Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Cestování v době post-Covid – kam se vydat!

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa. Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky … Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem. Detailní popis průběhu naší spolupráce →

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely, Srí Lanku i francouzský Réunion, Francouzkou PolynésiiMaledivy i Zanzibar jsou tím ideální místa pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Kostariky, Thajsko, Mexika, MalajsieVietnamu. Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat. Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.
Jana Nováková   Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii. Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně.

Jsme členem Asociace cestovních kanceláří České republiky (ACK ČR) a jsme držitelem certifikátu Q Pečujeme o kvalitu

Kariéra u nás.

Naši spokojení klienti

Ivana a Vladimír S. - stálí klienti

Naše milá paní Nováková,

chtěla bych Vám tímto poděkovat za již třetí nádhernou dovolenou, která opravdu splnila naše očekávání.
Mauricius byl krásný, Seychely kouzelné, ale Francouzská Polynésie byl opravdu sen jako z pohádky.
 
Dovolím si vyzvednout vše, co nás oslnilo
– kouzelná příroda
– příjemní, usměvaví lidé
– pohoda, klid
– služby cestovní kanceláře byly na 1 *, cituji mého manžela „opravdu nudná dovolená, žádný problém, vše klapalo“
– hotely úžasné, koordinace přepravy excelentní, počasí, které jste nám objednala o tom si myslím můžou všichni nechat jen zdát
– ubytování přesně dle našich představ
– výlety + půjčení vozidel nám dovolilo poznat vše, co Polynésie nabízela
– úžasný oceán a koupání se žraloky a rejnoky, luxus
 – 
 
Ještě jednou děkujeme a teď budeme jen čekat, co nám nabídnete na příští rok.
Karel K.

Dobrý den,
rád bych velmi poděkoval za organizaci zájezdu na tropický ostrov Reunion včetně
řešení změn letů a dalších změn, které nastaly a musely se řešit.
Ze strany vaší cestovní kanceláře bylo vše velice dobře připraveno a postaráno o nás.
S pozdravem

Lenka R

Před týdnem jsme se vrátili z krásné , nezapomenutelné dovolené strávené na ostrově La Digue na Seychelách. Ubytovaní jsme byli v hotelu Patatran Village, který nás nadchl naprosto vším. Velice pěkný , čistý pokoj, výborné jídlo, nesmírně příjemný a vstřícný personál, krásný výhled i krásná pláž s naprosto azurovým, teplým mořem. Prožíli jsme 10 dní na ostrově s krásnou tropickou přírodou. Tímto chci též moc poděkovat Anně Ouni za perfektní zorganizování naší cesty, vše fungovalo naprosto bezchybně, neměli jsme žádný problém.
Tento hotel i destinaci vřele doporučuji všem, kdo chtějí prožít poklidnou dovolenou v krásném tropickém ráji. Vůbec se mi od tamtud nechtělo.

Petra S.

Úžasná dovolená v Anantara Resortu, Dubaj! 🌴✨

Anantara rezort, to bylo opravdu něco – naprostá pohodička! Krásná klidná atmosféra a luxus kolem nás. Pokoj byl vždy dokonale uklizený. Skvělé jídlo si zaslouží pochvalu – prostě lahodné. Snídaně i večeře byly blízko našeho pokoje. 🍲🍤

Poloha rezortu je perfektní! Moře hned za rohem a bazén přímo u pokoje. Pláž je pozvolná, takže i náš syn si mohl bez obav vyhrát. Bezpečí na pláži a u bazénu zajišťovali špičkoví plavčíci. 🏖️🏊‍♂️

Díky paní Aničce z Dovolená snů jsme zažili přesně takovou dovolenou, jakou jsme si představovali. Syn byl doslova nadšen! 🥳

Anantara – rozhodně doporučuji! 👍

Petra B.

Dobrý den paní Ouni,

konečně mám chvilku Vám napsat jak jsme nadšeni dovolenou, kterou jsme strávili na Cocoon Maldives.

