Paradis Beachcomber Golf Resort je největším a nejpoutavějším resortem v Indickém oceánu s perfektní nabídkou služeb. Ve spojení se sesterským hotelem Dinarobin tvoří dokonalé zázemí pro náročné hosty. Paradis má vynikající polohu na Mauriciu v jihozápadním cípu ostrova pod horou Le Morne. K dokonalosti přispívá proslulé golfové hřiště, hlubokomořský rybolov i super potápění. Je to sen všech milovníků sportu i přírody, pro milovníky relaxace a odpočinku je vhodný sesterský Dinarobin. Architektura obou resortů je cítit mauricijským stylem a citem pro detail. Jde o dokonalý sportovní ráj.

 • Po rekonstrukci v 2023
 • Jihozápadní pobřeží pod horou Le Morne
 • Nejlepší pláž na Mauriciu
 • Sportovní vyžití i s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm
 • Vodní lyžování…
 • Dětský klub
 • Servis 7 restaurací
 • dva resorty jsou Vám k dispozici

Svatební balíček, mnoho speciálních výhod – vždy při kalkulaci.

Více o nabízených slevách ↓

SVATBA NA PLÁŽI – PARADIS BEACHCOMBER GOLF RESORT

Svatební balíček základ:

 • administrativní poplatky
 • transfery autem na úřady a zpět
 • asistence místního partnera v AJ (za příplatek lze i v ČJ)
 • při příjezdu pozornost – čokoláda a sekt
 • koordinátorka svatby
 • svědci
 • pouze jedna svatba v daný den v resortu
 • svatební obřad, místo s dekorací
 • pokud je volný pokoj pro nevěstu na přípravu
 • slavnostní snídaně na pokoji
 • svatební kytice pro nevěstu
 • květ pro ženicha
 • svatební dort pro 10 osob

Informace k vyššímu balíčku a extra službám si vyžádejte.

Výhody svatební cesty, výročí svatby a možnosti obnovy slibu na vyžádání. 

Změřte síly na velkolepém International Championship Golf course (18 jamek Par 72). Hřiště je vhodné pro profesionály i pro začínající hráče. K dispozici jsou golfové balíčky s neomezenou hrou. Navíc hosté Paradisu mají možnost zahrát si na dalších dvou hřištích na Mauriciu.

Aktivit je zde dost, zapojte se do sportů jako je tenis (6 osvětlených kurtů), stolní tenis, volejbal, fotbal či za poplatek horská kola . Fitness centrum je výtečné, s rotopedy, posilovnou a aerobikem.

Nejkouzelnější laguna ostrova Mauricius přiměje vyzkoušet vodní lyže, windsurfing, kajak, šlapadlo, loď se skleněným dnem, malé jachty, šnorcholování. Za poplatek: kite-surfing, potápění, nebo rybolov.

Paradis Wellness Centrum vás zbaví únavy saunami, hammam, masážemi a salóny krásy, je perfektním místem pro dotvoření příjemné dovolené. Dětem od 3 do 12 let se během dne dostane perfektní péče od kvalifikovaných pečovatelek v Bob Marlin Club.

Paradis Hotel nabízí odpočinkovou atmosféru s mauricijskou kulturou i živou zábavou každý večer. Zamilují si ho nejen zamilované dvojice, ale i jiní aktivní hosté. Velmi vhodný je pro svatební obřady. Své místo si zde najdou rodiny s dětmi a to i dospívajícími.

Nezapomenutelný je západ slunce na horizontu i hora Le Morne v pozadí. Široká nabídka elegantního ubytování začíná

Junior Suite (dříve Tropical pokoj) 76 m², ubytuje 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti do 17 let (vše je jeden prostor). Je situován v srdci resortu v zahradě s výhledem do zeleně, je blíže hezčí části pláže.

Junior Suite Ground Floor (dříve Tropical pokoj) 76 m², ubytuje 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti do 17 let (vše je jeden prostor). Je situován v srdci resortu v přízemí zahrady, je blíže hezčí části pláže.

