Dominikánská r.

Iberostar Selection Hacienda Dominicus ****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Bayahibe je okouzlující rybářskou vesnicí, která se postupně stala turisty vyhledávanou destinací. Leží u Karibského moře a není tu takový problém s mořskými řasami jako třeba v oblasti Punta Cany. Iberostar Selection Hacienda Dominicus je postaven v koloniálním stylu a maják, který u něj stojí, se na vašich fotografiích bude krásně vyjímat. Hotel obklopuje vrostlá zahrada s palmami a nádherná písečná pláž.

Podívejte se na video z Iberostar Hacienda Dominicus

 • Hotel postaven v koloniálním stylu
 • Ekologicky zodpovědný resort
 • All Inclusive
 • Společensky velmi živý hotel 
 • Krásný bar přímo v majáku
 • Korálová zahrada v moři
 • Dětský klub Star Camp
 • Pěkné šnorchlování i potápění 

Bayahibe je okouzlující rybářská vesnice, ve které najdete všechno, co si na dovolené můžete jen přát. Jsou tu nádherné písečné pláže i příroda. Mořské dno je plné života. Můžete si tu vychutnat i výhled z ikonického majáku. Právě díky jeho jedinečnému kouzlu budou vaše fotografie z dovolené v Iberostar Selection Hacienda vypadat jako pohlednice. Hotel je postavený ve stylu koloniální architektury a je obklopený úžasnou zahradou. Nabízí zábavu pro celou rodinu.

Užijte si každou minutu svého pobytu na maximum s živou hudbou, kurzy španělštiny a mnoha dalšími aktivitami, které pro vás plánují členové zábavního týmu Star Friends. K dispozici jsou lehátka na pláži Bayahibe, relaxovat můžete i u tří různých hotelových bazénů a na diskotéku můžete vyrazit do nočního klubu.

Chcete si udržet cvičební rutinu i na dovolené? Navštivte zdejší fitness centrum (musí vám být alespoň 16 let). Můžete si také zahrát tenis, plážový volejbal, fotbal či basketbal. Hotel se nachází v blízkosti vynikajícího golfového hřiště, kde si můžete procvičit svůj švih

A pokud dáváte přednost oceánu, tak pláž Playa Dominicus je ideální pro jízdu na kajaku, windsurfing, výlet na katamaránu, šnorchlování nebo potápění.

Hotelové potápěčské centrum Dressel Divers nabízí hostům možnost absolvovat kurz PADI. Středisko může také zajistit potápěčské výlety k vraku lodi Saint George, k útesům ostrova Saona a do Národního parku Catalina Island. Pořádají také noční ponory.

Hledáte něco opravdu jedinečného? Je tu korálová zahrada, kde se můžete seznámit se životem i ochranou těchto životně důležitých ekosystémů. Navštivte první korálovou laboratoř vytvořenou za účelem studia adaptability tohoto druhu na změnu klimatu. Projekt se nachází v komplexu Iberostar Bávaro a jeho cílem je zachovat místní korálovou rozmanitost. Neměli byste odtud odjet, aniž se připojíte k hnutí „Wave of Change“!

Ve SPA Sensation si můžete užít masáž při západu slunce u moře, čtyřruční masáž, masáž studenými nebo horkými kameny…. Lázně se nacházejí přímo u oceánu a najdete tu venkovní bazén, hydromasážní vanu, zážitkové sprchy, ledovou fontánu, saunu a parní lázně.

S animačním programem ve Star Campu se mohou vaše děti každý den zabavit a pod dohledem zkušených vedoucích získat nová přátelství a naučit se mnoho zajímavého. Děti jsou rozděleny do různých skupin. „Opičky“ nabízí program pro děti od 4 do 7 let, v „Delfínech“ se zabaví děti od 8 do 12 let a „Orel“ se těší na všechny mladé od 13 až 17 let. Mladší hoteloví hosté se navíc mohou těšit na dětský bazén a dětské menu v bufetové restauraci. Je možné zajistit i hlídání dětí.

V hotelovém komplexu Hacienda Dominicus je celkem 504 pokojů ve 13 kategoriích. Část hotelu je určena dospělým. Hodně tu dbají na ekologii a nepoužívají jednorázové plasty.

Ve všech pokojích je zdarma Wi-fi a jsou vybaveny denně doplňovaným minibarem, safem, kávovarem, TV, fénem, žehličkou a žehlicím prknem.

Dvoulůžkový pokoj má rozlohu 37 m2. Jedná se o základní pokoj s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi a plně vybavenou koupelnou Je tu i toaletní stolek a zrcadlo. K pokoji patří balkon, na kterém si můžete posedět a vychutnat drink. Pokoj je určen max. pro tři dospělé osoby.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady se rozkládá na 37 m2. V pokoji je buď manželská postel, nebo dvě oddělené postele. Nechybí plně vybavená koupelna. Na balkonu můžete relaxovat a kochat se bujnou vegetací, která hotel obklopuje. Pokoj je určen max. pro tři dospělé osoby.

