Madikwe Game Reserve je přírodní rezervace s vynikajícím ubytováním v rozsahu 4 až 5 hvězd bez výskytu malárie. Nachází se v Jihoafrické republice podél hranice s Botswanou 20 km od Gaborone. Cesta sem zabere zhruba 3,5 hodiny autem z Johannesburgu, druhou variantou je vnitrostátní let. Zdejší ekosystém je domovem rozmanitých druhů zvěře, včetně velké pětky (slon, buvol, levhart, lev, nosorožec býlí i černý). Naleznete zde 66 druhů savců a více než 300 druhů migrujících ptáků. V rezervaci nejsou místa pro kempování a minimální možnost pro jednodenní návštěvníky. Díky tomu svým hostům nabízí jedinečné služby ve svých resortech a zvěř není rušena proudícími davy turistů. Vzhledem k tomu, že do celé rozlehlé oblasti smí jen tak málo lidí, ti, kdo se sem dostanou, mají jedinečnou příležitost zažít divočinu v její takřka ryzí formě a to i na území třetího největšího parku v Jihoafrické republice.

  • Park bez malárie
  • Vhodné i pro rodiny
  • 3,5 hodiny autem severně od Johannesburgu
  • 15 lodgů bez plotů
  • Opravdové safari
  • Bez davů lidí

Hosté zdejších lodgů mohou vyrazit na denní i noční safari. Madikwe Game Reserve poskytuje vysokou úroveň služeb při safari. Vašimi průvodci budou zkušení průvodci, jejich znalosti jen umocní Váš zážitek z přírody.

Díky ideálním podmínkám bez malárie a postavení jednotlivých resortů jsou tu i varianty pro rodiny s malými dětmi, pro které se najde hlídání, a Vy si pak můžete nerušeně užívat safari.

 

Thakadu River Camp****

Celková kapacita tohoto luxusního stanového kempu činí 24 hostů, jenž lze ubytovat v 12 luxusních stanových apartmá. Ve stanu naleznete 2 samostatná lůžka nebo lůžko velikosti king size, krytou koupel a sprchu, klimatizaci, telefon, servis pro přípravu kávy a čaje, fén, zásuvky na 220 V. Posuvné dveře se otevírají na soukromou terasu s výhledem na řeku.

Hlavní částí lodge je otevřená jídelna s recepcí, dále bar u bazénu opět s fascinujícím výhledem. Místní výzdoba má Africko-asijský nádech s použitím kamene, tkanin, kovu a dřeva.

Děti jsou zde vítány od 6-ti let, neboť lodge není oplocen. Na safari se můžete vydat v noci i ve dne auty či na pěší dobrodružství s kvalitními průvodci.

 

Inpodimo Game Lodge*****

Impodimo Game Lodge, je luxusní pětihvězdičkový lodge v Madikwe Game Reserve. Situován podél skalnatého hřebene přinášející úchvatný výhled do rezervace. Ubytovat lze ve třech kategoriích pokojů: 8x Standard, Rodinné Safari Suite či Deluxe Safari Suite. Všechny pokoje mají dvě oddělená lůžka nebo postel velikosti king size, koupelnu a venkovní sprchu, kávovar, minibar, trezor, klimatizaci, krb a krytou terasu. Suity navíc mají obývací část s jídelnou, soukromý bazén a Boma.

Společné prostory se pyšní bazénem, venkovní jídelnou s Boma, vinným sklepem. Dále oceníte místo pro večeři přímo v buši. Na pokojích je navíc možné si dopřát masáž.

Na safari Vás čeká Landrouver jen se 7 místy namísto tradičních 10-ti. Nejen večerní a denní safari, ale i procházky se zkušeným rangerem. Děti se zde mohou ubytovat všeho věku, jen na některá safari není možná jejich účast. Proto zde vznikl projekt Bush Bumble.

 

Buffalo Ridge Safari Lodge****/*

Šestnácti lůžkový luxusní lodge se nachází v západní části Madikwe Game Reserve. Hlavní budova je umístěna do dvou úrovní hřebene, přístupná je přes dřevěný most, který prochází roklí nad skalními fíky. Dech beroucí výhled je uklidňujícím atributem tohoto místa. Celkem 8 apartmá s vlastní terasou a koupelnou se sprchou dýchá přírodními tóny. Tento resort vyznává čistý eko-turismus.

  • dovolená snů malé lodge s minimem pokojů, 15 lodgů
  • dovolená snů vše co pro safari potřebujete
  • dovolená snů příroda
  • dovolená snů většinou plná penze

Večer oceníte posezení u tradičního ohně boma. Přes den piknik v přírodě. Všechny lodge mají výborné místní kuchaře a během jídla zažijete opravdovou Afriku.


Nahoru