Paradis Bay View (dříve Ocean pokoj) 50m² s výhledem do zahrad. Leží v klidnější části resortu a je obklopen zelení. Sestává z ložnice  spojené s obývacím pokojem, a prostorné koupelny s vanou i sprchovým koutem. Privátní terasa skýtá příjemné místo na odpočinek s krásnými výhledy. Ocean pokoj v resortu Paradis Beachcomber ubytuje až 3 dospělé, nebo 2 dospělé a 1 dítě do 17 let. 

Paradis Beachfront (dříve Ocean Beachfront) pokoj identický pokoj jako Ocean, s tím rozdílem, že leží přímo u pláže a nabízí krásné výhledy na moře.

Junior Suite Beachfront je identický jako Tropical pokoj, s tím rozdílem, že leží přímo u pláže a nabízí krásné výhledy na moře.

Senior Suite Beachfront měří 147 m² a je jen pár kroků od pláže s výhledem na lagunu. Částečně privátní zahrada, ze které je vstup do koupelny (Suite situované v prvním patře mají schůdky vedoucí přímo na pláž). Výhoda speciálně vyhrazené části pláže s lehátky a plážovým kioskem. Ubytuje až 3 dospělé nebo 2 dospělé + 2 děti do 17 let. 

Paradis Beachfront Suite (dříve Ocean Beachfront Suite) nabízí prostor 94m². Leží přímo u moře s výhledem na oceán. Zároveň poblíž centra vodních sportů a restaurací, nabízí zároveň soukromí a zároveň rychlý přístup ke všemu. Ubytuje až 3 dospělé nebo 2 dospělé + 1 dítě do 17 let. 

2-bedroom Family Suite (dříve 2-bedroom Tropical Family Suite) s 2 ložnicemi (152 m²) a prostornou terasou je perfektním útočištěm pro rodiny. Jedná se o dva propojené Tropical pokoje. Max. 2 dospělí + 4 děti do 17 let.

2-bedroom Paradis Family Suite Beachfront (dříve 2-bedroom Ocean Beachfront Family Suite) leží přímo u pláže a má výhledy na moře. Jedná se o dva propojené pokoje Ocean Beachfront. Prostor 100m². Jsou v 1. patře, kde po schodech se vyjde do patra, kde po pravé straně je ložnice rodičů s manželskou postelí, šatnou a prostornou koupelnou a po levé straně je obývací pokoj se vstupem do dětského pokoje se 2 oddělenými postelemi a vlastní koupelnou. Schody mají zavírací zábranu proti spadnutí. Max. 2 dospělí + 3 děti do 17 let.

Paradis Luxury Family Suite Beachfront (dříve 2-bedroom Luxury Ocean Beachfront Family Suite) je nejprostornější rodinná Suite v resortu s 223 m² a dvěma ložnicemi. Leží přímo u pláže a nabízí krásné výhledy na moře. Suite situované v prvním patře mají schůdky přímo k pláži. Max. 2 dospělí + 3 děti do 17 let.

2-bedroom Family Suite Beachfront (dříve 2-bedroom Beachfront Family Suite) – jedná se o 2 propojené Junior Suite Beachfront v moderním designu.

2-bedroom Senior Family Suite Beachfront (dříve 2-bedroom Luxury Beachfront Family Suite) – 223m2

Paradis Vila – 275 m², luxusní vila pro nejnáročnější klienty přímo u pláže. Obývací pokoj s domácím kinem vedoucí na prostornou terasu, privátní zahrada, 3 ložnice a 3 koupelny, plně vybavená kuchyňka (šéfkuchař na zavolání), barbecue, venkovní gazebo s jídelním koutem, venkovní sprcha. Služby osobního sluhy, golfové vozítko k dispozici. Kapacita max. 6 dospělých nebo 4 dospělí + 3 děti do 17 let.

Nejlepším ubytováním v resortu Paradis Beachcomber je Prezidentská vila (450 m²) s 4 ložnicemi a 4 koupelnami. Kapacita max. 8 dospělých nebo 6 dospělých + 4 děti do 17 let.

