Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa.

Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky …

Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem.

Detailní popis průběhu naší spolupráce →

 

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely, Srí Lanku i francouzský Réunion. Tyto ostrovní státy Maledivy i Zanzibar jsou ideálním místem pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Mexika, MalajsieVietnamu.

Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat.

Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.

Jana Nováková

 

Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

 

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii.

Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně.

Jsme členem Asociace cestovních kanceláří České republiky (ACK ČR).

Naši spokojení klienti

Vlastimil a Renata Ch.
Dobrý den pane Antoš,
chtěl bych Vám ještě jednou touto cestou poděkovat za vstřícné a upřímné jednání při organizaci naší dovolené. Zvolili jsme si s manželkou ostrov Mauricius. Poptali jsme tři cestovní kanceláře, Vy jediný, jste nám dokázal upřímně poradit a měl trpělivost s našimi dotazy a upřesňováním našich možností a přání. Celý náš pobyt na ostrově proběhl bez problémů, krása ostrova, vstřícnost místních lidí a kvalita hotelových resortů předčila naše očekávání. Velice příjemná byla i změna ubytování v průběhu pobytu, kterou jste nám nabídnul, měli jsme tak možnost poznat jak východní, tak západní pobřeží. Navštívili jsme i několik zajímavých míst na ostrově při výletech organizovaných Vašim delegátem Milanem Potočným, který nám o životě na ostrově hodně povyprávěl. Jeho přístup byl profesionální a i jemu patří naše poděkování.
Mile nás překvapil i Váš zájem o naše pohodlí během pobytu, kdy jste se dotazoval, zda je vše v pořádku.
Pokud se ještě někdy rozhodneme navštívit tento ostrov, nebo nějakou jinou destinaci, určitě se obrátíme na Vaši cestovní kancelář, ale především na Vás jako na osobu, která v nás vzbudila důvěru.
S přáním hezkých blížících se Vánočních svátků
Jana S.

Dobrý večer p. Antoši,

konečně se dostávám k tomu, abych vám mnohokrát poděkovala za fantastickou dovolenou s vaší CK. Syn s přítelkyní u vás vybrali Mauricius. Odlétali jsme 30.10 a vraceli se 7.11. Se vším jsme byli maximálně spokojeni!!!
Ubytování luxusní, personál fantastický. Delegáti – nemám co dodat, úžasní, ochotní a milí. Ještě jednou vám strašně moc děkuji za nás za všechny. Máme nezapomenutelné zážitky na celý život. Mějte se krásně a přeji Vám jen samé spokojené klienty.

P.S. Mnohokrát děkujeme delegátům !!!

Jana V.

S CK Dovolená Snů jsme cestovali již vícekrát do oblasti Indického oceánu, vždy jsme byli spokojeni nejen s plánováním dovolené,ale i s profesionálním přístupem ke klientovi. Jsme klienti,kteří upřednostňují poznávání zemí, co se týče zkušeností a doporučení od CK celkem nároční,navíc vždy cestujeme s dítětem.  CK Dovolená Snů naše požadavky splňuje. Po poslední cestě na Zanzibar můžeme jejich služby opět doporučit.

Milena G.

Dobrý den, pane Antoši,

dovolte, abych Vám dodatečně poděkovala za zajištění zcela bezproblémové dovolené na seychelském ostrově La Digue v září letošního roku.
Zájezd jsem vybírala pro svoji dceru a nyní už i jejího manžela coby svatební dárek, resp. svatební cestu. I proto jsem měla eminentní zájem na tom, aby pro mladé novomanžele byla tato svatební cesta nezapomenutelným zážitkem. Což se také podařilo, a to i díky Vám. Myslím, že za vše mluví vyjádření obou mladých……“když se sny stanou skutečností.“ Nebylo co vytknout a všechna jejich hodnocení byla v superlativech, počínaje službami letecké společnosti Emirates, ubytováním v hotelu Patatran, velmi vstřícným přístupem hotelového personálu. Samotný La Digue a další okolní ostrovy jsou asi samostatnou kapitolou, u doslova dechberoucích fotografií jsme celá rodina jen mohli tiše závidět 🙂
Děkuji za všechny rady, které jsem do puntíku využila. Pro oba byl cíl svatební cesty překvapením. Kam vlastně pojedou, se dozvěděli až ve svůj svatební den s tím, že na žádné veliké přípravy už ani neměli vzhledem k odletu za necelých 36 hod čas. Proto od nás dostali brožurku se vším, co by se jim mohlo na cesty hodit, vč. Vašich doporučení „Jak na línou želvu na cestě, jak si nelehat pod kokosové palmy apod.“
Domů se vrátili nadšení s asi 500 ks úžasných fotografií, videí a hlavně se vzpomínkami, které jim už nikdo nikdy nevezme, což byl zase takový nádherný dárek pro mě, protože o to přesně při výběru tohoto zájezdu šlo. Takže ještě obrovský dík za vše, čeho si upřímně velmi vážím, Vašeho osobního přístupu a zájmu v průběhu svatební cesty i po jejím skončení.

Mějte se krásně a za mě máte jedno velké doporučení!

Vlaďka M.

