Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa.

Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky …

Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem.

Detailní popis průběhu naší spolupráce →

 

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely, Srí Lanku i francouzský Réunion. Tyto ostrovní státy Maledivy i Zanzibar jsou ideálním místem pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Mexika, MalajsieVietnamu.

Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat.

Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.

Jana Nováková

 

Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

 

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii.

Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně.

Jsme členem Asociace cestovních kanceláří České republiky (ACK ČR).

Naši spokojení klienti

manželé H.

(Čeština) Dobrý den, paní Burianová,

tak jsem se konečně dostala k tomu, abych Vám poděkovala za nejlepší dovolenou v našem životě:)))

Bylo to naprosto bez chyby a až teď jsme se trochu vzpamatovali z návratu do reality..

Vše bylo super.. místo, moře, jídlo, cesta, delegátka Anna:), personál na Kuredu, výlety, prostě absolutně jsme nenašli nic, co by nebylo na jedničku!!!

Děkujeme ještě jednou,

krásný den

Jana H.

(Čeština) Dobrý den,
tak jsme se v celku vrátili domů. Co říci, byla to prostě dovolená snů, jak jinak 🙂
Ubytování bylo nádherné, pláž prázdná a neskutečně nádherná. Oceán vypadal každý den jinak, nemohla jsem se na něj vynadívat.
Snídaně byly pořád stejné, takže jsem toho měla už pak plné zuby, ale to mám i tady u nás 🙂 Večeře skvělé, vyzkoušeli jsme 4 restaurace. Nejlépe jsme se najedli v La Eve.
Byli jsme na Coco Island, Felicite Island, půjčili jsme si auto a udělali okruh na ostrově Praslin. Podívali jsme se také na Coco De Mer a pár dalších pláží. Pláž u našeho hotelu však neměla konkurenci. Byla to asi nejlepší volba, když si chce člověk užít klid a krásné koupání!
Tímto bych Vám chtěla poděkovat za pomoc při výběru dovolené, za Vaši trpělivost se mnou a za celkovou realizaci snové dovolené 🙂
Takže… moc moc děkuji a snad někdy příště na viděnou … 🙂

Bára H.

(Čeština) Nádherná dovolená na Mauriciu. Vše bylo zařízené na jedničku. Děkuji Jakubovi za skvělou práci a spolupráci, kdy nám zařídil co se dalo, a že to nebylo někdy snadné 🙂 Hotel byl úžasný, Deluxe Family pokoj byl luxusní, vše fungovalo na jedničku, včetně transportů z letiště! Díky Dovolené snů jsme prožili opravdu dovolenou snů. Doporučuji s klidným vědomím i svědomím, že to byla bomba! Ještě jednou díky, Jakube 🙂

Ivana a Jirka R.

(Čeština) Dobrý den, paní Nováková, před pár dny jsme se vrátili z kouzelného ostrova Mauricius za využití Vašich služeb, které byly od zajištění zájezdu až po náš návrat domů perfektní. Ocenili jsme Váš osobní přístup i doporučení a v romantickém hotelu La Pirogue jsme strávili nezapomenutelné chvíle. Hotelový personál byl velmi milý a přátelský, pochutnali jsme si na místní i mezinárodní kuchyni. Bezchybná byla též spolupráce s delegátem Milošem, který nám doporučil výlety, které jen umocnily náš zážitek z exotického ráje, do kterého se rádi vrátíme.

Moc Vám za vše děkujeme

František B.

(Čeština) Dobrý den paní ředitelko, chtěl bych Vám touto cestou velice poděkovat za zprostředkování OPRAVDOVÉ dovolené snů.
Díky vaší specialistce paní Janě Burianové jsme prožili tu nejkrásnější romantickou dovolenou (Maledivy 18.11.-27.11.) byli jsme na Bali v Domin.republice ale tohle bylo něco neuvěřitelného.
Ubytování, strava, průzračné moře veškeré služby vše na jedničku. Vaše delegátky jak slečna na letišti která se nás ujala tak slečna delegátka přímo v resortu Sun Island přátelské, milé co člověk potřeboval tak mu vysvětlily prostě maximální spokojenost a určitě jsme s vaší firmou necestovali naposled. Už teď mám typ od paní Burianové na Malajsii tak budeme opět šetřit a poletíme od Vás.
Ještě jednou Vám za vše moc děkujeme. Přeji Vám všem příjemné prožití vánočních svátků.

Vlastimil a Renata Ch.

