Butikový resort Le Repaire se nachází na západní straně ostrova La Digue v souostroví Seychely v Indickém oceánu, přímo u pláže. Leží kousek od centra hlavního městečka na La Digue, v okolí se nachází restaurace, pošta nebo banka. Dostanete se sem z ostrova Mahé katamaránem nebo trajektem za cca 1,5h. Ostrov La Digue má rozlohu 10 km2, velice oblíbené je tu půjčit si kolo a projet se po ostrově nebo chodit pěšky po okolí, jelikož ostrov nabízí nádhernou přírodu a pláže.

  • resort se nachází přímo u pláže
  • kousek od městečka, mnoho restaurací
  • krásná příroda
  • butikový resort, málo pokojů

Ostrov je obklopen korálovým útesem, tudíž zde můžete šnorchlovat nebo se potápět, k vidění je tu bohatý podmořský svět. K půjčení jsou tu kola nebo kajaky. Také se pořádají výlety za rybolovem nebo na okolní ostrovy. V resortu se také nachází bazén.

Pokoje Superior: ubytovat se můžete v pokojích Beachfront (celkem 6 pokojů) nebo Seafront (celkem 5 pokojů). Všechny tyto pokoje mají minimální rozlohu 32 m2. Jsou umístěny v patrových domečcích. Vždy v nich najdete ložnici s manželskou postelí nebo 2 oddělená lůžka a pohovku. U každého pokoje se nachází terasa s ratanovým posezením. Pokoje jsou buď přízemní, nebo v 1. patře. Výhled máte vždy na pláž a moře.

Pokoje Standard: ubytovat se zde můžete v celkem 7 pokojích, které jsou propojitelné. Na výběr máte manželskou postel nebo 2 oddělené postele. Výhled se vám z těchto pokojů naskytne do okolní zahrady. Pokoje jsou buď přízemní, nebo v 1. patře. Vždy máte k dispozici balkón s posezením. Jsou umístěné v patrových domečcích.

  • dovolená snů celkem 18 pokojů
  • dovolená snů klimatizace, přistýlka, fén, kávovar/ rychlovarná konvice, větrák, minibar, WiFi zdarma, sejf, TV, telefon, dětská postýlka
  • dovolená snů moře, pláž, zahrada
  • dovolená snů snídaně, polopenze

V samém srdci resortu Le Repaire se nachází hlavní italská restaurace, kam zajdete na snídani, oběd i večeři. Pochutnáte si tu na pravé italské pizze, těstovinách, ale i na dezertech, jako je tiramisu a večer vám tu naservírují koktejl.

 


Nahoru