Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa.

Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky …

Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem.

Detailní popis průběhu naší spolupráce →

 

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely, Srí Lanku i francouzský Réunion. Tyto ostrovní státy Maledivy i Zanzibar jsou ideálním místem pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Mexika, MalajsieVietnamu.

Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat.

Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.

Jana Nováková

 

Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

 

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii.

Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně.

Jsme členem Asociace cestovních kanceláří České republiky (ACK ČR).

Naši spokojení klienti

Noemi a Jan K.
Dobrý den,

děkujeme za vynikající servis při výběru a zařizování všech náležitostí ohledně naší dovolené na Seychelách. Na cestovní kancelář Dovolená snů jsme dostali tip od známých. Naše očekávání byla v osobě Jakuba Antoše skvěle naplněna. Velmi jsme ocenili nadstandartně proaktivní přístup, ochotu a rychlost s jakou byly všechny nezbytnosti vyřešeny. Pro pobyt jsme vybrali ostrov Praslin a hotel Acajou. Byli jsme maximálně spokojení, jak s hotelem tak i s krásnou pláží přímo u něj.

Během naší dovolené jsme podnikli výlet na ostrov La Digue a pláž Source d’Argent. Navštívili rezervaci Vallee de Mai. Vyzkoušeli šnorchlování na otevřeném moři okolo ostůvku St. Pierre nebo na pláži Anse Lazio. Jeden z velkých zážitků byl i výlet malou lodí do ptačí rezervace na ostrově Cousin. Celkově jsme si dovolenou užili podle našich představ.
Aneta J.

Moc děkujeme panu Jakubovi z brněnské kanceláře za zprostředkování té nejkrásnější dovolené, kterou jsme zažili. Komunikace a osobní zájem pana Jakuba, aby dovolená proběhla bez komplikací, byla až neuvěřitelná. Pro líbánky jsme si vybrali rezort Safari Island, který se nachází na malém maledivském ostrově 60 km od hlavního města MALE. Služby hotelu a přístup personálu byly nadstandardní, opravdu ráj na zemi  Jsem celiak, takže jsem měla obavy z jídla, ale jak se ukázalo zcela zbytečně…v letadle jsem měla zajištěné speciální jídlo a v hotelu si mě vždy našel kuchař a řekl mi, co mohu a co ne. Na přání mi uvařil i těstoviny a každé ráno jsem měla připravený čerstvý bezlepkový chleba  Vřele doporučujeme! Přijeli jsme sice o 5 kilo těžší, ale zcela odpočatí a zrelaxovaní.

Eva J.
I my jsme díky „Dovolené snů“ prožily dovolenou snů 🙂 Díky doporučení Jakuba Antoše jsme si vybrali nádhernou destinaci = Mauricius a jeho typ na hotel byl přesný. V hotelu Emeraude Beach Attitude jsme se cítili jako doma. Od ubytování přes stravu až po osobní jednání personálu bylo všechno na jedničku s hvězdičkou.
Mauricius je ráj na zemi plný milých a příjemných lidí.
Pobyt jsme si zpříjemnili ještě více díky třem výletů, z čehož jeden byl pořádaný spřátelenou místní agenturou Connection, kde nám průvodcem byl delegát Miloš. Byl pro mne takovým zážitkem, že jsem na konci výletu nebyla schopná slova dojetím.
Kompletní servis spojený s výběrem dovolené, zajištění pobytu i letu byl pro nás velmi příjemný a cestovní kancelář Dovolená snů můžeme každému jen doporučit. Naprosto nadšení jsme byli z jednání s panem Antošem. Jeho ochota, vstřícnost, trpělivost, profesionalita a osobní zájem o spokojenost klientů je více než nadstandardní!! Díky!!
Gabriela s rodinou

Ďakuuujem za super výber dovolenky. Hlavne p. Antošovi za všetky info ešte aj počas dovolenky (bez problémov odpovedal). Tešíme sa na ďalšiu destináciu.