Dvoulůžkový pokoj Superior leží v nejlepší části hotelu, nedaleko pláže. Uděláte jen pár kroků a můžete se ponořit do vln Karibského moře. Rozlohu má 37 m2. V pokoji je buď manželská postel nebo dvě oddělené postele. Koupelna je plně vybavená a najdete v ní i župany. Nechybí klimatizace a stropní ventilátor. Můžete využít soukromý check-in. Pokoj je určen max. pro tři dospělé osoby.

Junior Suite má rozlohu 43m2 a z balkonu je výhled na bazén. V pokoji najdete oddělenou spací a obývací část. Je tu manželská postel, nebo dvě oddělené postele a také část, kde si můžete posedět a relaxovat. Koupelna je plně vybavená a najdete v ní i župany. Nechybí klimatizace a stropní ventilátor. Můžete využít soukromý check-in a služby komorníka. Pokoj je určen max. pro tři dospělé osoby.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe patří mezi nejnovější a nejhezčí pokoje v hotelu. Na pláž i k moři je to z něj jen pár kroků. Má rozlohu 37 m2 a najdete v něm manželskou postel, nebo dvě oddělené postele a malé posezení. Koupelna je plně vybavená, nechybí župany. K dispozici jsou i plážové osušky. Z balkonu je výhled do zahrady. K vybavení patří klimatizace a stropní ventilátor. Můžete využít soukromý check-in a služby komorníka, který se o vás během pobytu postará. Pokoj je určen max. pro tři dospělé osoby.

Junior Suite Deluxe je velmi prostorná a na 52 m2 tu najdete ložnici a obývací pokoj s ozvučením a plně vybavenou koupelnu. Z balkonu je nádherný výhled do zahrady. Nechybí klimatizace a stropní ventilátor. K dispozici jsou i plážové osušky. Můžete využít soukromý check-in a služby komorníka, který se o vás během pobytu postará. Pokoj je určen max. pro tři dospělé osoby.

Suite nabízí na 52 m2 jedinečný interiér. Najdete tu ložnici a obývací pokoj s ozvučením a plně vybavenou koupelnu. Z balkonu je nádherný výhled do zahrady. Nechybí klimatizace a stropní ventilátor. K dispozici jsou i plážové osušky. Můžete využít soukromý check-in a služby komorníka, který se o vás během pobytu postará. Pokoj je určen max. pro tři dospělé osoby.

Suite Duplex Torreon je ideální volbou pro rodiny. Obytná plocha je 40 m2 a suite se rozkládá se na dvou podlažích. Patří k ní dvě soukromé terasy. První z nich je vhodná k opalování a na druhé je bazén. Nachází se v blízkosti plážové restaurace, bazénu, lázní a fitness centra. V ceně ubytování je hlídání dětí během pobytu a to v čase 19:00 až 22:00. K dispozici je i Play Station. Nechybí klimatizace a stropní ventilátor. Můžete využít soukromý check-in a služby komorníka, který se o vás během pobytu postará. Pokoj je určen max. pro tři dospělé osoby.

Suite Rooftop je umístěna na střeše a určena hostům od 18 let. Má rozlohu 40 m2. Patří k ní terasa se soukromým bazénem a sluneční terasa. Nachází se v blízkosti plážové restaurace, bazénu, lázní a fitness centra. K dispozici je i Play Station. Nechybí klimatizace a stropní ventilátor. Můžete využít soukromý check-in a služby komorníka, který se o vás během pobytu postará. Pokoj je určen max. pro tři dospělé osoby.

Premium Suite Ocean Front vám nabízí výhled na oceán přímo z postele. Palmy a vlny budou tím prvním, co po probuzení uvidíte. Má rozlohu 40 m2. Najdete tu velkou manželskou postel a plně vybavenou koupelnu včetně županů a plážových osušek. Nechybí klimatizace a stropní ventilátor. Můžete využít soukromý check-in a služby komorníka, který se o vás během pobytu postará. K dispozici je vám terasa s vířivkou, která je určená pouze hostům pokojů Premium. Pokoj je určen max. pro tři dospělé osoby.

Premium Suite se nachází v těsné blízkosti pláže,  v části hotelu, která je určena pouze dospělým. V této části se nachází terasa s vířivkou a sluneční terasou. Pokoji o rozměru 40 m2 vévodí manželská postel. Nechybí koupelna s župany a plážovými osuškami. Je tu i klimatizace a stropní ventilátor. Můžete využít soukromý check-in a služby komorníka, který se o vás během pobytu postará. Pokoj je určen max. pro tři dospělé osoby.

