Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa. Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky … Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem. Detailní popis průběhu naší spolupráce →

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely, Srí Lanku i francouzský Réunion, Francouzkou PolynésiiMaledivy i Zanzibar jsou tím ideální místa pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Mexika, MalajsieVietnamu. Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat. Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.
Jana Nováková   Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii. Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně. Jsme členem Asociace cestovních kanceláří České republiky (ACK ČR). Kariéra u nás.

Naši spokojení klienti

Jana V.

Dobrý den,

chtěli bychom Vám touto cestou opět poděkovat za zprostředkování dovolené na Srí Lance. Tolik jsme od „profláklého“ ostrova příliš nečekali, navíc s několika negativními informacemi po bombových útocích v dubnu 2019. Prakticky již druhý den cesty jsme změnili náš názor. Ostrov má i větším cestovatelům jistě co nabídnout „neokoukaného“. Pastvou pro oči je nekonečná svěží zeleň, ať již na nekonečných čajových plantážích, rýžových polích či při pohledu nad hlavy do korun palem. Památky jsou rozesety v bujné zeleni téměř po celém ostrově. Všude se setkáváte s příjemnými lidmi většinou budhistického vyznání, dostanete se do nitra jejich kultury, smýšlení, víry. Pro nás, milovníky zvířat bylo velikým zážitkem vidět stáda slonů ve volné přírodě, velké množství exotických ptáků, motýlů či šakala.

Velikým zážitkem byla několikahodinová jízda vlakem, každému můžeme doporučit. Co naopak Vám nemusí být líto, pokud se nestihnete podívat na pláž.

V neposlední řadě obrovskou roli hrál po celou dobu okruhu průvodce,který nám denně předal mnoho zajímavých informací, byl vždy pozorný,milý,se smyslem pro humor i důslednost. Byl to průvodce, který již roky provází jen české a slovenské klienty, pro nás tedy pozitivum, tak trochu „Čechy“ zná:-)

Tak ještě jednou díky, ať máte mnoho spokojených zážitků i nápadů na nové destinace.

Iva K.

Tuto dovolenou jsme naplánovali s manželem velmi narychlo. Díky skvělé paní Burianové, která nám vše vysvětlila a zařídila, jsme měli nejbáječnější dovolenou.
Cesta začala na pražském letišti v Praze, kde jsme nastoupili do letadla směr Paříž. V Paříži jsme čekali cca 4 hod. na přímý let s Air Mauricius. Cesta utekla velmi rychle, obsluha a práce letušek byla vynikající. Na letišti jsme vyplnili vstupní formuláře a prošli termokamerou a už jsme se těšili na náš hotel. Na letišti nás vyzvedl řidič, který nás dovezl do hotelu Tamassa. V hotelu nás přivítali vlhkými ručníky a kokosovým nápojem. Po vyplnění formulářů na recepci nás dostala na starost milá pracovnice hotelu, která nás provedla po hotelu a vysvětlila jak to zde běží, potom nás a naše kufry odvezli do našeho pokoje. Pokoj je velký a velmi útulný, bydleli jsme v přízemí tak jsme mohli přímo vyjít do udržované zahrady. Na pokoji máte k dipozici bar, klimatizaci nebo velký větrák na stropě. K dipozici jsou ručníky na pláž, které Vám každý den vymění. Pláž byla úžasná, krásná a čistá. Lehátka jsou zde k dipozici buď pod rákosovým slunečníkem nebo přímo pod palmou. Jen jich tu jen trochu omezené množství, tedy pokud si ráno nedáte ručník na lehátko, tak se může stát, že na Vás nic nezbude. Na pláži Vás obchází hotelový zaměstnanec, který Vám přináší pití, které si objednáte.
Pláž má mírný vstup do oceánu, jsou tu kameny, na kterých jsou velcí ježci, tak doporučuji obuv do vody. Je znát příliv a odliv, ale dá se plavat daleko směrem k reefu a nijak odliv neomezuje plavání. Jen bych upozornila na mírné proudy (vypadlo to jako když teče řeka), můžete se s nimi nechat unášet při šnorchlování a kus pak dojít pěšky.
Máte možnost si zde půjčit šlapadla, kánoe, paddleboardy nebo jet lodí na šnorchlování, vše je v ceně hotelu.
Jídlo je vynikající a jeho dostatek, každý si vybere. Pokud jedete na výlet, tak si nezapomeňte dopředu objednat balíček. Na recepci vypíšete formulář a ráno si ho zde vyzvednete. Je ta krabice jídla: vedle sendvičů, pečené kuře, kuskus, ovoce a pití.
Cestujte a poznávejte ostrov, má mnoho co nabídnout. Jezdí se vlevo, na hotelu si můžete domluvit auto. 
Zaměstnanci jsou milí a nápomocní, rádi Vám všem pomohou.

Škoda, že nám ta dovolená velmi rychle utekla. Vůbec se nám nechtělo domů. Určitě se sem vrátíme. Ostrov má co nabídnout.

Simona Š.

