Inovativní pětihvězdičkový resort Swahili Beach se nachází na nejlepší pláži v Keni na Diani Beach. Její bílý písek Vás bude hýčkat. Korálový reef se nachází zhruba 700 metrů od pláže. Z mezinárodního letiště v Mombase sem dojedete zhruba za hodinu a půl, kdy cestou využijete přívozní loď. Tento jedinečný hotel nabízí harmonický vztah architektonických vlivů Afriky, Arábie, Indie i Zanzibaru a dává vyniknout svahilské kultuře. Resort se snaží o co nejšetrnější přístup k životnímu prostředí za dodržení co nejvyššího komfortu pro své hosty. Místní pavilony jsou zasazeny do tropické zahrady plné exotických i místních palem a keřů.

 

 • větší luxusní resort
 • služby dvou sesterských resortů vedle sebe
 • Diani Beach nejlepší pláž Keni (přesto někdy mělká)
 • nádech exotiky
 • drobné bonusy při svatební cestě

Ve volných chvílích můžete využít místní lázně nebo fitness centrum. Dámy ocení místní kadeřnictví a děti si rádi pohrají v dětském klubu. Místní oceán nabízí dostatek vodních sporů včetně možnosti potápění PADI.

Pokud nemáte do programu zahrnuté safari a během pobytu byste přeci jen rádi podobný výlet podnikli, není vše ztraceno. Zeptejte se na recepci, zda Vám nepomohou s výletem do nedalekého národního parku Shimba Hill. Díky nadmořské výšce 500 m. n. m. nabízí v horké dny příjemné klima. Kopcovitý terén s dostatkem zeleně dávají domov mnoha zvířatům např. sloni, žirafy, pštrosi i zebry a velkými stády antilop vraných.

Ubytování v několika typech pokojů přináší harmonii a zasloužený odpočinek.

Ať zvolíte pokoje Standard v hlavní budově s výhledem do zahrady nebo na kaskádovitý bazén budete si užívat komfortu prostoru, svahilského nádechu a služeb neodmyslitelně splynutých s ubytováním v luxusním resortu. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu, TV, minibar, trezor, Wi-Fi, kávovar, klimatizaci. V koupelně najdete nejen toaletu, ale i bidet, dvě umývadla a sprchu.

Superior pokoje oplývají větším prostorem včetně obývací části. Díky svému umístění v patře mají i výhled na oceán a v koupelně nalezete navíc vanu.

Pro ty nejnáročnější klienty jsou k dispozici Executive Suite, jenž mají to nejlepší umístění v zahradě. Prostor je znásoben jídelnou na verandě, vlastní kuchyní a obytným prostorem. Některé suity navíc mají přístup na sluneční terasu na střeše a venkovní salónek.

 

 • dovolená snů 3 kategorie
 • dovolená snů klimatizace, TV, minibar, trezor, Wi-Fi, kávovar
 • dovolená snů zahrada i Indický oceán
 • dovolená snů polopenze nebo plná penze

Několik místních restaurací a barů se stará o gurmánské požitky klientů.

Hlavní restaurace podává pokrmy mezinárodní i místní kuchyně formou švédských stolů.

Druhá restaurace kombinuje svahilskou a indickou kuchyni a na talíři vám místní kuchaři vytvoří přímo umělecké dílo.

Třetí restaurace a bar je umístěna přímo na pláži a její hlavní doménou jsou ryby a mořské plody.

Dále zde najdete speciality italské kuchyně, bary na pláži i u bazénu.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (srpen-prosinec), 2 osoby, polopenze

Cena pro osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Standard 2.610,-Kč x 7
 • optimální cena letenky Praha – Mombasa – Praha 17.120,-Kč
 • transfery (zpáteční) 1.890,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 37.280,-Kč


Nahoru