Arenas del Mar je pětihvězdičkový resort na pobřeží Kostariky v oblasti Manuel Antonio, kde se luxus mísí s přírodou. Je zasazený do stejnojmenného národního parku.  Nebo chcete – li, uprostřed deštného pralesa s možností pozorovat lenochody, opice a jiné obyvatele této nádherné země. Dostat se do tohoto unikátního resortu není ani složité – po příletu na hlavní letiště ještě přeletíte 20 minutovým vnitrostátním letem do Quepos, odkud si vás vyzvedne hotelový personál.

 • resort na pláži
 • součástí Národního Parku
 • ubytování s výhledem na oceán
 • pozoruhodná zvěř přímo v resortu
 • udržitelný resort
 • jediný luxusní resort v této oblasti
 • vhodné k návštěvě prosinec – duben
 • přístup na dvě pláže
 • hoteloví průvodci
 • vozítka pro rychlejší pohyb v resortu

Arenas Del Mar nadchne úplně všechny věkové kategorie. Tento udržitelný luxusní resort je jediný svého druhu v oblasti Manuel Antonio. Má přímý vstup na pláž, dva bazény v úrovni horizontu, v areálu se můžete pohybovat na takzvaných Green car – vozítkách. Resort je skvěle uzpůsoben jak dětem, tak i osobám s horší mobilitou. V resortu můžete spatřit opice, lenochody nebo jiná vzácná zvířata. Prozkoumat můžete deštný prales Manuel Antonio, který vám leží přímo u nohou.

Pláže jsou k dispozici dvě – klidnější Playitas a divočejší Espadilla, kde si můžete zasurfovat. Z této pláže se podél pobřeží dostanete přímo do městečka Manuel Antonio. Krásné výhledy zaručeny.

S hotelovým průvodcem se můžete vydat s dalekohledem pozorovat unikání život v deštném pralese – uvidíte různé druhy barevných ptáčků, papoušků, lenochody, leguány, opice, tukany a jiné.

Za dobrodružstvím se můžete vydat také na Nauyaca vodopády, zkusit zip-lining, díky kterému se proletíte korunami stromů v džungli. Dále se můžete vydat za pozorováním velryb, zkusit si surfovat, sjet divokou řeku na raftech, podívat se na vanilkovou farmu, prozkoumat podmořský svět se šnorchlem, projít se po úzkých zavěšených mostech přes řeku nebo si zdarma v resortu vyzkoušet přípravu pravých tortill.

Arenas del Mar resort se může pyšnit 37 luxusními apartmány s výhledy na oceán, Národní Park Manuel Antonio nebo deštný prales.

Garden room (49m2) – poblíž Mirador restaurace a bazénu, velká manželská postel, koupelna a malá terasa k tropickému odpočinku. Ubytují se zde maximálně dvě dospělé osoby.

Ocean breeze Superior room (44m2) – výhledy do deštného pralesa a na oceán z přízemí, je tu možné ubytovat maximálně 2 dospělé osoby. Ložnice s velkou manželskou postelí, koupelna a venkovní terasa

Ocean view Superior room (45m2) – krásné výhledy na oceán, ubytuje maximálně 2 dospělé osoby, velká manželská postel, obývací pokoj, koupelna a venkovní terasa.

Ocean Breeze Suite (90m2 ) – apartmá s výhledy na Tichý oceán skrz Národní Park ubytuje maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé a dvě děti. Jedná se o jedno ložnicový apartmán s jednou koupelnou, obývacím pokojem a terasou s privátní vířivkou a lehátky.

Ocean View Premium Suite (98m2) – apartmá s úchvatnými výhledy na prales Manuel Antonio a na oceán ubytuje maximálně 3 osoby nebo 2 dospělé a 2 děti. Nachází se ve 2. nebo 3. podlaží a má k dispozici jednu ložnici, dvě koupelny, obývací pokoj a terasu s vlastní vířivkou a lehátky.

Playitas suite (120m2)- apartmá vhodné k ubytování početné rodiny nebo skupiny přátel, 2 ložnice, 3 koupelny, 1 velká manželská postel, dvě oddělené postele, pohovka, balkon s privátní vířivkou. Poblíž pláže a plážové restaurace Playitas. Apartmá ubytuje až 8 osob ( 6 dospělých a 2 děti)

 • dovolená snů 37 aparmánů v 6 kategoriích
 • dovolená snů klimatizace, větrák, mezinárodní volání zdarma, iPad, WiFi, treror, TV, kávovar, minibar, župan, fén, deštník, baterka
 • dovolená snů oceán, prales
 • dovolená snů snídaně

Resort disponuje dvěma restauracemi, z čehož restaurace Playitas se nachází přímo na krásné písečné pláži – pochutnáte si zde na precizně sestaveném menu, na kterém nechybí ani pestré možnosti gluten-free, vegan či vegetariánských jídel. Zřetel je brán i na děti, pro které je zde možnost zdravých jídel a menších porcí. Po setmění se zde pořádá venkovní grilování. Zajděte si do Playitas na oběd či na večeři.

A la carte snídaně je pro každého hosta připravená v restauraci Mirador, která má naopak úchvatné výhledy na oceán shora. I zde je připravena široká škála pokrmů, včetně gluten-free, vegan a vegetariánských jídel. Venkovní posezení a venkovní bar si určitě nesmíte nechat ujít. Po setmění si můžete poslechnout živou hudbu. V restauraci Mirador posnídáte a povečeříte.

Obě restaurace podporují místní farmáře a proto veškeré suroviny jsou bio kvality.


Nahoru