Mauricius

Radisson Poste Lafayette ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Nově otevřený resort od roku 2017 Radisson Blu Poste Lafayette se nachází na východním pobřeží ostrova Mauricius a jeho krásná pláž je omývaná vodami Indického oceánu. Ubytovává pouze dospělé osoby a díky klidné (až odlehlé) lokalitě je jako stvořený pro romantickou dovolenou a odpočinek.

 • klidný resort
 • kvalitní čtyřhvězdička
 • pouze pro dospělé
 • krásná pláž s bílým pískem
 • východní pobřeží
 • menší pokoje
 • možnost šnorchlování

Kromě toho, že Radisson Blu Poste Lafayette má přímo před sebou krásnou pláž, můžete se projít i na některou z vedlejších pláží (vyhněte se ale víkendům, kdy bývají plnější díky místním Mauričanům). Za zmínku určitě stojí pláž Bras d’Eau, která je zapuštěná do zátoky a řadí se mezi ty nejkrásnější kvůli okolní scenérii. Navíc pěší stezky vás odsud zavedou až do blízkého Národního parku Bras d‘Eau, vzdálený 5 km od resortu, kde máte možnost uvidět různé druhy ptáků, například megabaty.

V rámci resortu Poste Lafayette si můžete vyzkoušet a zahrát různé sporty, mezi nimi například volejbal, vodní aerobic či jízdu v kajaku, potápění, šnorchlování, dále pak windsurfing, kitesurfing, plachtění či si vyjeďte na šlapadlech, pro regeneraci vyzkoušejte jógu na pláži či se nechte hýčkat masážemi ve SPA centru.

Ostrov Mauritius je obklopen korálovými útesy, což z něj činí ideální cíl potápěčů. Vydat se můžete na různá místa kolem ostrova, pro zkušenější jedince je tu pak možnost udělat si výlet za potápěním k vraku nebo do jeskyní. Mauricius je také vhodným místem k pěším túrám, je zde k vidění nádherná fauna a flora, vzácné druhy ptáků či vodopády. Za krásami ostrova se můžete vydat sami nebo s průvodcem. Ostrov můžete také zhlédnout shora z helikoptéry či hydroplánu.

Resort má k dispozici celkem 100 pokojů v minimalistickém stylu, které jsou laděny do modrých tónů připomínající moře, odkud se vám naskytne výhled na moře, hory či zahradu.

Pokoj Standard-pokoje o velikosti 33 m2 s kapacitou max. 2 dospělé osoby. Výhled do zeleně a do vnitrozemí ostrova s horami.

Pokoj Superior Garden- velikost pokojů, jež se nacházejí v hlavní budově, se pohybuje v rozmezí 27- 33 m2 s kapacitou pro 2 dospělé osoby. Každý z pokojů má manželskou postel a balkón či terasu s výhledem do zahrady. Oproti základnímu pokoji má navíc klimatizaci.

Pokoj Superior Ocean- pokoje s velikostí v rozmezí 27- 33 m2 a s kapacitou 2 dospělé osoby, také se nacházejí v hlavní budově. Každý z pokojů má vlastní balkón s výhledem na moře (nachází se vždy v patře). Pokoje mají klimatizaci.

Pokoj Superior Beachfront- pokoje jsou umístěny nejblíže k pláži a umožňují přímý vstup k moři. Nabízí nádherný výhled na pobřeží a moře. Mají klimatizaci a navíc také WiFi zdarma. K dispozici jsou pokoje v přízemí i 1. patře.

 • dovolená snů 100 pokojů ve 4 kategoriích
 • dovolená snů v každém pokoji: minibar, kávovar/ rychlovarná konvici, manželská postel
 • dovolená snů zahrada, vnitrozemí ostrova, moře
 • dovolená snů polopenze, plná penze, All inclusive

V Radisson Blu Poste Lafayette jsou celkem 3 restaurace.

Café Nautilus zde si pochutnáte na celosvětové kuchyni. Stravování je formou bufetu: snídaně jsou k dostání od 7:00 do 10:30hod, obědy od 12:00 do 14:30 hod. a večeře od 19:00 do 22:00hod.

Restaurace Phi v této restauraci máte možnost ochutnat pokrmy z lokálních surovin. Zajděte si sem na vynikající večeři od 19:00 do 22:00hod. Vybírat můžete á la carte.

Restaurace Aqua Beach restaurace s výhledem na pobřeží, která nabízí saláty, pizzy či mořské plody a mnoho dalšího. Oběd si zde dáte od 12:00 do 14:30hod, večeře od 17:00 do 22:00hod. a během odpoledne si můžete zajít i na menší svačinu.

Bar Aqua Beach vychutnejte si tropické koktejly v houpací síti! Otevřeno má od 7:00 do 23:00hod a na odpolední čaj sem zajděte v době od 15:00 do 16:30hod.


Nahoru