Les Villas D’Or je rodinný resort obklopený nádhernou přírodou. V současné době má celkem 10 vil a ubytuje jen 24 hostů. Resort je navržen v typickém koloniálním stylu a poskytuje služby na vysoké úrovni, pohodlí a moderní vybavení. Vily nabízejí naprosté soukromí, klid a malebný výhled na Indický oceán. Voda je křišťálově čistá a místní pláž je považována za jednu z nejbezpečnějších.

 • rodinný hotýlek
 • maximálně 24 hostů
 • i pro větší rodiny
 • soukromí a klid
 • na jedné z nejlepších pláží Praslinu
 • vlastní vybavená kuchyň
 • od vlastního stravování po polopenzi

Les Villas D’Or má jednu z nejbezpečnějších pláží ostrova a pro své hosty zde mají připravenou spoustu sportovních aktivit, jako je například golf, výlety na kole, různé vodní sporty ale i potápění nebo rybaření. V resortu si můžete vybrat jednu z nabízených exkurzí, nebo si můžete půjčit auto a na průzkum se vydat sami. V blízkosti resortu se nachází vesničky s obchody, restauracemi a různými trhy. Nabízejí zde službu hlídání dětí.

Resort má celkem dva typy ubytování – 2 dvoupokojové a 8 jednopokojových vil. Všechny vily jsou moderně zařízené, pohodlné a s plně vybavenou kuchyní.

Vily jsou postaveny v koloniálním stylu, s dřevěnými dveřmi, okny a nachází se maximálně 15 metrů od pláže. Každá vila má svou vlastní verandu s dřevěným nábytkem, kde si můžete vychutnávat své snídaně při výhledu na moře.

Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí, stropním větrákem a klimatizací, trezorem a fénem. Jednolůžka, postele navíc pro děti pod 18 let a dětské postýlky jsou dostupné na požádání. Všechny vily mají svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem a bidetem

 • dovolená snů vily 2 kategorie
 • dovolená snů kuchyňský kout, klimatizace, fén, TV, DVD, telefon
 • dovolená snů zahrada a částečně oceán
 • dovolená snů bez jídla, snídaně, polopenze

Plně vybavené kuchyně v každé vile umožňují přípravu svých vlastních jídel, pokud nemáte zájem stravovat se přímo v resortu.

Lehké snídaně jsou podávány každý den přímo do vil. Hosté si mohou zvolit polopenzi, večeře se podává  buď v resortu Le Duc de Praslin, Pirogue Restaurant nebo Club Vacance.

Příklad cenové kalkulace

Dovolená Seychely 7 nocí + 2 noci cesta, 2 osoby, polopenze

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková vila 6.170,-Kč x 7
 • optimální cena letenky Vídeň – Praslin – Vídeň 25.000,-Kč
 • mikrobus na Praslinu (zpáteční)  1.300,- Kč
 • místní reprezentant 580,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 70.070,-Kč

Roman a Michaela T
Dobré ráno paní Nováková,
hlásíme se po návratu ze Seychel. Po týdnu krásných, čistých pláží bez lidí, kde vás nikdo neotravuje s nabídkou ručníků, triček a  masáží nohou, po týdnu blankytně modré vody a nádherné přírody, po týdnu milých, nápomocných a stále usměvavých lidí. Po týdnu, kde ochutnáte opravdu čerstvě utržené, zralé exotické ovoce. Po týdnu, který každému, kdo chce navštívit dva ostrovy, doporučujeme prodloužit alespoň o dva dny.
Pro příznivce potápění přidáváme doporučení na centra Trek Divers na La Digue – hned u přístavu,1. patro, velká loď až pro 20 lidí.. Na Praslinu Octopus Divers – na konci pláže Cote D’Or, dvě lodi pro 12 a  6 potápěčů. U obou odjezd kolem 9 hodiny, 2 ponory ve skupině 4-6 lidí, malé občerstvení. Ponory do cca 20 metrů, 55 minut. Cena včetně vybavení 120EUR/2 ponory. Mají dost obsazeno, při kratším pobytu rezervujte mailem.
Z Vaší strany oceňujeme servis – počínaje zasláním několika alternativ cesty až po dodání všech potřebných dokladů a instrukcí . Pochvalu zasluhuje místní CK zajišťující transfer z/na letiště a přístavu.
Z Plzně zdraví Roman a Michaela T
 
PS – u nás nejkrásnější pláž vyhrály Grand Anse a Anse Songe na JV La Digue – skály, velké vlny. Jenom do vody se tam bohužel vlézt nedá:-)
Jana H.

Dobrý den,
tak jsme se v celku vrátili domů. Co říci, byla to prostě dovolená snů, jak jinak 🙂
Ubytování bylo nádherné, pláž prázdná a neskutečně nádherná. Oceán vypadal každý den jinak, nemohla jsem se na něj vynadívat.
Snídaně byly pořád stejné, takže jsem toho měla už pak plné zuby, ale to mám i tady u nás 🙂 Večeře skvělé, vyzkoušeli jsme 4 restaurace. Nejlépe jsme se najedli v La Eve.
Byli jsme na Coco Island, Felicite Island, půjčili jsme si auto a udělali okruh na ostrově Praslin. Podívali jsme se také na Coco De Mer a pár dalších pláží. Pláž u našeho hotelu však neměla konkurenci. Byla to asi nejlepší volba, když si chce člověk užít klid a krásné koupání!
Tímto bych Vám chtěla poděkovat za pomoc při výběru dovolené, za Vaši trpělivost se mnou a za celkovou realizaci snové dovolené 🙂
Takže… moc moc děkuji a snad někdy příště na viděnou … 🙂


Nahoru