Svět mix..

Azul Sensatori JAMAJKA *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Luxusní hotel od kvalitní značky Karisma s vynikající lokalitou na proslulé pláži Seven Mile Beach u města Negril, na západním výběžku Jamajky. Tato pláž je řazena k nejkrásnějším plážím světa. Azul Sensatori Jamaica je určen jak zamilovaným dvojicím, tak i rodinám s dětmi, pro které má hotel zvláštní oddělenou sekci. Hýčkáni budete luxusním konceptem Gourmet All Inklusive, díky kterému budete obohaceni o jedinečné gurmánské zážitky.

 • na jedné z nejkrásnějších pláží světa s bílým pískem
 • gourmet all inklusive koncept
 • klidná dovolená na pláži pro zamilované i rodiny s dětmi
 • všechny pokoje s výhledem na moře
 • oddělená sekce pro rodiny a pro dospělé (adults only)
 • bujný noční život s rytmy reggae

Resort Azul Sensatori Jamaica nabízí bohaté vyžití pro každého, se spoustou aktivit a zábavy. Vynikající jídlo můžete vykompenzovat denními aktivitami (zdarma): jóga, strečink, aqua aerobic, hodiny tance, posilovna, plážový volejbal, soccer, ping pong. Zábavu zažijete i při vodních sportech (zdarma jsou kajaky, boogie board, hobie cat a kanoe). Za poplatek si můžete půjčit šnorchlovací vybavení, nebo zkusit potápění s přístrojem, či hlubokomořské rybaření. Po večerech hotel pořádá zábavné show, či posezení u živé hudby (Jamajka je zemí raggae, určitě si nenechte ujít tyto nakažlivé rytmy!).

Milovníci vody se dostatečně vyřádí v 7 hotelových bazénech, jeden z nich je určen pouze pro dospělé. Skutečným skvostem je však pláž Seven Mile Beach, která se táhne přímo před hotelem. Pravidelně se umisťuje v žebříčku nejkrásnějších pláží světa, a je omývána teplým Karibským mořem.

Pro děti je připraven dětský klub, který zabaví děti ve věku 4-12 let. Pro děti do 4 let je zde Azulitos klub, který je určen pouze pro děti pod dohledem rodičů (služby chůvy jsou za poplatek).

Zamilované dvojice si mohou dopřát romantickou večeři při svíčkách na pláži (za příplatek). Golfisté si mohou zahrát golf na nedalekém hřišti (není v ceně). Hýčkat se můžete nechat v hotelových lázních.

Azul Sensatori Jamaica je ideální základnou pro výlety po ostrově. Objevujte zemi Boba Marleyho, a reggae, s jedinečnou přírodou a spoustou aktivit!

Azul Sensatori Jamajka má 285 pokojů, všechny s výhledem na moře a všechny s vlastním balkonem či terasou. Část resortu je vyčleněna zamilovaným dvojicím, a je adults only (tzn., že sem nesmí děti). Druhá část resortu je orientovaná na rodiny s dětmi, pro které nabízí prostornější rodinné pokoje.

1.SEKCE PRO DOSPĚLÉ

Má celkem 51 pokojů či Suite, zařízených v moderním karibském stylu, všechny mají manželské lůžko a maximální kapacitu 2 osoby. Pokoje jsou situovány napravo v hotelové budově, a na výběr je ze 2 kategorií. K této sekci patří oddělený bazén u pláže, bez dětí.

Premium couples ocean view suite adult section – velikost 40 m2, základní typ pokoje. Dostupný jak v sekci pro dospělé, tak i v rodinné sekci. Pokoj má k dispozici komorníka. 

Premium couples ocean view swimp up suite – velikost 40 m2. Na rozdíl od základního typu, tento pokoj má z terasy přímý vstup do úzkého dlouhého bazénu vinoucího se podél. K dispozici jak v sekci pro dospělé, tak v rodinné sekci. Pokoj má k dispozici komorníka. 


 

2.RODINNÁ SEKCE

Má celkem 234 pokojů či Suite, zařízených v moderním karibském stylu. Některé z nich jsou s manželským lůžkem, některé s oddělenými postelemi.

Ocean view Family Suite – velikost 45m2, kapacita maximálně 2 dospělí a 2 děti. Oddělená ložnice (manželská postel) a samostatný obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro děti.

Ocean view Family LOFT Suite – velikost 63m2, kapacita maximálně 4 dospělí a 2 děti (nebo 2 dospělí a 6 dětí, popř. 3 dospělí a 4 děti). Suite je dvoupatrová a má 2 ložnice. První ložnice v dolním patře má manželskou postel, a druhá ložnice v horním patře má 2 oddělená lůžka. Každá ložnice má vlastní koupelnu. K dolní ložnici patří také oddělený obývací prostor se vstupem na balkon, kde je také rozkládací pohovka určená pro děti.

2-ložnicová ocean front Suite – velikost 76 m2, kapacita maximálně 2 dospělí a 4 děti. Suite má 2 ložnice, každou s vlastní televizí. Jedna z nich má manželskou postel, a druhá má 2 oddělená lůžka. Oddělený obývací pokoj má rozkládací pohovku a posezení u TV.

Beach front honeymoon suite – velikost 74 m2. Velmi prostorná Suite, která leží přímo u pláže, je určena zejména pro zamilované dvojice na líbánkách, či pro svatební pobyty. Mají ložnici a oddělený obývací prostor. Ubytuje 2 dospělé + 2 děti.

