Veridia Resort je skutečný skrytý klenot, který se nachází v okouzlujícím srdci Chia, umístěný v bujné středomořské zeleni. Pyšní se výhledem na ohromující výběžek a záliv Chia a historickou saracénskou věž. Vkusně zařízené pokoje se nachází v šesti rezidenčních budovách a na písečnou pláž Su Portu se dostanete procházkou přes zalesněnou cestu cca za 5 minut (400 metrů). Resort je vhodný spíše pro hosty hledající klid během své dovolené u krásné pláže. Veridia resort je vzdálen méně než hodinu jízdy autem z letiště Cagliari.

 

Podívejte se na video – pláže v okolí Veridia Resort.

 • klidnější místo
 • pláž 400 metrů od resortu
 • jih Sardinie 
 • zrekonstruovaný v r. 2024
 • hotelový servis i na pláži
 • možnost výletů

Pro relaxaci hostů nabízí Veridia infinity bazén (800 m2) s luxusními lehátky a slunečníky. U bazénu mají hosté možnost osvěžit se v baru a vychutnat si tak zároveň výhled na záliv Chia a přitom relaxovat na slunci nebo obdivovat dechberoucí západy slunce nad zálivem.

Cca 400 metrů od resortu se rozprostírá 1000 m2 soukromá pláž vybavená slunečníky a měkkými elegantními lehátky. Ačkoliv pláž neleží přímo před resortem, hostům je k dispozici od pozdního rána do večera také služba občerstvení a nápojů z hotelové restaurace Bistrot.

K aktivnímu vyžití jsou hostům v resortu k dispozici 2 osvětlené tenisové kurty, prostor pro venkovní fitness a jógu.

Okolí resortu nabízí různé druhy zážitků a aktivit:
-20 minut od resortu se nachází exkluzivní golfový klub Is Molas
-úchvatná krajina jižní Sardinie je ideální pro cyklistiku, trekking a jízdu na koni
-krása pobřeží a tyrkysových vod je silným lákadlem pro výlety lodí nebo katamaránů

Ve spolupráci s partnery hotel nabízí také gastronomické prohlídky s návštěvou vinařství Sulcis, prohlídky fénických ruin, návštěva ruin starověkého města Nora a Sant’Efisio, výlet do města Bithia a další.

Comfort pokoj – pokoje v klasickém a elegantním stylu s tradičním nábytkem. Velká okna nabízejí výhled do svěžích hotelových zahrad, kde příroda ukazuje svou plnou krásu. Některé pokoje mají výhled na záliv a věž Chia.

Premium Veridia s výhledem do zahrady – kompletně zrekonstruované pokoje nabízejí pohodlí a eleganci, otevírají se do bujných soukromých zahrad a nabízejí klidné útočiště ponořené do zeleně.

Premium Veridia s výhledem na moře – kompletně zrekonstruované pokoje se sofistikovaným a okouzlujícím designem. Nabízejí výhled na záliv a věž Chia a umožňují hostům vychutnat si nekonečnou krásu mořského horizontu přímo ze svého pokoje.

Family pokoj – tyto pokoje se vyznačují příjemným a moderním designem o rozloze 45 m2 a nabízejí dostatek svobody pohybu. S pohodlím dvou ložnic a dvou koupelen mohou ubytovat až 4 osoby, což zajišťuje pohodlný a relaxační pobyt.

Presidential Suite – rozkládá se na ploše cca 70 m2. Toto apartmá vyniká svou šířkou, pohodlím a nesrovnatelnou elegancí. Představte si to jako exkluzivní „dům u moře“, kde se pohodlně ubytujete až 6 osob.

 • dovolená snů 200 pokojů
 • dovolená snů manželská postel, TV, minibar, koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, ručníky a župany, trezor, klimatizace, kávovar, rychlovarná konvice, ručníky k bazénu/na pláž
 • dovolená snů zahrada, moře
 • dovolená snů snídaně, polopenze

Snídaně jsou podávány v uvolněném prostředí a nabízí možnost výběru mezi bufetem a à la carte menu. Kvalitní produkty jsou pečlivě vybírány, včetně domácích koláčů a croissantů a místních specialit, např. jako jogurty, řemeslné džemy a sardinský med. Sýry, vybrané od místních firem a kvalitní uzeniny se podávají s čerstvým chlebem.

Hlavní restaurace – v rafinované atmosféře se mísí kulinářské tradice s moderní středomořskou kuchyní. Zde si můžete vychutnat regionální a italská jídla připravená z nejlepších místních čerstvých produktů vysoké kvality. Výběr vín, zvolených tak, aby dokonale ladila s pokrmy, dotváří kulinářský zážitek.

Grill Restaurant – restaurace pod hvězdami. Vysoká kvalita čerstvých ryb a kousky toho nejlepšího masa se snoubí se sardinskou tradicí grilování.

Natuma Bistrot – otevřeno od 11:00 hod. do pozdního večera, nabízí lehká a zdravá jídla, ideální pro letní oběd nebo rychlou svačinu. S širokým výběrem od salátů přes humří sendviče až po grilované speciality a pizzu. To vše v klidném prostředí s nádherným výhledem na bazén.
Nabízí také službu doručení objednávky přímo na pláž k lehátku.

BAR / MIXOLOGY – výběr koktejlů a aperitivů, z nichž každý je vybrán pro svůj nezaměnitelný charakter. Jedinečná a nezapomenutelná smyslová cesta za doprovodu živé hudby bude k dispozici od pozdního odpoledne do půlnoci.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí (12.6.-19.6.2024), 2 dospělé osoby, polopenze

Osoba v dvoulůžkovém pokoji:

 • dvoulůžkový pokoj Comfort: 6.180,- Kč x 7 nocí
 • transfery letiště – hotel – letiště 3.840,- Kč
 • optimální cena letenky Praha – Cagliari – Praha 12.000,- Kč

Osoba celkem s polopenzí = 59.100,- Kč


Nahoru