Svět mix..

Zájezdy na přání
Kamkoliv chci...

Pro své stálé klienty a pro náročné cestovatele jsme schopni zabezpečit i zájezdy dle jejich představ a nemusejí se týkat zrovna naší specializace. Individuální přístup je jedna z našich hlavních zásad pro práci v cestovním ruchu, proto pokud máte jakýkoliv požadavek dovolené v exotických koutech světa nebo ubytování v luxusních hotelech Evropy, neváhejte se na nás obrátit se svou představou. Naše kontakty a spolupráce sahají do mnoha destinací, ať už se jedná o plavby na zaoceánských lodích, ubytování v pohádkových evropských zámcích, odpočinkových dovolených na malebných ostrovech Karibiku, Tichomoří i Indického oceánu. Výprav za přírodou – Galapágy, Nový Zéland či Jižní Amerika. Podle náročnosti zadaného úkolu vám v co nejkratší době připravíme nabídku, opravdu skoro na cokoliv.

Mapa a více informací o destinaci ↓

Azul Sensatori JAMAJKA *****

Luxusní hotel značky Karisma na jedné z nejkrásnějších pláží světa na západě Jamajky. Je určen jak pro zamilované dvojice, tak i rodiny s dětmi. Vaše chuťové pohárky bude hýčkat Gourmet All inklusive koncept.

Kuba - Royalton Cayo Santa Maria *****

Kombinujte okouzlující kulturu Kuby s luxusem při relaxaci. Royalton Cayo Santa Maria je určený pouze pro dospělé, proto zaručuje naprostý klid na bílé písečné pláži. Resort je určený náročným klientům hledající odpovídající kvalitu exotické Kubě.

Botswana - Chobe Bush Lodge ****

Chobe Bush Lodge je nově otevřený sesterský projekt Chobe Safari Lodge. Nabízí nové prostorné pokoje ..

Zimbabwe - A´Zambezi River Lodge ****

A´Zambezi River Lodge se nachází na kraji města Victoria Falls přímo na břehu řeky nad vodopády. Ideální zastávka při Vašem safari.

Podobné destinace

Mauricius

Mauritius

Ostrov Mauricius s usměvavými lidmi je ideálním místem pro exotickou dovolenou. Na své si přijdou zamilované dvojice, rodiny s dětmi i golfisté.

Réunion

ostrov Reunion

Hlavním lákadlem je příroda snad se stovkami vodopádů a vulkánem s lávovým polem. Aktivní dovolená v tropech - to je Réunion.

Maledivy

Kuramathi Island Resort

Malé korálky v moři, kde nic nedělání a odpočinek jsou tím pravým důvodem dovolené. Vezměte si sem knížku, šnorchl a milovanou osobu.

Seychely

Fregat Island

Liduprázdné bílé pláže s žulovými balvany a palmami dokreslující smyslnost této země. Doporučujeme kombinaci dvou a více ostrovů.


Nahoru