(Čeština)

Dobrý den pane Antoš,
chtěl bych Vám ještě jednou touto cestou poděkovat za vstřícné a upřímné jednání při organizaci naší dovolené. Zvolili jsme si s manželkou ostrov Mauricius. Poptali jsme tři cestovní kanceláře, Vy jediný, jste nám dokázal upřímně poradit a měl trpělivost s našimi dotazy a upřesňováním našich možností a přání. Celý náš pobyt na ostrově proběhl bez problémů, krása ostrova, vstřícnost místních lidí a kvalita hotelových resortů předčila naše očekávání. Velice příjemná byla i změna ubytování v průběhu pobytu, kterou jste nám nabídnul, měli jsme tak možnost poznat jak východní, tak západní pobřeží. Navštívili jsme i několik zajímavých míst na ostrově při výletech organizovaných Vašim delegátem Milanem Potočným, který nám o životě na ostrově hodně povyprávěl. Jeho přístup byl profesionální a i jemu patří naše poděkování.
Mile nás překvapil i Váš zájem o naše pohodlí během pobytu, kdy jste se dotazoval, zda je vše v pořádku.
Pokud se ještě někdy rozhodneme navštívit tento ostrov, nebo nějakou jinou destinaci, určitě se obrátíme na Vaši cestovní kancelář, ale především na Vás jako na osobu, která v nás vzbudila důvěru.
S přáním hezkých blížících se Vánočních svátků
Jana S.

(Čeština) Dobrý večer p. Antoši,

konečně se dostávám k tomu, abych vám mnohokrát poděkovala za fantastickou dovolenou s vaší CK. Syn s přítelkyní u vás vybrali Mauricius. Odlétali jsme 30.10 a vraceli se 7.11. Se vším jsme byli maximálně spokojeni!!!
Ubytování luxusní, personál fantastický. Delegáti – nemám co dodat, úžasní, ochotní a milí. Ještě jednou vám strašně moc děkuji za nás za všechny. Máme nezapomenutelné zážitky na celý život. Mějte se krásně a přeji Vám jen samé spokojené klienty.

P.S. Mnohokrát děkujeme delegátům !!!

Jana V.

(Čeština)

S CK Dovolená Snů jsme cestovali již vícekrát do oblasti Indického oceánu, vždy jsme byli spokojeni nejen s plánováním dovolené,ale i s profesionálním přístupem ke klientovi. Jsme klienti,kteří upřednostňují poznávání zemí, co se týče zkušeností a doporučení od CK celkem nároční,navíc vždy cestujeme s dítětem.  CK Dovolená Snů naše požadavky splňuje. Po poslední cestě na Zanzibar můžeme jejich služby opět doporučit.

Milena G.

(Čeština) Dobrý den, pane Antoši,

dovolte, abych Vám dodatečně poděkovala za zajištění zcela bezproblémové dovolené na seychelském ostrově La Digue v září letošního roku.
Zájezd jsem vybírala pro svoji dceru a nyní už i jejího manžela coby svatební dárek, resp. svatební cestu. I proto jsem měla eminentní zájem na tom, aby pro mladé novomanžele byla tato svatební cesta nezapomenutelným zážitkem. Což se také podařilo, a to i díky Vám. Myslím, že za vše mluví vyjádření obou mladých……“když se sny stanou skutečností.“ Nebylo co vytknout a všechna jejich hodnocení byla v superlativech, počínaje službami letecké společnosti Emirates, ubytováním v hotelu Patatran, velmi vstřícným přístupem hotelového personálu. Samotný La Digue a další okolní ostrovy jsou asi samostatnou kapitolou, u doslova dechberoucích fotografií jsme celá rodina jen mohli tiše závidět 🙂
Děkuji za všechny rady, které jsem do puntíku využila. Pro oba byl cíl svatební cesty překvapením. Kam vlastně pojedou, se dozvěděli až ve svůj svatební den s tím, že na žádné veliké přípravy už ani neměli vzhledem k odletu za necelých 36 hod čas. Proto od nás dostali brožurku se vším, co by se jim mohlo na cesty hodit, vč. Vašich doporučení „Jak na línou želvu na cestě, jak si nelehat pod kokosové palmy apod.“
Domů se vrátili nadšení s asi 500 ks úžasných fotografií, videí a hlavně se vzpomínkami, které jim už nikdo nikdy nevezme, což byl zase takový nádherný dárek pro mě, protože o to přesně při výběru tohoto zájezdu šlo. Takže ještě obrovský dík za vše, čeho si upřímně velmi vážím, Vašeho osobního přístupu a zájmu v průběhu svatební cesty i po jejím skončení.

Mějte se krásně a za mě máte jedno velké doporučení!

Vlaďka M.

Tak nikdo na nic nečekejte a vyražte. Vrátila jsem se odtud před 3 týdny a ještě teď jsem z toho „mimo“… nádhera, klid, pohoda. A zajištění od této cestovky naprosto prvotřídní 👍👍👍. Za další exotikou jedině s Dovolenou snů 🌼🌼🌼🌼💞💞💞


Hore