C Rodrigues Mourouk patří pod prestižní značku Constance, což je samo o sobě zárukou dobrého servisu, příjemného prostředí a hlavně výborného jídla. Je vhodný pro cestovatele hledající pohodový resort a klid u krásné pláže. Pláž Mourouk je zařazená mezi 10 nejlepších kitesurfingových míst na světě.
Ostrov Rodrigues o rozměrech cca 18 x 7 km leží v Indickém Oceánu přibližně 1,5 h letu z Mauricia (ideální kombinace pobytu na obou ostrovech). Na ostrově Rodrigues si budete připadat, jako kdybyste se vrátili v čase. Je to jeden z tropických rájů, který si ještě dodnes zachovává svoji divokost. Atmosféra ostrova Rodrigues připomíná Mauricius před 30-ti lety než se tam rozvinul turistický ruch.

Podívejte se na video z C Rodrigues Mourouk.

 • Otevřen v r. 2024
 • Krásné svěží designy
 • Pouze 65 pokojů, 2 vily
 • Nádherné pláže
 • Krásné výhledy na oceán
 • Autentický ostrov Rodrigues
 • Potápění
 • Kombinujte s pobytem na Mauriciu

Kitesurfing – pláž Mourouk je zařazená mezi 10 nejlepších kitesurfingových míst na světě. Toto místo ve vás zaručeně probudí veškeré skryté touhy po dobrodružství.
Další vodní sporty nabízené resortem: windsurfing, šnorchlování, kajaky, potápění, rybaření…

Výlety po ostrovech, cyklistika, jóga…

Treky – objevte nespoutanou krásu ostrova Rodrigues. Resort nabízí trekingové zážitky na míru, které jsou navrženy tak, aby vás ponořily do úchvatné krajiny ostrova a vzaly vás na cestu bujnými lesy, členitými pobřežími a skrytými údolími.

Všechny pokoje jsou inspirované místní atmosférou a otevírají se do soukromého odpočinkového místa na terase nebo balkonu s výhledem na moře. Všech 65 pokojů v C Rodrigues má ideální polohu, abyste si mohli užít to nejlepší z ostrovního života na Rodrigues. Nabízí ložnici s manželskou postelí a koupelnu se sprchovým koutem.
Ocean View Standard (32 m2) – Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě do 12-ti let nebo 3 děti do 12-ti let.
Superior Ocean View (37 m2) – Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě do 12-ti let nebo 3 děti do 12-ti let.
Beachfront (37 m2) – Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě do 12-ti let nebo 3 děti do 12-ti let.

Vily v C Mourouk mají prvotřídní polohu na pláži. Prostorné ubytování zahrnuje dvě ložnice a dvě koupelny se sprchovým koutem, vybavený kuchyňský kout a přímý vstup na pláž ze soukromé terasy. Na pláži vyhrazená lehátka.
Hermitage 2 Bedroom Villa (100 m2) –  kapacita 2 dospělí + 2 děti do 12-ti let.
Gombrani 4 Bedroom Villa (235 m2) – kapacita 4 dospělí + 4 děti do 12-ti let.

 • dovolená snů 65 pokojů, 2 vily
 • dovolená snů klimatizace se stropním ventilátorem, TV, Wi-Fi, trezorem, minibar (za příplatek), čaj a káva (zdarma), koupelna se sprchou a toaletními potřebami, terasa / balkón s výhledem na moře
 • dovolená snů oceán
 • dovolená snů polopenze, plná penze

Sails Restaurant – bufetová restaurace s nabídkou místní i mezinárodní kuchyně. Snídaně 7:30 až 10:00 hod., večeře od 19:00 do 22:00 hod.

Salty Cabri Beach Shack – ponořte se do hravého à la carte menu přetékajícího místními i mezinárodními lahůdkami, od různých svačin až po pochoutky k šálku čaje.
Bar od 10:00 do 00:00, oběd 12:00 až 15:00, nabídka občerstvení od 12:00 do 16:00 hod., čas na čaj od 16:00 do 18:00 hod.

The Bar – ideální místo na osvěžující drink či dva během nasávání uvolněné ostrovní atmosféry. Otevřeno denně od 10:00 do 00:00 hod.

Lounge Sunset Session – každý pátek a sobotu od 17:00 do 23:00 hod. si můžete vychutnat společné pozorování západů slunce, hudbu a popíjení lahodných nápojů.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (leden-říjen), 2 osoby, polopenze

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Ocean View (brzký nákup)
 • optimální cena letenky Praha – Rodrigues (Air France) – Praha
 • transfery

Osoba v dvoulůžkovém pokoji s polopenzí 49.790,-Kč

 


Nahoru