Vietnam

Fusion Resort Phu Quoc *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Fusion Resort Phu Quoc je jednou z nejlepších variant na ostrově Phu Quoc pro plážový odpočinek. Nabízí klidnou dovolenou s ubytováním ve vilkách s bazénem. Navíc má zcela jedinečný koncept, kdy jsou v ceně zahrnuty denně lázeňské procedury – ať už ve formě masáže, tělového zábalu nebo manikúry… Ostrov Phu Quoc patří k nejlepším místům ve Vietnamu s pěknými plážemi. Ideální je spojit s poznávací částí a zkombinovat ve Vietnamu více lokalit. Přímo na ostrově je letiště a resort Fusion je od něj vzdálen cca tři čtvrtě hodiny jízdy autem.

 • Ubytování v privátních vilách s bazénem
 • jedna z nejlepších variant na Phu Quoc
 • Vietnam pro náročné
 • Klid a soukromí
 • Vedle resortu ústí řeka
 • V ceně každý den vybrané masáže a jiné lázeňské procedury
 • zdarma sdílený transfer z/na letiště

V areálu resortu jsou prostorné lázně s 26 místnostmi. Resort Fusion Phu Quoc je výjimečný tím, že v ceně má denně vybrané procedury zdarma (dle „Spa menu“). Na výběr jsou různé druhy masáží, tělové zábaly, obličejové masky, tělové peelingy, manikúra, atd. K dispozici jsou rovněž lekce jógy, tai chi, meditace a osobní trenér.

Kromě lázní si v resortu Fusion Phu Quoc užijete výběr vodních sportů, tenisové kurty, volejbal, šachy, atd. Zajisté se zde nebudete nudit.

Doporučujeme také naplánovat výlety po ostrově Phu Quoc. Pro nejmenší je zde připraven dětský klub.

Resort se nachází na západě ostrova, cca 28 km od letiště. Nabízí sdílené transfery z/na letiště v Phu Quoc zdarma. Možnost privátních transferů za poplatek. Pravidelný svoz funguje také do města Duong Dong.

Jednotlivé vily jsou rozmístěny podél pláže, v zahradách či podél řeky. Jednoložnicové vily jsou spojené po dvou zdí (pro zaručení soukromí jsou bazény a terasy každý na jiné straně).

1-bedroom Garden Pool vila – rozloha 130 m2, z toho 54 m2 vnitřní prostory, zbytek plochy tvoří privátní venkovní prostory – zahrádka, terasa, bazén… Celkem 98 vil v této kategorii. Elegantní ložnice s možností manželské postele či dvou oddělených, má přístup do prostorné koupelny s vanou i samostatnou sprchou, jenž se otvírá do uzavřené zahrádky. Na terase je příjemné posezení s lehátky a privátní bazén. Výhled z vily je do zahrady.

1-bedroom River Pool vila – vila s privátním bazénem a výhledem na řeku. Celkem 13 takových vil s prostorem 184 m2 (z toho vnitřek 84 m2). Vždy je v ložnici manželská postel.

1-bedroom Ocean Pool vila – identická jako předchozí typ, ale s výhledem na oceán. Celkem pouze 4 vily v této kategorii.

2-bedroom River Pool vila – ideální volba pro rodiny či skupiny přátel, tato vila má dvě samostatné ložnice. V jedné je manželská postel, v druhé jsou dvě oddělené postele. Ke každé ložnici patří koupelna. Privátní větší bazén. Plocha vily je celkem 505 m2, z toho vnitřní prostory tvoří 206 m2. Celkem 9 vil této kategorie, výhled na řeku.

2-bedroom Ocean Pool vila – identická jako předchozí kategorie, jen s výhledem na oceán. V této kategorii celkem 4 vily.

5-bedroom Grand Beach vila – v resortu pouze jedna vila této kategorie. Nabízí celkovou plochu 676 m2 a pět ložnic (dvě ložnice s manželskou postelí, dvě ložnice s oddělenými postelemi a jednu ložnici s jednolůžkem). Každá ložnice má vlastní koupelnu. Z terasy jsou výhledy na pláž a oceán, hosté mají k dispozici prostorný privátní bazén.

5-bedroom Presidential River vila – v resortu je pouze jedna tato vila a s prostorem 913 m2 je největší. Stejně jako předchozí typ vily, má pět ložnic (dvě s manželskou postelí, dvě s oddělenými postelemi a jednu s jednolůžkem). Každá ložnice má svou koupelnu. Výhled z vily je na řeku a má vlastní prostorný bazén.

 • dovolená snů 130 vil v 7 kategoriích
 • dovolená snů Wifi, minibar, klimatizace, sejf, kávovar, rychlovarná konvice, fén na vlasy, TV.
 • dovolená snů zahrada nebo pláž
 • dovolená snů snídaně

Resort je zastáncem konceptu „breakfast anywhere, anytime“ svou snídani se tedy můžete vychutnat naprosto kdekoliv, a hlavně se nemusíte strachovat, že byste ji zaspali.

V samém srdci resortu se nachází Secret Garden, prostorná restaurace, salonek a bar v jednom. Specializuje se na tradiční asijskou kuchyni a vybraná západní jídla. Podávají zde snídaně, a během dne je výběr z jídelního lístku.

Restaurace Pezcá je situovaná přímo u pláže a její specialitou jsou čerstvé mořské plody a ryby připravené na grilu. Je otevřená na obědy a večeře.

U bazénu se nachází Soul Kitchen, bar, kde si můžete kdykoliv během dne dát rychlou svačinku a večer si zde pak vychutnat koktejl. Příjemné posezení s výhledem na moře. Další bar, The Beach Bar, je inspirován místními rybářskými loděmi a je situován přímo na pláži.

Budete-li chtít zažít něco výjimečného, zkuste romantickou privátní večeři na pláži, či se přihlaste na hodiny vaření tradičních vietnamských pokrmů.


Nahoru