Ivana a Vladimír S.
Petra a Miloš K.
Dobrý den paní Nováková,
Chtěli by jsme Vám moc poděkovat za zprostředkování další úžasné dovolené, tentokrát v Malajsii.
Ubytování, zaměstnanci a servis bylo naprosto bezchybné. Každý den v pralese nás něčím překvapil a ohromil. Připadali jsme si jako Alenka v říši divů.
Ještě jednou moc děkujeme za nádhernou zkušenost a Vaši perfektní spolupráci.
Už teď se těšíme na další dovolenou s Vámi.
Petra Š.

Dobrý den pane Antoš,

chtěla bych Vám moc poděkovat za zprostředkování nádherné dovolené na Mauriciu v hotelu Paradis Beachcomber. Vámi doporučený hotel měl všechny služby na velmi vysoké úrovni, překrásnou dlouhou pláž a byl umístěn v malebné části ostrova. Velmi mile nás překvapila výborná kuchyně. Takovou jsme snad ještě nikde nezažili :). Celá dovolená zkrátka neměla jedinou chybičku. Vše bylo perfektně zorganizované, včetně výletů, transferů i služeb delegáta. Máme opravdu na co vzpomínat :)).

 

Kateřina K.

S „Dovolenou snů“ jsme se vypravili na naši druhou dovolenou, tentokrát na Bali. Paní Burianová pro nás opět našla optimální letecké spojení a zařídila transfery na místě a hotely, které jsme měli vyhlédnuté. Na doporučení kanceláře jsme se v Ubudu ubytovali v hotelu Komaneka at Bisma. Hotel se nachází nedaleko centra, a přesto má člověk pocit, jako by byl ubytovaný v džungli. Z hotelového pokoje se vyklubalo velmi prostorné apartmá s velikánskou koupelnou a terasou s výhledem na hotelová rýžová políčka a nekonečnou vegetaci. V hotelu je velmi milý personál, dobře vaří a má krásný 33m dlouhý bazén. Doporučuji si zajít v hotelu na masáž, kterou si vychutnáte u malého vodopádu.

Z hotelu je to procházkovým tempem 15 minut do Opičího lesa. Když si s sebou vezmete ovoce pro makaky, uvidíte, jak budou nadšení. Ubud je kulturním centrem Bali, odkud se dají dělat výlety do okolí. Je tam divadlo, galerie, obchody s uměním a nábytkem a dobré restaurace. Gurmetům doporučuji zarezervovat si s dostatečným předstihem místa v Locavore. Komu se nepoštěstí se tam dostat (což byl náš případ), tomu nabídnou výbornou sesterskou restauraci Nusantara specializovanou na indonéskou kuchyni. Jejich rýžová kachna pečená pět hodin v hliněné krustě byl kulinářský zážitek, kvůli kterému bych tam jela okamžitě znovu. Komaneka je malá rodinná hotelová síť a pokud si vyberete jiný z jejích hotelů, budete určitě také velmi spokojení.

Děkuji mockrát paní Burianové za její perfektní servis. Byla jsem zvyklá cestovat po vlastní ose, ale paní Burianová mě rozmazlila.

Blanka a Roman N.

Dobrý den,paní Burianová,
Chtěli bychom poděkovat za krásnou svatební dovolenou a hlavně za svatební den na Mauriciu. Vše proběhlo podle našich představ a se vším jsme byli spokojeni. Hlavně ubytování a jídlo bylo luxusní.
Moc děkujeme a doufáme, že se tam ještě podíváme se synem. S pozdravem Blanka a Roman.

Iveta a Petr. K.

Chtěli bychom Vám poděkovat za zprostředkování zájezdu na Mauricius.
Vše probíhalo bez komplikací a vše bylo přesně tak, jak jsme se předem domlouvali.
Celou dovolenou jsme si velmi užili.

Budeme Vás dál doporučovat.


Nahoru