Dobrý den pane Antoši,

Dnes jsme se vrátili z dovolené a vše bylo naprosto v pořádku. Jednoznačně doporučuji i pro ostatní zákazníky jako jedinečnou příležitost. Tím, že jsme v té zemi byli nám obrovsky změnilo i názor na ty lidi tam. Není tam žádná kriminalita a policistu potkáte jedině měřit rychlost. Jinak tam naprosto nikde nejsou potřeba.

Co se týče jediného, tak v Ománu člověk na ulici nekoupí alkohol. Pro nás jako spotřebitele je to velká ztráta, ale oni prostě alkohol nepijí, takže jediné kde je k sehnání jsou v hotelu, ale nechají si na to připlatit.

Jiří K.

Dobrý den paní Burianová,
děkuji za zprostředkování naší dovolené na ostrově Mauricius. Vše proběhlo tak, jak mělo. Cesta s Emirates byla v pohodě a naprosto bez problémů . Ubytování v Heritage Awali super. Pláže, moře – nádhera. Veškeré služby hotelu na 1. Nabídka jídla a pití v rámci All inklusive fantastická. Velké poděkování panu Milošovi. Výlety s jeho doprovodem neměly chybu. Je dobrý společník a vypravěč.
Díky za vaše služby a těšíme se na nějakou další dovolenou s vámi

Šárka a Honza T.

Paní Nováková, paní Burianová,

myslím, že jsme vám ještě dostatečně nepoděkovali za skvělé služby, které jste nám poskytly před, v průběhu a nejvíce v zakončení naší letošní dovolené v Malajsii.

Program dovolené byl naplánován a zorganizován výtečně, a vámi navržené lokality, Kuala Lumpur, park Tamara Negara, a pobyt na ostrově Redang, včetně potápění byly opravdu krásné!

Přesuny byly naplánované výborně a proběhly zcela přesně.

Nelze zapomenout na vaši okamžitou pomoc a rychlé řešení v závěru dovolené, kterou způsobila naše chyba. I když je vlastně chyba, že jsme ani nechtěli odletět domů? 😃

Opravdu vám děkujeme, a těšíme se jakou specialitu nám navrhnete v příštím roce!

Přejeme vám ve vaší práci i osobním životě mnoho úspěchu, vše krásné, a co nejméně takových nenadálých událostí jaké jsme způsobili my.

S pozdravem

Šárka a Honza T.

Paní Nováková, paní Burianová,

myslím, že jsme vám ještě dostatečně nepoděkovali za skvělé služby, které jste nám poskytly před, v průběhu a nejvíce v zakončení naší letošní dovolené v Malajsii.

Program dovolené byl naplánován a zorganizován výtečně, a vámi navržené lokality, Kuala Lumpur, park Tamara Negara, a pobyt na ostrově Redang, včetně potápění byly opravdu krásné!

Přesuny byly naplánované výborně a proběhly zcela přesně.

Nelze zapomenout na vaši okamžitou pomoc a rychlé řešení v závěru dovolené, kterou způsobila naše chyba. I když je vlastně chyba, že jsme ani nechtěli odletět domů? 😃

Opravdu vám děkujeme, a těšíme se jakou specialitu nám navrhnete v příštím roce!

Přejeme vám ve vaší práci i osobním životě mnoho úspěchu, vše krásné, a co nejméně takových nenadálých událostí jaké jsme způsobili my.

S pozdravem

Jana Z.

Chci Vám poděkovat za dovolenou kterou jste mi zproztředkovali jsem velmi spokojená z jedinečných výletů po ostrově Mauricius

Žaneta a Vladimír V.

Děkujeme CK DOVOLENÁ SNŮ, p.Janě Buriánové za zprostředkování našeho návratu na Seychely, na ostrov Silhouette. Proč zrovna Silhouette?

Je to pro nás mystický působící ostrov, z 97% přírodní rezervace. Jsou zde místa, kde si člověk připadá, že je na ostrově sám. Jako na pláži Anse Mondon, kam se dostanete z resortu po třech kilometrech tůry pralesem při převýšení 600m. Jsme středního věku, dalo to zabrat. Další trasa je 30 minut chůze na skálu s kapličkou a velkým kamenným křížem, přes starý hřbitov. Od kříže je nádherný výhled na moře a další pláže.

Dle našeho přání byla zajištěna narozeninová čtyřchodová večeře na pláži.

Velké díky p.Janě Buriánové za starání se před a po dovolené. Jsme nadmíru  spokojeni, že jsme zvolili právě tuhle CK.

Kristina B.

(Čeština) Moc děkujeme za opravdu přenádherné líbánky ve Francouzské Polynésii. vše perfektně připravené, tři nádherné ostrovy Moorea (Hilton Moorea), Huahine (Maitai Lapita) a Bora Bora (Le Meridien), a obrovské díky Jana Nováková, už od začátku perfektní servis, na dovolenou budeme ještě dlouho vzpomínat  

Jana O.

Dobrý den, pane Antoši,

Rádi bychom Vám poděkovali s manželem za nádhernou dovolenou na Maledivách. To místo bylo naprosto famózní, služby, lidi,  jídlo a celkově jsme byli opravdu nadšeni.

Jediné, co nás opět zklamalo, byla společnost Emirates, zlatí Kataři 🙂
Moc Vám děkujeme a budeme se těšit na Malajsii.

Hore