Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa.

Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky …

Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem.

Detailní popis průběhu naší spolupráce →

 

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely i francouzský Réunion. Tyto ostrovní státy a Maledivy jsou ideálním místem pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Vietnamu.

Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat.

Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.

Jana Nováková

 

Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

 

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii.

Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně.

Naši spokojení klienti

Petra Š.

Dobrý den pane Antoš,

chtěla bych Vám moc poděkovat za zprostředkování nádherné dovolené na Mauriciu v hotelu Paradis Beachcomber. Vámi doporučený hotel měl všechny služby na velmi vysoké úrovni, překrásnou dlouhou pláž a byl umístěn v malebné části ostrova. Velmi mile nás překvapila výborná kuchyně. Takovou jsme snad ještě nikde nezažili :). Celá dovolená zkrátka neměla jedinou chybičku. Vše bylo perfektně zorganizované, včetně výletů, transferů i služeb delegáta. Máme opravdu na co vzpomínat :)).

 

Kateřina K.

S „Dovolenou snů“ jsme se vypravili na naši druhou dovolenou, tentokrát na Bali. Paní Burianová pro nás opět našla optimální letecké spojení a zařídila transfery na místě a hotely, které jsme měli vyhlédnuté. Na doporučení kanceláře jsme se v Ubudu ubytovali v hotelu Komaneka at Bisma. Hotel se nachází nedaleko centra, a přesto má člověk pocit, jako by byl ubytovaný v džungli. Z hotelového pokoje se vyklubalo velmi prostorné apartmá s velikánskou koupelnou a terasou s výhledem na hotelová rýžová políčka a nekonečnou vegetaci. V hotelu je velmi milý personál, dobře vaří a má krásný 33m dlouhý bazén. Doporučuji si zajít v hotelu na masáž, kterou si vychutnáte u malého vodopádu.

Z hotelu je to procházkovým tempem 15 minut do Opičího lesa. Když si s sebou vezmete ovoce pro makaky, uvidíte, jak budou nadšení. Ubud je kulturním centrem Bali, odkud se dají dělat výlety do okolí. Je tam divadlo, galerie, obchody s uměním a nábytkem a dobré restaurace. Gurmetům doporučuji zarezervovat si s dostatečným předstihem místa v Locavore. Komu se nepoštěstí se tam dostat (což byl náš případ), tomu nabídnou výbornou sesterskou restauraci Nusantara specializovanou na indonéskou kuchyni. Jejich rýžová kachna pečená pět hodin v hliněné krustě byl kulinářský zážitek, kvůli kterému bych tam jela okamžitě znovu. Komaneka je malá rodinná hotelová síť a pokud si vyberete jiný z jejích hotelů, budete určitě také velmi spokojení.

Děkuji mockrát paní Burianové za její perfektní servis. Byla jsem zvyklá cestovat po vlastní ose, ale paní Burianová mě rozmazlila.

Blanka a Roman N.

Dobrý den,paní Burianová,
Chtěli bychom poděkovat za krásnou svatební dovolenou a hlavně za svatební den na Mauriciu. Vše proběhlo podle našich představ a se vším jsme byli spokojeni. Hlavně ubytování a jídlo bylo luxusní.
Moc děkujeme a doufáme, že se tam ještě podíváme se synem. S pozdravem Blanka a Roman.

Iveta a Petr. K.

Chtěli bychom Vám poděkovat za zprostředkování zájezdu na Mauricius.
Vše probíhalo bez komplikací a vše bylo přesně tak, jak jsme se předem domlouvali.
Celou dovolenou jsme si velmi užili.

Budeme Vás dál doporučovat.

Michal P.

Pan Antoš z Dovolené Snů nám zajišťoval dovolenou na Maledivách. Rád bych mu poděkoval za vstřícnost a trpělivost. Naše představy se několikrát změnili a vždy reagoval velice rychle, nebyl problém se domlouvat i v neděli večer. Hodně nám také pomohly jeho tipy při výběru hotelu, kdy nám otevřeně popsal výhody a nevýhody jednotlivých variant. Výsledkem bylo, že jsme zažili opravdovou dovolenou snů.

Jana a Jan V.

Děkujeme především panu Antošovi za rady a zprostředkování naší dovolené na Maledivách. Komunikace, reakce na dotazy 100% ! Vše klaplo do poslední maličkosti. Pro naši rodinu opravdu dovolená snů!! Vřele všem doporučujeme. Určitě se na cestovní kancelář znovu obrátíme. Máme v plánu Mauricius.

Antonín H.

Dobrý den,

vážená paní Jano,vrátili jsme se v úterý. Dovolená proběhla k naší spokojenosti a musím vám poděkovat za skvělou spolupráci a bezchybný servis. Pokud budu mít příležitost tak vás budu propagovat a kdybych chtěl jet ještě někam, tak  určitě pojedu s vaší CK.

Díky

Jitka S.

Dobrý den, paní Burianová,

chtěla bych Vám poděkovat za užasný pobyt ve Four Seasons na Langkawi, byli jsme velice spokojeni a samozřejmě děkujeme za Vaši péči, kterou jste nám při zajišťování pobytu věnovala.

S přáním hezkého dne

Veronika K.

Právě jsme se s přítelem vrátili z dovolené ve Vietnamu, která byla od A až do Z naplánovaná a zorganizovaná Dovolenou Snů. Již od prvního kontaktu se slečnou Janou byla cítit snaha nám vyjít maximálně vstříc a všechno naplánovat k naší maximální spokojenosti. Týden před odjezdem nám byl odeslán balíček se všemi instrukcemi, letenkami a vouchery a my se vesele vydali na cestu. Bylo to úžasných 15 dní plných zážitků a tímto bychom chtěli slečně Janě a celé Dovolené Snů moc poděkovat!

Manželé Ch. a M.

Dobrý den,

koncem minulého týdne jsme se s manželem vrátili z dovolené na Seychelách, kterou jsme absolvovali s Vaší společností za asistence paní Bc. Jany Burianové. Paní Burianová organizovala i dovolenou mé dcery Alžběty M. v lednu 2018 na Maledivy.

Za naši celou rodinu bych chtěla velmi pochválit aktivní a flexibilní přístup Vaší specialistky. Dovolenou jsme poptávali i u společnosti D…..a, kdy zpětná vazba jejich specialistů byla na podstatně nižší úrovni. Paní Burianová obratem reagovala na naše mejly popř. telefonovala, konzultovala s námi naše obavy z přesunů mezi ostrovy, zajímala se o kvalitu služeb i v době pobytu. Její perfektní přístup byl důvodem k tomu, že jsme koupili zájezd u Vaší společnosti a nyní mohu napsat, že to byla skvělá volba. Byli jsme spokojeni s organizací zájezdu i se službami.

Vím, ze své pracovní praxe, že lidé velmi často kritizují, ale málo chválí. Tady je to na místě, a proto tak činím.

Pozdravuji celý Váš tým, paní Burianovou obzvlášť, a přeji Vám mnoho spokojených klientů.

Pozn.: pobyt Villa Veuve (La Digue) + Valmer (Mahé)


Nahoru