Vomo Island je situován na soukromém ostrově Vomo přičemž objevovat můžete krásy i blízkého menšího ostrůvku Vomo Lailai. Na ostrově Vomo se vám nestane, že by bylo přeplněno. Není zde žádný jiný resort tudíž mají hosté celý ostrov jen pro sebe. Dokonale si odpočinete ode všeho stresu. Ostrov je lemován krásnými písčitými plážemi po obou stranách ostrova a navíc menší členité pláže, které můžete mít jen sami pro sebe.

Od letiště v hlavním městě Nadi je resort vzdálen jen 15 minut helikoptérou, hydroplánem či 75 minut rychločlunem z přístavu Denarau. Vomo Island je vhodný jak pro rodiny s dětmi, skupiny přátel tak pro páry.

  • 100% soukromí na privátním ostrově
  • Možnost svatby
  • Vhodné pro rodiny s dětmi i páry
  • Luxusní, velké vily až pro 8 osob
  • Krásná příroda a podmořský svět
  • Dětský klub

Kousek od ostrova Vomo čeká k probádání sesterský ostrůvek Vomo Lailai – malý Vomo. Opuštěný ostrov, kde můžete šnorchlovat nebo si můžete pronajmout ostrov a zažít tak něco podobného jako zažíval Tom Hanks ve filmu Trosečník. Na vaše přání vám také zorganizují piknik na ostrově a stačí jen zavolat vysílačkou, když vám dojde šampaňské.

Aktivní jedinci si můžou vyšlápnout na horu Mt. Vomo, ze které je nádherný výhled na resort a oceán. Vyjít nahoru vám zabere zhruba 30 minut. Vomo Island také nabízí devíti jamkové golfové hřiště. Nemotorizované vodní sporty jsou zahrnuty v ceně pokoje. Samozřejmostí je šnorchlování v okolí či na soukromém ostrůvku Vomo Lailai. Brýle a šnorchl si můžete vypůjčit v resortu. Šnorchlovat můžete jít přímo z pláže a nebo se přidat ke skupinovému výletu na šnorchlovací safari s kvalifikovanými instruktory a navštívit blízké místa s tím nejkrásnějším podvodním světem. Pláže jsou zde chráněny vnějším korálovým reefem takže je prostředí vhodné jak k plavání tak ke šnorchlování po celý den. V ceně pokoje máte také paddle boardy, kajaky, windsurfing a plachtění. Je zde i škola potápění a dá se rybařit.

Z pozemních aktivit na vás čeká tenis, golf a také dobře vybavené fitness centrum. Obejít celý ostrov vám zabere kolem 2 hodin a je to rozhodně dechberoucí procházka.

Kui spa – místní lázně byly v roce 2015 zvoleny nejlepšími lázněmi na Fiji. Terapeuti z Thajska a Bali nabízí různorodé ozdravné procedury. Lázně jsou otevřeny denně od 10.00 do 19.00 hodin. Je dobré udělat rezervaci ještě před příjezdem do resortu.

Pro děti je zde Kids village – dětský klub, kde se postarají a zabaví děti od 4 let. Je možné zařídit službu dětského komorníka – babysittera. Tento člověk bude bavit vaše dítě po celou dobu pobytu.

Všechny vily jsou zařízeny ve světlých barvách a velmi přijemně, budete se cítit jako doma.

Hillside Villas – vily zasazené do zeleně v zahradě nebo kousek výš na kopci. Druhá varianta nabízí krásné výhledy na oceán. Pro ty, kteří hledají ještě více soukromí. V pokoji je velká postel velikosti king size, vana, sprcha, oddělená toaleta. Ubytuje 3 dospělé nebo 2 dospělé + 2 děti do 12 let.

Beachfront Villas and Havens – jen pár kroků od pláže, vhodné pro páry nebo rodiny. Beachfront villas jsou po dvou tudíž máte sousedy. Beachfront Havens jsou samostatně stojící budovy. Ubytují 3 dospělé nebo 2 dospělé + 2 děti do 12 let.

Beachfront Retreats – tyto vily mají velkou terasu a také luxusní venkovní koupelnu s vanou a sprchou. Jsou taktéž spojeny po dvou takže je to vhodná varianta např. Pro 2 rodiny. Jedna vila ubytuje až 2 dospělé + 3 děti do 12 let.

The Beachhouse – plážový dům ve kterém jsou 3 pokoje a společná kuchyně s obývacím prostorem. Každý pokoj má soukromou koupelnu. Přímo před domem je bazén a o pár kroků dále jste již na pláži. Ubytování zahrnuje komorníka, je zde možnost grilování a máte také široký výběr vín. Ubytuje maximálně 6 osob.

The Palms – nejnovější a také největší residence na Vomo Island přímo u pláže. 4 designové pokoje, každý se soukromou koupelnou. Velký bazén ve tvaru U je částečně zastíněn, takže je možné se schovat před sluníčkem. Stejně jako u The Beachhouse mají tyto pokoje společnou obývací část a kuchyň ve které vám šéfkuchař připraví co jen si budete přát. Je zde také služba komorníka. The Palms ubytuje 8 osob + za příplatek 2 děti sdílející pokoj s dospělými.

Vyšší kategorie vil pro více osob na vyžádání.

  • dovolená snů 37 vil v 7 kategoriích
  • dovolená snů postel velikosti king-size, Wi-fi, souprava na přípravu kávy a čaje, balená voda, nealkoholické nápoje, L’Occitane produkty v koupelně, varianty polštářů na výběr, stropní větrák, klimatizace
  • dovolená snů oceán, zahrada
  • dovolená snů plná penze s nealkoholickými nápoji

Vomo Island nabízí plnou penzi zahrnující nealkoholické nápoje. Snídaně, oběd i večeře se podává v hlavní restauraci The Reef Restaurant. Snídaně od 7.00 do 10.30, je zde také možnost a-la-carte. Čerstvé ovoce, kontinentální snídaně ( švédský stůl), domácí cereálie, čerstvé pečivo, džusy, espresso, čaj a mnohem víc. Vegetariáni, lidé na bezlaktózové či bezlepkové dietě nebudou mít problém.

Obědy podávané od 12.00 do 15.00. Každý den se mění tříchodové menu. U každého chodu máte na výběr ze 4 možností. V neděli bývá na švédský stůl s výbornými dezerty.

Večeře podávané od 18.30, tříchodové a-la-carte menu s výběrem ze 4 možností u každého chodu. Ve středy si můžete vychutnat koktejly na Management Cocktail Party. Součástí je taneční vystoupení zaměstnanců, kteří předvádí tradiční fidžiiské tance a následně tématická večeře.

Suroviny jsou zejména od místních dodavatelů nebo kvalitní z dovozu. Navíc si kuchařský tým sám pěstuje vlastní zeleninu, bylinky. Všechny pokrmy jsou tak čerstvé a z lokálních potravin.

Vuda Bar – hlavní bar, který je spojen s restaurací. Výběr z vín a míchaných koktejlů si vychutnáte venku na čerstvém vzduchu.

Rocks Bar – bar s výhledem na oceán, pouze pro dospělé, otevřen od 17.00 do 19.00.


Nahoru