La Veranda Resort na Phu Quoc je místo pro odpočinek a relaxaci jak stvořené. Francouzský koloniální styl zde dýchá v každém pokoji, pro náročnější klienty je zde i několik vil. Pohodlí lehátek na terase si užijete při šumění moře. Na ostrov je denní letecké spojení ze Saigonu, které trvá přibližně hodinu. Z letiště do resortu již počítejte jen pár minut, neboť je vzdálen 4 km. Exotická zahrada přímo navazuje na bílou písečnou pláž. Na ostrově se dá slunit a užívat si pláží po celý rok, jen v říjnu je období kdy prší, ale průměrná teplota zůstává na 27 °C.

 • Do nedávna nejlepší hotel na ostrově Phu Quoc
 • Kvalitní servis na krásné pláži
 • Ubytování v pokojích i ve vilách

 • Bazén i lázně
 • Dětský klub
 • Pro svou oblibu často plný
 • Francouzský koloniální styl

 

Hotel je vybaven venkovním bazénem, business centrem, masážním salónem. Pro rodiny s dětmi je možné vyžádat hlídání dětí.

Z vodních sportů je k dispozici jízda na kajaku. Organizují se výlety lodí, které jsou vhodné i pro milovníky šnorchlování. Zahrát si můžete badminton nebo volejbal. Lze půjčit kola k výletům do okolí.

Deluxe pokoje Garden view mají velikost 38 m2 a v resortu jich je celkem 22. Nachází se v zahradě, kam mají také výhled. Pokoje v patře mají balkon, ty v přízemí zase terasu se vstupem na zahrádku. Maximální obsazenost 2 dospělí + 1 dítě. Možnost vzájemného propojení dvou pokojů.

Premier Deluxe Garden view pokoje mají velikost 46 m2 a je jich v resortu celkem 9. Mají výhled do zahrady, ale leží blíže k pláži než Deluxe pokoje, a jsou také větší. Propojení pokojů není možné. Kapacita 2 dospělí + 1 dítě.

Premier Executive Garden view pokoje jsou v resortu pouze 3 a mají 55 m2. Oproti předchozí kategorii mají navíc ještě tzv.studovnu – místnost s pracovním stolem. Kapacita 2 dospělí + 1 dítě.

Premier Deluxe Ocean view pokoje jsou identické jako Premier Deluxe Garden view pokoje (je jich 9 a mají 46 m2), jen s tím rozdílem, že mají výhled na moře. Kapacita 2 dospělí + 1 dítě.

Classic Vila Garden view – celkem 15 vil o velikosti 63 m2 s výhledem do zahrady (možné i vzájemné propojení 2 vil). Vily mají terasu s privátní zahrádkou, a v koupelně je kromě sprchového koutu také vana. Kapacita 2 dospělí + 1 dítě.

Memorable Premier Ocean view pokoj – pouze 3 pokoje o velikosti 53 m2 se nachází u moře, s výhledem na moře. Jsou určeny pro romantiky, kteří preferují raději pokoj než vilu. Mají i vanu. Kapacita 2 dospělí + 1 dítě, propojení pokojů není možné.

Junior Suite jsou v resortu pouze 3 a mají 73 m2. Skládají se z ložnice a obývacího pokoje (tyto místnosti nejsou oddělené dveřmi). V koupelně je vana i sprchový kout.

La Veranda Ocean view vila – nejvyšší kategorie ubytování v La Veranda resortu. Jedná se o celkem 6 vil s velikostí 71 m2 (nelze propojit). Každá vila se nachází přímo u moře a má terasu s privátní zahrádkou.

 • dovolená snů 70 pokojů 8 kategorií (pokoje, Suite či vily)
 • dovolená snů televize, DVD přehrávač, klimatizace, stropní větrák, WiFi zdarma, trezor, telefon, minibar, servis na přípravu kávy a čaje, fén na vlasy. Koupelna se sprchou.
 • dovolená snů do zahrady i na moře, balkon či terasa
 • dovolená snů snídaně

Ve dvou restauracích si pochutnáte jak na asijské, tak i na mezinárodní kuchyni. Zahnat malý hlad či žízeň pomůže bar u bazénu.

Základní koncept je se snídaní. Proto můžete volit mezi hotelovými restauracemi i jídlem ve městě.

Příklad cenové kalkulace

Dvojice, 7 nocí + cesta (září), snídaně

Cena pro na osobu:

 • ubytování v dvoulůžkovém pokoji Deluxe na moře 3.750,-Kč x 7
 • optimální cena letenky Praha – Phu Quoc – Praha 22.000,-Kč
 • transfery autem, místní asistence 1.000,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 49.250,-Kč


Nahoru