Serene Pavilions je luxusní tropické útočiště skládající se z pouhých 12 vilek – pavilionů, z nichž každý má privátní zahrádku s bazénem a nabízí oázu luxusu a naprostého soukromí. Vilky jsou posazeny do nádherných tropických zahrad, některé mají i výhled na moře. Resort sbírá jedno ocenění za druhým a je určen pro ty nejnáročnější klienty vyžadující prvotřídní servis. Za nás jeden z nejlepších resortů na Srí Lance.

V Serene Pavilions se ocitnete v prostředí, kde se mohou uskutečnit všechna vaše přání a touhy po exotické dovolené. Klid a gastronomické zážitky, delikátní vína, plavání, čtení v palmové zahradě nebo procházky po opuštěné pláži a pozorování místních rybářů, to vše je dovolená v Serene Pavilions. Navzdory malé velikosti zde najdete vše, co lze očekávat od luxusního resortu – lázně, posilovnu, tenisový kurt, čítárnu, plavecký bazén, restauraci a bar.

 • Ideální pro oslavu výročí svatby či svatební cestu
 • Pouze 12 vilek
 • Směs srílanské a balijské architektury
 • Butikový resort s příjemnou atmosférou
 • Ponořen do nádherných zahrad
 • Resort stavící na klidu a luxusu
 • Děti do 15-ti let nejsou přijímány
 • Nejluxusnější resort na ostrově
 • Každá vila s bazénem

Jedinečný bazén Serene Pavilions patří k ústředním bodům resortu. Má část pro plavání a část pro relaxaci na lehátkách ponořených ve vodě. Bazén je doplněn i jacuzzi. Tenisové kurty jsou místem pro unavení těla. To si pak můžete osvěžit v místních lázních a užít si perfektních procedur. Resort může připravit pro své hosty vodní zábavu v podobě šnorchlování, výletů lodí, potápění, windsurfingu a další.

Pro ty, kterým nestačí jen trocha dokonalostí v podobě Serene Pavilions a chtějí vidět více ze Srí Lanky, existuje obrovská škála činností a výletů, kterých nebudou litovat. Personál v hotelu udělá vše pro to, aby vám pomohl svými tipy a znalostmi ohledně možností v okolí.

Golf si lze zahrát na hřišti Royal Colombo, což je jedno z nejstarších hřišť na světě a nachází se jen hodinu cesty od Serene Pavilions. Skutečné potěšení však leží dále směrem na Kandy – Royal Victoria je ohromujícím místem pro golf při scenérii okolních přírodních krás.

Na Cejlonu je kriket milovaným sportem díky hrdosti na úspěchy národního týmu. Serene Pavilions má ideální polohu mezi Colombem (dvě mezinárodní hřiště) a ohromným mezinárodním stadionem Galle.

Galle Fort je spojení historie, dlážděných uliček, muzeí, galerií a množství krásných malých restaurací na výběr vyvolává pocit romantiky při procházce kolem hradeb místní pevnosti.

Ocean Pavilions (8×) jsou vybaveny: soukromým bazénem z části obkládaný dřevem, obývacím pokojem a jídelním koutem a kuchyňkou, mramorovou koupelnou s vířivkou, samostatným sprchovým koutem a WC, manželskou postelí s nebesy a polštáři, šatnou s velkou skříní.

Garden Pavilions (4×) jsou naprosto stejné jako Ocean Pavilions jen s orientací do zahrady. Verze jsou s jednou ložnicí a dvěma ložnicemi pro náročné rodiny.

 • dovolená snů 12 pavilionů 2 kategorií
 • dovolená snů Servis komorníka, Wi-Fi, trezor, fén, telefon, minibar, TV, iPod, DVD, CD
 • dovolená snů zahrada či oceán
 • dovolená snů snídaně až All Inklusive

Moře hostům umožňuje vychutnat si nejčerstvější ryby zakoupené od místních rybářů. Nabízí se i možnost, abyste si koupili ryby sami na pláži nebo na místním trhu a poté se připravují dle vaší libosti. Jehněčí a kachní maso se dováží z Nového Zélandu, zatímco hovězí pochází z Austrálie. Hotel se pyšní používáním místních surovin, které hrají ve zdejší kuchyni velikou roli. Domácí pekárna je vrcholem hotelové kuchařské skládačky. Čerstvě upečený chleba doprovází všechny pokrmy.

Dvě restaurace jsou řízeny top šéfkuchaři a podávají ty nejlepší speciality. Samozřejmě existuje možnost vzít si jídlo k bazénu, na pláž nebo na odlehlý kout zahrady. Při skleničce si rádi posedíte v baru Amritha.

All Inklusive v Serene Pavilions má dvě varianty.

 1. místní alkoholické a nealkoholické nápoje bez vína
 2. místní i zahraniční alkoholické i nealkoholické nápoje včetně domácích vín.

Nahoru