Pětihvězdičkový resort Belle Mare Plage se nachází na východním pobřeží ostrova Mauricius. Přímo u resortu se nachází stejnojmenná nádherná bílá písečná pláž s tyrkysovou lagunou, která se řadí mezi ty nejhezčí na ostrově. Pobřeží je chráněno korálovým útesem, několik desítek metrů je laguna poměrně mělká, místo je vhodné i pro šnorchlování. Resort se nachází hodinu od letiště.

 • krátce po rekonstrukci
 • jedna z nejkrásnějších pláží ostrova
 • největší bazén na Mauriciu, s odděleným prostorem pro děti
 • rodinné pokoje pro větší rodiny
 • spousty vodních sportů a dalšího vyžití
 • v rámci resortu několik restaurací
 • široké All Inklusive

V resortu se nachází Spa centrum, které nabízí pestré vyžití a regenerování. Zajít si můžete třeba do vířivky, sauny nebo páry, zaplavat si v chlazeném/vyhřátém bazénu nebo si užít jednu z masáží. Vstup je zdarma a jen pro dospělé od 18 let. Kromě lázní se v resortu nachází také fitness centrum.

Z vodních sportů si zdarma můžete vyzkoušet windsurfing, šlapadla, kajaky, vodní gymnastiku, vodní lyžování, paddleboarding či šnorchlování. Za příplatek potom motorové čluny, potápění, kitesurfing nebo katamarány a další.

Z pozemních sportů je potom zdarma vstup do tělocvičny, jóga, tenis, plážový volejbal, Tai Chi či stolní tenis. Za příplatek potom půjčení kol, hraní počítačových her či golf. Pro děti je tu pak dětský koutek a pro teenagery Studio 17.

Pokoje jsou laděny do přírodních tónů s lehkými tropickými barvami a nachází se ve třech podlaží. Možné si vyžádat i pokoj s přístupem k výtahu.

Junior Suite je celkem 60 pokojů o velikosti 60 m2. Pokoje jsou laděny do světlých tónů. Najdete zde ložnici s manželskou postelí. Maximální kapacita pokoje jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě. Dítě spí na rozkládacím gauči.

Junior Suite s výhledem na bazén se nachází blízko centra resortu, je vhodně zařízen pro fyzicky postižené osoby a má přímý přístup k bazénu. Celkem 27 pokojů o rozloze 60 m2. Z pokoje se vám naskytne především výhled na bazén, do tropické zahrady či na lagunu. Maximální kapacita pokoje jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě. Třetí osoba spí na rozkládací pohovce.

Romantic Junior Suite je celkem 22 pokojů o velikosti 60 m2. Ideální pro páry.

Junior Suite s výhledem na pláž je celkem 25 pokojů s terasou. Výhled z pokoje směřuje na lagunu, ale i do zahrad. Kapacita pokoje jsou 2 dospělí a 1 dítě nebo 3 dospělí. K dispozici pro třetí osobu rozkládací pohovka.

Ocean Suite jsou 4 pokoje, které se nachází blízko pláže. Jejich rozloha je 90 m2. Ideální pro páry.

LUX Suite (Honeymoon Suite) je celkem 7 pokojů o velikosti 95 m2. Ideální pro páry.

The LUX* Suite je pokoj s rozlohou 240 m2. Uvnitř najdete vlastní solárium, venku na vás čeká úžasný výhled do zahrad. Maximální kapacita pokoje jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti. Možnost propojení pokojů.

Family Suite je pokoj vhodný pro větší rodiny. Uvnitř najdete manželskou postel a 2 samostatné postele. Rozloha pokoje činí 120 m2. Je propojitelný s pokojem Junior Suite. Do tohoto největšího pokoje je možné ubytovat až 4 dospělé osoby spolu s 4 dětmi nebo 2 dospělé a až 6 dětí.

 • dovolená snů 174 pokojů s výhledem na moře
 • dovolená snů TV, WiFi zdarma, minibar, terasa/ balkón, kávovar/ rychlovarná konvice, manželská postel velikosti King, drink na uvítanou po příjezdu, fén, sejf, telefon, větrák, klimatizace, toaletní potřeby, přezůvky, župany
 • dovolená snů bazén, laguna, zahrada
 • dovolená snů polopenze, plná penze, All Inklusive

LUX Belle Mare Plage nabízí svým hostům celkem 4 restaurace, 2 bary, kavárnu a čajovnu. Hlavní restaurace Mixe nabízí snídaně formou bufetu a večeře také formou bufetu, ale každý den s jinou nabídkou.

Do plážová restaurace Beach Rouge si zajdete na oběd, který je zde formou á la carte a k večeři vám zde nabídnou středomořskou kuchyni. Téměř po celý den si můžete zajít na čaj do místní čajovny nebo si dát čerstvě praženou kávu v Café LUX*.

Další restaurací je pak Duck Laundry, kde si pochutnáte na čínské kuchyni, kde jako hlavní lákadlo jsou kachny na různý způsob či čínské nudle, otevřeno pouze v době večeří. Během dne se můžete osvěžit v K baru, kam si zajděte na řemeslné pivo z pivovaru. Pokud jste milovníky rumu, pak navštivte Mari Kontan.

Poslední restaurací je Amari by Vineet, což je indická restaurace, která má otevřeno pouze v době večeří. Vstup dětí od 8 let.


Nahoru