Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa. Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky … Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem. Detailní popis průběhu naší spolupráce →

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely, Srí Lanku i francouzský Réunion, Francouzkou PolynésiiMaledivy i Zanzibar jsou tím ideální místa pro exotickou dovolenou v klidu. Za poznáním se vydejte stejně jako my do Mexika, MalajsieVietnamu. Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat. Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.
Jana Nováková   Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii. Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně. Jsme členem Asociace cestovních kanceláří České republiky (ACK ČR). Kariéra u nás.

Naši spokojení klienti

Kateřina H.

Chtěla bych poděkovat za krásnou dovolenou a za Vaši pomoc a zasílání aktuálních informací. Na Cocoonu bylo nádherně a veškeré služby byly perfektní.

Ještě jednou děkujeme

Filip V.

S cestovní kanceláří jsme byly naprosto spokojení, není co vytknout. Dokonalý sevis, komunikace, které bohužel muselo být v této složité covidové době opravdu hodně. Velké díky patří Dominice Uřičářové!!! Neskutečný přístup k zákazníkovi, péče na maximálně profesionální úrovni. Dovolenou jsme si užili na 200%. Všem doporučujeme!

Dana a Vítek

Ráda bych za sebe a za manžela poděkovala paní Janě za top servis, který nám poskytla při organizování naší dovolené do Zanzibaru. Nejen, že se ji podařilo vše kompletně zajistit v řádu několika hodin (vzpomněli jsem si opravu velmi narychlo), ale navíc si pamatovala předchozí dovolenou, kterou pro nás zajišťovala a tudíž nám vytvořila několik nabídek „ušitých“ přímo na míru. V Dovolené snů se totiž o své klienty zajímají, aby jim následně mohli nabídnout co nejpříhodnější resort nebo rovnou destinaci (pokud si nejsou jisti). Tento osobní přístup nám velmi vyhovuje, jednak nám ušetří spoustu času, pak se také často jedná o resorty, které bychom sami jen těžko dohledali (a že to také umíme :-)) a v neposlední řadě nám paní Jana vždy poskytne maximální množství informací a cílovém místě, většinu totiž ona či její kolegové navštívila. Celému týmu Dovolené snů přejeme hodně pracovního nadšení, úspěchů a těšíme se na další spolupráci. Dana a Vítek

Zuzana a Mário T.

Hledali jsme dovolenou na líbánky v této těžké době s covidem a díky dovolenasnu.cz jsme našli dovolenou, která předčila naše očekávání. Kloubouk dolů před panem Antošem, který se nám postaral a zařídil naprosto vše, co bylo potřeba. Nakonec i prodloužení dovolené. Resort Furaveri je jako v ráji. Vše bylo krásně čisté, uklizené. Na přelomu října a listopadu byl ostrov téměř prázdný. Personál byl neustále usměvavý a milý. Všechny služby byly na profesionální úrovni. Dovolenou jsme si náramě užili. Mockrát děkujeme za tak krásnou romantickou dovolenou snů na Maledivách.

Miloš K.

Moc děkujeme za perfektní servis – jste o hodně mílových kroků před ostatními, udržte si tento standard nadále – přejeme spousty pozitivních klientů, jako jsme my 👏 Hakuna Matata, Pole Pole po Zanzibarsku

Renata Ch., Opava

Dobrý den,když  někde narazím na název cestovky  „Dovolená snů“ hned se mi vybaví moje dovolené s touto cestovní kanceláří. 
Maledivy a Seychely mě naprosto uchvátily, vzhledem ke kráse tamní přírody se to tak nějak očekává 🙂 
Ale víte co? Celkový dojem z těchto dovolených „snů“ jen umocnila naprosto bezchybná spolupráce asistentky CK slečny Jany Burianové.
Během svého života jsem na podobný proaktivní ( blbé slovo, ale nenašla jsem ekvivalent..) přístup narazila jen minimálně a proto tohle veliké poděkování!
Doufám, že na počátku roku 2021 zase pojedu na svou “ dovolenou snů“ a to jedině s touhle cestovkou….
Ať se Vám daří

Jan Z.

Děkujeme za zprostředkování nádherných líbánek v Malajsii.. Vše probíhalo přesně podle pokynů, které jsme obdrželi, nemělo to jedinou chybičku a vše jsme si v pohodě užili… Těšíme se na další cíle.

Lenka V.
Dobrý den p.Antoš,

 
ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za naprosto jedinečnou dovolenou, bezvadný výběr resortu Vilamendhoo, který byl úžasný, naprostý ráj, kterému se nedá vůbec nic vytknout, ubytování, gastronomie, potápění, personál, vše na výbornou. 
Vše bylo přesně tak, jak Vaše agentura slíbila a to dnes nebývá samozřejmostí, ještě jednou děkuji a určitě Vašich služeb znovu využijeme, buď opět k návštěvě Malediv nebo jiného destinace.
 
Krásný den
Radim G.

Zdravím všechny, kteří se chystají na Mauricius a rád bych se s Vámi podělil o pár našich zážitků.
Na začátku všeho byl můj celoživotní sen tento ráj na zemi navštívit. Což se mi povedlo až po dlouhých 50 letech života. Ke zhmotnění snů nám pomohla šikulka z cestovky Dovolená snů Dominika Uřičářová, skvělá dívka a trpělivá?. Všechno perfektně klapalo. Dominika vše perfektně navrhla a zařídila. Letěli jsme s Emirates s přestupem v Dubaji. Po příletu na ostrov na nás již čekali lidi ze spolupracující cestovní agentury Connections, dovezli na hotel Maritim Crystals. Přivítání v hotelu bylo úžasné. Milý personál, který nám naservíroval osvěžující nápoj a chlazené ručníky. Ubytování v krásném čistém hotelovém komplexu kousíček od pláže. Následující den nás navštívil delegát cestovky p. Miloš Potočný. Opět skvělý přístup a profesionalita. Chtěli jsme s rodinou navštívit mnoho krásných míst a Miloš nám nejenže poradil, také zorganizoval celodenní výlet s dalšími krajany. Osobní auto nas vyzvedlo v přesně stanovený čas na hotelu a byli jsme přepraveni na západní část ostrova odkud jsme mikrobusem vyrazili na dechberoucí výlet. Znalosti a moderování Miloše bylo super. Dozvěděli jsme se o ostrově snad úplně vše. Od dávné historie, po současnost.
Navštívili jsme úžasná místa a s průvodcem takřka v rodném jazyce k nezaplacení.
Moc děkujeme.

Daniela D.

Dobry den, chtěli jsme Vám poděkovat za nádhernou dovolenou (líbanky). Vše bylo naprosto perfektní…oba hotely naprosto famózní. Ještě jednou děkujeme 🙂

Hezky den

Svatební cesta s dětmi v hotelech Beachcomber : Shandrani Beachcomber a Paradis Beachcomber


Hore