Prezidentská Premium Suite nabízí největší luxus ze všech pokojů v hotelu. Nachází se v části pouze pro dospělé a rozkládá se na velkolepé ploše 135 m2. Čeká vás tu prostorná ložnice s manželskou postelí a velký obývací pokoj s oddělenou jídelnou. Nechybí plně vybavená koupelna včetně županů a plážových osušek. Samozřejmostí je klimatizace a stropní ventilátor. Můžete využít soukromý check-in a služby komorníka, který se o vás během pobytu postará. K dispozici je vám terasa s vířivkou, která je určená pouze hostům pokojů Premium. Pokoj je určen max. pro tři dospělé osoby.

Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi nabízí dostatek prostoru pro rodiny s dětmi. Jedná se o dva propojené pokoje se dvěma balkony a dvěma koupelnami s celkovou plochou 74 m2. Děti i dospělí tu najdou mnoho vybavení, které jim zpříjemní společnou dovolenou v Karibiku. V minibaru jsou připraveny džusy a sladkosti, nechybí hračky nebo Play Station. V ceně pobytu je i hlídání dětí a to jedenkrát za pobyt. Pokoj je určen max. pro šest dospělých osob.

 • dovolená snů 504 pokojů, 13 kategorií
 • dovolená snů Wi-fi zdarma, kávovar, minibar, safe, fén, žehlička, žehlicí prkno, terasa nebo balkon
 • dovolená snů oceán, zahrada, bazén
 • dovolená snů All Inclusive

V hotelu Hacienda Dominicus vás čeká kulinářská cesta kolem světa v šesti restauracích a šesti barech.

El Ingenio Buffet Restaurant je mezinárodní bufetová restaurace s tematickými večery. Připravují zde těstoviny, masa, ryby, zeleninu a saláty. Rezervace není nutná.

V La Hacienda Mexican Restaurantu vaří, jak název napovídá, pokrmy tradiční mexické kuchyně. Z a la carte menu si můžete vybrat například tacos, steak z Monterrey, sábana norteña (tlučený steakový filet s fazolemi a taveným sýrem) nebo chilli rellenos z mořských plodů. Je nutná rezervace.

La Spiaggia Buffet and Italian nabízí oběd formou bufetu s pokrmy mezinárodní kuchyně i dominikánskými specialitami. V nabídce najdete těstoviny, maso, ryby, zeleninu, saláty a jídla, která kuchaři připraví přímo před vašima očima. Večeře à la carte je výběrem nejlepších kusů masa a chutí Itálie v každém soustu.

V Snack baru La Sombrita připraví nejlepší hotelovou pizzu, kterou si můžete vychutnat s nohama v písku. A pokud máte chuť něco lehčího, vyzkoušejte lahodný salát. Rezervace není nutná.

La Geisha Japanese Restaurant nabízí Teppanyaki menu a také další japonské speciality jako sushi nebo sashimi. Je nutná rezervace.

El Colonial À La Carte Restaurant má v menu gurmánská jídla jako je kachní konfit na švestkovém lůžku, humří timbale s tapiokovými perlami nebo hovězí svíčková s hořčičnou pěnou. Je nutná rezervace.

V Starcafé můžete ochutnat to nejlepší domácí pečivo, širokou škálu sendvičů a dalších slaných jídel. Kávu a čaj si tu nabízejí v kteroukoliv denní hodinu.

Trapiche Lobby najdete v hotelové hale a můžete si zde vychutnat vše od dopoledního šálku kávy až po míchané nápoje po půlnoci. Nabízí širokou paletu přírodních ovocných šťáv i rumů, klasické koktejly a mnoho dalšího.

Faro Bar je proslulý „Lighthouse Bar“ v majáku na pláži. Je odsud nádherný výhled na oceán a osvěžíte se zde studenými nápoji i koktejly.

V baru La Sirena, který stojí uprostřed bazénu, si můžete dát během dne drink, aniž byste museli opustit vodu, nebo lehátko. Jídelní lístek nabízí širokou škálu nápojů a občerstvení. Pochutnat si můžete na nejrůznějších druzích smoothie, čerstvých džusech nebo třeba na dominikánském rumu.

Noční klub Captain Nemo čeká na dospělé starší 18 let, kteří se chtějí bavit až do východu slunce s hudbou a širokou nabídkou koktejlů.

V Los Arcos můžete zažít pestrý animační program a večerní show doprovázenou nejlepšími koktejly.

All Inclusive

 • Snídaně, obědy a večeře formou bufetu
 • Neomezené večeře à la carte
 • Snack bar mezi obědem a večeří
 • Pokojová služba od 11:00 hod. do 11:00 hod.
 • Bar a noční klub s domácími i mezinárodními nápoji
 • Minibar, který se denně doplňuje
 • Každodenní sportovní a rekreační program
 • Hodina denně nemotorizovaných vodních aktivit: Hobie Cat, jízda na kajaku, šnorchlování, windsurfing
 • Aktivity pro děti ve Star Campu
 • Živá noční zábava a hudba každý den
 • Služba Bellhop a komorník 24 hodin denně
 • Plážové ručníky

Hotel může podmínky All Inclusive bez předchozího upozornění změnit. 

 


Nahoru