Kostarika

The Westin Reserva Conchal ****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

The Westin Reserva Conchal je All Inclusive resort, který se rozprostírá podél pláže Conchal na severozápadním pobřeží Kostariky, které omývá Tichý Oceán. Resort je zaměřený na rodiny s dětmi, kterým poskytuje skvělé zázemí, golfové nadšence, které potěší 18ti jamkové golfové hřiště přímo v areálu resortu. Vzhledem k poloze uprostřed džungle se v resortu nachází různá místní zvířata.

 • vhodné k návštěvě prosinec – duben
 • plážový resort
 • All Inclusive v základu
 • potkáte zde i nějaká zvířata
 • golfové hřiště v resortu
 • rozsáhlé možnosti stravování
 • krásná tropická zahrada

V resortu máte díky All Inclusive, které je zahrnuto již v základní ceně mnoho možností nejen stravování, ale i zábavy.

Vzhledem k tomu, že resort má svou pláž, je možné trávit čas odpočinkem u oceánu, nebo relaxovat u jednoho z největších bazénů v Jižní Americe, součástí i je i dětský bazén. Hostům jsou k dispozici lehátka se slunečníky. U bazénu si můžete dát drobné občerstvení a třeba i koktejl. Pro děti od 3 do 14 let je tu dětský klub.

Je možné si vypůjčit jízdní kola, podniknout výlety do džungle, zahrát si tenis, golf nebo volejbal, zregenerovat své tělo v sauně nebo využít luxusních služeb hotelového SPA, také je možnost se projet na kajaku, objevovat podmořský život se šnorchlem, pokud se chcete udržet v kondici, můžete zajít do fitness nebo si jít zaběhat po speciální běžecké trati v přírodě. 

Resort Vás ubytuje v jednom z moderně vybavených 406 pokojů/apartmánů

Deluxe Junior Suite (50m2) má jednu ložnici s velkou manželskou postelí nebo dvě oddělené postele, vlastní balkon nebo terasu, pohovku a výhled do tropické zahrady. Maximální kapacita jsou 4 osoby.

Renewed Premium Junior Suite (50m2) nedávno renovované pokoje, které mají skvělou polohu poblíž hlavního bazénu, výhledy do exotické zahrady si vychutnáte z vlastní terasy. V pokoji je jedna ložnice s velkou manželskou postelí nebo dvě oddělené postele, pohovka. Maximální kapacita jsou 4 osoby.

Renewed Family Junior Suite (50m2) nedávno renovované rodinné pokoje, najdete tu skvělé drobnosti pro děti, k pobytu dostanete přístup do rodinného lounge a uvítací balíček pro děti, v apartmá je jedna ložnice s manželskou postelí nebo dvě oddělené postele, pohovka na spaní a terasa s výhledy do tropické zahrady. Maximální kapacita jsou 4 osoby.

Royal Beach Club (44m2) jsou pokoje pouze pro dospělé s výhledem do zahrady nebo k bazénu, mají k dispozici vlastní balkon nebo terasu, maximálně se zde ubytují 3 osoby a v pokoji je buď jedna manželská postel nebo dvě oddělené postele a pohovka.

Family Master Suite (108m2) dvouložnicové apartmá s doplňky pro děti, uvítací balíček pro děti, přístup do rodinného lounge. jedna ložnice má velkou manželskou postel, druhý pokoj má dvě oddělené postele. Výhled z balkonu, kde je volně stojící vana, je do exotické zahrady a částečně na oceán. K dispozici jsou i dvě koupelny, vířivka, obývací pokoj, jídelna. Maximální kapacita jsou 4 osoby.

 • dovolená snů 406 apartmánů a pokojů
 • dovolená snů kávovar s místní kávou, iPhone nabíjecí stanice, telefon, WiFi, TV, minibar
 • dovolená snů tropická zahrada, bazén, oceán
 • dovolená snů All Inclusive

The Westin Reserva Conchal pro své hosty připravuje jídlo světové kvality, na výběr je z mnoha restaurací, díky All Inclusive můžete využít každý den jinou. K dispozici je také 24h servis donášky jídla do pokoje.

Manglar je restaurace, kde si pochutnáte na čerstvých rybách a mořských plodech, je otevřeno na večeře od 18 do 22h.

Bamboo je asijská restaurace plná chutných, kořeněných jídel. Je otevřeno na večeře, od 18 do 22h.

Spirula Trattoria italská restaurace – pochutnáte si na čerstvé pizze, těstovinách, dobrém víně. Otevřeno je denně od 12:00 do 17:30.

Faisanella mezinárodní kuchyně, pochutnáte si na rizotu, gnocchi, těstovinách, salátech… Otevřeno je na večeři od 18 do 22h

El Ranchito drobné pochutiny u bazénu, otevřeno denně od 11h do 14:30

Mitra a la carte nebo bufetové snídaně, mezinárodní kuchyně, gril… Otevřeno na snídani, oběd i večeři

La Sabana je steak house s unikátním autentickým konceptem divokého západu. Otevřeno je na večeře od 18 do 22h

Caracola restaurace u bazénu nabízí v čase obědů drobné občerstvení a osvěžení

 

All Inclusive The Westin Reserva Conchal zahrnuje :

dětský klub, nemotorizované vodní sporty, využití tenisových kurtů (do 18h), Wifi, noční show, jídlo v restauracích v resortu, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje, minibar (jedno doplnění za den, další za poplatek), pokojový servis

Hotel může podmínky All Inclusive bez předchozího upozornění změnit.  


Nahoru