Kuba

Gran Hotel Manzana Kempinski *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Hotel otevřený v roce 2017 se nachází ve staré části Havany, která patří na seznam dědictví UNESCO. Jedná se o skvělou lokaci pro objevování zákoutí tohoto úžasného města, jen pár kroků od známé turistické atrakce El Capitolio. Ze střešní terasy s inifnity bazénem se naskýtá nádherný výhled na Havanu, který vám vezme dech. 10 minut jízdy autem najdeme známou koloniální pevnost El Morro. Hotel je umístěn v historické budově Manzana de Gómez. Hotel Kempinski nabízí ubytování v 246 luxusních pokojích a suites. Ve všech pokojích jsou vysoké stropy, francouzská okna, ze kterých je výhled do ulic nebo vnitrobloku.

  • luxusní ubytování v srdci Havany 
  • v blízké vzdálenosti významné památky v části patřící do UNESCO
  • historická budova Manzana de Gómez
  • ubytování se snídaní
  • restaurace a bary s výhledem na město
  • infinity bazén na střeše a lázně

V hotelu Kempinski zažijete nejvyšší formu pohostinnosti a luxusu. Služby Concierge jsou hostům k dispozici a pomohou vám s vašimi požadavky. Spojí vás s životem v Havaně a zažijete tu pravou kubánskou atmosféru. Můžete zde zařídit exkurzi po městě, projížďku v jednom z ikonických amerických veteránů.

Místní lázně pokrývají plochu 1000 m2 a najdeme je v 6. patře hotelu. Skládá se z 8 místností určených k procedurám a masážím, bazénu, posilovny, kosmetického salonu, relaxační části a také inifinity bazénu na střeše s výhledem na Havanu.

Patio pokoj – pokoje velké 38 m2 jsou tiché, klidné s výhledem do vnitrobloku. Luxusní interiér, součástí je také pracovní prostor se stolem a židlí. Pokoje jsou možné s manželskou postelí nebo s oddělenými postelemi. Maximální obsazenost pokoje jsou 2 dospělí. 

Deluxe pokoj – pokoje s výhledem na ulice Havany, velké 38 m2 také pro 2 dospělé.

Gran Deluxe pokoj – pokoje velké 55 m2 ubytují 2 dospělé a 1 dítě 

Junior Suite Hemingway – suite se skládá z ložnice a oddělené obývací části se sedačkou. Pokoje jsou spojené, nejsou oddělené zdí. Ubytuje 2 dospělé a 1 dítě a má 50 m2.

Junior Suite Constante – suite o velikosti 68 m2 nabízí výhledy na nejslavnější bary v Havaně jako je La Floridita, Haminwayův bar.

Dále hotel nabízí různé Suites, které určitě splní vaše očekávání.

  • dovolená snů 246 pokojů v 9 kategoriích
  • dovolená snů trezor, TV, pracovní plocha (stůl, židle), servic na přípravu kávy a čaje, vana nebo sprcha, minibar, wi-fi připojení, klimatizace
  • dovolená snů ulice, vnitroblok
  • dovolená snů snídaně

V hotelu najdeme 3 restaurace a 3 bary. Pro ty, kdo hledají autentický zážitek se zde balí ručně doutníky a podávají ty nejlepší kubánské rumy.

Confluencias – servíruje snídani formou švédských stolů, kombinuje různé kuchyně, každý si najde to své. Snídani si můžete vychutnat vevnitř ale i na terase.

Constante Bar – ve 2. patře najdeme tento úžasný bar, který nabízí chutné koktejly a tapas.

El Surtidor Pool Terrace and Bar – toto místo si zamilujete. Bar u bazénu na střeše s dechberoucím výhledem. Nabízí výborné koktejly. kávu, čerstvé ovoce a jiná lehká jídla.

San Cristobal Panoramic Restaurant – tato restaurace se specializuje na plody moře karibiku s tím nejkrásnějším výhledem na starou Havanu.


Nahoru