Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Cestování v době post-Covid – kam se vydat!

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa. Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky … Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem. Detailní popis průběhu naší spolupráce →

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely, Srí Lanku i francouzský Réunion, Francouzkou PolynésiiMaledivy i Zanzibar jsou tím ideální místa pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Kostariky, Mexika, MalajsieVietnamu. Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat. Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.
Jana Nováková   Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii. Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně.

Jsme členem Asociace cestovních kanceláří České republiky (ACK ČR) a jsme držitelem certifikátu Q Pečujeme o kvalitu

Kariéra u nás.

Naši spokojení klienti

Tomáš K.

Dobrý den paní Nováková,
chtěli jsme Vám za celou naši cestovatelskou skupinu poděkovat za dokonalou koordinaci celé naší dobrodružné dovolenkové cesty Madagaskarem. Jsme rádi, že vše klapalo a agentury, které pro nás na Madagaskaru měli zařídit vše potřebné, byli včas a vždy na místě kde bylo domluveno. Nedovedeme si představit kdyby se tak nestalo. Jsem rádi, že jsme mohli Madagaskar poznat očima a tělem běžného člověka a cestovatele a ne pouze v luxusu hotelu a pláží u krásného moře. Madagaskar nám ukázal další jiný rozměr obyčejného světa Afriky a zdejších lidí, Malgašů, v celé jeho nahotě. Jejich život je opravdu těžký. Poznali jsme sice pouze část Madagaskaru, ale cesty k těmto cestovatelským cílům byly vždy vykoupeny potem, časem a dostatečně otlučený tělem z cest. Konec a náš pobyt u moře jsme si po těch 10ti dnech cestovatelského dobrodružství opravdu užili.

Helena A.

Dobrý den Aničko

Chtěla bych Vám poděkovat za naplánování krásné dovolené přesně podle našich představ. Hotel na Maledivách neměl chybu, všechno klaplo na jedničku (i o 30min opožděný rychločlun byl vlastně ku prospěchu, že jsme se před jízdou mohli v klidu ukotvit na zemi). Rezort mohu doporučit všemi deseti, nikdo ani na žádné spropitné nečekal, všichni se snažili dělat vše, co nám na očích viděli, delegáta rezortu jsme viděli jen při příjezdu, nic jsme od něj nepotřebovali po celou dobu bezproblémového pobytu. I na dortu pro dceru jsme se dohodli bez potíží a překrásná výzdoba postele pro oslavenkyni byla též milá. Syn si mezi zaměstnanci hotelu „našel přátelé“, takže jestli někdy ještě na Maledivy, tak jiný rezort asi neukecáme :-).

Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za komunikaci před i během pobytu, na všechny mé „zvídané, zbytečné a nepodstatné otázky“ jste měla vždy relevantní odpověď. Až budeme zase plánovat dovolenou za hranice všedních dnů, ozvu se.

Radek H.

Dobrý den, Anno,

včera večer jsme se vrátili. Chtěli jsme Vám poděkovat za výběr dovolené a skvělou přípravu a organizaci, přesně podle našich představ a požadavků. Služby a péče o turisty fungují skvěle, šnorchlování je možné kolem celého ostrova plus výlety a potápění. Na fotce si syn plave pohladit želvu.
Mějte se hezky a snad někdy příště, rodině se moc odjíždět nechtělo.

Milan G.

Dobrý den paní  Ouni, chtěl jsem Vám jen poděkovat, že vše bylo skvělé a dovolenou jsme si užili tak, jak jsme si představovali. Děkujeme za krásný zážitek.

Stanka D.

S „CK Dovolená Snů“ sme absolvovali už našu 2. dovolenku – tentokrát v Mexiku.

Paní Ouni pre nás zase našla výborné letecké spojenie, ktoré bolo časovo ideálne i pre nášho syna (v tom čase mal 2,5 roka) a k tomu krásny hotel.

Boli sme ubytovaní v hoteli Catalonia Playa Maroma 4* a bola to správna voľba, pretože hotel je „baby friendly“ a zázemie pre rodiny bolo skvelé.

Izby veľké, priestranný balkón, zariadenie štandardné, ale vkusné a hlavne čisté, k dispozícii vždy doplnený minibar + trezor (všetko bez extra poplatkov).

Strava – all inclusive: jedným slovo výborné a chutné, široký výber všetkého, na čo si len človek pomyslí… cez deň sú pri bazéne i stánky (hot dogy, palacinky, vegetariánske dobroty) + pizza, kaviareň/cukráreň, nonstop bary a ešte v cene možnosť rezervovať si obed/večeru v ďalších reštauráciách, ktoré sú súčasťou hotela (japonská, mexická, talianska, grill/steak, atď. – skvelý kulinársky zážitok v každej z nich).

Celý hotel je situovaný v tropickej záhrade plnej opičiek, nosáľov, leguánov – deti nadšené .