 • dovolená snů 286 pokojů, Suite a vil
 • dovolená snů klimatizace, minibar, fén, telefon, TV, kávovar
 • dovolená snů laguna i oceán
 • [akce] slevy při svatební cestě i výročí svatby
 • dovolená snů snídaně, polopenze, Escape package

Čtyři hotelové restaurace lákají vyzkoušet vytříbenou chuť mauricijské gastronomie a místních proslulých šéfkuchařů, delikátní kombinaci západních kulinářských tradic s kořením a pikantností východu. Výhodou je, že hosté Paradis Beachcomber mohou využívat také restaurací sesterského resortu Dinarobin. 

Le Brabant u bazénu nabízí denně bufety vždy na nějaké téma.

La Palma směrem k laguně je útulná italská restaurace.

Blue Marlin pod doškovou střechou přináší jedinečný výhled na moře, proslulá je nabídkou především ryb a darů moře.

Největší zážitek však přinese večeře v La Ravanne – vůně typické mauricijské kuchyně s rytmy tance sega, stoly jsou rozmístěny po písku.

Nabídka v 5 barech na pláži, u bazénu i v golf klubu je dokonalá.

V základu jsou pokoje a Suite se snídaní, lze připlatit polopenzi nebo Escape Package (=All Inclusive). Paradis vily snídaně, popř. polopenze. 

Escape Package zahrnuje (platnost do 10/2024):

 • oběd v Blue Marlin nebo La Palma, dvouchodový oběd -buď předkrm + hlavní chod a nebo hlavní chod + desert nebo v resortu Dinarobin Beachcomber: restaurace La Plage 
 • palačinky v Paradis Baru od 15:30-17:00 nebo svačina v resortu Dinarobin Beachcomber: Mahagony bar
 • neomezené nápoje podávané během obědu a večeře – pivo, voda, nealkoholické nápoje, čaj a káva, výběr vín
 • od 10.00 do 23.30 nápoje podávané v hlavním baru, Blue Marlin baru a Golf Club baru – voda, nealkoholické nápoje, džusy, milkshaky, domácí ledové čaje, nealkoholické koktejly, alkoholické koktejly s rumem, víno, výběr likérů (rum, vodka, gin, whisky, brandy), pivo, čaj, káva, horká čokoláda

Escape package platí od příjezdu klienta do odjezdu z hotelu.

Hotel může podmínky Escape Package bez předchozího upozornění změnit.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (březen), 2 osoby, All Inclusive

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Paradis Bay View (brzký nákup)
 • optimální cena letenky Praha – Mauricius – Praha  (přes Dubaj)
 • transfery, ČJ delegát 

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 91.230,-Kč

Marta Ž.
Dobrý den,
něco málo k našemu pobytu v hotelu Paradis….
Jméno hotelu říká vše…..
Nádherná udržovaná nekonečná pláž s čistým mořem a perfektním koupáním. Čisté prostorné ubytování, krásné okolí s možností golfu. Velmi chutné jídlo a ochotná usměvavá obsluha. Co víc si na dovolené přát…….
Děkujeme
Daniela D.

Dobry den, chtěli jsme Vám poděkovat za nádhernou dovolenou (líbanky). Vše bylo naprosto perfektní…oba hotely naprosto famózní. Ještě jednou děkujeme 🙂

Hezky den

Svatební cesta s dětmi v hotelech Beachcomber : Shandrani Beachcomber a Paradis Beachcomber

Petra Š.

Dobrý den pane Antoš,

chtěla bych Vám moc poděkovat za zprostředkování nádherné dovolené na Mauriciu v hotelu Paradis Beachcomber. Vámi doporučený hotel měl všechny služby na velmi vysoké úrovni, překrásnou dlouhou pláž a byl umístěn v malebné části ostrova. Velmi mile nás překvapila výborná kuchyně. Takovou jsme snad ještě nikde nezažili :). Celá dovolená zkrátka neměla jedinou chybičku. Vše bylo perfektně zorganizované, včetně výletů, transferů i služeb delegáta. Máme opravdu na co vzpomínat :)).

 


Nahoru