Tropický ostrov Malolo je součástí nádherného soustroví Mamanua Islands, obklopuje ho křišťálově čistá voda s bílými písčitými plážemi. Hotel Six Senses leží pouhých 25 kilometrů od letiště Nadi International. Má celkem 24 prostorných soukromých vil s bazény plus další sídla, nabízející dvě až pět ložnic.

V resortu Six Senses si každý přijde na své. Hotel má několik restauračních zařízení, kde podávají vynikající pokrmy a nápoje inspirované místní kuchyní. Hosté mají možnost vyzkoušet si vodní sporty, mezi které patří také plachtění nebo surfování, navštívit lázně Six Senses s pavilónem jógy a Alchemy Barem, nebo využít týdenního plánu různých aktivit, které zaručeně nabízejí prožití nevšedních zážitků.

  • Zábavné programy pro děti
  • Společné aktivity pro celou rodinu
  • Tři typy ubytování
  • Vlastní farma s bylinnou zahradou

Ať už upřednostňujete relax v resortu, celodenní výlety nebo pěší turistiku, Six Senses Fiji nabízí toto všechno plus mnohem víc. Ostrov Malolo je jako dětské hřiště, kde si můžete vyzkoušet řadu vodních aktivit, například surfing nebo šnorchlování. Nachází se zde spousta přírodních stezek a malých vesniček, které čekají na prozkoumání.
Myslí se zde i na mladší návštěvníky, pro které je připravený program, jehož cílem je zábavným způsobem přiblížit děti přírodě a věnovat jim tak vzpomínky, které vydrží ještě dlouho po jejich návštěvě.
Pro rodiny jsou připraveny společné aktivity, kde si mohou vyzkoušet paddle boarding, jízdu na kole, užít si soukromý piknik, navštívit lekci jógy nebo kino pod širým nebem. Rodičům se jistě zalíbí rodinná lekce vaření, kde si pro ně děti zkusí připravit jídlo. V resortu je dětský klub pro děti od 3 let zdarma, služba chůvy je zpoplatněna.

Resort má celkem tři typy ubytování – jednopokojové vily s bazénem, několikapokojové suite a rezidence.

Hideaway Pool Villa – 110 m2. Vily jsou oploceny zelení. Každá má venku soukromý bazén, sprchu s vanou, 2 lehátka a také jídelní stůl. Kapacita 2 dospělí + 1 dítě (na pokoji je manželská postel a rozkládací pohovka).

Hideaway Pool Suite – 200 m2. Vily jsou prostornější a s velkým obývacím pokojem, který může být rozdělen díky dveřím. Venkovní vybavení je stejné jako u méně prostorné verze. Kapacita 2 dospělí + 2 děti (na pokoji je manželská postel a rozkládací pohovka).

Beachfront Pool Villa – 110 m2. Vila se nachází přímo u pláže, jinak identické s první vilou. Kapacita 2 dospělí + 1 dítě (na pokoji je manželská postel a rozkládací pohovka).

Dvouložnicová Hideaway Pool Suite – 310 m2. Kombinace Hideaway Pool Villy a Pool Suite – dva obývací pokoje, koupelny a rozdělené terasy s vlastními bazény. Kapacita 4 dospělí + 3 děti (k dispozici dvě manželské postele a dvě rozkládací pohovky).

 

Dvouložnicová Marina Pool Residence – 1 975m2. Kapacita 4 až 6 hostů (k dispozici 1 manželská postel, 1 manželská postel rozdělitelná a 1 samostatné lůžko).

Tříložnicová Marina Pool Residence – 1 9758 m2. Prostornější varianta předchozí rezidence, kapacita 6 až 8 hostů (k dispozici 2 manželské postele, 1 manželská postel rozdělitelná a 1 samostatné lůžko).

Dvouložnicová Oceanview Pool Residence – 1 850 m2. Vlastní bazén, terasa s lehátky a stolem. Plně vybavená kuchyň. Služba hlídání dětí zdarma. Kapacita 4 až 6 hostů (lůžka na přání, po domluvě emailem).

Dvouložnicová Oceanview Pool Residence – 1 850 m2. Identické s dvoupokojovou variantou. Kapacita 6 až 8 hostů (lůžka na přání, po domluvě emailem).

Čtyřložnicová Oceanview Pool Residence – 1 850 m2. Identické s dvoupokojovou variantou. Kapacita 8 až 10 hostů (lůžka na přání, po domluvě emailem).

Dvouložnicová Beachfront Pool Residence – 1 672 m2. Kapacita 4 až 6 hostů (lůžka na přání, po domluvě emailem).

Tříložnicová Beachfront Pool Residence – 1 672 m2. Kapacita 6 až 8 hostů (lůžka na přání, po domluvě emailem).

Čtyřložnicová Beachfront Pool Residence – 1 672 m2. Kapacita 8 až 10 hostů (lůžka na přání, po domluvě emailem).

Pětiložnicová Beachfront Pool Residence – 1 672 m2. Kapacita 10 až 12 hostů (lůžka na přání, po domluvě emailem).

  • dovolená snů 24 vil
  • dovolená snů privátní bazén s terasou, venkovní koupelna, služby komorníka; fén, trezor, televize, mini bar, kávovar, wifi, balená voda
  • dovolená snů zahrada, oceán
  • dovolená snů snídaně

Resort má svou vlastní farmu a bylinnou zahradu, které využívají pro přípravu svých jedinečných pokrmů. Ve své nabídce mají jak tradiční, tak moderní pokrmy fidžijské a mezinárodní kuchyně. Snídaně je vždy v ceně pokoje a hosté si mohou vybrat pokrmy z jídelníčků, které jsou nabízeny ve všech třech restauracích. Mimo jiné resort nabízí také vychvalované gurmánské lahůdky, mimořádná jídla a nápoje včetně soukromého stravování v rezidenci.

Tovolea – Restaurace s nádherným výhledem na bazén a pláž, s možností celodenního stravování. V nabídce je jak mezinárodní kuchyň, tak i jídla z oblasti Pacifiku.

RaRa restaurant and bar – Ideální pro oběd či večeři. Můžete si vybrat z řady oblíbených klasických jídel, vše z místně pěstovaných surovin. Podávají zde i výborné koktejly, které si nejlépe vychutnáte při výhledu na přístav.

Gourmet deli – Umístěno přímo uvnitř restaurace RaRa. Gourmet deli nabízí řadu drobného občerstvení a nápojů, které si můžete odnést s sebou.


Nahoru