Večerné vystúpenia v hotelovom divadle alebo v hotelovej hale u recepcie, fitness, masáže, detský kútik, obchodíky s oblečením a suvenírmi, veľa športových aktivít, atď.

Prístup personálu hotela veľmi milý, pláž čistá, udržiavaná, ale my sme boli koncom júla a v tom čase bolo dosť rias…

Určite odporúčame v rámci výletov navštíviť mayské mesto Chichén Itzá a úžasný eko-archeologický park Xcaret, ktorý uchváti nielen deti, ale i dospeláci sa prenesú do sveta zázrakov .

Ďakujeme CK za celkový top servis a v Mexiku za časovú presnosť a spoľahlivosť.

Radi si znova u Vás objednáme nejakú exotickú rodinnú dovolenku .

Stanka D. s rodinou

Terezie S.

Moc děkujeme cestovní kanceláři Dovolená Snů za jednu z nejlepších našich dovolených. A především paní Ouni za profi přístup při sestavování dovolené. Byla neustále na telefonu a veškeré naše výmysly dovedla k dokonalosti.

Pro další dovolené máme jasno s jakou cestovní kanceláří.
Lucie Ch.
Dobrý den,
 
Rádi bychom poděkovali především D. Uřičářové za vřelý a profesionální přístup při plánování naší svatební cesty. Seychely byli naším nesplněným snem a uz po příletu nám bylo jasné, že jsme nemohli vybrat lépe. Ostrov Praslin je skutečný ráj a ubytování v Raffles bylo třešničkou na dortu. V resortu se o nás špičkově starali a veškerý personál byl po celou dobu pobytu velmi přátelský. Podnikli jsme řadu výletů, s jejichž plánováním nám v resortu ochotně pomohli. Ještě jednou tedy děkujeme za dokonalou přípravu a zajištění cesty. Nemůžeme se dočkat, kam se s Vámi vydáme příště !
Srdečně zdravíme Lucka a Roman
Sandra V.L.

Resort jako takový – snídaně super (s výhledem na moře), klidný resort, hezké bazény, milý personál a velké čisté pokoje (pokoje jsme dostali vedle sebe, jak jsme žádali). Určitě můžete resort doporučit rodině, jako jsme my. Po ostrově se dá lehce pohybovat s Grab aplikací – za pár eur jsme byli na druhé straně ostrova. Resort na dlouhé pláži, kde nejsou skoro žádní lidé. O kousek dál za resortem začínají stánky s pronájmem Jet-ski atd. Je fajn, že je to o kus dál a ne před resortem. Paní Anno, moc vám děkuji za pomoc a tipy na tuto dovolenou. Moc jsme ocenili hlavně ty zařízené převozy.

Sandra V.L.

V Malajsii vše super zařízené, jak převozy, tak hotely které jsme spolu vybrali.
Na to, ze jsme tam byli jen 1,5 týdne jsme hodně viděli, zažili a i relaxovali. Dá se to, ale příště pokud poletíme zas tak daleko určitě na 2 týdny minimálně.
Byla to krásna dovolená, aktivní a poznávací. Kombinace džungle a pláž super, jen škoda ze jsme na Langkawi nebyli déle, tam bych ještě pár dní vydržela. 

Paní Anno, moc vám děkuji za pomoc a tipy na tuto dovolenou. Moc jsme ocenily hlavně ty zařízené převozy. Jak jsem psala, dělám sama v cestovce ale zrovna s Malajsii žádné zkušenosti nemáme – až teď 😊.
Je fajn, že tam máte partnery a vše je pak dobře zařízené.

Jiří N.

Zhruba před třemi týdny jsme se vrátili z dovolené v Keni. Tento individuální způsob dovolené jsme s rodinou realizovali poprvé. Neměli jsme žádnou podobnou zkušenost a proto jsme byli z počátku nervózní, jak a jestli bude vše fungovat. Za CK se nás ujala paní Dominika Uřičářová, která nám pomohla s organizací celé dovolené. Zařizovala letenky, víza, ubytování a ostatní záležitosti co jsme si vymysleli. V Keni se o nás na safari starala delegátka Eliška. Když jsme ji požádali, že mimo plán chceme některý den ještě navštívit Mombasu, nic nebyl problém a vše zařídila. Obě dámy musím moc pochválit! Jsou to ve svém oboru skutečné profesionálky, kterých jsme zase tolik neviděli. Vše k mému úžasu doslova klapalo na výbornou bez jakéhokoli zádrhelu. Doporučená letecká společnost fungovala dobře, hotel byl krásný, safari a výlet do Mombasy úžasný. Díky jim jsme si dovolenou užili na maximum a chtěli bychom se do Keni opět někdy vrátit. Ještě jednou děkujeme za krásný zážitek, který se nedá slovy popsat.


Nahoru