Mauricius

Preskil Island Resort ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Preskil Island Resort (dříve Preskil Beach Resort) je situován na přírodním soukromém poloostrově podél jihovýchodního pobřeží ostrova Mauritius v blízkosti historické vesnice Mahébourg a to jen pouhých 15 minut jízdy autem od letiště. Pokoje s výhledem na moře jsou rozprostřeny do nízkých staveb po celém poloostrově, vyšší kategorie jsou umístěny ve vilkách. Místní vilky jsou stavěny v moderním, tropickém stylu a nabízí úchvatný výhled na lagunu, hory i do zahrady.

Podívejte se na video Preskil Island Resort

 • Resort znovuotevřen po celkové rekonstrukci 15.5.2019
 • Východní pobřeží Mauricia
 • Ekonomická varianta s kvalitním servisem
 • Možnost pro větší rodiny

 • Pláž v zátoce vhodná na šnorchlování
 • Kousek od letiště, ale není rušen přelety
 • Polopenze až All Inclusive
 • Možnost výletů katamaránem

Preskil Island Resort poskytuje širokou škálu pozemních i vodních sportů a dalších aktivit pro využití vašeho volného času. Mezi bezplatné sporty patří vodní lyže, windsurfing, lodičky s proskleným dnem, kanoe, šlapadla, aqua posilovna, plachtění, stolní tenis, plážový volejbal, sauna a parní lázeň, plážový tenis, jsou zde 2 bazény.

Za příplatek zde můžete využít potápěčské centrum, mořský rybolov, odpolední plavby na katamaránu (2 hod) či celodenní plavby, podmořská chůze, sledování delfínů, škola kitesurfingu, půjčovna skútru, aut, a kol i elektrokol.

Dámy zajisté ocení místní wellness centrum. Pro děti od 3 do 12 let během dne funguje dětský klub. Pořádají se večerní tematické programy.

Resort je také vhodný pro firemní klientelu, neboť jeho větší konferenční sál pojme až 250 osob.

Pro hosty jenž odjíždí pozdě na večer či přijedou velmi brzo (kdy pokoj není k dispozici) je zde i lounge, šatny a koupelna.

Superior pokoj – pokoje o velikosti 50 m², ubytují 3 dospělé nebo 2 dospělé a jedno dítě, najdeme je v přízemí či 1. patře.

Garden Family – pokoje o velikosti 53 m², ubytují 2 dospělé a 3 děti, najdeme je v přízemí či 1. patře. Jsou otočené na bazén v zahradě.

Deluxe – pokoje o velikosti 51 m², ubytují 3 dospělé nebo 2 dospělé a 1 dítě, najdeme je v přízemí či 1. patře.

Deluxe Family – pokoje o velikosti 58 m², ubytují 2 dospělé a 3 děti, jsou to 2 oddělené místnosti, najdeme je v přízemí či 1. patře.

Prestige – pokoje o velikosti 44 m², ubytují 2 dospělé a 1 dítě, pouze na přízemí.

Junior Suite – největší z pokojů, velikost 83 m², ubytují 2 dospělé a 1 dítě, jen v 1. patře v podkroví. Mají nejlepší výhled na oceán.

Všechny pokoje mají balkon či terasu.

 • dovolená snů 214 pokojů, 6 kategorií
 • dovolená snů klimatizace, minibar, Wi-Fi, fén, trezor, kávovar, TV, sprchový kout či vana ( Deluxe Family, Prestige pokojích a Junior Suite)
 • dovolená snů zahrada, moře
 • dovolená snů 60% sleva na ubytování i s jídlem pro nevěstu
 • dovolená snů polopenze, AI

V Preskil Beach Resort se nachází hlavní restaurace Randez-Vous. Tato hlavní hotelová restaurace je otevřena denně na snídani, oběd i večeři. Čerstvé suroviny, místní kuchyně, zaručeně si pochutnáte.

1810 restaurace na pláži – s výhledem na tyrkysovou lagunu se nachází tato restaurace, kde si můžete dopřát mauricijské speciality a na večeři například čerstvé plody moře.

Mosaic – středomořská restaurace

Medley – po dlouhém dni je nejlepší dopřát si jeden z exotických míchaných koktejlů. Bar nezklame ani milovníky piva a vína. Na výběr je z 12 různých piv z celého světa a 50 vzorků vybraných vín.

Základní cena je s polopenzí, lze připlatit All Inklusive.

All Inclusive Preskil Island Resort:

 • snídaně, obědy v hlavní restauraci ( Randez-Vous – švédský stůl)
 • večeře v Randez-Vous restauraci nebo ve Středomořské restauraci Mosaic – musí se rezervovat dopředu
 • večeře v 1810 za příplatek
 • neomezené alkoholicé nápoje, víno, pivo a nealkoholické nápoje na baru od 10.00 do 23.30
 • výběr z minibaru (1x denně se doplňuje)
 • All Inklusive začíná od příjezdu klienta a končí v den odjezdu v 15:00

All Inclusive může hotel bez předchozího upozornění změnit. 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (leden-duben), 2 osoby, polopenze

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Superior
 • optimální cena letenky Praha – Mauricius – Praha (v akcích i levněji)
 • transfery, ČJ delegát

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 46.280,-Kč

Stanka D.

Krásny deň do CK,

na úvod chcem poďakovať spolu s manželom za sprostredkovanie dovolenky na ostrove Maurícius. Naše veľké „ĎAKUJEM“ patrí predovšetkým pani Ouni – za jej rady, služby, ochotu a empatiu. Keď sme hľadali nejakú novú zaujímavú „cestovku“, tak sme ani netušili, že si vyberieme tak dobre.

Naša rodinka bývala v hoteli Preskil Island Resort, keďže je rodinne zameraný a my sme mali so sebou nášho 2-ročného cestovateľa. Dlhý let s luxusným prístupom od Emirates nemal žiadnu chybu a všetko klapalo na 1. Čo sa týka hotela – veľkou prednosťou bola priestranná izba (s malým dieťaťom k nezaplateniu) a celkovo sme boli veľmi spokojní – čistota, služby, servis, jedlo, hotel v zátoke obmýva lagúnovo modrá voda (ala Karibik). Na ostrove sme absolvovali i celodenné výlety, ktoré sme prispôsobili synovi s pomocou delegátky Mirky (milá a ochotná pani žijúca na ostrove).

Určite radi vycestujeme znova s Vašou CK, necháme sa inšpirovať a už teraz sa tešíme.

Stanka D. s rodinou

Alena D. s rodinou
Dobrý den.

Chtěla bych Vám poděkovat za zprostředkování nádherné dovolené na Mauriciu.Vše bylo bez chyby, jak ze strany CK, letecké společnosti Emirates i samotného pobytu na Mauriciu. Resort Preskil je velmi hezký, ubytování v lagoon rooms předčilo naše očekávání. Celková atmosféra na Mauriciu je úžasná. Všem doporučuji zajet si odpočinout od všudepřítomných kyselých obličejů v Česku. Ještě jednou děkujeme.

Nahoru