Vietnam

Six Senses Ninh Van Bay *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Six Senses je unikátní značkou top luxusních resortů s velmi zajímavým konceptem. Všechny resorty se nacházejí ve skutečně unikátních nedotčených (ale přístupných s ohledem na transfer) lokalitách. Cílem je dokonalé splynutí s přírodou, kterému odpovídá i design každého resortu. Zažijete skutečně odpočinkovou dovolenou plnou autentických zážitků. Six Senses Ninh Van Bay se nachází v odlehlé lokalitě nedaleko oblíbené plážové destinace Nha Trang. Je posazen do idylické zátoky s impozantními kamennými formacemi. Písečné pláže omývá východní Vietnamské moře a za zády se zvedají hory. Z letiště v Nha Trang transfer probíhá nejprve 60 minut jízdy k soukromému přístavu, odkud během 20 minut přeplujete zátoku lodí na druhou stranu k resortu.

 • pouze 62 vil
 • naprosté soukromí ve vile
 • okouzlující okolí resortu
 • ke každé vile patří soukromý bazén
 • ekologicky smýšlející resort
 • osobní komorník je nepřetržitě k dispozici
 • vinný sklípek v jeskyni
 • soukromé výlety s AJ řidičem
 • potápěčské centrum
 • šnorchlování

Značka Six Senses má zajímavý koncept, jenž klade důraz na propojení s okolní přírodou, maximální podporu místním komunitám a ochranu životního prostředí. Nabízí kvalitní lázně a spoustu autentických zážitků při kterých zažijete ten pravý Vietnam. 

Hosté resortu mají k dispozici u každé vily kola. Okolí resortu je nádherné, rozhodně byste se během svého pobytu měli vydat alespoň na jeden výlet nebo jen na procházku přírodou. Okolí je protkané několika turistickými trasami. Přímo za resortem se nachází přírodní rezervace, kde žije vzácný druh opiček. Vzhledem k jejich plachosti je výsadou, pokud je spatříte, lze se za nimi vydat na trek. 

Zdejší zátoka okolo Six Senses Ninh Van Bay je ideální pro potápění či šnorchlování. Nejlepší viditelnost je od února do října. Z hlediska počasí bývá období od listopadu do února proměnlivé, ale i v této době lze do resortu vycestovat a užívat si relaxu a úžasného prostředí. Rozmazlovat vás budou ve zdejších lázních, důraz je také na jógu s venkovním pavilonem na cvičení. 

Zábavu si užijete při různých vodních sportech, např. na kajaku či paddleboardu. Za poplatek jsou motorizované vodní sporty, např. vodní lyže nebo wakeboard. Naučíte se vařit vietnamskou kuchyni, můžete si sami ulovit rybu k večeři, zažít romantickou plavbu lodí při západu slunce, či poznávat okolní ostrůvky. Chcete-li okusit ten pravý vietnamský ruch, pak zavítejte na návštěvu do rušného města Nha Trang. 

Pro děti je připraven program nabitý zážitky. V resortu je dále tenisový kurt, posilovna, badminton, volejbal, petanque. 

V Six Senses Ninh Van Bay je pouze 62 vil postavených v obrovských rozestupech, díky čemuž je zaručeno stoprocentní soukromí. Jednotlivé vily jsou rozprostřeny mezi kamenné formace nebo přímo u moře. Všechny vily mají privátní bazén a přímý výhled na oceán. Ke každé vile patří osobní komorník, který vám bude k dispozici 24 hodin denně.

Hilltop Vila s bazénem: Velmi prostorné vily (158 m²) jsou posazeny ve svahu a nabízí nádherné panoramatické výhledy na moře. Zajišťují svým hostům dokonalé soukromí. Ložnice se otvírá do prostorné koupelny s vanou, venkovní zahrádka s venkovní sprchou. Na prostorné terase leží privátní bazén s lehátky a separátní pavilon s obývacím pokojem. Ubytuje max. 3 dospělé nebo 2 dospělé + 2 děti. 

