Avani Sepang Goldcoast Resort vybíhá do zálivu Malacca v podobě palmy. Vily na kůlech jsou jedinečným místem, jak strávit dovolenou u moře v dosahu hlavního města Kuala Lumpur (cca hodinu jízdy) a historického přístavu Malacca. Snoubí se odpočinek na pláži s historií i moderní dobou. To je důvod proč zde strávit dovolenou. Cesta z mezinárodního letiště Kuala Lumpur zabere zhruba 30 minut.

V srdci palmy je restaurace s bazénem. Vily jsou dokonalým útočištěm s komfortem a klasickým využitím dřeva. Vlahý vánek Vás bude osvěžovat při posezení uvnitř vily i na terase.

Na pobřeží Sepangu se dá cestovat po celý rok, neboť teploty se drží stále kolem 31°C. Po celý rok můžou přijít krátké přeháňky, kdy největší úhrn je v březnu a dubnu. Od června do srpna je naopak nejsušší období.

 • Jen 30 minut od letiště a hodinu od centra Kuala Lumpur
 • Vily nad vodou jenž tvoří palmu
 • Kombinace moře, města i historie
 • Mnoho vyžití a restaurací
 • Ideální po celý rok

Během pobytu nemusí Vaše tělo jen zahálet. Můžete využít sportovního vybavení, ať už jde o vodní sporty, kdy jsou k dispozici kánoe, windsurfing. Dále aktivity na pláži – volejbal, ping pong, petanq. Půjčit si můžete kolo či se rovnou vydat na organizovaný výlet na kolech. Nesmíme zapomenout ani na bazén, fitness, jógu, Zumbu atd.

Pokud jde o výlety, hotel organizuje půldenní či denní výpravy. Můžete se vydat na řeku s mangrovníky, na okruh F1 Sepang, Putrajaya, historickou Malaccu, do záchranné stanice slonů a samozřejmě do hlavního města Kuala Lumpur.

Místní Spa pracuje zejména s bylinkami. Postará se nejen o Vaše tělo, ale i dovolí odpočinout mysli.

Resort je jedinečný konceptem vil nad vodou, jenž tvoří pro letecký pohled palmu v zálivu. Moderní interiér kombinuje přírodní materiály a místní tradici. Prostory dostávají na útulnosti použitím polštářů, závěsu, uměleckých kousků i květin. Lůžka jsou opatřena moskytiérou pro klidný spánek.  Během soumraku můžete vychutnat skleničku na terase přímo nad vodami oceánu.

Superior pokoje (52 m2) jsou situovány v prvním a druhém podlaží podél hlavní cesty na palmě. Všechny mají výhled na moře z privátní terasy či balkonu. Lze volit mezi pokoji s jedním lůžkem King-size, nebo dvě oddělená lůžka. V koupelně je sprcha.

Family vila (82 m2) tento druh ubytování má dvě ložnice, obývací část a dvě koupelny. Terasa je ideálním místem ke sledování moře. Umístění na palmě.

Dvou-ložnicová vila (122 m2) oproti Family vile ještě více prostoru a hlavní ložnice má navíc šatnu. Také jsou zde dvě LCD TV.

Troj-ložnicová vila (232 m2) je tou největší co resort nabízí. Tři ložnice s třemi koupelnami, velký obytný prostor i s jídelním stolem, prostorná terasa.

 • dovolená snů 315 pokojů 4 kategorií
 • dovolená snů Wi-Fi, klimatizace, fén, malá lednice, trezor, župan a pantofle, TV
 • dovolená snů moře
 • dovolená snů snídaně

V Avani Sepang Goldcoast Resort najdete celkem pět restaurací a dva bary.

Sepoi-Sepoi servíruje zejména pokrmy Malajské a Čínské kuchyně.

Bila- Bila ve středu palmy se specializuje na mezinárodní kuchyni.

Hai Sang Lou a Stimbot je místem, kde si pochutnáte na tradičních čínských specialitách.

Perahu je umístěna na pláži a pořádají se tu barbecue, kdy k zpříjemnění posezení hraje živá hudba.

Selat Bar je místem, kde si rádi poslechnete jezz a flamengo při sklence dobrého pití.

Samozřejmostí je i servis na pokoj a to během 24 hodin denně.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená, 2 osoby, 7 nocí + 2 noci cesta (říjen), snídaně

Cena na osobu:

 • ubytování v dvoulůžkovém pokoji Superior 1.950,-Kč x 7 (15% sleva při min. 46 dnů před cestou)
 • optimální cena letenky Praha – Kuala Lumpur – Praha 16.500,-Kč
 • transfery autem 2.740,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 30.850,-Kč


Nahoru