sauny (v této oblasti 2.000 m nad mořem dává smysl), vše čisté, personál příjemný, večeře v místní restauraci, zde je na stravování i lidech nejvíce cítit Kreolský původ

Hotel TSILAOSA:

Celá oblast Cilaos je ráj dálkových běžců, z balkónu pokoje je vidět jako na dlani Piton des Neiges a po okolních trailech jsou nádherné vodopády. Jinak hotel s dlouhou historií a velmi udržovaný, typicky příjemný personál, snídaně nadstandartní (fresh džusy, vajíčka na různé způsoby dle přání)

LUX SAINT GILLES:

Luxusní resort u Indického oceánu s jednou restaurací typu bufet a neskutečně rozmanitou nabídkou + 2 top restaurace francouzského stylu, soukromá pláž, vždy volná lehátka, a to i u teplého bazénu, který je téměř 50m dlouhý. Spousta služeb typu půjčovna šnorchlu, ručníků na pláž, tenisového kurtu atd. Hlavně ta laguna s korály, plná nádherných barevných ryb a murén, to bylo úžasné. Top relax po týdnu v horách.

Hezký den a snad někdy….

Marcela K.

Dobrý den paní Nováková, chtěla bych vám poděkovat za doporučení místa pobytu na Mauriciu. Velice se nám líbilo, počasí nám vyšlo a výlety se vydařily.

Děkujeme a přeji ať se vám daří.

 

Viktor J.

Dobrý den paní Nováková, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za organizaci krásné dovolené na Mauriciu. V době po kovidu jsme měli trochu obavy vydat se zase na delší cesty, ale Mauricius naše rozpaky velmi rychle rozptýlil. Cesta s přestávkou Dubaji byla příjemná, rozdělení na dvě části zabrání únavě z dlouhého cestování. Služby delegáta i dalšího místního personálu byly na velmi vysoké úrovni, a hlavně vždy s úsměvem. Navíc nás oslovilo i to klidné a nikam nespěchající prostředí, které do této dovolené přesně pasovalo.  Byla to kombinace odpočinku v hotelu a na pláži s mnohými aktivitami a s cestováním po nádherném a zajímavém ostrově. Kombinuje se tady atmosféra Afriky, Indie, Indonésie a mnoha dalších kultur, i s trochou historicky evropského standardu. Nádherné hory i moře, milí lidé, a velmi dobré služby. Už teď přemýšlíme, jak se sem vrátíme.

Děkuji a s pozdravem.

Helena a Michal D.

Dobrý den pane Antoši,
včera večer jsme se s manželem vrátili z překrásné dovolené na Maledivách, resort Dreamland.
Dovolená proběhla přesně podle našich představ, spíš je mnohém předčila. Velké poděkování patří Vaší cestovní kanceláři Dovolená snů a naše osobní srdečné poděkování Vám osobně. Za Váš přístup k nám jako zákazníkovi, za sestavení dovolené dle našich představ a především splnění všeho domluveného. Moc si tohoto vážíme a určitě služeb Vaší cestovní kanceláře Dovolená snů opětovně využijeme při poznávání dalších krásných destinací. Rozhodně Vás budeme doporučovat našim známým a kamarádům.
Ještě jednou velké díky, mějte se krásně.

Dobromila B.

Dobrý podvečer, pane Antoši,
hlásím šťastný návrat ze ZURI (to podotýkám, protože mám stále v paměti návrat před 3 lety s počátkem  Covidu….😱😉). Ale nebudu Vás okrádat o drahocenný čas, takže stručně…. Vaše a pak naše Dovolená snů se STALA REALITOU. Něco tak dokonalého, krásného a výživného se jen tak každému nesplní. Děkujeme tedy s manželem za zprostředkování naší dovolené.
Nemohu nezmínit, že CELÝ tým ZURI je naprosto dokonalý, a že jsme tam byli jako v ráji. Mějte se fajn a já pevně věřím, že spolu nekomunikujeme naposledy. Bylo by hloupé s Vámi nespolupracovat i nadále, když jste měl pro nás připraveno vše na 150 %.

Jiří S.
Celkově to byla asi nejpohodovější dovolená za posledních několik let, kdy jsme se opravdu nemuseli o nic starat, vše bylo perfektní, lidé neuvěřitelně milí a přátelští, nápomocní ve všem. Delegátka velice akční a všechny naše dotazy řešila okamžitě. Mauricius absolutně bez chyby, hotel asi jeden z nej, co jsem pochopil od taxikáře: ) deluxe pokoj na nejlepším místě, co tam snad je, jídlo famozní, každý den jinak tématicky laděné. Krásné moře i potápění.
Takže za nás moc děkujeme a jsme opravdu rádi, že existují agentury jako ta vaše a lidé jako jste Vy 🙂 a určitě všem doporučíme.
Jiří M.
Dobré ráno Jakube, děkujeme za optání..co na to říct…pravdu jste měl v poslední zprávě, kterou jste mi psal ještě před odjezdem..”nám se vůbec, ale vůbec nechtělo zpátky🌴😘
Cocoon 🌴je opravdu překrásný a není nic, co bychom vytknuli…lidé naprosto dokonalý, neskutečný přístup, nádherné pláže, výborná kuchyně…naprosto skvělý TIP od Vás bylo vyzkoušet jak beach vilu tak i water vilu…
Závěrečné shrnutí: Naprosto úžasná dovolená, kterou si chcete zopakovat a to nejednou..!:)
Vám Jakube jedno veliké děkuji❤️za vše co jste pro naši spokojenost udělal…”Dovolené snů” co nejvíce takto spokojených zákazniků🌴👍a buďte ve střehu👀na Vánoce 2023 opět odjíždíme s Dovolenou snů ✈️🌴
Jana F.

