Menší rodinný a romantický hotel leží na jihozápadním pobřeží Mahé.  Valmer resort se nachází nad pláže Baie Lazare na niž je to z kopce zhruba 7 minut chůze . Valmer Resort je v tropické zahradě a prošel nedávnou kompletní rekonstrukcí, jak společných prostor, tak i ubytování.  Cesta sem zabere cca 30 minut jízdy od letiště.

Najdete zde elegantně a moderně zařízené vily, které jsou zasazené ve svahu v tropické zahradě, infinity bazén, můžete zažít řadu sportovních a vodních aktivit nebo zde pouze lenošit, ochutnáte místní pochoutky a lahodné koktejly.

Valmer Resort má nově otevřené Frangipani Spa.

  • vhodné pro dvojice
  • fajn je si půjčit auto
  • příjemná cena
  • na kopci s bazénem
  • zhruba 7 minut od klidné pláž

Zažijte  odpočinkovou dovolenou, v klidném zázemí si můžete u bazénu číst knihu, kterou si můžete zapůjčit v místní knihovně nebo si naopak můžete vybrat z nabídky vodních dobrodružství, např. šnorchlování, šlapadla nebo využít služeb nedalekého potápěčského centra. Ve Valmer Resort je také k dispozici půjčovna aut pro výlety a poznávání okolí. Pro Vaše ratolesti je k dispozici dětské hřiště a také zde můžete navštívit galerii umění.

V místním spa si můžete dopřát masáže a tělové nebo kosmetické procedury.

Garden Studio: má soukromou otevřenou terasu zasazenou do svěží zahrady, kuchyňský kout s jídelnou, obývací prostor, koupelnu se sprchou, má 50 m2 a je pro 2 dospělé a 1 dítě.

Deluxe Vila: vlastní dřevěná terasa s výhledem na oceán a zahradu, kuchyňský kout a jídelna, obývací prostor, má 65 m2 a je pro 2 dospělé a 1 dítě.

Rodinná vila: prostorná dřevěná terasa s výhledem na oceán a zahradu, 2 ložnice a 2 koupelny s vanou, kuchyňský kout s jídelnou, obývací prostor, má 120 m2 a je pro 4 dospělé a 2 děti.

Junior Suita: otevřená dřevěná terasa s výhledem na oceán, venkovní vířivka, s koupelnou a lednicí, má 55 m2 a je pro 2 dospělé.

Pool Vila: velká soukromá terasa s výhledem na oceán, veranda s vlastním infinity bazénem a lehátky, venkovní sprcha, kuchyňský kout a jídelna, obývací prostor, koupelna s luxusní vanou, má 90 m2 a je pro 2 dospělé.

  • dovolená snů 21 pokojů a suite 5ti kategorií
  • dovolená snů TV/SAT, fén, klimatizace, stropní ventilátor, trezor, telefon, některé pokoje mají kávovar a koupací pláště
  • dovolená snů zahrada
  • dovolená snů polopenze, plná penze

Valmer Resort nabízí stravování pro své hosty ve formě polopenze nebo plné penze, snídaně jsou podávány formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované nebo výběrem z menu, v případě pořádání pravidelných tematicky zaměřených gastronomických večerů jsou pokrmy podávané formou bufetu.

V restauraci La Palmier okusíte tradiční kreolskou kuchyni i oblíbené pokrmy mezinárodní gastronomie.

V baru La Gaulette vedle infinity bazénu ochutnáte koktejly z bohaté nabídky baru.


Nahoru