Tak nikdo na nic nečekejte a vyražte. Vrátila jsem se odtud před 3 týdny a ještě teď jsem z toho „mimo“… nádhera, klid, pohoda. A zajištění od této cestovky naprosto prvotřídní 👍👍👍. Za další exotikou jedině s Dovolenou snů 🌼🌼🌼🌼💞💞💞

Michala a Jakub M.
Dobrý den paní Burianová,
Již nám dorazily stavební fotografie, takže pár jich připojuji v příloze. Byl to pro nás skutečně nádherný zážitek a rozhodně nelitujeme, že jsme svatbu pojali takto. Rodiče mají pocestováno opravdu hodně rezortů a Mauricius a La Pirogue u nich vítězí na plné čáře 🙂 Moc děkujeme za doporučení La Pirogue. Vůbec si nedokážeme představit, že bychom byli ve „standardním“ rezortu, protože chaloupky byly jak z pohádky a neuvěřitelně podtrhovaly atmosféru celého místa. Jednání hotelu bylo rovněž skvělé. Na hotel jsme dorazili kolem 7 ráno s cca dalšími 4 páry. Všichni museli čekat na check in do 14:00, my dostali pokoj hned a bez příplatku (pravděpodobně z důvodu svatby). Co můžeme ale doporučit jiným párům – kouknout se po vlastním fotografovi. Viděli jsme, jak probíhalo focení s tím hotelovým a byli jme moc rádi, že jsme hledali jinde. Hotel nám poplatek za vlastního fotografa nakonec neúčtoval. Můžeme tak doporučit IDO production.
Jan T.

Dobrý den paní Nováková,

chtěli bychom Vám opravdu moc poděkovat ze krásnou dovolenou na Mauriciu a Réunionu!
Od začátku jednání jsme měli velice dobrý pocit z Vašeho osobního a seriózního přístupu, a náš dobrý první dojem se jen potvrdil bezchybným a hladkým průběhem celého našeho pobytu. Všechna jednání na místě s partnery, delegáty byla bezvadná a přesně zorganizovaná. Všechny hotely byly krásně vybrané a my jsme tak měli možnost poznat různá místa a všechny odstíny života na obou ostrovech, a přitom si aktivně odpočinout.
Velice Vám děkujeme za Vaše služby, budeme velice rádi  pokud budeme mít možnost je využít i příští rok!

S pozdravem a srdečným poděkováním

Jan A.

Tímto bych chtěl poděkovat pražskému týmu CK Dovolená snů za perfektní zorganizování naší rodinné dovolené v Malajsii a níže krátká zpětná vazba.

Odnesli jsme si nezapomenutelné zážitky a dojmy z několikadenního pobytu v Kuala Lumpur, následně z Cameronské vysočiny a ve finále z ostrova Pangkor Laut, kde jsme strávili posledních šest dní naší cesty.

V Kuala Lumpur jsme nad rámec doporučeného jeden a půl dne strávili o den více a dobře jsme udělali. Město nás naprosto okouzlilo a máte-li navštívit co nejvíce z toho, co stojí za to, není jiné volby.

Následná Cameronská vysočina nás uchvátila a domnívám se, že milovníky opravdu neskutečných přírodních scenérií, exotické fauny a flóry, velmi zaujme.

Koncová část dovolené na ostrově Pangkor Laut nezklamala. Jedná se o malebný rezort, kde úroveň všeho byla skutečně vysoká. Snoubí se zde malebnost zdejší přírody s pohodou a klidem, který je celým místem prostoupen. Návštěvu této destinace mohu jen doporučit.

Ještě jednou děkuji

Noemi a Jan K.
Dobrý den,

děkujeme za vynikající servis při výběru a zařizování všech náležitostí ohledně naší dovolené na Seychelách. Na cestovní kancelář Dovolená snů jsme dostali tip od známých. Naše očekávání byla v osobě Jakuba Antoše skvěle naplněna. Velmi jsme ocenili nadstandartně proaktivní přístup, ochotu a rychlost s jakou byly všechny nezbytnosti vyřešeny. Pro pobyt jsme vybrali ostrov Praslin a hotel Acajou. Byli jsme maximálně spokojení, jak s hotelem tak i s krásnou pláží přímo u něj.

Během naší dovolené jsme podnikli výlet na ostrov La Digue a pláž Source d’Argent. Navštívili rezervaci Vallee de Mai. Vyzkoušeli šnorchlování na otevřeném moři okolo ostůvku St. Pierre nebo na pláži Anse Lazio. Jeden z velkých zážitků byl i výlet malou lodí do ptačí rezervace na ostrově Cousin. Celkově jsme si dovolenou užili podle našich představ.
Aneta J.

Moc děkujeme panu Jakubovi z brněnské kanceláře za zprostředkování té nejkrásnější dovolené, kterou jsme zažili. Komunikace a osobní zájem pana Jakuba, aby dovolená proběhla bez komplikací, byla až neuvěřitelná. Pro líbánky jsme si vybrali rezort Safari Island, který se nachází na malém maledivském ostrově 60 km od hlavního města MALE. Služby hotelu a přístup personálu byly nadstandardní, opravdu ráj na zemi  Jsem celiak, takže jsem měla obavy z jídla, ale jak se ukázalo zcela zbytečně…v letadle jsem měla zajištěné speciální jídlo a v hotelu si mě vždy našel kuchař a řekl mi, co mohu a co ne. Na přání mi uvařil i těstoviny a každé ráno jsem měla připravený čerstvý bezlepkový chleba  Vřele doporučujeme! Přijeli jsme sice o 5 kilo těžší, ale zcela odpočatí a zrelaxovaní.


Nahoru