Svět mix..

Six Senses Krabey Island *****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Luxusní resort Six Senses Krabey Island se rozprostírá na soukromém ostrůvku o rozloze 12 hektarů pokrytém zelení. Na ostrůvek se dostanete 15-minutovou plavbou lodí z pevniny, výchozí přístav je vzdálen cca 10 minut jízdy od mezinárodního letiště Sihanouk International Airport. Doporučujeme pobyt zde volit jako zakončení poznávacího okruhu – sestavíme na míru. Resort je nově otevřen od roku 2019 a má pouhých 40 prostorných vil. Pobřeží ostrova je střídavě skalnaté, s menšími písečnými plážemi. Jedinečné přírodní scenérie, propojení s přírodou.

 • Nový resort od r. 2019
 • vhodný celoročně
 • kombinujte s okruhem po Kambodži
 • každá vila má svůj bazén
 • klid a naprosté soukromí
 • top luxus
 • soukromý ostrov
 • skvělá dostupnost z pevniny
 • v ceně snídaně

Resort Six Senses Krabey Island je jako stvořený pro odpočinkovou dovolenou, kde se necháte hýčkat. Je vhodný pro páry na svatební cestu, ale i pro přepracované manažery, kteří si potřebují vyčistit hlavu. Relaxujte na pláži s knížkou v ruce, užívejte si vodních radovánek, podnikejte procházky přírodním vnitrozemím ostrova. Naučte se vařit tradiční pokrmy khmérské kuchyně.

Pokud si budete chtít odpočinout a zrelaxovat tělo, určitě navštivte místní lázně. Dopřát si zde můžete khmerské masáže, masáže obličeje nebo aktivity jako je jóga. Kromě toho tu máte k dispozici také venkovní fitness centrum. Užít si večer můžete návštěvou venkovního kina.

Z vodních sportů vyzkoušejte třeba paddleboarding, kajaky nebo si vyjeďte lodí na výlet.

Resort vlastní 4 hektary pozemků, které jsou přeměněny v malou rostlinou farmu. Pěstují se zde nejrůznější bylinky a zelenina, resort se tak snaží být co nejvíce ekologický.

Pokud cestujete s dětmi, tak i pro ně tu mají připravený bohatý program v dětském klubu.

Přírodní nadšenci by neměli vynechat výlet do nedalekého Národního parku Ream, jenž leží na pevnině Kambodža, jen pár minut plavby lodí od resortu.

Ubytovat se v resortu Six Senses Krabey Island můžete v celkem 40 vilách, jenž jsou rozprostřeny v zeleni napříč celým ostrovem. Značka Six Senses si zakládá zejména na soukromí hostů, jednotlivé vily jsou tak daleko od sebe, že na terase můžete chodit i nazí a nemusíte se bát, že vás někdo uvidí. Všechny vily mají vlastní bazén a jsou obklopeny tropickou zelení. Vily mají prosklené stěny, které vám zaručí nádherné výhledy, abyste mohli být neustále v propojení s přírodou. Ve všech vilách máte na výběr v koupelně vanu i dešťovou sprchu.

Hideaway Pool vila Suite s bazénem je vila o rozloze 120 m2, s výhledem do tropické zahrady. Kromě prostorné ložnice zde najdete také samostatný obývací pokoj. Venku máte k dispozici terasu s lehátky a bazén. Vila ubytuje max. 3 osoby.

Ocean Pool vila s bazénem má rozlohu 77 m2 a nachází se ve vyšší části ostrova, odkud se vám z terasy budou skýtat krásné výhledy na oceán. Na rozdíl od předchozího typu vily, zde chybí obývací pokoj. Jinak je vila identická.

Ocean Pool vila Suite s bazénem má celkovou rozlohu 120 m2. Tato vila vám nabídne panoramatický výhled na oceán. Její vybavení a rozložení je dále identické jako Hideaway Pool vila Suite s bazénem. Také v obdobné variantě Oceanfront Pool vila Suite s bazénem, jenž se liší pouze svým umístěním v první řadě přímo u moře.

 

Další variantou ubytování jsou vily pro rodiny s dětmi:

Oceanfront 2-bedroom Pool vila s bazénem je dvoupodlažní vila o velikosti 200 m2 a ubytuje až 6 hostů. Jak její název napoví, leží v první řadě přímo u moře. Zajišťuje naprosté soukromí pro všechny ubytované. Každá ložnice totiž leží v samostatném patře. V přízemí najdete ložnici se vstupem do koupelny, oddělený obývací pokoj a terasu s bazénem a lehátky. V patře je druhá ložnice a také samostatný obývací pokoj. Koupelna leží uprostřed, se vstupem jak z obývacího pokoje, tak z ložnice. Pokud tedy v horním patře spí čtyři lidé, každý z nich má přístup do koupelny, aniž by musel chodit přes pokoj toho druhého.

The Beach Retreat jedná se o komplex dvou samostatných vil o celkové rozloze 190 m2, ubytuje max. 5 osob. Beach retreat se nachází v západní části ostrova a patří k němu privátní písečná plážička v zátoce. Zde zažijete pocit, jakoby jste bydleli na privátním ostrůvku jen sami pro sebe.

 • dovolená snů 40 vil s privátním bazénem
 • dovolená snů klimatizace, stropní větrák, Wi-Fi zdarma, speciální přírodní matrace, minibar, Espresso kávovar a servis na čaj, fén, balená voda, sejf, TV
 • dovolená snů zahrada nebo oceán
 • dovolená snů snídaně

V resortu Six Senses Krabey Island najdete celkem 2 restaurace a 1 bar. Zdejší kuchyně je opravdu znamenitá, což je dáno také tím, že pokrmy jsou převážně připravovány z vlastnoručně vypěstovaných surovin a čerstvě ulovených mořských plodů. Ochutnáte speciality zdejší Khmerské kuchyně, ale také mezinárodní jídla.

Restaurace Aha je otevřena po celý den, od snídaní až po večeře. Pochutnáte si tu na místní, světové i asijské kuchyni s výhledy na bazén a oceán.

Tree Restaurant nabízí khmérskou a regionální jihoasijskou kuchyni, včetně mořských plodů. Je vyzdvižena mezi koruny stromů, abyste se cítili v propojení s přírodou. Pokrmy se zde připravují z potravin od místních farmářů a rybářů.

Pokud si budete chtít zajít na drink a ještě k tomu si užít pohled na zapadající slunce, bar Sunset je ideálním místem.

Milovníci zmrzliny ocení speciální „cukrárnu“, kde si můžete užívat vynikajících domácích zmrzlin či jiných dezertů.

Samozřejmostí je možnost objednání jídla na vilu.


Nahoru