Luxusní resort Westin Kaanapali se nachází na západním výběžku havajského ostrova Maui, v severní části krásné pláže Kaanapali. Zázemí prestižní značky Westin patřící pod křídla mezinárodní sítě hotelů Marriott, je zárukou kvality. Jednotlivá studia jsou posazena do vyšší budovy s několika patry a obklopené bujnou zelenou zahradou. V dáli je možno zahlédnout ostrovy Molokai a Lanai.

 • Zázemí prestižní značky Westin
 • Přímo u krásné pláže Kaanapali (její klidnější část)
 • Západ ostrova Maui
 • Nedaleko pěkné šnorchlování vč. želv
 • Studia s vlastní kuchyňkou
 • Není to klasický resort, spíše pronájem luxusních apartmánů, položky nad rámec jsou za poplatek
 • Možnost snídaní či vlastní stravy
 • Market přímo v resortu
 • Vhodné i pro rodiny s dětmi

V resortu najdete celkem 6 vyhřívaných venkovních bazénů (z toho 2 jsou vyhrazeny pro děti a 1 čistě pro dospělé), 4 vířivky, tenisové kurty, 2 posilovny. Masáž či zkrášlující procedury si můžete dopřát v místních lázních.

Pláž Kaanapali přímo vybízí k vodním radovánkám. Nedaleko resortu je pěkný reef, kde můžete šnorchlovat, často se tam ukazují také želvy. Vyzkoušet můžete různé vodní sporty (kajak, jízda v tradiční kanoe, stand up paddle…). Resort má k dispozici rovněž PADI certifikované potápěčské centrum.

Westin Kaanapali je rovněž vybaven pro business cestovatele a uspořádá od malých meetingů, až po veliké konference. Pro ty nejmenší je zde připraven dětský klub, kde pořádají nejrůznější zábavné aktivity pro děti (vstup do dětského klubu je placený). Vaše ratolesti si bezpochyby oblíbí také venkovní bazén s pirátskou lodí a skluzavkou.

Do resortu můžete bez obav přijet i s pronajatým autem, které zaparkujete na krytém parkovišti (placené).

Většina služeb se platí extra – lehátka a slunečníky, sportovní náčiní, vybavení na šnorchlování….

V každém pokoji najdete plně vybavenou kuchyňku včetně ledničky, sporáku, trouby, mikrovlnky, myčky, nádobí. Značka Westin hotelů je po celém světě známá díky postelím s velmi komfortními matracemi (tzv. Heavenly Bed), na kterých se během své dovolené vyspíte opravdu božsky. Ty jsou přítomny ve všech kategoriích pokojů. Ve všech pokojích rovněž najdete koupelnu s prostorným sprchovým koutem a samostatnou vanu s vířivými tryskami. Jelikož se na Havaji počítá s dlouhou dovolenou, pro vaše pohodlí je na každém pokoji také pračka se sušičkou.

Pokoje jsou pravidelně uklízeny.

Studio Island view (45 m2, výhled do vnitrozemí): skládá se z ložnice (manželské lůžko) a obývacího prostoru s pohovkou. Ubytuje až 4 dospělé.

1-ložnicová Suite Island view (70 m2, výhled do vnitrozemí):  skládá se z ložnice (manželské lůžko) a odděleného obývacího pokoje s jídelnou (zde je rozkládací pohovka), rovněž vlastní balkon s posezením. Ubytuje až 5 osob.

2-ložnicová Suite Island view (114 m2, výhled do vnitrozemí): jedná se o propojené Studio s 1-ložnicovou Suite. Tedy první ložnice má obývací prostor a je bez balkonu, druhá ložnice je samostatná, k tomu oddělený obývací pokoj s jídelnou, balkon. Možno ubytovat až 8 osob (2x manželská postel, 2x rozkládací pohovka).

Všechny výše zmíněné typy ubytování lze také s výhledem na moře. Nejedná se však o přímý výhled, ale částečný, z části stíněný stromy v hotelové zahradě, většina pokojů je rovněž kolmo k pláži (boční výhled).

 • dovolená snů 6 kategorií apartmánů
 • dovolená snů TV, DVD přehrávač, WiFi zdarma, plně vybavená kuchyň, klimatizace, sejf, telefon, minibar, pračka a sušička
 • dovolená snů zahrada, či moře
 • dovolená snů bez stravy, snídaně

V prostorách resortu najdete 3 restaurace servírující různé kuchyně. Posezení je vnitřní kryté, ale také venkovní v zahradě a u bazénu. Venku také najdete několik grilovacích stanic, kde si můžete uspořádat třeba barbeque.

Počítá se zde s tím, že si hosté zčásti během dovolené sami vaří. Suroviny si můžete nakoupit přímo v resortu v jednom ze dvou marketů.


Nahoru