Beachfront Vila s bazénem: 176 m², dvoupatrová vila jenž lemuje pláž a má k ní přímý přístup. V přízemí je ložnice, koupelna s vanou, venkovní sprcha na zahrádce, terasa s bazénem a lehátky. V patře se nachází obývací pokoj a terasa s posezením. Okolí vily je dokonale zarostlé zelení pro maximální soukromí. Ubytuje max. 3 dospělé nebo 2 dospělé + 2 děti. 

Rock Vila s bazénem: 187 m². Leží přímo na kamenných formacích na západním konci Ninh Van Bay, v nejklidnější části stranou od ostatních prostor resortu. Rozložení místností má velmi podobné jako Hilltop vila. Ubytuje max. 3 dospělé nebo 2 dospělé + 1 dítě. 

Water Vila s bazénem: 154 m². Pokud milujete vodu a chcete jí být co nejblíže, toto je správná vila pro vás. Vila je velmi podobná jako Rock vila, s tím rozdílem že leží ve východní části Ninh Van Bay, poblíž korálového útesu. Z terasy jsou schůdky přímo do moře (ač se nejedná o klasické nadvodní vily na kůlech nad vodou, vstup do vily je vždy z pevniny). Ubytuje max. 3 dospělé nebo 2 dospělé + 1 dítě. 

2-bedroom Family Beach Vila s bazénem: 207 m², dvoupatrová vila, dvě samostatné ložnice a dvě koupelny (jedna v přízemí, druhá v patře), situovaná podél pláže s přímým vstupem na pláž. Samostatný obývací pokoj. Ubytuje až 4 dospělé + 2 děti nebo 5 dospělých + 1 dítě.

2-bedroom Hilltop vila s bazénem: 267 m², dvě ložnice, dvě koupelny (každá ložnice v samostatném pavilonu, naprosté soukromí), samostatný obývací pokoj, situovaná v kopci. Ubytuje až 4 dospělé + 2 děti nebo 5 dospělých + 1 dítě.

2-bedroom Rock Retreat s bazénem: pouze jedna vila v resortu. Má 271 m², privátní zátoku. Zcela stranou od resortu, kam se dostanete buď 20-minutovou procházkou nebo privátní lodí. Leží na skalách přímo nad mořem. Ubytuje až 5 dospělých nebo 4 dospělé + 1 dítě.

3-bedroom Water Reserve s bazénem: 900 m², pouze jedna v resortu tříložnicová vila, ubytuje až 9 dospělých (nebo 7 dospělých + 2 děti). 

3-bedroom Hilltop Reserve s bazénem: 727 m², pouze jedna v resortu tříložnicová vila, ubytuje až 9 dospělých (nebo 7 dospělých + 2 děti). 

 • dovolená snů 62 vil v 9 kategoriích
 • dovolená snů privátní bazén, klimatizace, stropní větrák, kávovar, sejf, fén, minibar, chladící box s víny, TV, WiFi zdarma, telefon, DVD přehrávač, jízdní kola
 • dovolená snů moře
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

Six Senses Ninh Van Bay má několik restaurací. Hlavní restaurace By the Bay s výhledem na zátoku servíruje snídaně a večeře. Snídaně jsou směsí asijsko-západní kuchyně. Na večeře ochutnáte směs mezinárodní kuchyně. By the Rocks je gurmánská restaurace určená osobám starším 12 let, specializuje se na místní seafood a prémiová masa. By the Pool je restaurace u bazénu jenž nabídne lehčí jídla na oběd mezi 12:00 – 16:00 (asijská i západní kuchyně).

Resort má také několik barů (u pláže, na skalách..). Speciální zážitek – vinný sklípek v jeskyni, kde lze uspořádat privátní večeři ve dvou.

Samozřejmostí je možnost objednání jídel do vily během dne a pozdě do noci.


Nahoru