Paradis Beachcomber Golf Resort je největším a nejpoutavějším resortem v Indickém oceánu s perfektní nabídkou služeb. Ve spojení se sesterským hotelem Dinarobin tvoří dokonalé zázemí pro náročné hosty. Paradis má vynikající polohu na Mauritiu v jihozápadním cípu ostrova pod horou Le Morne. K dokonalosti přispívá proslulé golfové hřiště, hlubokomořský rybolov i super potápění. Je to sen všech milovníků sportu i přírody, pro milovníky relaxace a odpočinku je vhodný sesterský Dinarobin. Architektura obou resortů je cítit mauricijským stylem a citem pro detail. Jde o dokonalý sportovní ráj.

 • Jihozápadní pobřeží pod horou Le Morne
 • Nejlepší pláž na Mauriciu
 • Sportovní vyžití i s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm
 • Možnost All Inklusive celoročně
 • Vodní lyžování…
 • Dětský klub
 • Servis 7 restaurací
 • dva resorty jsou Vám k dispozici

Svatební balíček, mnoho speciálních výhod – vždy při kalkulaci.

Více o nabízených slevách ↓

SVATBA NA PLÁŽI – PARADIS BEACHCOMBER GOLF RESORT

Svatební balíček základ:

 • administrativní poplatky
 • transfery autem na úřady a zpět
 • asistence místního partnera v AJ (za příplatek lze i v ČJ)
 • při příjezdu pozornost – čokoláda a sekt
 • koordinátorka svatby
 • svědci
 • pouze jedna svatba v daný den v resortu
 • svatební obřad, místo s dekorací
 • pokud je volný pokoj pro nevěstu na přípravu
 • slavnostní snídaně na pokoji
 • svatební kytice pro nevěstu
 • květ pro ženicha
 • svatební dort pro 10 osob

Informace k vyššímu balíčku a extra službám si vyžádejte.

Změřte síly na velkolepém International Championship Golf course (18 jamek Par 72). Hřiště je vhodné pro profesionály i pro začínající hráče. K dispozici jsou golfové balíčky s neomezenou hrou. Navíc hosté Paradisu mají možnost zahrát si na dalších dvou hřištích na Mauritiu.

Aktivit je zde dost, zapojte se do sportů jako je tenis (6 osvětlených kurtů), stolní tenis, volejbal, fotbal či za poplatek horská kola . Fitness centrum je výtečné, s rotopedy, posilovnou a aerobikem.

Nejkouzelnější laguna ostrova Mauritius přiměje vyzkoušet vodní lyže, windsurfing, kajak, šlapadlo, loď se skleněným dnem, malé jachty, šnorcholování. Za poplatek: kite-surfing, potápění, nebo rybolov.

Paradis Wellness Centrum vás zbaví únavy saunami, hammam, masážemi a salóny krásy, je perfektním místem pro dotvoření příjemné dovolené. Dětem od 3 do 12 let se během dne dostane perfektní péče od kvalifikovaných pečovatelek v Bob Marlin Club.

Paradis Hotel nabízí odpočinkovou atmosféru s mauritijskou kulturou i živou zábavou každý večer. Zamilují si ho nejen zamilované dvojice ale i jiní aktivní hosté. Velmi vhodný je pro svatební obřady. Své místo si zde najdou rodiny s dětmi a to i dospívajícími.

Nezapomenutelný je západ slunce na horizontu i hora Le Morne v pozadí. Široká nabídka elegantního ubytování začíná pokojem Ocean 50m² s výhledem do zahrad. Leží v klidnější části resortu a je obklopen zelení. Sestává z ložnice  spojené s obývacím koutem, a prostorné koupelny s vanou i sprchovým koutem. Privátní terasa skýtá příjemné místo na odpočinek s krásnými výhledy. Ocean pokoj v resortu Paradis Beachcomber Golf Resort ubytuje až 3 dospělé, nebo 2 dospělé a 1 dítě do 17 let. 

Tropical pokoj je o něco větší (76 m²) a ubytuje 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti do 17 let (vše je jeden prostor). Je situován v zahradě s výhledem do zeleně, je blíže hezčí části pláže.

Ocean Beachfront pokoj identický pokoj jako Ocean, s tím rozdílem, že leží přímo u pláže a nabízí krásné výhledy na moře.

Tropical Beachfront pokoj je identický jako Tropical, s tím rozdílem, že leží přímo u pláže a nabízí krásné výhledy na moře.

Senior Suite Beachfront měří 147 m² a je jen pár kroků od pláže s výhledem na lagunu. Částečně privátní zahrada, ze které je vstup do koupelny (Suite situované v prvním patře mají schůdky vedoucí přímo na pláž). Výhoda speciálně vyhrazené části pláže s lehátky a plážovým kioskem. Ubytuje až 3 dospělé nebo 2 dospělé + 1 dítě do 17 let. 

Ocean Beachfront Suite nabízí prostor 94m². Leží přímo u moře s výhledem na oceán. Zároveň poblíž centra vodních sportů a restaurací, nabízí zároveň soukromí a zároveň rychlý přístup ke všemu. Ubytuje až 3 dospělé nebo 2 dospělé + 1 dítě do 17 let. 