Beach front honeymoon swim-up suite– velikost 76 m2. Velmi prostorná Suite, která leží přímo u pláže, s ložnicí a odděleným obývacím prostorem. Přímý vstup do bazénu, který se vine podél. Ubytuje 2 dospělé + 2 děti.

Premium Ocean view Suite– velikost 56.54 m2, z tohoto suite máte výhled na karibské moře, je zde manželská postel a pohovka pro děti. Pokoj ubytuje 2 dospělé + 2 děti. Premium servis zahrnuje komorníka a lepší výbavu pokoje. Tuto variantu pokoje můžete mít i SWIM UP.

Premium Ocean view honeymooon suite – velikost 73 m2, tento suite má průchozí šatnu, velký balkon, manželskou postel a pohovku pro děti, umístění přímo na pláži. Ubytuje 2 dospělé + 2 děti.

Royal Suite – velikost 57 m2, pokoj je buď pro 2 dospělé nebo pro 2 dospělé + 2 děti, v tomto případě je v pokoji pohovka pro děti, Royal servis zahrnuje privátní check-in, šumivé víno a košík s ovocem při příjezdu, výběr z polštářů, aromaterapií, komorník i na pláž. Tento pokoj je i ve variantě SWIM UP.

Presidential Studio – velikost 73 m2, pokoj ubytuje 2 dospělé + 2 děti, stejný servis jako u royal suite – privátní check-in, dárky na pokoji při příjezdu, komorník v pokoji, na pláži. Varianta je možná i se SWIM UP.

1-ložnicové Presidential Suite – velikost 80 m2, dechberoucí výhledy na moře, oddělená obyvací místnost s TV, mramorová koupelna, skvělý servis vašeho vlastního komorníka, který vám splní vše vaše přání. 

 

 

 • dovolená snů 285 pokojů, 17 kategorií
 • dovolená snů Klimatizace, plazmová televize, Blu Ray přehrávač, rozkládací pohovka, digitální sejf, minibar (doplňován 1x denně), žehlička s prknem, kávovar, balkon nebo terasa s posezením, telefon, fén na vlasy, dokovací stanice na I-pod
 • dovolená snů moře
 • dovolená snů Gourmet all inklusive

Azul Sensatori Jamajka funguje na bází gourmet all inklusive. Během svého pobytu můžete vyzkoušet jakoukoliv restauraci, ve které si budete vychutnávat vynikající perfektně nazdobené a gurmánsky prezentované pokrmy, vč. live cooking. Zahrnuty jsou i prémiové značky alkoholických i nealkoholických nápojů. Během své dovolené nemusíte hlídat extra výdaje, jen si užívat své dovolené. Připlatíte si pouze za výlety a suvenýry.

All inklusive zahrnuje:

 • Uvítací sklenka šumivého vína
 • Všechna jídla ve všech restauracích
 • Veškeré nápoje alko i nealko (místní i mezinárodní značky, vč. prémiových)
 • Speciálně pro děti: ovocné smoothie a kakao
 • 7 bazénů, vč. vodního parku pro děti
 • Dětský klub pro děti 4-12 let
 • Vodní sporty (nemotorizované): kajaky, boogie board, hobie cat, kanoe
 • Denní aktivity: Jóga, strečink, aqua aerobic, hodiny tance, ochutnávka rumu, hodiny vaření…
 • Plážový volejbal, soccer, obří šachy, ping-pong, stolní hry
 • Neomezený vstup do fitness centra
 • Speciální večerní zábavné show, živá hudba
 • Donáška jídel na pokoj 24 hodin denně
 • Konzumace nealkoholických nápojů z minibaru na pokoji (doplňován 1x denně)
 • WiFi připojení 

All inklusive nezahrnuje:

 • Champagne lounge (speciální bar servírující šampaňské z celého světa)
 • Vína nezahrnutá v all inklusive
 • Výlety, pronájem auta nebo transfery
 • Potápění s přístrojem, hlubokomořské rybaření, zapůjčení šnorchlovacího vybavení
 • Romantické večeře na pláži
 • Golf (hřiště je nedaleko)
 • Spa procedury, masáže
 • Lékařské ošetření (k dispozici 24 hodin denně)
 • Telefonní hovory
 • Prádelna / čistírna

Hostům je k dispozici 9 restaurací a 9 barů. Restaurace Palms servíruje světovou kuchyni během celého dne. Di Romagna je italská restaurace otevřená pouze na večeře. Ackee restaurace se specializuje na místní jamajskou kuchyni a speciality Karibiku. Otevřená na snídaně a večeře. Středomořskou kuchyni ochutnáte v Garfield Beach house během oběda nebo večeře. Lehký oběd vychutnáte v Oceans Gourmet Corner, a během dne můžete posedět v Beans Gourmet Coffeee Shop. Hua Hin nabízí skvělou thajskou kuchyni a Mahogany je otevřená kuchyně, kde hosté vidí jak se jim jídlo připravuje přímo před jejich zraky.

Barů je v Azul Sensatori Jamaica celkem 9, z nichž 3 jsou určeny pouze pro dospělé nad 18 let, a 2 znich jsou swim up (tzn., že si můžete vychutnat osvěžující drinky přímo v bazénu).


Nahoru