Dovolená na ostrově Cocoon Maldives byla ta nejlepší, kterou jsem v životě zažila. Takový klid a pohodu jsem už dlouho nezažila. Nádherné, čisté, bílé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře ( byly dokonce liduprázdné, že jsme si připadali, že jsme na ostrově sami :-)), ta barva moře byla balzámem pro oči. Ubytování ve vile jak na vodě tak na pláži úžasné. Jsme rádi, že jsme si vyzkoušeli oboje. Vždy ochotný, usměvavý personál. O nás se staral pan Munni, kterýmu patří velké díky a hlavně velká pochvala. Užili jsme si i podmořský svět jako rejnočky, malé žraločky i želva plavala kolem nás.
Na Maledivách jsme doufám nebyli naposledy a už se těším co nám doporučíte příště 🙂

Kateřina H.

Dobrý den,

konečně jsem se dostala k tomu, abych Vám napsala a poděkovala za naši dovolenou ve Vietnamu. Chtěla jsem moc poděkovat za organizaci a plán naší dovolené. Byli jsme moc spokojeni a moc se nám ve Vietnamu líbilo. Itinerář byl perfektní a vše fungovalo. Chtěla bych taky moc pochválit oba naše průvodce jak na severu v Hanoi a okolí, tak druhého průvodce na jihu v Saigonu. Oba byli moc milí a nápomocní, opravdu je prosím pochvalte pokud budete psát nějakou zpětnou vazbu do Vietnamu. Já už jsme tedy sama Lily napsala a poděkovala a pochválila, ale kdyby náhodou, tak je určitě pochvalte 😊. Byli jsme také moc spokojení s výběrem hotelů. Mekong Lodge, byl ze všech hotelů asi „nejslabší“ a už by potřeboval rekonstrukci, ale služby byly perfektní a vynahradily to. Chen Sea, který jsme si vybrali na Phu Quocu byl absolutně perfektní. Mnohem hezčí než na fotkách, perfektně čisto, moc milý personál a služby. Takže celkově moc děkujeme za celou naši dovolenou. Bylo to super a moc jsme si to užili.

Milena M.

Na Mauriciu to bylo skvělé, všechno v pořádku a musím vám poděkovat za výběr lokality, byla výborná. Ubytování moc hezké, jídlo velmi dobré, byly jsme moc spokojeny.

rodina P.

Chtěli bychom moc poděkovat této cestovní kanceláři a zejména paní Janě Burianové za překrásnou dovolenou. Neskutečně osobní přístup, rady a informace, doporučení skvělého místa podle našich přání. Perfektní organizace, nic nemělo chybu, s takovým přístupem jsem se ještě u žádné CK nesetkala. Moc děkujeme a těšíme se zase někdy na další dovolenou s Vámi. 

manželé H.

Dobrý večer. Ještě jednou děkujeme za vaše profesionální služby. Vše proběhlo velmi skvěle. Krásná dovolená. Velký dík i Ondrovi v Malé, který se o nás dokonale postaral. Až budeme uvažovat o další exotické dovolené, určitě se na vás znovu obrátíme. S pozdravem 

Hana N.

Maledivy-Cocoon: „Dovolená snů“ předčila mé vlastní sny. Váhala jsem kvůli vzdálenosti, jsem seniorka, ale zvědavost nakonec zvítězila a byla odměněna pobytem v ráji! Na každém kroku profesionalita, ubytování v nádherné vile, přebohatá gastronomie, teploučké moře, volné pláže lákající v překrásné zelení k procházkám a tichému rozjímání. Cítila jsem se jak v pohádce! Je to přesně takové, jak ukazují obrázky v nabídkách, ale to je pouze zrakový vjem, přímo na místě jsem to prožívala všemi smysly a cítila to opojení, radost, štěstí a čarokrásnou magii toho místa. Božské!

Nadšená klientka

Nahoru