Svět mix..

Zájezdy na přání
Kamkoliv chci...

Pro své stálé klienty a pro náročné cestovatele jsme schopni zabezpečit i zájezdy dle jejich představ a nemusejí se týkat zrovna naší specializace. Individuální přístup je jedna z našich hlavních zásad pro práci v cestovním ruchu, proto pokud máte jakýkoliv požadavek dovolené v exotických koutech světa nebo ubytování v luxusních hotelech Evropy, neváhejte se na nás obrátit se svou představou. Naše kontakty a spolupráce sahají do mnoha destinací, ať už se jedná o plavby na zaoceánských lodích, ubytování v pohádkových evropských zámcích, odpočinkových dovolených na malebných ostrovech Karibiku, Tichomoří i Indického oceánu. Výprav za přírodou – Galapágy, Nový Zéland či Jižní Amerika. Podle náročnosti zadaného úkolu vám v co nejkratší době připravíme nabídku, opravdu skoro na cokoliv.

Mapa a více informací o destinaci ↓

Azul Sensatori JAMAJKA *****

Luxusní hotel značky Karisma na jedné z nejkrásnějších pláží světa na západě Jamajky. Je určen jak pro zamilované dvojice, tak i rodiny s dětmi. Vaše chuťové pohárky bude hýčkat Gourmet All inklusive koncept.

Six Senses Krabey Island *****/*

Privátní ostrůvek jen 15 minut lodí od pevniny na jihu Kambodži. Zažijte luxus a propojení s přírodou. Vily s bazénem nabízí dokonalé soukromí.

Botswana - Chobe Bush Lodge ****

Chobe Bush Lodge je nově otevřený sesterský projekt Chobe Safari Lodge. Nabízí nové prostorné pokoje ..

Zimbabwe - A´Zambezi River Lodge ****

A´Zambezi River Lodge se nachází na kraji města Victoria Falls přímo na břehu řeky nad vodopády. Ideální zastávka při Vašem safari.

Podobné destinace

Mauricius

Mauritius

Ostrov Mauricius s usměvavými lidmi je ideálním místem pro exotickou dovolenou. Na své si přijdou zamilované dvojice, rodiny s dětmi i golfisté.

Réunion

ostrov Reunion

Hlavním lákadlem je příroda snad se stovkami vodopádů a vulkánem s lávovým polem. Aktivní dovolená v tropech - to je Réunion.

Maledivy

Kuramathi Island Resort

Malé korálky v moři, kde nic nedělání a odpočinek jsou tím pravým důvodem dovolené. Vezměte si sem knížku, šnorchl a milovanou osobu.

Seychely

Fregat Island

Liduprázdné bílé pláže s žulovými balvany a palmami dokreslující smyslnost této země. Doporučujeme kombinaci dvou a více ostrovů.


Nahoru