Vážený pane Antoši, dnes jsme se v pořádku vrátili z další krásné dovolené. Znovu jsme se přesvědčili, jak je skvělé mít dovolenou připravenou opravdovým profesionálem. Všechno klapalo na jedničku, počínaje výběrem místa, přes dokonalou organizaci v průběhu cesty až po návrat, kdy jsme byli v příjemném šoku, když i v Dubaji na nás čekali u východu z letadla s cedulí s našimi jmény a dovezli nás až do hotelu. To jsme vůbec nečekali. Výběr místa byl skvělý, když jsme z letadla nebo z lodi při výletech viděli některé miniaturní atoly zastavěné něčím, co vypadalo jako řada kontejnerů a my měli takovou nádheru …, vily 402 a 403 byly naprosto super, to prostředí nás nadchlo. Nádherný podmořský život ( jen nám bylo líto, že se na poslední 3 dny zkazilo počasí a bylo zrušeno šnorchlování s mantami, ale užili jsme si předtím želvy), 2 výlety organizované hotelem v rámci All inc., výborná kuchyně, servis, personál, na zavolání víno v ledu až do vily do pár minut, též v rámci All inc., prostě jsme se opravdu cítili jako v ráji. Denně přišlo na přetřes vaše jméno a to, jaké jsme měli štěstí, že jsme na vás narazili. Takže když to klapne, určitě se zase na vás obrátíme, protože už je nám jasné, že takhle nám dovču nikdo jiný nepřipraví. Mějte se moc hezky, přejeme vám spousty takhle spokojených klientů a mooooc děkujeme.

Marta a Milan K.
Sedíme u snídaně před odletem  a chceme Vám poděkovat. Bylo tady krásně. Vše bylo výborné.  
Šnorchlování: každý den vyjíždí loď na útes v 11.00 hod zdarma , na hodinový trip,  kdo přijde – jede, dokonce jeden den vyslali dvě lodě.  Šnorchly i ploutve zapůjčují zdarma (měli  jsme svoje). Útes je nádherný, jako rozkvetlé květiny,  barevný, ryb dostatek, želvy, žraloci i rejnoci .
Stravování : výborné, každý den je  zaměřen tematicky, mexická, místní, thajská, indická…. kuchyně. 
Vše bylo velmi chutné,  pokud někdo hodnotil, že bylo méně jídla, myslím,  že velmi dostačující výběr všeho,  ovoce- dobré, sladké. Moučníky- není jich mnoho, ale co jsme ochutnali, velmi dobré, nepřeslazené,  což někdy bývá. Masa i ryb, grilování….dostatek.
A personál,  velmi milý, usměvavý, přátelský .
Spa… masáže, byli jsme každý 3x , já i na pedikúře, dobré.
Okolí  ostrova,  krásný písek, všude jsme chodili bosí, i do restaurace. Moře čisté (u Kihaa občas asi něco vypouštěli, neb na povrchu plavali bílé nerozpouštějící se smotky pěny).
Ubytování: vyhovující,  za mě by mohlo zůstat v přírodních barvách dřeva místo v černé (asi nově  natřený nábytek). 
Jinak čisté vše, opět,  milý pán na úklid. A bar …vše v ceně, víno i alkohol, vyfotila jsem Vám,  nedopláceli  jsme nic ( bílý rum).
Všude zahrabují listy, uklízí…, ostrov je krásně zelený a kvetoucí zároveň. 
Češi jsme byli asi jediní,  potkali jsme jedny Slováky, nějací Francouzi, Italové, Němci, Dáni, Japonci, nejvíce rusky hovořící  lidé, možná tak 70%, v  restauraci , ale není se co divit. Je možné,  že to byli Bělorusové,  Litevci….
V každém případě,  je to krásný ostrov, kde jsme prožili moc hezké dny, odpočinuli si a nabrali nové síly. Je to ostrov, kde zharmonizujete tělo, duši i mysl. Doporučujeme.
Děkujeme už z letiště z Malé.
Krásné dny přeji a budeme se těšit  na další dovolenou  s Vámi. 
Adéla K.
Dobrý den, 

V tomto hotelovém komplexu jsme byli ubytováni ve vile s bazénem. Vila je krásně prostorná a luxusně vybavená. Součásti vily je vybavená kuchyňská linka s velikou lednicí a výrobníkem ledu, kávovarem a pračkou.
Velice mile jsme byli překvapeni úslužností personálu. Všichni byli neskutečně milí a starostliví. 
Doslovně mohu říci, že se o nás starali jako o královskou rodinu. 
Jelikož jsme zde strávili období Vánoc, tak nám připravili moc hezké svátky. Na vilu nám dali ozdobený vánoční stromeček. Děti dostali punčochu plnou ovoce i cukrovinek, bábovku a vánoční dort. Já s manželem jsme dostali plážovou tašku a klobouk. 
Jediné co bych vytkla je trochu chudší výběr jídel a restaurací. Nicméně všechna jídla byla chutná. A restaurace “see, fire, solt” byla gurmánským zážitkem. 
Děkujeme za sjednání zájezdu a rádi se na vás opět obrátíme, Adéla K. 

Nahoru