2-bedroom Tropical Family Suite s 2 ložnicemi (152 m²) a prostornou terasou je perfektním útočištěm pro rodiny. Jedná se o dva propojené Tropical pokoje. Max. 2 dospělí + 3 děti do 17 let.

2-bedroom Ocean Beachfront Family Suite leží přímo u pláže a má výhledy na moře. Jedná se o dva propojené pokoje Ocean Beachfront. Prostor 100m². Max. 2 dospělí + 3 děti do 17 let.

2-bedroom Luxury Family Suite Beachfront je nejprostornější rodinná Suite v resortu s 223 m² a dvěma ložnicemi. Leží přímo u pláže a nabízí krásné výhledy na moře. Suite situované v prvním patře mají schůdky přímo k pláži. Max. 2 dospělí + 3 děti do 17 let.

Paradis Vila – 275 m², luxusní vila pro nejnáročnější klienty přímo u pláže. Obývací pokoj s domácím kinem vedoucí na prostornou terasu, privátní zahrada, 3 ložnice a 3 koupelny, plně vybavená kuchyňka (šéfkuchař na zavolání), barbecue, venkovní gazebo s jídelním koutem, venkovní sprcha. Služby osobního sluhy, golfové vozítko k dispozici. Kapacita max. 6 dospělých nebo 4 dospělí + 3 děti do 17 let.

Nejlepším ubytováním v resortu Paradis Beachcomber je Presidentská vila (450 m²) s 4 ložnicemi a 4 koupelnami. Kapacita max. 8 dospělých nebo 6 dospělých + 4 děti do 17 let.

 • dovolená snů 286 pokojů, Suite a vil
 • dovolená snů klimatizace, minibar, fén, telefon, TV, kávovar
 • dovolená snů laguna i oceán
 • dovolená snů slevy při svatební cestě i výročí svatby
 • dovolená snů snídaně, polopenze (v nízké sezóně i AI)

Čtyři hotelové restaurace lákají vyzkoušet vytříbenou chuť mauricijské gastronomie a místních proslulých šéfkuchařů, delikátní kombinaci západních kulinářských tradic s kořením a pikantností východu. Výhodou je, že hosté Paradis Beachcomber mohou využívat také restaurací sesterského resortu Dinarobin. 

Le Brabant u bazénu nabízí denně bufety vždy na nějaké téma.

La Palma směrem k laguně je útulná italská restaurace.

Blue Marlin pod doškovou střechou přináší jedinečný výhled na moře, proslulá je nabídkou především ryb a darů moře.

Největší zážitek však přinese večeře v La Ravanne – vůně typické mauricijské kuchyně s rytmy tance sega, stoly jsou rozmístěny po písku.

Nabídka v 5 barech na pláži, u bazénu i v golf klubu je dokonalá.

V základu jsou pokoje a Suite se snídaní, lze připlatit polopenzi nebo Escape Package (=All Inklusive). Paradis vily snídaně, popř. polopenze. 

Escape Package Paradis Beachcomber Golf Resort:

 • oběd v Blue Marlin nebo La Palma. Dvouchodový oběd -buď předkrm + hlavní chod a nebo hlavní chod + desert
 • palačinky v hlavním baru
 • neomezené nápoje podávané během obědu a večeře – pivo, voda, nealkoholické nápoje, čaj a káva, výběr vín
 • Od 10.00 do 23.30 nápoje podávané v hlavním baru, Blue Marlin baru a Golf Club baru – voda, nealkoholické nápoje, džusy, milkshaky, domácí ledové čaje, nealkoholické koktejly, alkoholické koktejly s rumem, víno, výběr likérů (rum, vodka, gin, whisky, brandy), pivo, čaj, káva, horká čokoláda

Escape package platí od příjezdu klienta do odjezdu z hotelu.

Hotel může podmínky Escape Package bez předchozího upozornění změnit.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (únor), 2 osoby, snídaně

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Tropical 5.760,-Kč x 7 (brzký nákup)
 • optimální cena letenky Praha – Mauricius – Praha 20.000,-Kč (A380 přes Dubaj)
 • transfery, ČJ delegát 1.300,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 55.600,-Kč

Daniela D.

Dobry den, chtěli jsme Vám poděkovat za nádhernou dovolenou (líbanky). Vše bylo naprosto perfektní…oba hotely naprosto famózní. Ještě jednou děkujeme 🙂

Hezky den

Svatební cesta s dětmi v hotelech Beachcomber : Shandrani Beachcomber a Paradis Beachcomber

Petra Š.

Dobrý den pane Antoš,

chtěla bych Vám moc poděkovat za zprostředkování nádherné dovolené na Mauriciu v hotelu Paradis Beachcomber. Vámi doporučený hotel měl všechny služby na velmi vysoké úrovni, překrásnou dlouhou pláž a byl umístěn v malebné části ostrova. Velmi mile nás překvapila výborná kuchyně. Takovou jsme snad ještě nikde nezažili :). Celá dovolená zkrátka neměla jedinou chybičku. Vše bylo perfektně zorganizované, včetně výletů, transferů i služeb delegáta. Máme opravdu na co vzpomínat :)).

 


Nahoru